Hoşgeldiniz!

yetmişler

cici kızlar 03:02
cici kızlar 5.491 izlenme - 10 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Füsun Önal - Senden Başka 02:19
Füsun Önal - Senden Başka 797 izlenme - 1 yıl önce Füsun Önal denince belki de akla gelen ilk şarkısı olan Senden Başka parçasının TRT Müzik arşiv farkıyla sunduğum çok özel bir kaydını şimdi getiriyorum ekranlarınıza. Sözü Oktay Yurdatapan'a, müziği ise Manos Hadjidakis'e ait olan bu efsane şarkı, solist Füsun Önal, orkestradaki enstrümanist abiler ve seyirciler ile adeta şekil değiştiriyor ve jazz parçası halini alıyor. Keyifli dinlemeler.
Trt Fon Müzikleri 2 - 80'ler ve 90'lar 08:23
Trt Fon Müzikleri 2 - 80'ler ve 90'lar 985 izlenme - 3 yıl önce Geçen videonun geçtiği dönemin biraz daha gerisine gidiyoruz sanırım bu kayıtta. Gerek Kemal Sunal filmlerinde, gerek Sezercik'li filmlerde, gerek Hababam Sınıfı'nda duymaya alıştığımız melodilerin bir kolajı gibi olmuş bu fon müziklerini dinleyeceksiniz.
Joan Baez- Forever Young 03:42
Joan Baez- Forever Young 1.778 izlenme - 8 yıl önce for plakevi.blogspot.com
Rus Dansçılar Eşliğinde 70'lerin Sevilen Rus Şarkıları 03:46
Rus Dansçılar Eşliğinde 70'lerin Sevilen Rus Şarkıları 577 izlenme - 3 yıl önce Hey gidi günler hey.Şu an ninemiz yaşında olan güzel ablalarımızdan güzel bir dans performansı izliyoruz...
Kim Bunlar - Ela Ela (1970) 01:11
Kim Bunlar - Ela Ela (1970) 164 izlenme - 3 yıl önce Pek çok cover yapılan parçanın "Kim Bunlar" grubu tarafından yapılan 45'lik plak yorumu.
Kısmetse Olur Tankut'un 70'ler Konseptli Doğum Günü Partisi 03:38
Kısmetse Olur Tankut'un 70'ler Konseptli Doğum Günü Partisi 135 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur’un marjinal isimlerinden Tankut Denker’in doğum gününe özel sevgilisi Daniela Grajdeanu 70’ler konseptinde doğum günü partisi düzenledi. Partiye uygun olarak damat ve gelin adayları 70’lere uzanan kıyafetlerle programda yer aldılar .
Sarah Brightman | Hot Gossip - I Lost My Heart To A Starship Trooper 04:22
Sarah Brightman | Hot Gossip - I Lost My Heart To A Starship Trooper 176 izlenme - 3 yıl önce Yetmişli yıllarda patlamış olan "Disco" akımı beraberinde bir çok alt müzik türünü de doğurmuştu. Bunlardan biri de "Space Disco" denilen, altyapısında robotik sesler ve efektlerin bolca kullanıldığı ve "uzaya çıktım aşık oldum" temalı şarkı sözleriyle konseptin tamamlandığı müzik türüydü. Bayağı "kitsch" olan bu "Space Disco" şarkı ise 1978 yılına ait. VH1'da "Şimdiye kadar yapılmış en kötü klipler" listesindeydi yanılmıyorsam. Ama ne yazık ki bir "Dünyayı Kurtaran Adam" değil. O zaman yapılan video daha yaratıcı olduğuna inanıyorum. Lady Gaga halt etsin.
Modern Folk Üçlüsü - Kavuştum Yine Baharla Sürüme 02:19
Modern Folk Üçlüsü - Kavuştum Yine Baharla Sürüme 130 izlenme - 3 yıl önce Parçanın tam ismini bulamadım, isim ve plak bilgisini bilen varsa lütfen yazsın. Amerikan contry müziklerine benziyor. (Oley oleylerede dikkat)
Daft Punk'ın 'Get Lucky' Şarkısının Evrimi 03:50
Daft Punk'ın 'Get Lucky' Şarkısının Evrimi 116 izlenme - 3 yıl önce Daft Punk'ın çıktığı günlerden beri dillere pelesenk olan ve çok çeşitli şekillerde yorumlanan şarkısı 'Get Lucky'nin 1920 - 2020 arası 10 senelik dönemlerin müzikal tarzlarına göre uyarlanmış şekillerini dinleyeceğiz. Benim favorim altmışlı yıllar oldu. Eğer site yöneticileri silmedilerse 03:08 'den sonrasında youtube kanalı reklamı yapılmaktadır.
Gönül Yazar - Mektubumu Buldun mu? 02:37
Gönül Yazar - Mektubumu Buldun mu? 117 izlenme - 3 yıl önce Yetmişler de popüler olan bir Gönül Yazar şarkısı... Şimdiler de ise Göksel el attı eski 45'lik modasına ve albümüne de ismini veren bu şarkıyı coverladı. Gönül Yazar 45'likleri de Ayla Dikmen 45'likleri gibi popüler olacak mı orasını bilemiyoruz efenim zaman gösterecek. Bu şarkı eski aşkına gönderdiği mektubu yıllar sonra sorupta bulamayanlara gelsin...
Johnny - Gilla - original studio sound 03:45
Johnny - Gilla - original studio sound 46 izlenme - 2 yıl önce Johnny (oh, yeah), You got it all figured out Johnny (oh, yeah), You know just how to go about You flash you smile (oh, baby) And keep your cool Johnny (oh, yeah), You've got the style and the touch Johnny (oh, yeah), I'd say you're almost too much... It's clear to see (oh, baby) You know I was fool Oh, I love the way you pamper me Everything's is how it ought to be Candle light and pink champagne on ice A certain glance just once or twice And the music is so very right As you whisper: "We got time all night", I admit you are a perfect host Your care for me deserves a toast Johnny (oh, yeah), You got it all figured out Johnny (oh, yeah), You know just how to go about You flash you smile (oh, baby) And keep your cool How romantic near the fireplace You and I together face to face Guess you're certain I'm no match for you I'll do what all the others do Much as I admire your strategy I'm afraid it just won't work with me If there's something that I don't enjoy It's being treated like a toy Johnny, oh, yeah, You thought that you have a ball Johnny, oh, yeah, You know that you can't win them all So please be kind (oh, baby) And take me home Johnny, oh, yeah, La-la-la-la la-la-la Johnny, oh, yeah, La-la-la-la la-la-la So please be kind (oh, baby) And take me home
Asia Minor - Boundless 03:11
Asia Minor - Boundless 39 izlenme - 3 yıl önce 2 Türk 2 Fransız'dan oluşan, 70'lerin sonundan bir progresif rock grubu. 2 albüm çıkarıp dağılan grubun ikinci albümünün 3. parçası olan Boundless'ı sunmaktan iftihar ederim. Sözleri; reach the endless fire which is the light of my soul reach the boundless depth of a heart wasted in a grave think about the past which gives you sorrow and know that there is no universe without harmony and no illusion without dreaming through your eyes i see a light which shows me the way into your paradise...