Hoşgeldiniz!

yıkamak

Götten Alıp Ağza Sıvamak 00:47
Götten Alıp Ağza Sıvamak 6.719 izlenme - 2 hafta önce Coollukta sınır tanımayan sevgili abimiz göte kurban oluyor adeta. Kokusu burnuna gelenler?
Tinky Minky Kukuli - Elini Yıka Şarkısı 02:32
Tinky Minky Kukuli - Elini Yıka Şarkısı 188.582 izlenme - 2 yıl önce El hijyeni önemlidir. Tinky, Minky ve Kukuli ellerini yıkamanın önemini bu şarkı sayesinde öğrendiler. Çocuklarınız da bu şarkı sayesinde el hijyeninin önemini eğlenceli bir yoldan öğrenebilir. ELİNİ YIKA ŞARKISI SÖZLERİ: Ellerin kirlenince, Koş hemen lavaboya, Köpürt köpürt sabunla Mikropları kovala. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Aç musluğu su aksın, Kir pis pas pus kalmasın. O zalım bakteriler Tahtalı köyü boylasın. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Sabun mis gibi kokar, Hem temizler hem paklar. Yıkanınca ellerin, Oh ne güzel ferahlar. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Köpük köpük sabunla elini yıka vıcı vıcı durula elini yıka kukuli hadi ama elini yıka. Sakın bunu unutma elini yıka Sokaktan dönünce elini yıka, Yemeklerden önce elini yıka, Öksürünce, hapşırınca elini yıka, Aksırınca, tıksırınca elini yıka. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Bay_mikrop 01:59
Bay_mikrop 71.942 izlenme - 6 yıl önce çocuk şarkısı
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 00:59
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 17.796 izlenme - 2 yıl önce Kedisini çamaşır makinesine atarak eğlenen bunuda utanmadan kayıda alan kızın görüntüleri büyük tepki topladı.
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 02:47
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 9.736 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın en başarılı olduğu konulardan birisi de tecavüz sahneleridir. Yadigar sinemamızda yayınlanan her 10 filmin 7 sinde tecavüz kaçınılmazdır. Bu kadar çok vurgulanan bir konunun toplum üzerinde ki etkilerini tartışmaktan ziyade, tecavüz eden aktörlerimizin ve senaristlerimizin bu işte ne kadar uzmanlaştığına dikkatinizi çekmek isterim. Film Künyesi Hamal (1976)
Açmayın Dedeler 04:18
Açmayın Dedeler 15.732 izlenme - 2 yıl önce Kepeğe karşılı etkili yeni formülüyle Pril markalı deterjanın reklam çekimlerini izliyoruz. İ am dede and i use pril for man
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 06:29
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 5.751 izlenme - 1 yıl önce Adam ne kadar saf ve duygularla banyo ettiriyor lan maymunu. O da uslu uslu duruyor abisi. Otur izle.
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 00:30
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 4.901 izlenme - 10 ay önce Ankaranın Anıttepe Lisesinde okuyan bu arkadaş jackass'e özeniyor ve kafasını klozete sokup sifonu çekiyor açıkçası bir tebriği hak etmiyor değil. Tebrik ederim ama yerden yere vurmayıda bilirim insanda biraz mide olur kardeş biraz utanma olur sokuyon bari vidyosunu yayınlama ya.
Ölüye Pamuk Tıkamak - Geniş Aile Yapıştır 01:54
Ölüye Pamuk Tıkamak - Geniş Aile Yapıştır 2.812 izlenme - 11 ay önce 2009, 2011 yılları arasında yayımlanan 'Geniş Aile' dizisinin sinema versiyonu 2015 yılında vizyona giren 'Geniş Aile: Yapıştır' filminden absürd komik bir sahne.
Uygulamalı Cenaze Yıkama Tatbikatı 03:47
Uygulamalı Cenaze Yıkama Tatbikatı 5.566 izlenme - 4 yıl önce Adana'nın bir köyünde insanların herkesten başka bir özelliği var: ceset yıkamak!
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 02:51
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 2.577 izlenme - 2 yıl önce Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor
Araba Böyle Yıkanır 00:24
Araba Böyle Yıkanır 3.379 izlenme - 3 yıl önce Araba En Kısa Sürede Nasıl Yıkanır ?
Rus Lideri Lenin'i Yıkamak 04:35
Rus Lideri Lenin'i Yıkamak 2.037 izlenme - 2 yıl önce Lenin'in belirli yıllarda özel ilaç ve kimyasallarla vücüdunun temizlenmesi ve korumanın devam ettirilmesi işleminin görüntüleri arkadaşlar. Not: Bu işlem Mustafa Kemal Atatürk içinde yapılmış olup 1950'li yıllarda Adnan Menderes tarafından Anıt Kabir'deki mezar açtırılarak naaşın hava ile temas etmesi sağlanmıştır.
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 08:10
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 1.917 izlenme - 2 yıl önce British Airways taçalışan bu hosteslerin banyoda yaptıklarını youtube'a yüklemeleri ile birlikte 1 saat içinde 1 milyona yakın kişinin izlediğini belirtelim. Ben burdan bi serzenişte bulunmak istiyorum e ablacım hostes olmuşsunuzda paranız mı yok bu ne video kalitesi 6600'la mı çektiniz bu videoyu hd çekim yapan bi telefon alamadınız mı? Ha alamadıysanız yardımcı olabilirm yani
Küçük robot Wall-E - Küvette banyo keyfi yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 04:16
Küçük robot Wall-E - Küvette banyo keyfi yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 840 izlenme - 7 ay önce Suyla dolu küvette banyo yapmaktan hoşlanır msınız? arkadaşımız robot Wall e küvette suyu görünce çok sevindi. hele birde içinde yüzen ördek oyuncaklarla oynamak oldukça ilgisini çekti. küçük çocuklara özel onların belki su ve banyo korkularını yenmesine yardımcı olabilecek ve eğlenceli bir video... www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımıza ücretsiz abone olun. yeni videolarımızı ilk siz izleyin.
traktör böyle yıkanır 00:46
traktör böyle yıkanır 3.516 izlenme - 8 yıl önce
 Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 2.349 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da pazar günleri böyle geçiyor.. :))
Batmobile Nasıl Yıkanır 01:29
Batmobile Nasıl Yıkanır 433 izlenme - 1 yıl önce Youtube kanalında başka bir videoda iddaa kaybeden ablamız bu videoda 1966 yılında tv dizisi olarak yayınlanan Batman'de kullanılan Batmobile'i yıkıyor.
Derede BMW Yıkamak 10:43
Derede BMW Yıkamak 654 izlenme - 2 yıl önce Gurbetçi gardaşlarımız yurtdışın da yaşamalarına rağmen hala nerede araba yıkanacagını öğrenemişler, ya da memleketlerine olan özlemleriyle direkt dereye atmışlar kendilerini çözemedim. izleyelim
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 00:28
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 803 izlenme - 2 yıl önce Fakir ama yaratıcı olan gavur bi vatandaşın geliştirdiği düzeneği izliyoruz. Vardiyalı çeviriliyor olsa gerek.
Uzayda Başınızı Nasıl Yıkarsınız 00:36
Uzayda Başınızı Nasıl Yıkarsınız 433 izlenme - 2 yıl önce Uzayda Başınızı Nasıl Yıkarsınız? Astronot Luca Parmitano Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan paylaştığı videolar ile uzay deneyimini paylaştı.
Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 805 izlenme - 2 yıl önce Bizim zamanımızda Şahane Pazar programı çok daha sıkıcıydı. Programda fazla bir aksiyon olmazdı. Ama bu şekil bir program izleyebilseydik, hayata bakış açımız çok daha farklı olurdu gibime geliyor. En azından pazartesileri futbol maçları kadar bu faydalı programdan da bahsederdik.
Uzayda Saçınızı Nasıl Yıkarsınız 02:57
Uzayda Saçınızı Nasıl Yıkarsınız 1.026 izlenme - 3 yıl önce Astronot Karen Nyberg, Uzayda Saçlarını Nasıl Yıkadığını Gösteriyor.
El Yikama Öğreten Muhteşem Şarki Gökhan Bestesi 03:42
El Yikama Öğreten Muhteşem Şarki Gökhan Bestesi 2.173 izlenme - 8 yıl önce el yıkama çocuk eğitimi üzerine gökhan Şen den yİne süper bİr Şarki
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 02:57
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 409 izlenme - 2 yıl önce Elektrikçi Celal'in tek eğlencesi abisiyle birlikte pavyona gitmektir. Bir de özenle hazırladığı, sıraya koyduğu porno arşivi vardır. Aynı özenle de saklamaktadır ancak oğlu arşivi bulur ve olaylar gelişir. Oğlunun en üzgün anında bile bu soruyu sorar. Kirlenmek kadar temizlik de güzeldir. Künye: Vavien (2009) Yönetmen: Yağmur-Durul Taylan Senaryo: Engin Günaydın Oyuncular: Engin Günaydın, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Serra Yılmaz, İlker Aksum, Ercan Kesal Film, 8 dalda aday olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri'nde en iyi senaryo, en iyi kadın oyuncu ve en iyi müzik ödülleri olmak üzere 3 ödül aldı. 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde En İyi Film (Altın Lale) ve En İyi Senaryo ödülü ile FIPRESCI ödülünü aldı. 11 dalın tamamında aday olduğu 2009 SİYAD ödüllerinde En İyi Senaryo, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Müzik ve En İyi Sanat Yönetmeni olmak üzere toplam 5 ödül aldı.
Lisa Scott - Lee Get İt On 03:12
Lisa Scott - Lee Get İt On 2.252 izlenme - 9 yıl önce bende araba yıkamak istiyorum
Uzay’da saç yıkamak 02:57
Uzay’da saç yıkamak 698 izlenme - 3 yıl önce ABD’li kadın astronot Karen Nyberg, Uzay’da saç yıkamanın Dünya’daki kadar keyifli olmasa da eğlenceli olduğu gösterdi. Nyberg, yaklaşık 3 dakika süren videoda, çok az miktarda sıcak su, şampuan, tarak ve havlu ile saçını yıkadı.
Ölü Yıkamaktan Korkan İmam - Cübbeli Ahmet Hoca 06:25
Ölü Yıkamaktan Korkan İmam - Cübbeli Ahmet Hoca 676 izlenme - 2 yıl önce Ölüden korkan haca olur mu? Köyden cenaze çıkmasın diye dua eden hocanın ilgimç ve komik hikayesini Cübbeli Ahmet Hoca'dan dinliyoruz.
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 00:46
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 402 izlenme - 2 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da çekildiği iddia edilen bu görüntülerde yol ortasında bir adamın aslanı hortumla üstüne su tutarak yıkaması izleyenleri şoke ediyor. Etrafındaki kalabalığa aldıramayan çılgın adam, serbest bir şekilde dolaşan aslanı sanki bir kedi yavrusuymuş gibi yıkıyor.
Eksi 14 Derecede At Yıkamak 01:29
Eksi 14 Derecede At Yıkamak 536 izlenme - 2 yıl önce Muş-Bitlis sınırında bulunan kaplıca gölünde gençler Sibirya soğuklarına meydan okuyor ve atlarıyla yıkanıyor. Muş'un Hasköy ile Bitlis'in Güroymak ilçesi sınırında bulunan üzeri açık kaplıca suyunun oluşturduğu göl, yazın çeşitli hastalığı olanları, kışın ise daha çok hayvanları ve onları yıkamak için getiren gençleri konuk ediyor. Karla çevrili gölde sıcak suya giren gençler, hem atlarının temizliğini yapıyor, hem de eğleniyor. Gündüz saatlerinde hava sıcaklığının sıfırın altında 14 dereceye düştüğü yörede üşümediklerini belirten gençler, sıcak suda çeşitli etkinlik ve eğlence düzenliyor.