Hoşgeldiniz!

yıkanmak

Esra Erol - Banyo Fantezisi Taktikleri 00:35
Esra Erol - Banyo Fantezisi Taktikleri 478.354 izlenme - 1 yıl önce Hayatın sırrını açıklayan gelin adayımız, masajın ömrü uzattığını vurguluyor. Yaşlı amcamız ise konuyu bambaşka yerlere çekip olayı mutlu sona bağlıyor.
Benim Olacak Bu Kızlar Vurucam Kırbacı 03:07
Benim Olacak Bu Kızlar Vurucam Kırbacı 52.978 izlenme - 7 ay önce Kahpe Bizans filminin devamı niteliğinde çekilen absürd komedi içerikli 'Bizans Oyunları' filminden sıra dışı komik bir sahne.
izmir hayvanat bahçesi 00:45
izmir hayvanat bahçesi 14.656 izlenme - 9 yıl önce fil yıkanıyo
Şirin Bebeğin İlk Banyosu 05:12
Şirin Bebeğin İlk Banyosu 2.020 izlenme - 2 yıl önce Şirin Bebeğin İlk Banyosu
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk 00:45
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk 1.176 izlenme - 2 yıl önce Hidromek marka iş makinesine abdest aldırma görevini başarabilen Türk operatör. Alkışlar sana!
Buzlu Suda Yıkanan Rus güzeli! 00:49
Buzlu Suda Yıkanan Rus güzeli! 1.813 izlenme - 4 yıl önce Buzlu suda yıkanan Rus güzel, izleyenlerin de içini dondurdu...
60 Yıldır Yıkanmayan Adam 00:56
60 Yıldır Yıkanmayan Adam 851 izlenme - 2 yıl önce İran'ın Farashband bölgesinde Dezhgah adlı bir köyünde yaşayan Amoo Hadji, tam 60 yıldır suya dokunmadan yaşıyor. 80 yaşındaki adam, küller içerisinde ilkel bir hayat sürerken etraftan topladığı gübreleri yakıp, akşamları ise bir barakanın içinde kalıyor. Dayı yüzüne bi su çarp istersen, dayı... Bonus: http://i.imgur.com/FmfEZJy.jpg?1?4711
Soğuğa Bikiniyle Kafa Atan Kadın 00:49
Soğuğa Bikiniyle Kafa Atan Kadın 774 izlenme - 2 yıl önce Bu karda, kışta, kıyamette kimimiz şöminenin başında, kimimiz sobaya paralel yalanmış, kimimiz klima başında ısınmaya çalışırken, kedisine köpeğine sarılıp bacak arasına sarıp ısınma gayreti içinde olanını bile gördük ama şu balık etli rus ablamızın bikinisiyle ölüme kafa attığına şahit olunca şöyle bir kemeri gevşetip bakmaktan kendimi geri alamadım,kurşun geçirmez arkadaş bunlar, osmanlı padişahlarımız ağzının tadını biliyor diye de eklemek istiyorum.
yıkanan kedi 05:48
yıkanan kedi 923 izlenme - 7 yıl önce kedi yıkanıyor
İnek Çişiyle Duş Almak 01:30
İnek Çişiyle Duş Almak 236 izlenme - 1 yıl önce Afrika'da temizlik amacıyla olsa gerek; çoluk çocuk, kadın erkek, genç yaşlı demeden, ineğin götünde koştura koştura yıkanıyorlar. Herkes son derece mutlu.
Sevimli Papağanın Banyo Keyfi 01:39
Sevimli Papağanın Banyo Keyfi 125 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Papağanın Banyo Keyfi Bu sevimli papağan gerçekten tam bir zeka küpü, yıkanmak için yaptığı hareketler sizi şaşırtacak.
Buzağını Bebe Şampuanı İle Yıkayan Rizeli 02:08
Buzağını Bebe Şampuanı İle Yıkayan Rizeli 150 izlenme - 2 yıl önce Hayvan sevgisinde son nokta Buzağını bebe şampuanı ile yıkayan Rizeli Karadenizli bir adam, henüz doğan buzağıya gösterdiği baba şefkati ile gülümsetti.
Köpeklerin Banyo Saati 02:10
Köpeklerin Banyo Saati 95 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Banyo Saati
Yıkanmak İstemeyen Köpeğin Azmi 01:51
Yıkanmak İstemeyen Köpeğin Azmi 126 izlenme - 3 yıl önce Yıkanmak İstemeyen Köpeğin Azmi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Suyu Seven Kediler 00:59
Suyu Seven Kediler 50 izlenme - 1 yıl önce Suyu Seven Kediler Suyun içinde oynayan, kendi kendine yıkanan ve ıslanmaktan rahatsız olmayan kediler karşınızda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Memleketten TOMA Manzaraları! 01:28
Memleketten TOMA Manzaraları! 38 izlenme - 2 yıl önce Artık yaşlılarda eylemlerde ön planda,ön saflarda.Bu eylemlerin olduğu yer Ankara Kızılay ve İstanbul Nişantaşı yani diyecek söz kalmadı sitedaşlar.Sözün bittiği yerdeyiz...
Alo Paket Servis 04:09
Alo Paket Servis 68 izlenme - 2 yıl önce Herif öyle bir içmiş ki hiçbirşey ayılmasına yetmiyor...Motor üstünde uyumasına mı, ayaküstü duş almasına mı, rüşvet vermesine mi şaşarsın bilemem artık..Yurdumdan bir zarhoş haberi..
Yıkanmayı İstemeyen Köpekler 02:30
Yıkanmayı İstemeyen Köpekler 22 izlenme - 2 yıl önce Yıkanmayı istemeyen köpekler
Duş Almayı Seven Köpek 00:53
Duş Almayı Seven Köpek 23 izlenme - 2 yıl önce Rottweiler cinsi bu köpek duş almaktan keyif alıyor.