Hoşgeldiniz!

Yıkamak Videoları İzle

Bay_mikrop 01:59
Bay_mikrop 73.180 izlenme - 7 yıl önce çocuk şarkısı
Akaryakıt İstasyonunda At Yıkamak 00:41
Akaryakıt İstasyonunda At Yıkamak 3.874 izlenme - 4 ay önce Kocaeli’nin Darıca ilçesinde cirit yarışlarında kullanılan bir atın, akaryakıt istasyonu içindeki araç yıkama yerinde yıkanması ilginç görüntülere sahne oldu. Olay Darıca Nenehatun Mahallesi Tuzla Caddesi Harun Sokak üzerindeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Darıca’da bulunan bir atlı spor kulübünde cirit yarışlarına katılan atlardan biri, sahipleri tarafından otomobil yıkama yerine götürüldü. Akaryakıt istasyonu içinde araç yıkama alanında temizlenen araçların şaşkın bakışları arasında bir süre bekleyen at daha sonra yıkama ünitesine sokuldu. Hazırlık antrenmanlarında bedeni çamurla kaplanan at, burada basınçlı su ve köpük ile yıkanarak temizlendi.
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 02:47
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 19.222 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın en başarılı olduğu konulardan birisi de tecavüz sahneleridir. Yadigar sinemamızda yayınlanan her 10 filmin 7 sinde tecavüz kaçınılmazdır. Bu kadar çok vurgulanan bir konunun toplum üzerinde ki etkilerini tartışmaktan ziyade, tecavüz eden aktörlerimizin ve senaristlerimizin bu işte ne kadar uzmanlaştığına dikkatinizi çekmek isterim. Film Künyesi Hamal (1976)
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 00:59
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 18.133 izlenme - 2 yıl önce Kedisini çamaşır makinesine atarak eğlenen bunuda utanmadan kayıda alan kızın görüntüleri büyük tepki topladı.
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 00:16
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 1.688 izlenme - 3 ay önce Karadeniz dolaylarında bir şehirde aşırı yağışlar nedeniyle şehri su başmış Servisçilik yapan bu dayı ise sel suları içinde minibüsünü yıkamış.
Açmayın Dedeler 04:18
Açmayın Dedeler 16.435 izlenme - 3 yıl önce Kepeğe karşılı etkili yeni formülüyle Pril markalı deterjanın reklam çekimlerini izliyoruz. İ am dede and i use pril for man
Araba Yıkayan Adanalıya Şaka Yapılırsa 00:45
Araba Yıkayan Adanalıya Şaka Yapılırsa 2.047 izlenme - 5 ay önce Gün geçmiyor ki güzide şehrimiz Adana'dan bizleri gülümseten bir video gelmesin. Bu videomuzda da Adana'da arabasını yıkayan adama yapılan şaka ve şakaya verilen tepki gülümsetiyor.
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 06:29
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 5.772 izlenme - 2 yıl önce Adam ne kadar saf ve duygularla banyo ettiriyor lan maymunu. O da uslu uslu duruyor abisi. Otur izle.
Yaşlı Adamı Buz Gibi Suda Yıkayan Vicdansızlar 01:45
Yaşlı Adamı Buz Gibi Suda Yıkayan Vicdansızlar 1.003 izlenme - 5 ay önce Sosyal medyada yayınlanan yaşlı adama buz gibi havada soğuk su ile yıkama görüntüleri, kullanıcıların tepkisine neden oldu. Gaziantep'in Hoşgör Mahallesi'nde çekildiği ileri sürülen görüntülerde, alzhimer hastası olduğu ileri sürülen 85 yaşındaki adam, altını pislettiği gerekçesiyle pijaması çıkarttırılıyor. Yaşlı adamın, havanın soğuk olduğunu söylemesine rağmen bir kadın ise ısrarla adamı aşağıya indiriyor. Musluğa bağlanan hortum ile ayakları yıkanmaya çalışan soğuk olduğunu söylemesine rağmen kadın ısrarla hortumu tutmaya devam ediyor. Kadına vurmaya çalışan yaşlı adam bu sefer kadının tokatını yiyor. Görüntülerin ne zaman ve nerede çekildiği henüz belirlenemezken, bugün paylaşıldığı sosyal medyada olay oldu. En çok izlenen ve yorum yapılan videolar arasına giren görüntü, sosyal medya kullanıcıların tepki yorumlarına neden oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise görüntülerin çekildiği yerin ve görüntülerdeki yaşlı adamı bulana para ödülü vereceğini ifade etti.
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 00:30
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 4.944 izlenme - 1 yıl önce Ankaranın Anıttepe Lisesinde okuyan bu arkadaş jackass'e özeniyor ve kafasını klozete sokup sifonu çekiyor açıkçası bir tebriği hak etmiyor değil. Tebrik ederim ama yerden yere vurmayıda bilirim insanda biraz mide olur kardeş biraz utanma olur sokuyon bari vidyosunu yayınlama ya.
Ölüye Pamuk Tıkamak - Geniş Aile Yapıştır 01:54
Ölüye Pamuk Tıkamak - Geniş Aile Yapıştır 3.915 izlenme - 2 yıl önce 2009, 2011 yılları arasında yayımlanan 'Geniş Aile' dizisinin sinema versiyonu 2015 yılında vizyona giren 'Geniş Aile: Yapıştır' filminden absürd komik bir sahne.
Rus Lideri Lenin'i Yıkamak 04:35
Rus Lideri Lenin'i Yıkamak 3.444 izlenme - 2 yıl önce Lenin'in belirli yıllarda özel ilaç ve kimyasallarla vücüdunun temizlenmesi ve korumanın devam ettirilmesi işleminin görüntüleri arkadaşlar. Not: Bu işlem Mustafa Kemal Atatürk içinde yapılmış olup 1950'li yıllarda Adnan Menderes tarafından Anıt Kabir'deki mezar açtırılarak naaşın hava ile temas etmesi sağlanmıştır.
Uygulamalı Cenaze Yıkama Tatbikatı 03:47
Uygulamalı Cenaze Yıkama Tatbikatı 5.780 izlenme - 5 yıl önce Adana'nın bir köyünde insanların herkesten başka bir özelliği var: ceset yıkamak!
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 02:51
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 2.845 izlenme - 3 yıl önce Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor
Araba Böyle Yıkanır 00:24
Araba Böyle Yıkanır 3.563 izlenme - 4 yıl önce Araba En Kısa Sürede Nasıl Yıkanır ?
3 Milyon TL'lik Arabayı 2 TL'ye Yıkamak 00:35
3 Milyon TL'lik Arabayı 2 TL'ye Yıkamak 208 izlenme - 2 ay önce Görüntüde 3 Milyon TL'lik arabayı 2 TL' yıkadağını söyleyen bu adamın ilginç videosunu izliyoruz
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 08:10
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 2.233 izlenme - 2 yıl önce British Airways taçalışan bu hosteslerin banyoda yaptıklarını youtube'a yüklemeleri ile birlikte 1 saat içinde 1 milyona yakın kişinin izlediğini belirtelim. Ben burdan bi serzenişte bulunmak istiyorum e ablacım hostes olmuşsunuzda paranız mı yok bu ne video kalitesi 6600'la mı çektiniz bu videoyu hd çekim yapan bi telefon alamadınız mı? Ha alamadıysanız yardımcı olabilirm yani
Küçük robot Wall-E - Küvette banyo keyfi yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 04:16
Küçük robot Wall-E - Küvette banyo keyfi yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 1.430 izlenme - 1 yıl önce Suyla dolu küvette banyo yapmaktan hoşlanır msınız? arkadaşımız robot Wall e küvette suyu görünce çok sevindi. hele birde içinde yüzen ördek oyuncaklarla oynamak oldukça ilgisini çekti. küçük çocuklara özel onların belki su ve banyo korkularını yenmesine yardımcı olabilecek ve eğlenceli bir video... www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımıza ücretsiz abone olun. yeni videolarımızı ilk siz izleyin.
traktör böyle yıkanır 00:46
traktör böyle yıkanır 3.518 izlenme - 8 yıl önce
Batmobile Nasıl Yıkanır 01:29
Batmobile Nasıl Yıkanır 623 izlenme - 2 yıl önce Youtube kanalında başka bir videoda iddaa kaybeden ablamız bu videoda 1966 yılında tv dizisi olarak yayınlanan Batman'de kullanılan Batmobile'i yıkıyor.
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 00:28
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 1.271 izlenme - 2 yıl önce Fakir ama yaratıcı olan gavur bi vatandaşın geliştirdiği düzeneği izliyoruz. Vardiyalı çeviriliyor olsa gerek.
 Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 2.391 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'da pazar günleri böyle geçiyor.. :))
Derede BMW Yıkamak 10:43
Derede BMW Yıkamak 735 izlenme - 2 yıl önce Gurbetçi gardaşlarımız yurtdışın da yaşamalarına rağmen hala nerede araba yıkanacagını öğrenemişler, ya da memleketlerine olan özlemleriyle direkt dereye atmışlar kendilerini çözemedim. izleyelim
Patlayan Su İle Araba Yıkayan Yurdum İnsanı 00:35
Patlayan Su İle Araba Yıkayan Yurdum İnsanı 81 izlenme - 2 ay önce Karabük'de bir su borusu patlamış, su boşa gitmesin deyip arabasını yıkatan yurdum insanı cin fikrini konuşturmuş yine.
Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 955 izlenme - 2 yıl önce Bizim zamanımızda Şahane Pazar programı çok daha sıkıcıydı. Programda fazla bir aksiyon olmazdı. Ama bu şekil bir program izleyebilseydik, hayata bakış açımız çok daha farklı olurdu gibime geliyor. En azından pazartesileri futbol maçları kadar bu faydalı programdan da bahsederdik.
Uzayda Saçınızı Nasıl Yıkarsınız 02:57
Uzayda Saçınızı Nasıl Yıkarsınız 1.113 izlenme - 4 yıl önce Astronot Karen Nyberg, Uzayda Saçlarını Nasıl Yıkadığını Gösteriyor.
El Yikama Öğreten Muhteşem Şarki Gökhan Bestesi 03:42
El Yikama Öğreten Muhteşem Şarki Gökhan Bestesi 2.175 izlenme - 8 yıl önce el yıkama çocuk eğitimi üzerine gökhan Şen den yİne süper bİr Şarki
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 02:57
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 544 izlenme - 2 yıl önce Elektrikçi Celal'in tek eğlencesi abisiyle birlikte pavyona gitmektir. Bir de özenle hazırladığı, sıraya koyduğu porno arşivi vardır. Aynı özenle de saklamaktadır ancak oğlu arşivi bulur ve olaylar gelişir. Oğlunun en üzgün anında bile bu soruyu sorar. Kirlenmek kadar temizlik de güzeldir. Künye: Vavien (2009) Yönetmen: Yağmur-Durul Taylan Senaryo: Engin Günaydın Oyuncular: Engin Günaydın, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Serra Yılmaz, İlker Aksum, Ercan Kesal Film, 8 dalda aday olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri'nde en iyi senaryo, en iyi kadın oyuncu ve en iyi müzik ödülleri olmak üzere 3 ödül aldı. 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde En İyi Film (Altın Lale) ve En İyi Senaryo ödülü ile FIPRESCI ödülünü aldı. 11 dalın tamamında aday olduğu 2009 SİYAD ödüllerinde En İyi Senaryo, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Müzik ve En İyi Sanat Yönetmeni olmak üzere toplam 5 ödül aldı.
Ölü Yıkamaktan Korkan İmam - Cübbeli Ahmet Hoca 06:25
Ölü Yıkamaktan Korkan İmam - Cübbeli Ahmet Hoca 863 izlenme - 2 yıl önce Ölüden korkan haca olur mu? Köyden cenaze çıkmasın diye dua eden hocanın ilgimç ve komik hikayesini Cübbeli Ahmet Hoca'dan dinliyoruz.
Lisa Scott - Lee Get İt On 03:12
Lisa Scott - Lee Get İt On 2.252 izlenme - 10 yıl önce bende araba yıkamak istiyorum