Hoşgeldiniz!

yıkamacı

Yıkamacıya Tarz Giren Amca 00:15
Yıkamacıya Tarz Giren Amca 7.920 izlenme - 11 ay önce Sonax'da arabasını yıkatmaya gelen dayı tanıdıkları görünce tarz bir giriş yapar. Ve sonuç "vay hıamına"
Oto Yıkamacının Master Yapmış Hali 01:36
Oto Yıkamacının Master Yapmış Hali 12.340 izlenme - 2 yıl önce Trabzon'un Of ilçesinde hizmet veren bir oto yıkamacı kullandığı tekniklerle görenleri hayrete düşürüyor. Otomobillerini yıkatan müşterilerini sürprizlerle karşılayan Mustafa isimli Oflu yıkamacı, basınçlı oto yıkama makinesiyle ayakkabı da temizliyor, saçlara fön de çekiyor.
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 03:08
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 3.341 izlenme - 8 ay önce Hava sıcaklığının 40 derecenin üstüne çıktığı Gaziantep'te, bir Oto yıkamacı vatandaşlara bedava serinletme hizmeti veriyor.
Oto yıkamacı seksi kızlar 00:52
Oto yıkamacı seksi kızlar 13.363 izlenme - 6 yıl önce Oto yıkamacı seksi kızlar
Seden Gürel - Çalkala Hadi Adamım 03:52
Seden Gürel - Çalkala Hadi Adamım 3.599 izlenme - 3 yıl önce Unutulmayanlar 1-2-3 videolarını izledikden sonra gaza gelerek fellik fellik aradığım ve nihayetinde bulduğum Seden Gürel'in çok tatlı video klibini sevgili Alkışlarla Yaşıyorum ailesiyle paylaşmak istedim. Hadi hepbirlikte çalkalayalım... 90'lar videoları için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3496/unutulmayanlar---1 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3497/unutulmayanlar---2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3511/-unutulmayanlar---3
Hayatının Aksiyonunu Yaşayan Bebek 00:23
Hayatının Aksiyonunu Yaşayan Bebek 3.123 izlenme - 4 yıl önce Şirin bebek annesiyle beraber girdiği oto yıkamacıda olup biteni hayretler içinde takip ediyor. Bebekler dünyayı keşfederek tanırlar. Her yaşanan şey onlar için çok yeni ve farklı olduğu için merak içinde dünyayı anlamlandırmaya uğraşırlar. Tıpkı videodaki şirin Bebek gibi. Annesiyle beraber arabayla oto yıkama bölümüne giren şaşkın Bebek aniden arabayı temizleyip ses çıkaran kocaman fırçaları fışkıran suyu görünce ne olduğunu anlamaya çalışarak hayatının aksiyonunu yaşıyor.
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Efsane Oto Yıkamacı 01:11
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Efsane Oto Yıkamacı 439 izlenme - 1 yıl önce Oto yıkamacı işleten abimiz dükkanına giren hırsıza sıra dışı bir ceza veriyor. Tabi bunu zorla yaptırıyor ancak hırsız için büyük bir ders olduğu gerçek!
halı yıkama 00:50
halı yıkama 2.606 izlenme - 8 yıl önce halı yıkama videosuhttp//www.haliyikamafabrikasi.net
Aracı Kötü Yıkandı Diye Oto Yıkamacıyı Dövmek   00:33
Aracı Kötü Yıkandı Diye Oto Yıkamacıyı Dövmek 15 izlenme - 2 hafta önce Otomobil sürücüsü aracını yıkatmak için oto yıkamacıya geldi. Aracının özensiz ve ağır ağır yıkandığını gören sürücü çileden çıktı ve çalışanları tek yumrukta yere serdi.
Duygusal Halı Yıkamacılar 04:07
Duygusal Halı Yıkamacılar 501 izlenme - 3 yıl önce "Erdemli ruhun izinde uçarken bestelediğimiz Nerede lekeler nerede kirler sevimli değilsiniz... Halılar sevimli değilsiniz" "Yaşasın dünyanın en duygusal halı yıkamacıları... Yaşasın parlayan aşk..." Nidaları yükseliyordu gökyüzüne...Onlar sevgi,duygu insanlarıydı...Her yıl aynı tarihte duygu taaruzuna başlıyorlardı... Dip not:Yine flash tv yine dev prodüksiyon(!) yine dev efektler... Manyakları nerde olsalar elleriyle koymuş gibi buluyolar,bi de dayamışlar fantezi müziğini.
Ünü Yıkamacı Üseynalı 01:49
Ünü Yıkamacı Üseynalı 529 izlenme - 7 yıl önce ceşkun verıb internede
Seden Gürel - Çalkala Hadi Adamım 01:17
Seden Gürel - Çalkala Hadi Adamım 471 izlenme - 3 yıl önce Eskilerden çok eskilerden, samimiyetin,arkadaşlığın,dostluğun hat safhada olduğu bir dönemden bir şarkı. Seden Gürel'in "anaaa saçı varmış laaa" dediğimiz klipteki şarkısı. Seni lapacı seni yıkamacı yağlamacı sözleri Bir dönemin muhalif sesi olmakla birlikte, arkadaş arasında naber lan yağlamacı, yağlıyarak yer hep yemeği gibi espirilere ilham veren şarkı.
Oto Yıkamacı Oldum !!! 07:47
Oto Yıkamacı Oldum !!! 30 izlenme - 2 ay önce Herkese merhaba ben Başak Karahan !! Bu video da, daha çok erkeklerin yaptığı meslekleri denediğim serinin ikinci bölümü olarak oto yıkamacı oldum. Güzel bir deneyim oldu benim için :) Bu gibi videoların daha çok gelmesini istiyoruz beğenmeyi unutmayın :) Umarım izlerken eğlenmişsinizdir. Bir sonraki video da görüşmek dileğiylee :) Sizi çok seviyorum. Kanal'a Abone OL : https://goo.gl/51CNBy HALA İZLEMEDİYSENİZ : Erkek Kardeşim Vs Kız Kardeşim : https://goo.gl/nfN1EV Youtube'dan Ne Kadar Kazanıyorum ? : https://goo.gl/kTvXuH Kardeşimin Saçlarını Kestim, Çıldırdı : https://goo.gl/jZVRMt SOSYAL MEDYA: Instagram : https://www.instagram.com/karahanbasak00 Twitter : https://twitter.com/basakarahan Snapchat: karahanbasak
Duygusal Halı Yıkamacılar 2 01:42
Duygusal Halı Yıkamacılar 2 179 izlenme - 4 yıl önce Duygusal Halı Yıkamacılar 2 - Komikmiş İzleyin
Alkollü Adam Oto Yıkamacısında Yıkandı 01:05
Alkollü Adam Oto Yıkamacısında Yıkandı 256 izlenme - 3 yıl önce Alkolü biraz fazla kaçırıp bataklığa düşen abimiz çevredekilerin yardımıyla kurtulup "ne yapsam" diye tahminen 1-2 saniye düşündükten sonra oto yıkamacısında duş almaya gidiyor. ama kafa hala güzel...
araba böyle temizlenir 00:38
araba böyle temizlenir 214 izlenme - 7 yıl önce oto yıkama
star yıkamacı 01:26
star yıkamacı 164 izlenme - 8 yıl önce
yıkamacı mustafa 02:12
yıkamacı mustafa 100 izlenme - 6 yıl önce gaziantep mustafa oto yıkama
Yıkamacı Cengız 02:15
Yıkamacı Cengız 120 izlenme - 5 yıl önce Dawar 3
Kılıçlar Petrol 02:20
Kılıçlar Petrol 96 izlenme - 8 yıl önce yıkamacı murat
Otopark ve Oto Yıkamacılara Denetim Yapan Polisler Çalıntı Araçların İzini Sürdü 01:28
Otopark ve Oto Yıkamacılara Denetim Yapan Polisler Çalıntı Araçların İzini Sürdü 3 izlenme - 4 ay önce Otopark ve oto yıkamacılara denetim yapan polisler çalıntı araçların izini sürdü Polis ekiplerinden otopark ve oto yıkamacılara denetim Ruhsatsız iş yerleri mühürlendiİSTANBUL - Gaziosmanpaşa'da çalıntı araçların ve ruhsatsız iş yerlerinin tespiti için otopark ve oto yıkamacılara denetim yapıldı.