Hoşgeldiniz!

yiğit bulut

Yiğit Bulut: Erdoğan Ayağında Terlik Üstünde Yırtık Tişörtüyle Yola Çıktı 01:05
Yiğit Bulut: Erdoğan Ayağında Terlik Üstünde Yırtık Tişörtüyle Yola Çıktı 4.869 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Erdoğan'ın siyasi kariyerinde yola yırtık pijamayla çıktığını ve hapse atılmasının ardından İstanbul'da yalılarda kadeh kaldırılarak kutlamalar yapıldığını söyledi. Erdoğan'ın yola nasıl çıktığını anlatırken de Bulut, "Ayağında eşofmanıyla yola çıkıyor, Rize'den yola çıkıyor belki de yırtık, hiç kimsesi yok geliyor. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamına seçilerek geliyor oturuyor. Adamlar buna çıldırıyor. Ayağında terliği üstünde yırtık tişörtü yola çıkıyor" dedi.
Yiğit Bulut: Avrupalı Bize Geliyor Biz Niye Gidelim (Derin Analiz 15 Mart Salı) 04:02
Yiğit Bulut: Avrupalı Bize Geliyor Biz Niye Gidelim (Derin Analiz 15 Mart Salı) 3.689 izlenme - 2 ay önce Yiğit Bulut, Avrupa Bİrliği'nin Türkiye'nin önüne sürekli vize karttını çıkarmasına tepki gösterdi. TRT Haber'de Hasan Kurtulmuş'un moderatörlüğün Yiğit Bulut'un yorumlarıyla eklrana gelen Derin Analiz programında, Avrupa Birliği ile yaşanan vize süreci ele alındı. "KARA PARANIN MERKEZİ LÜKSEMBURG" Avrupa Birliği'nin başındaki liderin ülkesi Lüksemburg'un bir kara para aklama merkezi haline gödünştüğünü söyleyen moderatör Kurtulmuş, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin artık birliği sorguladığının altını çizdi. "AVRUPALI TEDAVİ İÇİN TÜRKİYE'YE GELİYOR" Yiğit Bulut da Avrupa'ya gitmek için vizelerin kalkmasının artık çok da önemli olmadığını belirterek şunları söyledi: "Avrupa bana ne verecek, neyin vizesini koyuyorsun? Geçti o dönemler. Eski Türkiye'de Avrupa'ya gitmek belki iyiydi. Şimdi Avrupa'da insanlar sağlık sisteminden şikayetçi. Türkiye'de tedavi olmak için hastane arıyorlar."
Yiğit Bulut: İş Bankası'na El Konulması Gerekiyor 02:39
Yiğit Bulut: İş Bankası'na El Konulması Gerekiyor 5.254 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'a yönelik söylediği "Diktatör bozuntusu" sözlerinden sonra "İş Bankası'na el konulması" gerektiğini belirtti. TRT Haber'de Hasan Kurtulmuş'un sunduğu Derin Analiz programında konuşan Yiğit Bulut, İş Bankası'nın "devletin ve milletin" bankası olduğunu söyleyerek "bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı. BU KONUŞMADAN SONRA O BANKA ACİLEN İADE EDİLMELİDİR Yiğit Bulut şunları söyledi: "O banka, Hintli Müslümanların gönderdiği parayla kuruldu. Ve o banka bu devletin, bu milletin bankası. Partinin banka içinde organik bir bağı olamaz. Ve bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor." "SENİN DEĞİL, BANA KALDI O..." Elinde İş Bankası ile ilgili "belgeler" olduğunu iddia eden Yiğit Bulut şöyle devam etti: "Acilen gerekli düzenlemenin yapılarak bu bankanın bir kamu bankası haline getirilmesi gerekiyor. Hepimizin bankası o, hepimizin. Gazi Mustafa Kemal'in mirası benim mirasım. Senin mirasın değil. Bana kaldı o, vatandaşa kaldı. Ve işin en acı tarafı, devlete ve millete dil uzatan medya baronlarının hepsi bu banka tarafından fonlanarak bu hale getirildi. Hepsinin belgesi benim elimde var."
Yaşar Okuyan - Saray'da Kim Kimi Düdüklüyor 07:43
Yaşar Okuyan - Saray'da Kim Kimi Düdüklüyor 2.817 izlenme - 3 ay önce Okuyan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Burak için, 'çakayım testislerine' ifadesini kullandı, Yiğit Bulut ve Cemil Ertem ile ilgili iddialara, 'Saray'da kim kimi düdüklüyor' yorumunu yaptı. Okuyan, Suriye'ye karadan girmek isteyen Suudi Arabistan ordusu için, 'her tarafları oynuyor heriflerin, çıngır mıngır Melahat' diye konuştu. Okuyan ayrıca HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in pembe iç çamaşırı giydiğini söyleyerek, 'bunlar ne ayak ya' dedi.
Yusuf Kaplan - Jöleliler Yalakalıkla Memleketi Batırdı 02:39
Yusuf Kaplan - Jöleliler Yalakalıkla Memleketi Batırdı 2.452 izlenme - 3 ay önce Yeni Safak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan TRT Diyanet televizyonunda katıldığı programda sert konuşmuş. Özet geç diyenler için; "Yeter ya, jölelilerle yalakalık yapa yapa batırdılar memleketi!" demis, epey de saydirmis. Yakında gazeteden atılması, TV'den el çektirilmesi yakındır diyor sizi 2dakika39saniyelik Yusuf Kaplan Kombosuyla başbaşa bırakıyorum.
Ziya Yine İş Başında 01:51
Ziya Yine İş Başında 4.408 izlenme - 12 ay önce Akp 13 yıldır iktidarda ama hala sorunları kendilerinden önceki iktidar ve ekonomik verilere bağlayıp mağdura yatıyorlar. Sinir olmamak elde değil. Son not:paraların nereye gittiğini görmek istiyorsan aynaya bak yiğit efendi.
osman pamukoğlu sansürsüz 01:00
osman pamukoğlu sansürsüz 23.716 izlenme - 6 yıl önce osman pamukoğlu sansürsüz yiğit bulut
Yiğit Bulut İş Bankası'na Meydan Okudu  02:58
Yiğit Bulut İş Bankası'na Meydan Okudu 955 izlenme - 4 ay önce Bulut, İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince'nin açıklamalarına da değinerek şu sözlerle meydan okudu: "Açıklamalar geldi, 'Dava ederiz, şöyle ederiz, böyle ederiz' diye. Bakın ben buradan rica ediyorum. Beni mahkemeye verin. Beni mahkemeye verin. Ben son 30 yılla ilgili bütün bilgi, belge ne varsa hepsini mahkemede anlatmak istiyorum. Ve o mahkemeyi de isteyen televizyon gelsin, canlı yayınlasın salondan. Ve ben rica ediyorum, hatta yalvarıyorum. Lütfen beni mahmeye verin. Lütfen. Yayını çarpıtan yayın kuruluşları ile ilgili Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ağızımdan çıkmayan cümleleri haber yapanlarla ilgili Savcılık soruşturması için suç duyurularımı yaptım. Ama ağızımından çıkan cümlelerin sonuna kadar arkasındayım."
Yiğit Bulut: 01:21
Yiğit Bulut: "Ben ölmeden Erdoğan'a kimse dokunamaz" 1.965 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut, fedailiğe soyundu: “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz.” Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Erdoğan ve çevresiyle Doğan Grubu arasında başlayan tartışma şiddetlenerek sürüyor. ‘Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan’ Cumhurbaşkanı’na dün bir başyazıyla seslenen Hürriyet’e son olarak ‘başdanışman’ Yiğit Bulut yanıt verdi. TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz adlı programda, iki ruhsatlı silahı yüzlerce de mermisi olduğundan dem vuran Bulut, “Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu. ‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’ Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti: “Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.” Bulut, “Varsa cesareti olan, varsa denemek isteyen hodri meydan!” sözleriyle TRT ekranlarından ‘meydan okudu’.
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 01:32
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 4.705 izlenme - 3 yıl önce Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 17.07.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yiğit Bulut Etyen Mahçupyana Fena Saydırdı  02:48
Yiğit Bulut Etyen Mahçupyana Fena Saydırdı 507 izlenme - 5 ay önce Yiğit Bulut, Etyen Mahçupyan'a fena saydırdı: Bu adam mahçup olmaz çünkü yüzsüz! Bulut "Toplumların mutlaka şuur düzeyinin yükselmesi gerekiyor. Fakat toplumların şuur düzeyi yükselirken, her alana sızmış, görevleri toplumun bilincinin oluşmasını bozmak olanlar görevlerini ifa etmeye devam ediyorlar. Bakın, her alana sızmış söylüyorum" dedi.
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 01:30
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 1.518 izlenme - 1 yıl önce Şimdilerin aşırı uç iktidar sempatizanı finans analisti Yiğit Bulut, bir zamanlar o kadarda taraf değilmiş. Hatta kendince hükümetin yanlışlarını ve haksızlıkları dile getirirmiş. Yıl 2008 Siyaset Meydanı..
Yiğit Bulut  Derin Analiz 01:08:59
Yiğit Bulut Derin Analiz 1.885 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut Derin Analiz 15 04 2014 Gündemdeki Gelişmeleri Değerlendiriyor...
Osman Pamukoğlu'nun Yiğit Bulut'u Susturması 01:46
Osman Pamukoğlu'nun Yiğit Bulut'u Susturması 1.337 izlenme - 1 yıl önce Yiğit Bulut'un Habertürk'deki 250 gr jöleli zamanları...Osman Pamukoğlu'nun karşısına Atatürk düşmanı bir herifi getirmiş...Tartışma yaptıracak güya kafasına göre...Osman Paşa hiç lafı eveleyip gevelemeden vermiş ayarı tabii...hepsi sus pus...tırs tırs... Yüksek ses çıkarmaksa mesele... Tayyip görsün işte...Yüksek ses böyle çıkar !
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 1.515 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Yiğit Bulut'tan AB Çıkışı: Türkiye Gümrük Birliği Dahil Hepsini Askıya Alabilir 01:04
Yiğit Bulut'tan AB Çıkışı: Türkiye Gümrük Birliği Dahil Hepsini Askıya Alabilir 16 izlenme - 5 gün önce Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlık’tan ayrılmasıyla birlikte Türkiye-AB ilişkilerinde “yeni dönemin” işaretleri gelmeye başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, “AB ile anlaşmaları askıya alabiliriz” dedi. Bulut TRT’de yaptığı açıklamada, Türkiye’nin mültecilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini belirterek, “Onlardan (AB) hiçbir beklentimiz yok. Çifte standart uygulamaya devam etsinler, Türk vatandaşlarına verdikleri sözleri tutmamaya devam etsinler ama şunu bilsinler ki onlar bu tavırda devam ettiği sürece Türkiye’nin de çok yakında çok radikal kararları ortaya çıkacaktır” dedi. “TERÖR TANIMI DEĞİŞMEYECEK” Bulut, Türkiye’nin AB’nin istekleri arasında yer alan terörle mücadele kanunundaki terör tanımını hiçbir şekilde değiştirmeyeceğini de vurgulayarak, şöyle konuştu;”Türkiye radikal bir şekilde (AB ile) anlaşmaları askıya alabilir. Her türlü anlaşmayı askıya alabilir. Türkiye’de Gümrük Birliği anlaşması da dahil, Gümrük Birliği rejimi de dahil AB ile bütün ilişkileri tekrar gözden geçirebilir. Geri kabul anlaşmaları, diğer tüm anlaşmaları askıya alabilir. Avrupa sözlerini tutmak zorunda. Terörizm Yasası”nda değişiklik yapılmasını talep ediyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ise Türkiye’nin bu isteği karşılamayacağını ve bu durumda “kendi yoluna gideceğini” ifade etmişti.”
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 00:31
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 892 izlenme - 1 yıl önce Evrim teorisi ile ilgili tek bilgisi insan-maymun ilişkisi olan konugun; Tartisma esnasinda sorduğu felsefik ve bir o kadar da bilimsel soru...
Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor 01:20:41
Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor 1.205 izlenme - 2 yıl önce Derin Analiz Özel - Yiğit Bulut Gündemi Değerlendiriyor
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk Hakkındaki Görüşleri 13:53
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk Hakkındaki Görüşleri 556 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın Atatürk hakkındaki görüşlerini izliyoruz. Hoca din adamı gözüyle son derece yapıcı ve sağduyulu bir yaklaşım sergiliyor.
Yiğit Bulut'tan Aziz Yıldırım'a Teşekkür 'Helal Olsun Adamın Yakasına Yapıştı (Derin Analiz) 02:18
Yiğit Bulut'tan Aziz Yıldırım'a Teşekkür 'Helal Olsun Adamın Yakasına Yapıştı (Derin Analiz) 20 izlenme - 2 hafta önce Yiğit Bulut'tan Aziz Yıldırım'a Teşekkür 'Helal Olsun, Adamın Yakasına Yapıştı...' THY Euroleague finalinde, Fenerbahçe'nin CSKA Moskova ile oynadığı karşılaşmada saha kenarında oturan Rus işadamı Dmitry Konov, Fenerbahçeli basketbolcu Kalinic'i bir pozisyonda iteklemişti. Bunun üzerine Sarı Lacivertli takımın başkanı Aziz Yıldırım olaya müdahale ederek, Konov'u sert bir şekilde uyarmıştı. Maç sonunda ise, Konov, başkanın yanına gelerek olay için özür diledi.
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 02:58
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 857 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bu jöleli Yiğit Bulut bir bombastik açıklama yapmasın. Kafamızı fikmesin. Yine kafa kırmaktan Taksim'de işgalden halkın iradesi ile gelene engel olmaktan damarları kabara kabara şikayet ediyor. Karşısında da bir uyuz ki sevr diyince jöleli bile tıkandı. Ee biri bu adama hangi paralel evrende olduğu ile ilgili birşeyler söylesin!!
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 2 00:24
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 2 572 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar Adnan beyin yeni videosu sizlerle programda Başbakan'ın açıklamasıyla konuşulurken arkadan geçen cisim işte karşınızda arkadaşlar.
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 02:05
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 535 izlenme - 1 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Hakkari dağ ve komando tugay komutanlığı zamanında gerçekleşen ve akabinde Amerika'nın gemi tatbikatında karşılık vermesiyle devam eden ama medyada pek yer bulmayan helikopter düşürme olayını sansürsüzde Hasan Koni dile getirmiş. Hemen arkasından da Osman Pamukoğlu'nun bir konferansta bu olaya yorumu geliyor. Videonun sonundaki parti reklamı nedeniyle umarım video çöpe gitmez. Zira yayınlanan her siyasi video bir şekilde herhangi bir partinin reklamı olabiliyor. Umarım bu konu anlayışla karşılanır çünkü çok değerli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım. Teşekkür ederim.
Flash Tv - Medya İğnesi - Yiğit Bulut ve Evrim Üzerine 03:53
Flash Tv - Medya İğnesi - Yiğit Bulut ve Evrim Üzerine 230 izlenme - 9 ay önce Muhtelif zamanlarda çeşitli nedenlerle dalga geçtiğimiz, "Flash Tv", merkez medyanın asla cesaret edemeyeceği bir "Yiğit Bulut" analizi yapmış ve eski ulusalcı yeni Başbakan danışmanı Yiğit Bulut'un, dünden bugüne geçirdiği evrimi ele almış efendim.. Evrim teorisi belgeseli niteliğinde ki bu cesur analizden dolayı, Flash Tv kocaman bir alkışı hak ediyor kanımca.. Alkışlar "Flash Tv" için gelsin..
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 02:13
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 561 izlenme - 1 yıl önce Yiğit Bulut'un eski konuşmalarını dinleyenlerin, şimdi eriştiği konumu anlamaları bir hayli zor. Y. Bulut kimsenin göremediği bir şey görmüş olacak ki, bugün bir Nihat Genç olacakken şimdi kendisini bambaşka bir kulvarda izliyoruz...
Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi 06:16
Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi 510 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi
Yiğit Bulut'a öğrencilerden şok protesto 03:33
Yiğit Bulut'a öğrencilerden şok protesto 526 izlenme - 2 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Yiğit Bulut, Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi tarafından Sakarya Üniversitesi'nde düzenlenen 'Yeni Dünya Denkleminde Türkiye'nin Yeri' konferansını bir hafta gecikme ile verdi. Konferans sırasında protestolara karşı Yigit Bulut'un yanında elinde şemşiye bir görevlinin beklediği dikkatlerden kaçmadı.
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 00:29
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 265 izlenme - 1 yıl önce Yiğit Bulut'un TV 24'te yayınlanan "Sansürsüz" adlı programın canlı yayınında kravatıyla cebelleşmesini ve en sonunda bulduğu çözümü izleyeceğiz,buyrun efenim.
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 03:48
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 355 izlenme - 1 yıl önce Henüz yeni görevinin haberi soğumadan Yiğit Bulut katıldığı bir televizyon programında yeni göreve gelişini değerlendirdi. Kendisine atfedilen "döndü" sözlerine açıklama getiren Bulut, başdanışmanlık görevinin de etkisiyle olacak ki yalakalığın dozunu bir tık daha arttırarak "Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var." diye ekledi.
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 05:07
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 670 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut 24 TV'de katıldığı Moderatör programında Gezi Parkı olaylarına ilişkin konuştu.