Hoşgeldiniz!

yiğit bulut

Yiğit Bulut: İş Bankası'na El Konulması Gerekiyor 02:39
Yiğit Bulut: İş Bankası'na El Konulması Gerekiyor 5.149 izlenme - 3 hafta önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'a yönelik söylediği "Diktatör bozuntusu" sözlerinden sonra "İş Bankası'na el konulması" gerektiğini belirtti. TRT Haber'de Hasan Kurtulmuş'un sunduğu Derin Analiz programında konuşan Yiğit Bulut, İş Bankası'nın "devletin ve milletin" bankası olduğunu söyleyerek "bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı. BU KONUŞMADAN SONRA O BANKA ACİLEN İADE EDİLMELİDİR Yiğit Bulut şunları söyledi: "O banka, Hintli Müslümanların gönderdiği parayla kuruldu. Ve o banka bu devletin, bu milletin bankası. Partinin banka içinde organik bir bağı olamaz. Ve bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor." "SENİN DEĞİL, BANA KALDI O..." Elinde İş Bankası ile ilgili "belgeler" olduğunu iddia eden Yiğit Bulut şöyle devam etti: "Acilen gerekli düzenlemenin yapılarak bu bankanın bir kamu bankası haline getirilmesi gerekiyor. Hepimizin bankası o, hepimizin. Gazi Mustafa Kemal'in mirası benim mirasım. Senin mirasın değil. Bana kaldı o, vatandaşa kaldı. Ve işin en acı tarafı, devlete ve millete dil uzatan medya baronlarının hepsi bu banka tarafından fonlanarak bu hale getirildi. Hepsinin belgesi benim elimde var."
Yiğit Bulut İş Bankası'na Meydan Okudu  02:58
Yiğit Bulut İş Bankası'na Meydan Okudu 936 izlenme - 2 hafta önce Bulut, İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince'nin açıklamalarına da değinerek şu sözlerle meydan okudu: "Açıklamalar geldi, 'Dava ederiz, şöyle ederiz, böyle ederiz' diye. Bakın ben buradan rica ediyorum. Beni mahkemeye verin. Beni mahkemeye verin. Ben son 30 yılla ilgili bütün bilgi, belge ne varsa hepsini mahkemede anlatmak istiyorum. Ve o mahkemeyi de isteyen televizyon gelsin, canlı yayınlasın salondan. Ve ben rica ediyorum, hatta yalvarıyorum. Lütfen beni mahmeye verin. Lütfen. Yayını çarpıtan yayın kuruluşları ile ilgili Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ağızımdan çıkmayan cümleleri haber yapanlarla ilgili Savcılık soruşturması için suç duyurularımı yaptım. Ama ağızımından çıkan cümlelerin sonuna kadar arkasındayım."
Yiğit Bulut Etyen Mahçupyana Fena Saydırdı  02:48
Yiğit Bulut Etyen Mahçupyana Fena Saydırdı 487 izlenme - 1 ay önce Yiğit Bulut, Etyen Mahçupyan'a fena saydırdı: Bu adam mahçup olmaz çünkü yüzsüz! Bulut "Toplumların mutlaka şuur düzeyinin yükselmesi gerekiyor. Fakat toplumların şuur düzeyi yükselirken, her alana sızmış, görevleri toplumun bilincinin oluşmasını bozmak olanlar görevlerini ifa etmeye devam ediyorlar. Bakın, her alana sızmış söylüyorum" dedi.
Ziya Yine İş Başında 01:51
Ziya Yine İş Başında 4.383 izlenme - 8 ay önce Akp 13 yıldır iktidarda ama hala sorunları kendilerinden önceki iktidar ve ekonomik verilere bağlayıp mağdura yatıyorlar. Sinir olmamak elde değil. Son not:paraların nereye gittiğini görmek istiyorsan aynaya bak yiğit efendi.
osman pamukoğlu sansürsüz 01:00
osman pamukoğlu sansürsüz 23.685 izlenme - 6 yıl önce osman pamukoğlu sansürsüz yiğit bulut
Yiğit Bulut: 01:21
Yiğit Bulut: "Ben ölmeden Erdoğan'a kimse dokunamaz" 1.939 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut, fedailiğe soyundu: “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz.” Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Erdoğan ve çevresiyle Doğan Grubu arasında başlayan tartışma şiddetlenerek sürüyor. ‘Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan’ Cumhurbaşkanı’na dün bir başyazıyla seslenen Hürriyet’e son olarak ‘başdanışman’ Yiğit Bulut yanıt verdi. TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz adlı programda, iki ruhsatlı silahı yüzlerce de mermisi olduğundan dem vuran Bulut, “Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu. ‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’ Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti: “Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.” Bulut, “Varsa cesareti olan, varsa denemek isteyen hodri meydan!” sözleriyle TRT ekranlarından ‘meydan okudu’.
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 01:32
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 4.314 izlenme - 3 yıl önce Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 17.07.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 01:30
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 1.270 izlenme - 9 ay önce Şimdilerin aşırı uç iktidar sempatizanı finans analisti Yiğit Bulut, bir zamanlar o kadarda taraf değilmiş. Hatta kendince hükümetin yanlışlarını ve haksızlıkları dile getirirmiş. Yıl 2008 Siyaset Meydanı..
Osman Pamukoğlu'nun Yiğit Bulut'u Susturması 01:46
Osman Pamukoğlu'nun Yiğit Bulut'u Susturması 1.221 izlenme - 11 ay önce Yiğit Bulut'un Habertürk'deki 250 gr jöleli zamanları...Osman Pamukoğlu'nun karşısına Atatürk düşmanı bir herifi getirmiş...Tartışma yaptıracak güya kafasına göre...Osman Paşa hiç lafı eveleyip gevelemeden vermiş ayarı tabii...hepsi sus pus...tırs tırs... Yüksek ses çıkarmaksa mesele... Tayyip görsün işte...Yüksek ses böyle çıkar !
Yiğit Bulut  Derin Analiz 01:08:59
Yiğit Bulut Derin Analiz 1.713 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut Derin Analiz 15 04 2014 Gündemdeki Gelişmeleri Değerlendiriyor...
Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor 01:20:41
Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor 1.183 izlenme - 2 yıl önce Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 00:31
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 713 izlenme - 1 yıl önce Evrim teorisi ile ilgili tek bilgisi insan-maymun ilişkisi olan konugun; Tartisma esnasinda sorduğu felsefik ve bir o kadar da bilimsel soru...
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk Hakkındaki Görüşleri 13:53
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk Hakkındaki Görüşleri 452 izlenme - 9 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk hakkındaki görüşlerini izliyoruz. Hoca din adamı gözüyle son derece yapıcı ve sağduyulu bir yaklaşım sergiliyor.
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 02:58
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 847 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bu jöleli Yiğit Bulut bir bombastik açıklama yapmasın. Kafamızı fikmesin. Yine kafa kırmaktan Taksim'de işgalden halkın iradesi ile gelene engel olmaktan damarları kabara kabara şikayet ediyor. Karşısında da bir uyuz ki sevr diyince jöleli bile tıkandı. Ee biri bu adama hangi paralel evrende olduğu ile ilgili birşeyler söylesin!!
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 02:05
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 490 izlenme - 11 ay önce Osman Pamukoğlu'nun Hakkari dağ ve komando tugay komutanlığı zamanında gerçekleşen ve akabinde Amerika'nın gemi tatbikatında karşılık vermesiyle devam eden ama medyada pek yer bulmayan helikopter düşürme olayını sansürsüzde Hasan Koni dile getirmiş. Hemen arkasından da Osman Pamukoğlu'nun bir konferansta bu olaya yorumu geliyor. Videonun sonundaki parti reklamı nedeniyle umarım video çöpe gitmez. Zira yayınlanan her siyasi video bir şekilde herhangi bir partinin reklamı olabiliyor. Umarım bu konu anlayışla karşılanır çünkü çok değerli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım. Teşekkür ederim.
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 2 00:24
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 2 450 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar Adnan beyin yeni videosu sizlerle programda Başbakan'ın açıklamasıyla konuşulurken arkadan geçen cisim işte karşınızda arkadaşlar.
Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi 06:16
Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi 508 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 02:13
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 463 izlenme - 1 yıl önce Yiğit Bulut'un eski konuşmalarını dinleyenlerin, şimdi eriştiği konumu anlamaları bir hayli zor. Y. Bulut kimsenin göremediği bir şey görmüş olacak ki, bugün bir Nihat Genç olacakken şimdi kendisini bambaşka bir kulvarda izliyoruz...
Yiğit Bulut'a öğrencilerden şok protesto 03:33
Yiğit Bulut'a öğrencilerden şok protesto 522 izlenme - 2 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Yiğit Bulut, Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi tarafından Sakarya Üniversitesi'nde düzenlenen 'Yeni Dünya Denkleminde Türkiye'nin Yeri' konferansını bir hafta gecikme ile verdi. Konferans sırasında protestolara karşı Yigit Bulut'un yanında elinde şemşiye bir görevlinin beklediği dikkatlerden kaçmadı.
Flash Tv - Medya İğnesi - Yiğit Bulut ve Evrim Üzerine 03:53
Flash Tv - Medya İğnesi - Yiğit Bulut ve Evrim Üzerine 122 izlenme - 5 ay önce Muhtelif zamanlarda çeşitli nedenlerle dalga geçtiğimiz, "Flash Tv", merkez medyanın asla cesaret edemeyeceği bir "Yiğit Bulut" analizi yapmış ve eski ulusalcı yeni Başbakan danışmanı Yiğit Bulut'un, dünden bugüne geçirdiği evrimi ele almış efendim.. Evrim teorisi belgeseli niteliğinde ki bu cesur analizden dolayı, Flash Tv kocaman bir alkışı hak ediyor kanımca.. Alkışlar "Flash Tv" için gelsin..
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 00:29
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 210 izlenme - 9 ay önce Yiğit Bulut'un TV 24'te yayınlanan "Sansürsüz" adlı programın canlı yayınında kravatıyla cebelleşmesini ve en sonunda bulduğu çözümü izleyeceğiz,buyrun efenim.
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 03:48
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 274 izlenme - 9 ay önce Henüz yeni görevinin haberi soğumadan Yiğit Bulut katıldığı bir televizyon programında yeni göreve gelişini değerlendirdi. Kendisine atfedilen "döndü" sözlerine açıklama getiren Bulut, başdanışmanlık görevinin de etkisiyle olacak ki yalakalığın dozunu bir tık daha arttırarak "Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var." diye ekledi.
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 05:07
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 670 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut 24 TV'de katıldığı Moderatör programında Gezi Parkı olaylarına ilişkin konuştu.
Türkiyedeki Sözde Yolsuzluk Şifreleri Ortaya Çıkıyor 35:08
Türkiyedeki Sözde Yolsuzluk Şifreleri Ortaya Çıkıyor 332 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut - Yolsuzluk Kılıf Asıl Hedef Türkiye
Derin Analiz - (1.bölüm) Yiğit Bulut & Hasan Kurtulmuş 59:26
Derin Analiz - (1.bölüm) Yiğit Bulut & Hasan Kurtulmuş 356 izlenme - 2 yıl önce (1.BÖLÜM) DERiN ANALiZ TRT HABER - YiĞiT BULUT& HASAN KURTULMUŞ
Yiğit Bulut Erdoğan'ın Açıklamalarını Yorumladı 00:59
Yiğit Bulut Erdoğan'ın Açıklamalarını Yorumladı 797 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut Erdoğan'ın Açıklamalarını Yorumladı
Derin Analiz | Özgecan Aslan Cinayeti | Yiğit Bulut | 44:00
Derin Analiz | Özgecan Aslan Cinayeti | Yiğit Bulut | 193 izlenme - 12 ay önce Derin Analiz'de Bu Akşam Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut İle Özgecan Aslan Cinayeti, Kürt Meselesi ve Türkiye'nin Ekonomik Durumu Ele Alınıyor. Medya, haber, güncel haber, internet haber, tv programları, tartışma programları,derin analiz,derin analiz 17 şubat 2015,özgecan aslan cinayeti,türkiye ekonomisi,kürt meselesi,recep tayyip erdoğan,davos,one minute,trt haber Sinan Engin: İdam Edin Bu Pislikleri (Özgecan Aslan) Bu piçler idam edilsin Beyaz tv beyaz spor, suphi altındöken idam edilsin, fatih gökçe idam edilsin, Özgecanın katilleri idam edilsin, Özgecanın katilleri asılsın, Özgecan için idam geri getirilsin, Özgecan Aslan için İdam edilsinler, suphi altındöken idam edilsin, Ahmet Çakar - Özgecan Arslan Katillerine Yapmak İstedikleri Ahmet Çakar Özgecan Arslan katili olan o 3 iti gress yağı ile yağlı kazıklara oturturdum diyerek tepkisini gösterdi....Mersin'de Yaşanılan Özgecan Aslan'ın katledildiği ve hunharca öldürüldüğü olayın ardından tüm Türkiye ayaklanmış ve Canilerin en acımasız bir şekilde cezaalmaları için adeta kenetlenmiş ken Sosyal medya üzerinden Nihat Doğan'ın Attığı mesaj herkesin büyük tepkisini topladıktan sonra Beyaz Tv programına telefonla bağlanan Nihat Doğan o Tweet'i hakkında açıklamalarda bulundu. ahmet çakar nihat doğan Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında canlı yayına telefonla bağlanan Nihat Doğan, Özgecan Doğan cinayeti ile ilğili attığı twit ile ilgili açıklamalarda bulundu.. Özgecan Aslan İçin, Beyaz Tv Nihat Doğan Beyaz Futbol Türkiye Ahmet Çakar Nihat Doğan'a Fırça Çekiyor Nihat Doğan Özür diliyor Beyaz Futbol 15 Şubat 2015 Nihat Doğan attığı tweet için özür diledi, Nihat doğanın attığı tweete büyük tepki, nihat doğanın olay tweeti, nihat doğan tüm türkiyeden özür diledi, nihat doğan özgecan aslan tweeti, Ahmet Çakar Nihat Doğan Tartışması ; Nihat Doğan Tüm Türkiye'den özür diledi Ahmet Çakar'dan Nihat Doğan'a: ''Kimsin lan sen?...'' Beyaz Futbol 15.2.2015 Ahmet Çakar - Nihat Doğan a Canlı Yayında Ayarı Veriyor Ahmet Çakar' dan canlı yayında Nihat Doğan'a tepki 2 Sinan Engin: İdam Edin Bu Pislikleri (Özgecan Aslan) beyaz tv ahmet çakar nihat doğan tartışması, beyaz tv ahmet çakar nihat doğana kızdı, nihat doğan Özgecan Aslan hakkında, sinan engin bu tecavüzcü piçleri asın, sinan engin idam edin bu pislikleri, kadına şiddete hayır, özgecan aslan'ın katilleri idam edilsin, sinan engin özgecan aslan için konuştu, Sinan Engin Cumhurbaşkanı'na seslendi, Nihat doğan canlı yayında beyaz tv de, Özgecan Aslan Katillerine Linç Girişimi, Nihat Doğan Özür Diledi ! Beyaz Futbol Rasim Ozan Kütahyalı Nihat Doğan Özür Diledi ! Beyaz Futbol Beyaz Tv Nihat Doğan'ın Canlı Yayına Bağlanıp Yaptığı Açıklamaların Tamamı / 15.2.2015 Beyaz Futbol Ertem Şener Özgecan Aslan için nihat doğana tepki gösterdi, Ertem Şener nihat doğanı fırçaladı, ertem şener beyaz tv nihat doğan, Ertem şener ahmet çakar nihat doğan, nihat doğan beyaz tv, Ahmet Çakar Nihat Doğan'a Fırça Çekiyor Nihat Doğan Özür diliyor Beyaz Futbol 15 Şubat 2015 Nihat Doğan Özür Diledi - Özgecan Aslan için Konuşması - Beyaz Futbol Ahmet Çakar Nihat Doğan Tartışması ; Nihat Doğan Tüm Türkiye'den özür diledi Nihat Doğan attığı Tweeti beyaz tv'de açıkladı. Nihat Doğan'ın Özgecan Tweet'i büyük tepki çekti Yeni!!Nihat Doğan Ağlamaklı Özür Diliyor! Ahmet Çakar Nihat Doğan'a Fırça Çekiyor!Beyaz futbol nihat doğan beyaz spor, Özgecan Aslan'ın katillerine linç girişimi Katil zanlısı Suphi Altındöken'in ifadesi Demet Akalın’dan Özgecan cinayetine tepki: Beynim uyuşmuş durumda VAHŞETE KURBAN GİDEN ÖZGECAN ASLAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Üniversiteli Özgecan Aslan, öldürülüp yakılmış halde bulundu Özgecan Arslan - Son Bir Gülümseme Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1'nci sınıf öğrencisi Özgecan Aslan 11 Şubat 2015 tarihinde okuldan ... GENÇ KIZI ÖLDÜRÜP BENZİN DÖKÜP YAKTILAR Ahmet Çakar - Özgecan Arslan Katillerine Yapmak İstedikleri Ahmet Çakar Özgecan Arslan katili olan o 3 iti gress yağı ile yağlı üm Bu nasıl gitmek gülüm Kara haber tez geldi Kırdın kanadım kolum Giden yolunan gitti Esen yelinen gitti ... Özgecan Arslan Özgecan Arslan katilinin açıklaması !!!! Özgecan Arslan katilinin kanları dondurcak açıklaması !!!! Yakılarak Öldürülen Özgecan'ın Katil Zanlısı Yakalandı. ÖZGECAN ARSLAN ' I YAKARAK ÖLDÜRDÜLER Üniversiteli Kız Yakılarak Öldürüldü - Özgecan Aslan kimdir Özgecan son yolculuğuna uğurlandı; annesi katile idam istedi Ertem Şener'in Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili
Kanal 24 - Yiğit Bulut'un Açıkladığı Belge, Rapor 11:29
Kanal 24 - Yiğit Bulut'un Açıkladığı Belge, Rapor 587 izlenme - 3 yıl önce Kanal 24 - Yiğit Bulut'un açıkladığı belge, Yiğit Bulut'un Açıkladığı Rapor :Uyutulmuş hücreler
Derin Analiz - Yiğit Bulut | Hasan Kurtulmuş (2.bölüm) 06:59
Derin Analiz - Yiğit Bulut | Hasan Kurtulmuş (2.bölüm) 392 izlenme - 2 yıl önce (2.bölüm) Derin Analiz Trt Haber - Yiğit Bulut| Hasan Kurtulmuş
Yiğit Bulut ''Yolsuzluk Yapan Elim Kesilsin'' 01:59
Yiğit Bulut ''Yolsuzluk Yapan Elim Kesilsin'' 377 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut, yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili "Eğer yolsuzluk yapan sol elimse sol elim kesilsin. Sağ elimse sağ elim kesilsin" dedi. Türkiye düne ülkeyi derinden sarsan bir şokla uyandı. "Büyük Rüşvet" adıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı şafak operasyonuyla İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ile işadamı Ali Ağaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 84 kişi gözaltına alındı. Dış basında da geniş yankı bulan operasyonla ilgili farklı isimlerden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Başbakan Erdoğan'ın Ekonomi Başdanışmanı Yiğit Bulut da TRT ekranlarında konuk olduğu programda yolsuzluk operasyonunu değerlendirdi. İşte Yiğit Bulut'un açıklamalarından satırbaşları; "YOLSUZLUK VARSA EN AĞIR CEZA VERİLSİN" Eğer yolsuzluk yapan sol elimse sol elim kesilsin. Sağ elimse sağ elim kesilsin. İşlenen suç insan onuruna, insan haklarına, anayasaya uygun şekilde ispat edilmek zorundadır. Türkiye'de finansal Ergenekon'un en çok rahatsız olduğu organların başında kamu bankaları gelir. Çünkü kamu bankaları onların rahatça at oynatmalarını engelliyor. Yolsuzluk varsa en ağır ceza verilsin. Kim olursa olsun. "SÖMÜRDÜLER, TECAVÜZ ETTİLER" Ama bir kamu bankası duruşuyla Almanya'yı, İsrail'i küresel baronları rahatsız ediyorsa ve Halkbank markası böyle bir opersyona karışıyorsa ciddi soru işaretleri ortaya çıkar. Sadece Türkiye Cumhuriyet'i olarak bakmamak lazım. 1699'da Osmanlı'ya boyunduğu taktılar bütün İslam coğrafyasının kanını emdiler. Maddi manevi sömürdüler, tecavüz ettiler. "IMF BOYUNDURUĞUNA VERMEK İSTİYORLAR" Batı'nın Doğu'ya hakimiyeti başladı. Bu hakimiyet 309 yıl sürdü. 1699'dan 2008'e kadar. IMF anlaşmasını yırtıp attığımız güne kadar. Bugün yine Türkiye'de fetretle, kardeş kavgasıyla IMF boyunduğuna vermek istiyorlar.