Hoşgeldiniz!

yiğit özgür

Uykusuz Bir Adam : Yiğit Özgür (Belgesel) (48 dk) 47:55
Uykusuz Bir Adam : Yiğit Özgür (Belgesel) (48 dk) 1.088 izlenme - 2 yıl önce Mizah dünyasının ciddi komik adamının öyküsü... Yeni ve özgün mizahıyla absürd karikatürlerin usta ismi Yiğit Özgür! Çoğu zaman uzun diyaloglara dayanan karikatürleri ile kahkahalara boğulmanıza neden olan Yiğit Özgür, çocukluk ve öğrencilik yıllarından itibaren başlayan karikatür tutkusunu, Leman’dan Penguen’e ve son olarak da Uykusuz dergisine uzanan mizah yolculuğunu anlatıyor. Belgeselde ayrıca Ersin Karabulut, Uğur Gürsoy, Memo Tembelçizer, Engin Günaydın, Vedat Özdemiroğlu gibi Uykusuz dergisinin diğer yazar ve çizerleriyle gerçekleştirilen keyifli sohbetler de ekrana yansıyor.
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman - 1 01:27
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman - 1 776 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu ve oyunculuğunu Yiğit Özgür'ün, yönetmenliğini ise Mehmet Hakyemez'in üstlendiği akıllara zarar skeç. Tam olarak Yiğit Özgür karikatürü havası taşıyan bu skeç "Geniş Zaman" adlı Yiğit Özgür'ün başı çektiği topluluk tarafından çekilmiş. Umarız devamı gelir. http://www.geniszaman.tv/ D.N: Ben de 2 dakikada 4 kez Yiğit Özgür yazmanın nasıl bir his olduğunu tatmış bulundum bu vesileyle. Aha bununla 5 oldu.
Yiğit Özgür ile Geniş Zaman - 3 00:39
Yiğit Özgür ile Geniş Zaman - 3 732 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Özgür, Murat Kartoğlu, Mehmet Hakyemez'in hazırladığı skeç serisinden en beğendiğim bu şahsen. Böyle absürdlüklere gülersin ya da "bu ne lan" dersin, tamamen mizah anlayışı ile alakalı. Sevenler için gelsin. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28240/yigit-ozgur039le-genis-zaman-1 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56762/yigit-ozgur039le-genis-zaman-2
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman 2 00:19
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman 2 375 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Yiğit Özgür'ün, oyunculuğunu Yiğit Özgür ve Murat Kartoğlu'nun, yönetmenliğini ise Mehmet Hakyemez'in üstlendiği karikatür tadında bir skeç. "Geniş Zaman" adlı Yiğit Özgür'ün başı çektiği topluluk tarafından çekilmiş. Sitede serinin ilk videosu da bulunmakta. http://www.geniszaman.tv/ http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28240/yigit-ozgurle-genis-zaman-1
Leyla ile Mecnun - Ne Biçim Espri Lan Bu Kaçın (Karikatür Tadında) 00:17
Leyla ile Mecnun - Ne Biçim Espri Lan Bu Kaçın (Karikatür Tadında) 241 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Özgür'ün aynı adlı eserinden alınmış bir sahne, hep böyle bir cümle kurmak istemişimdir, ayrıca aynı adlı deyince filmlerin ismini hep ''aynı'' sanardım baştta, bir süre sonra iş çığrından çıktı neyse ki anlamış bulundum davayı. karikatür içün : http://img208.imageshack.us/img208/7881/12321385654096455179008.jpg
Engin Günaydın Korosu - Manda Yuva Yapmış 04:01
Engin Günaydın Korosu - Manda Yuva Yapmış 402 izlenme - 3 yıl önce Dimağları açan Gümüşhane yöremizin nadide türküsünü Engin Günaydın, Binnur Kaya, İlker Aksum, Yiğit Özgür, Özgür Çevik ve Şinasi Yurtsever yorumluyor. Kavırlıyorlar (cover) mı demeliydim yoksa?
Mizah Dünyasındaki Ayrılık 03:15
Mizah Dünyasındaki Ayrılık 313 izlenme - 3 yıl önce Haber nostalji niteliğinde eski olmasa da yinede uykusuz dergisiyle bir çoğumuz o kadar çok vakit geçirdi ki daha derginin temelleri atılıyor iken yapılan ilk açıklama ve haber nostalji havası estiriyor. Dergilerde bir kutuplaşma olmaması ve bu kadar harika bir piyasa olmasını Erdil Yaşaroğlu'nun cümlelerinden ve gidişattan anlayabilirsiniz. İyi ki ayrılmışlar iyi ki mizah dünyasına yeni bir tat getirmişler hepsine bu haber videosu ile birlikte tekrar teşekkür ediyorum.
Yiğit Özgür İle Borsa Analizi 01:27
Yiğit Özgür İle Borsa Analizi 239 izlenme - 5 yıl önce Yiğit Özgür ile Borsa analizi
Mutlu Ol Yeter - Tanıtım 01:01
Mutlu Ol Yeter - Tanıtım 77 izlenme - 2 yıl önce Kadrosunda Leyla ile Mecnun'dan tanıdığımız Ali Atay, Ertan Saban, Aslı Enver ve Öner Erkan gibi önemli ismilerinin bulunduğu; senaristliğini ünlü karikatürist Yiğit Özgür'ün üstlendiği "Mutlu Ol Yeter" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Böyle güzel bir ekibin bulunduğu dizi şahsen beni heyecanlandırdı, sizlerle paylaşmak istedim. İzleyelim.. Adamların biri manyak, adamların biri aşık. Aşık olan haykırır; mutlu ol yeter!
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman - 1 01:27
Yiğit Özgür'le Geniş Zaman - 1 50 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu ve oyunculuğunu Yiğit Özgür'ün, yönetmenliğini ise Mehmet Hakyemez'in üstlendiği akıllara zarar skeç. Tam olarak Yiğit Özgür karikatürü havası taşıyan bu skeç "Geniş Zaman" adlı Yiğit Özgür'ün başı çektiği topluluk tarafından çekilmiş. Umarız devamı gelir.