Hoşgeldiniz!

Yiğit Gökoğlan

yiğit gökoğlan 01:10
yiğit gökoğlan 304 izlenme - 7 yıl önce
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 00:12
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 279 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti. İşte o yorumlardan bazıları -Para var huzur var - Yakışır abilerimeee - Yattıkları yerden para kazanmaktan gocunmayan, iki zibidinin şaşırtmayan görüntüleri bunlar. - Bravo size helal, amaca ulaşılmıştır. Tebrikler - Allah' ın görmemiş, paçoz, yeteneksiz lumpen tipleri! Sırf zevk için sizi her hafta kadroya alip ertesi hafta kadro disi bırakmak lazim. Yazıklar olsun size be ! - Para bizde çooook gibi diyorsunuz.Futbol oynayıp kadroyu zorlamayı düşünüyor musunuz? Yönetim değişiyor laf attığın adamlar gidiyor, Engin sende ışık var aslında
Engin Baytar Özür Diledi 11:22
Engin Baytar Özür Diledi 229 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Engin Baytar, kendisiyle beraber kadro dışı bırakılan Yiğit Gökoğlan’la havaya para saçtıkları video için özür diledi.
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 00:14
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 146 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı taraftarlar, kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın arabada paraları saçmalarına tepki gösterdi.
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 00:12
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 145 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ı sarsan skandal görüntü! Galatasaray'da kadro dışı olan futbolculardan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın sosyal medyada paylaştığı video olay yarattı. Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti
Galatasaray'da 10 İsim Topun Ağzında 00:34
Galatasaray'da 10 İsim Topun Ağzında 14 izlenme - 4 yıl önce G.Saray, Engin, Yiğit Gökoğlan, Eboue ve Pandev'i satmayı, Furkan Özçal, Sinan Gümüş, Umut Gündoğan, Birhan Vatansever, Emre Can, Eray İşcan'ı kiralamayı planlıyor.
Galatasaray'da 8 Futbolcu Kadro Dışı Kaldı 00:34
Galatasaray'da 8 Futbolcu Kadro Dışı Kaldı 20 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'ndan sonra 7 futbolcu daha kampa götürülmeyecek.
Galatasaray'da İkinci Operasyon Yolda 01:50
Galatasaray'da İkinci Operasyon Yolda 11 izlenme - 4 yıl önce Kampa 10 oyuncuyu götürmeyen İtalyan hoca Cesare Prandelli'nin ikinci bir operasyon yaparak kadroda bulunan oyuncu sayısını düşürmeyi planladığı belirtiliyor.