Hoşgeldiniz!

Yiğit Gökoğlan Videoları İzle

Skandal! Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Videosu 00:30
Skandal! Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Videosu 346 izlenme - 3 yıl önce Engin Baytar ile Yiğit Gökoğlan para saçma para sayma galatasaray Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan’ın arabada dans ederken havaya para saçtıkları videoyu sosyal medyada paylaşmaları gündeme bomba gibi düştü. Bilindiği gibi Engin Baytar Galatasaray’dan yıllık 1 milyon 100 bin dolar, Yiğit Gökoğlan ise 1 milyon lira garanti para alıyor. Engin Baytar'ın Galatasaray ile olan sözleşmesi 31 Mayıs 2015, Yiğit Gökoğlan'ın ise 31 Mayıs 2016'da sona erecek.
yiğit gökoğlan 01:10
yiğit gökoğlan 303 izlenme - 5 yıl önce
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 00:12
Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'dan Olay Video 276 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti. İşte o yorumlardan bazıları -Para var huzur var - Yakışır abilerimeee - Yattıkları yerden para kazanmaktan gocunmayan, iki zibidinin şaşırtmayan görüntüleri bunlar. - Bravo size helal, amaca ulaşılmıştır. Tebrikler - Allah' ın görmemiş, paçoz, yeteneksiz lumpen tipleri! Sırf zevk için sizi her hafta kadroya alip ertesi hafta kadro disi bırakmak lazim. Yazıklar olsun size be ! - Para bizde çooook gibi diyorsunuz.Futbol oynayıp kadroyu zorlamayı düşünüyor musunuz? Yönetim değişiyor laf attığın adamlar gidiyor, Engin sende ışık var aslında
Engin Baytar Özür Diledi 11:22
Engin Baytar Özür Diledi 228 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Engin Baytar, kendisiyle beraber kadro dışı bırakılan Yiğit Gökoğlan’la havaya para saçtıkları video için özür diledi.
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 00:12
Galatasaraylı Futbolculardan Skandal Görüntü! 145 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ı sarsan skandal görüntü! Galatasaray'da kadro dışı olan futbolculardan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın sosyal medyada paylaştığı video olay yarattı. Galatasaray'da kadro dışı olan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın, Instagram'daki görüntüleri olay yarattı. İkili, spor otomobilde bir yandan şarkı söyleyip bir yandan para saçıyor. Galatasaray'da Mancini ve Prandelli döneminde kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan, sosyal medya sitesi Instagram’da olay yarattı. Engin Baytar, hesabına yüklediği videoda araba içinde birlikte şarkı söylerken saçtıkları paralarla dikkat çekti. Yükledikleri video ile taraftarın tepkisini toplarken A2 oyuncularının yazdığı yorumlar da dikkat çekti
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 00:14
Engin Baytar Ve Yiğit Gökoğlan'ın Para Saçma Görüntüsü Tepki Çekti 141 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı taraftarlar, kadro dışı bırakılan Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ın arabada paraları saçmalarına tepki gösterdi.
Galatasaray'da 10 İsim Topun Ağzında 00:34
Galatasaray'da 10 İsim Topun Ağzında 13 izlenme - 3 yıl önce G.Saray, Engin, Yiğit Gökoğlan, Eboue ve Pandev'i satmayı, Furkan Özçal, Sinan Gümüş, Umut Gündoğan, Birhan Vatansever, Emre Can, Eray İşcan'ı kiralamayı planlıyor.
Galatasaray'da 8 Futbolcu Kadro Dışı Kaldı 00:34
Galatasaray'da 8 Futbolcu Kadro Dışı Kaldı 20 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'ndan sonra 7 futbolcu daha kampa götürülmeyecek.
Galatasaray'da İkinci Operasyon Yolda 01:50
Galatasaray'da İkinci Operasyon Yolda 10 izlenme - 3 yıl önce Kampa 10 oyuncuyu götürmeyen İtalyan hoca Cesare Prandelli'nin ikinci bir operasyon yaparak kadroda bulunan oyuncu sayısını düşürmeyi planladığı belirtiliyor.