Hoşgeldiniz!

Yiğit Özşener Videoları İzle

Kaybedenler Kulübü Silinmiş Sahneler 21:52
Kaybedenler Kulübü Silinmiş Sahneler 12.680 izlenme - 2 yıl önce Kaybedenler Kulübü filminde gösterime girmeyen sahneler. Ben etkilendim ve tatmin oldum.
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 02:00
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 28.052 izlenme - 8 yıl önce "high school musical" serisi ile gençlerin hayranlığını kazanan ashley tisdale'in başrolde oynadığı "evimde uzaylı var" filminin türkçe seslendirmesini halil ergün, yetkin dikinciler, yiğit özşener gibi usta isimler yaptı. pearson ailesi tatil için maine şehrine gider. fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler. dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. 11 eylül'de sinemalarda!
Kaybedenler Kulübü - Nightlife 04:16
Kaybedenler Kulübü - Nightlife 5.423 izlenme - 3 yıl önce Kaybedenler Kulübü Film Müzikleri - Nightlife Yiğit Özşener
Unutma Beni Dizisi - 1. Bölüm Giriş Sahnesi (2003) 04:39
Unutma Beni Dizisi - 1. Bölüm Giriş Sahnesi (2003) 1.443 izlenme - 1 yıl önce İlk bölümü 28 Şubat 2003'te yayınlanan Unutma Beni,Şevket Altuğ'un Süper Baba'nın final yapmasının ardından 4,5 yıl sonra ekranlara dönmesine vesile olan dizidir. Başrollerini Şevket Altuğ ve Metin Şentürk'ün paylaştığı dizi 4.bölümün ardından yayından kaldırıldı ve 2003'ün mayıs ayında ilk bölümünden itibaren yeniden ekranlara döndü.5.bölümden itibaren yeni bölümler yayınlanmaya başladı ve 8.bölümde de final yaptı.O günden bu yana Şevket Altuğ'u herhangi bir dizide ya da filmde görme imkanımız olmadı maalesef.
Kaybedenler Kulübü Film Müzikleri - Nightlife 01:26
Kaybedenler Kulübü Film Müzikleri - Nightlife 2.787 izlenme - 3 yıl önce Edited By Ahmet Ozkan
ezel dizi müziği 01:31
ezel dizi müziği 4.299 izlenme - 7 yıl önce ezel dizisinin jenerik müziği
cemil in mektubu 03:38
cemil in mektubu 4.545 izlenme - 8 yıl önce cemil in lamia ya yazdığı duygu dolu veda mektubu...
Kaybedenler Kulübü - İyi Geceler Sayın Dinleyen Sizinle Yatmış Mıydık? 02:18
Kaybedenler Kulübü - İyi Geceler Sayın Dinleyen Sizinle Yatmış Mıydık? 1.080 izlenme - 3 yıl önce - Siz Nasıl Bir Program Yaptığınızı Düşünüyorsunuz?! - Dostum Biz Prensip Olarak Düşünmüyoruz.
Karşılıksız Aşk 05:29
Karşılıksız Aşk 3.103 izlenme - 8 yıl önce slaytı bn yptm umrm bğenirsiniz:))
Kaybedenler Kulübü Montajında Neler Oluyor? 03:04
Kaybedenler Kulübü Montajında Neler Oluyor? 1.664 izlenme - 6 yıl önce kaybedenler kulübü filminin montajında neler oluyor???
Bütün Özgür Kız - Özgür Çocuk Reklamları 09:01
Bütün Özgür Kız - Özgür Çocuk Reklamları 648 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de ön ödemeli kart dediğimiz kontörlü hatlar 1996 yılında hazır kart ile başladı işte 2000-2004 yılları arasında yayınlanan Nil Karaibrahimgil ve Yiğit Özşener'in başrolleri paylaştığı hazır kart reklamlarının tamamı. İzliyoruz.
Nil Karaibrahimgil - Ben Özgürüm 03:06
Nil Karaibrahimgil - Ben Özgürüm 532 izlenme - 2 yıl önce Nil Karaibrahimgil için asıl dönüm noktası Hazırkart reklamlarından sonra başladı. Reklamda bir anda tüm Türkiye'nin diline dolanan "Ben Özgürüm" adlı parçayı seslendiren Nil, insanlar tarafından "Özgür Kız"' olarak tanındı. Reklamın daha sonraki bölümlerinde Nil'e pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan Tarkan eşlik etmiştir. alıntıdır) Şarkı Sözleri (lyrics): Bizim köy vardı ya uzaklarda uzaklarda ben gittim Bir soru vardı ya cevapsız akıllarda ben bildim Dünya çizgi çizgi değilmiş öyle değilmiş ben gördüm Ermiş deme değilim gezgin deme değilim ben özgürüm sadece özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var Hürüm Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var Hürüm Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm Ben özgürüm Bizim köy vardı ya uzaklarda uzaklarda ben gittim Bir soru vardı ya cevapsız akıllarda ben bildim Dünya çizgi çizgi değilmiş öyle değilmiş ben gördüm Ermiş deme değilim gezgin deme değilim ben özgürüm sadece özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var Hürüm Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var Hürüm Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm Ben özgürüm Ben özgürüm
Dudaktan Kalbe Uyan 02:42
Dudaktan Kalbe Uyan 987 izlenme - 8 yıl önce yiğit özşener'e özel...
Gerçek Aşk 03:10
Gerçek Aşk 1.941 izlenme - 8 yıl önce (cemil lamia)sevgi emektir !!!!!!!!!
Yiğit Özşener_sensiz Olmaz 03:12
Yiğit Özşener_sensiz Olmaz 1.159 izlenme - 8 yıl önce cem özkan sensiz olmaz prensime...çiğdem
Tarkan - Özgürlük İçimizde Hazırkart Reklamı 2 (2002) 04:05
Tarkan - Özgürlük İçimizde Hazırkart Reklamı 2 (2002) 497 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80519/tarkan-ozgurluk-icimizde-hazir-kart Link'in Biraz Aynısı Ama Sonu Değişik ,Tarkandan Özgürlük İçimizde Adlı Bir Hazırkart Reklamı 2 (alıntıdır)
Yiğit Özşener,take Me Tou You Heart,dudaktan Kalbe 02:09
Yiğit Özşener,take Me Tou You Heart,dudaktan Kalbe 1.174 izlenme - 8 yıl önce
ezel 15.bölüm fragmanı 25 ocak 2010 01:34
ezel 15.bölüm fragmanı 25 ocak 2010 1.370 izlenme - 7 yıl önce ezel dizisi
Tarkan Hazır Kart Final Reklamı (2004) 01:55
Tarkan Hazır Kart Final Reklamı (2004) 303 izlenme - 2 yıl önce Tarkan,Nil Karaibrahimgil ve Yiğit Özşener'in 2000 yılından beri oynadığı özgür kız temalı reklam filminin son bölümünü izleyeceğiz. Tarkan her zaman olduğu gibi adamlığını yapıyor ve görevini başarıyla yerine getiriyor. Dile kolay 11 sene geçmiş. Daha dün gibiydi resmen.
Kaybedenler Kulübü - Yol 02:02
Kaybedenler Kulübü - Yol 298 izlenme - 2 yıl önce Türk sinema tarihinin (bana göre) en sağlam filmlerinden biri olan kaybedenler kulubunun meşhur radyo sahnelerinden biri. Anlatılmak isteneni farklı ve değişik bir uslupla biraz felsefeyle harmanlayarak böyle bir güzel sahneyi bizlere sunan, programın 99 yılında sona ermesine rağmen yıllar sonra bize hatırlatan Kadıköy kadife sokak müdavimlerinden Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk'a selam olsun. Yol Bitmez... sen orda değilsin. elektronların başka bir yerde. sen baktıkça etrafını yaratırsın. zaman? öyle bir şey yok! sadece değiştirme isteğinin adıdır o. bazen yavaş bazen hızlıdır. sen bakmadıkça gerçek diye birşey de yoktur aslında. üzgünüm sen düşüncelerinde TANRIsın. belkide ta kendisi. kişiler, yollar, aşklar belki paranoyan belkide özleminin sonucudur. ayrıca yolun bitmemesi senin yüzündendir. hala kendini eksik hissediyorsan o yol asla bitmez. (judasizm isimli youtube kullanıcısından alınmıştır)
İntikam 44. Bölüm Fragmanı (Final) 00:56
İntikam 44. Bölüm Fragmanı (Final) 357 izlenme - 3 yıl önce
Şifre - Özgür Kız ve Özgür Çocuk 12:28
Şifre - Özgür Kız ve Özgür Çocuk 200 izlenme - 2 yıl önce 2003 yılındaki özgür kız reklamlarının "Özgürlük Macerası" kısmının ilk 3 bölümü tv de yayınlanmıştı finalini ise bayilerde hazır kartın yanında verilen bir vcd film olarak piyasaya sunulmuştu. Filmin olayı tabiki Nuri Alço. Belkide pek çok kişinin izlemediğini düşündüğümden yükleyeyim dedim. İlk paylaşımımdır bunun için 10 yıldır dokunmadığım bi cdyi arayıp bulmak zorunda kaldım iyi seyirler
ezel dizisi 44. bölüm fragmanı - magazinn 00:31
ezel dizisi 44. bölüm fragmanı - magazinn 311 izlenme - 6 yıl önce http//www.magazinn.com - ezel dizisi 44. bölüm fragmanı
ezel dizisi 42. bölüm fragmanı - magazinn 00:38
ezel dizisi 42. bölüm fragmanı - magazinn 179 izlenme - 6 yıl önce www.magazinn.com - ezel dizisi 42. bölüm fragmanı
Kaybedenler Kulübü - Aum 03:50
Kaybedenler Kulübü - Aum 4 izlenme - 1 ay önce
İntikam 43. Bölüm Fragmanı 00:24
İntikam 43. Bölüm Fragmanı 109 izlenme - 3 yıl önce Yağmur, öldürücü darbe için düğmeye basıyor Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapıyor. Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapar. Eğer başarırsa, Arsoylar hayatlarının sonuna kadar hapse girecek, Yağmur ise Ali ile beraber uzaklara gidecektir. Şahika ise bu düğüne engel olmak için elindeki tüm kozları kullanmaya kararlıdır. Diğer yandan Haldun, Aslı ve Rüzgar’ın işbirliğini anlar ve Rüzgar için tehlike çanları çalar. Bu duruma engel olmak isteyen Yağmur’un, Rüzgar’a gerçekleri anlatmaktan başka çaresi kalmaz. Ancak Rüzgar’ın gerçeği öğrenmesiyle, düğün için yaptıkları plan tehlikeye girer.
Kaybedenler Kulübü - Bazen 03:23
Kaybedenler Kulübü - Bazen 3 izlenme - 1 ay önce
İntikam 38. Bölüm Fragmanı 00:56
İntikam 38. Bölüm Fragmanı 69 izlenme - 3 yıl önce Yağmur'un üvey kardeşi ortaya çıkıyor Yağmur’un yıllar sonra karşısına çıkan üvey kardeşi Deniz, Yağmur’un tüm planlarını bozuyor. Yağmur, Rüzgar’a yazdığı mektubun etkilerini görmek için onu ziyarete gider. Rüzgar ise Tahsin’in ona bıraktığı ses kaydı sayesinde gerçekle yüzleşir. Arsoylar’ı bitirmeye yetecek kadar güçlü olan bu kanıtın, Rüzgar’ın eline geçmesi Yağmur’u endişelendirir. Rüzgar, Arsoylar’ın hedefine girmeden ondan bu kanıtı almaya çalışacaktır. Oysa ki Rüzgar’ın planları başkadır. Emre karakolda Derin’in ölümüyle ilgili ifade verir. Emre’nin ihanetiyle sarsılan Haldun, onu Yağmur üzerinden vuracaktır. Cemre’nin Derin’in yakınlarına ulaşma çabaları ise sürpriz bir misafirle sonuç verir. Yağmur’un yıllar sonra karşısına çıkan üvey kardeşi Deniz, Yağmur’un tüm planlarını bozar.
Esir Şehrin Gözyaşları Yeni Fragman 00:28
Esir Şehrin Gözyaşları Yeni Fragman 96 izlenme - 5 yıl önce Esir Şehrin Gözyaşları Her Çarşamba 22:15'te Fox TV'de!