Hoşgeldiniz!

yıkılıyor

youtube cebeci yıkılıyor muthiş ankara oyun havaları 02:48
youtube cebeci yıkılıyor muthiş ankara oyun havaları 34.641 izlenme - 6 yıl önce
Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 04:09
Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 25.033 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzdaki ahşap oyuncaklarımız ile oynama amacımızı şöyle açıklayabiliriz ; Küçük yaştaki çocuklar için basitten zora doğru giden yapboz ve puzzle oyunlarını tercih etmek ve çocuğu puzzle bitirmesi konusunda yüreklendirmek, bitirdiği zamanda ödüllendirmek onun kendine olan güvenini arttırır.Bu durumda çocuğumuza başarının mutluluk getirdiğini açıklar.Çocuklarda,dikkat eksikliğinin azaltılması, sonuca odaklanma, zamanı iyi kullanabilme, el göz koordinasyonu, bağımsız iş yapabilme yetisi, analitik düşünme, problem çözme yeteneği, alternatif deneme, konsantrasyon gelişiminde muhakeme - mukayese analiz sentez, benzerlik farklılık, bütünleştime - eşleştirme - ardışıklık,sabırlı davranma. Videomuzda Hayvan türlerinin isimlerinden bahsedip hangi sesleri çıkardıklarını öğretiyoruz. Bu hayvanların özgür olması gerektiklerini ve ormanların hayvanlara sunulmuş özgürlük alanları olduğundan bahsediyoruz. ve bunun için gerekli olanı yapıyoruz. Bir ahşap kamyonet üzerinde hayvanların her biri için yapılmış ölçülü giriş kapısı var. Bu kapılardan hayvanları sıra ile tek tek analiz sentez ederek altarnatif deneme ile mukayese yeteneklerini zorlayarak kamyonet kasasına yerleştiriyoruz. Ve hayvanlarımızı kamyonet ile özgürlük alanları olan ormana bırakıyoru. Son olarak tek tek sayıyoruz ve onlara hoşçakalın dileklerimizi bırakıyoruz. Böylelikle de sayıları saymasını öğreniyoruz.
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 05:21
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 22.151 izlenme - 2 yıl önce İki kafadar kaydıraklı oyun parkında oynamayı çok seviyor. Sıradan bir günde yine oyun parkında oynarken adı hızlı anlama gelen mavi araba spedy sanki çölde serap görmüş gibi heyecanlanarak etrafında gördüğü arabaları bildirmek için okul otobüsü olan Bus a seslenir ve etraflarında bir sürü araba olduğunu bildirir Tabi biraz uyuşuk olan Bus yavaş yavaş hareket ederek spedy nin yanına gelir. Beraber etraflarındaki arabaları tanıyan iki kafadar en son darmadağın bir araba görürler ve toplamaya karar alırlar. Kendi akıllarınca arabayı toplayınca kahraman olacaklarını düşünürler. Fakat asıl amaçları araba parçalarının hangi model arabaya dönüşeceğidir. Haydi gelin beraber hangi arabaya dönüştürecekler izleyelim.
Oyuncaklarla oynayalım - Ahşap parçaları birleştirip piramit yapıyoruz ve renkleri öğreniyoruz 03:35
Oyuncaklarla oynayalım - Ahşap parçaları birleştirip piramit yapıyoruz ve renkleri öğreniyoruz 13.059 izlenme - 2 yıl önce Ahşap parçaları birleştirip piramit yapıyoruz.Peki neden ahşap oyuncakla oynamak isterdiniz.Bebetürk olarak farkındayız ki bilişsel alanda parça-bütün, uzun-kısa, küçük-orta-büyük, ağır-hafif, iç-dış, kavramlarının kazanılmasına, ana renk ve ara renklerin tanınmasında etkili metaryallerdir ahşap oyuncaklar. Elektronik oyuncaklar çocukları pasif bir izleyici haline getirmesinin aksine, ahşap oyuncaklar hayal gçlerini destekler, Bu videodaki oyunumuzdada ahşap olan boy boy halkalarla turuncunun tonu renkleri öğreniyoruz. oyuncağımızı kırdığımızda çöpe atmanız gerekmeyecek. Çocuklar ahşap oyuncaklara dokunduğunda ısı ve dokusunu algılar, oyuncağın ham maddesi olan ağaçla bağ kurarlar Doğayı sevmeye bebekken başlar aslında Doğal varlıkların estetiğinin algılanmasına yardımcı olur Doğal ham maddeden yapıldığı için ömrünü tamamladığında yeniden doğaya ve zarar vermeden dönüşür
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 11.829 izlenme - 2 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım.
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 02:25
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 11.797 izlenme - 2 yıl önce Sevgili çocuklar 4 sayısını oynayarak öğrenmeye ne dersiniz. Bu oyunda traktörle ahşap blokları römorklara yükleyeceğiz ve çardağa vinç ile kaldıracağız. Peki çardak nerede biliyormusunuz? Tabiki çiftlikte. Çiftlikte inekler keçilerle oynayacağız. Haydi beraber oynayalım ve dört 4 sayısını oynarken eğlenelim.
ayça yıkılıyor 04:10
ayça yıkılıyor 7.346 izlenme - 8 yıl önce
Özkan Özcan Yikiliyo Gel Gel 07:25
Özkan Özcan Yikiliyo Gel Gel 11.465 izlenme - 9 yıl önce
Ayça - Yıkılıyor (Degaje İçerir) 04:10
Ayça - Yıkılıyor (Degaje İçerir) 2.152 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65799/tofita-yikiliyo Ayça, tam adıyla Ayça Tekindor Türk pop müzik sanatçısı. Zaga'da yer aldığı skeçlerle adını duyuran Ayça, Elli Kokkinou'nun "Masai" şarkısının Türkçe versiyonu "Yıkılıyo" ile üne kavuştu. Şarkıda, skeçlerinde ve yer aldığı reklam filmlerinde "Yıkılıyo", "Şişt! Bıyıklı" ve "Degajeme doğru" gibi sözler kendisiyle özleşmiştir. Aktör Çetin Tekindor'un yeğenidir. İlk albümü "Yıkılıyo" 9 Ağustos 2004 tarihinde çıkmıştır. Şarkı Sözleri (lyrics): Görünce beni küçük dilin tutuldu. Kalbinin atışı uzağa duyuldu. Hadi bana hadi bana hadi bana söyle. Seviyorum de acemi aşık. x2 Aaaşk sözle anlatılmaz Sevmeden yaşanmaz Aşkta oyun olmaz x2 Buraları yıkılıyo, benden yıkılıyo. Hergün peşime, bıyıklı takılıyo. Ben seni seçtim, tahminin doğru. Yasla başını hadi, degajeme doğru. x4 Görünce beni küçük dilin tutuldu. Kalbinin atışı uzağa duyuldu. Hadi bana hadi bana hadi bana söyle. Seviyorum de acemi aşık. x2 Aaaşk sözle anlatılmaz Sevmeden yaşanmaz Aşkta oyun olmaz x2 Buraları yıkılıyo, benden yıkılıyo. Hergün peşime, bıyıklı takılıyo. Ben seni seçtim, tahminin doğru. Yasla başını hadi, degajeme doğru. x4
kedinin sok oldugu an çok komik teknikerozcan 00:25
kedinin sok oldugu an çok komik teknikerozcan 7.813 izlenme - 9 yıl önce
Ne Bu Ya Ortalık Yıkılıyor Manyak Oynuyorlar Bak İ 03:00
Ne Bu Ya Ortalık Yıkılıyor Manyak Oynuyorlar Bak İ 2.860 izlenme - 9 yıl önce malatya spor lisesi 19 mayıs çalısmalarında diyer okularla hot tek oynuyor yer yerinden oynuyor..
CNN Türk Asabi Muhabiri Hatice Demircan; Bağdat Caddesi Yıkılıyor, Yıkılıyor! 03:00
CNN Türk Asabi Muhabiri Hatice Demircan; Bağdat Caddesi Yıkılıyor, Yıkılıyor! 1.652 izlenme - 5 yıl önce "Burnumuzun dibi, burnumuzun dibi Nevşin Mengü" sözleriyle sosyal medyada alay konusu olan CNN Türk muhabiri Hatice Demircan yine sahnede.
Tüm Güllerim Soldu Gülben Ergen 04:43
Tüm Güllerim Soldu Gülben Ergen 4.654 izlenme - 9 yıl önce solan güllere ve aşklara elveda
Şişmandan Striptiz 00:21
Şişmandan Striptiz 1.677 izlenme - 8 yıl önce
bina takla atıyor 00:21
bina takla atıyor 1.746 izlenme - 9 yıl önce binayı yıkıyorlar ancak takla atarak yıkılıyor :)
tribün yıkılıyor xd [mutlaka izle] 00:05
tribün yıkılıyor xd [mutlaka izle] 1.154 izlenme - 7 yıl önce tribün yıkılıyor xd [mutlaka izle]www.okeycenter.com www.facebook.com/okeycenter
babası wii oynuyor ufaklık gülmekten yıkılıyor 00:38
babası wii oynuyor ufaklık gülmekten yıkılıyor 1.415 izlenme - 8 yıl önce
Kale Yıkılıyor 01:49
Kale Yıkılıyor 666 izlenme - 8 yıl önce kale yıkılıyor
Damar Şiirortalık Yıkılıyor .. 04:36
Damar Şiirortalık Yıkılıyor .. 507 izlenme - 7 yıl önce harbi damar şiir
Boynuzlu Boğa 00:59
Boynuzlu Boğa 1.181 izlenme - 9 yıl önce bu video yu seyrederken kopacaksınız.....
Taraklımedya Ahşap Ev Yıkılıyor 00:24
Taraklımedya Ahşap Ev Yıkılıyor 257 izlenme - 7 yıl önce taraklımedya ahşap ev yıkılıyor
Minare'nin Fırtına Esnasında Yıkılması (Dayı İçerir) 04:03
Minare'nin Fırtına Esnasında Yıkılması (Dayı İçerir) 111 izlenme - 3 yıl önce Karabük'te minarenin devrilme anı kameralara yansıdı Minarenin çöküşü böyle görüntülendi Karabük'te, 63 yaşındaki Ali Şerbetçi kamerasıyla Beşbinevler Merkez Camisi'nin minaresinin fırtınada devrilme anını çekti. Karabük demir çelik emeklisi Ali Şerbetçi (dayı) tarafından kayda alınan video, ibretlik bir belge niteliğinde ey şakşakcı dostlarım. "allaaaaaağğğğh" nidaları ile iki minare'nin de ardarda yıkılışını belgeleyen soğuk kanlı emekli (63) kızına büyük bir serinkanlılıkla direktifler vererek kriz yönetimini profesyonelce üzerine alıyor. Fazla uzatmadan siz alkışlarla yaşayan güzeide insanları video ile başbaşa bırakıyorum.
Çeşitli Sanatçılar - Buralar Yıkılıyor 02:19
Çeşitli Sanatçılar - Buralar Yıkılıyor 208 izlenme - 6 yıl önce
Alemci Cocuq Kristalde 05:01
Alemci Cocuq Kristalde 210 izlenme - 8 yıl önce banane banane
Gelin Adayı Esra Erolu Gülme Krizine Soktu! 05:14
Gelin Adayı Esra Erolu Gülme Krizine Soktu! 45 izlenme - 2 yıl önce Gelin Adayı Esra Erolu Gülme Krizine Soktu! Gelin Adayının Talepleri Esra Erolu gülme krizine soktu beni hastaneye götürün dedirtti. Ses konusu ayrı bir komedi.
Oludeniz Gecelri.. 00:19
Oludeniz Gecelri.. 57 izlenme - 7 yıl önce
Nigdeli.somee 03:29
Nigdeli.somee 64 izlenme - 8 yıl önce kalenin nasıl yıkıldığı anlatılıyor
Tahocan 03:17
Tahocan 48 izlenme - 10 yıl önce gülmekten biteceksiniz