Hoşgeldiniz!

yıkılmayan adam

Yıkılmayan Adam Belgeseli 09:23
Yıkılmayan Adam Belgeseli 1.066 izlenme - 4 ay önce Çok eskiden izlediğim kolajı sizlerle paylaşmak istedim. Hazırlayanın tekrardan eline koluna sağlık
Cüneyt Arkın - Yıkılmayan Adam (1977 - 76 Dakika) 01:16:17
Cüneyt Arkın - Yıkılmayan Adam (1977 - 76 Dakika) 2.421 izlenme - 2 yıl önce Ailesinin baskısına karşılık, sevdiği sendikacı gençle evlenen zengin bir kızın öyküsünü konu edinen 1977 yapımı Cüneyt Arkın filmi... İzlenilesi, izlenmesi gerekesi, incelenmesi gereken bir film.. Hepinize iyi seyirler diler, tankla uçakla ağır sanayi hamlenizle falan beklerim
Yıkılmayan Adam - Muhteşem Final 01:47
Yıkılmayan Adam - Muhteşem Final 7.931 izlenme - 8 yıl önce kaç kurşun yedin abii
Yıkılmayan Adam - Manifesto 01:24
Yıkılmayan Adam - Manifesto 1.668 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın en muhteşem filmlerinden Yıkılmayan Adam. Sosyalist Çakırdan zengin kızına insanlık dersleri. "varsa kafan de bakalım." yürü be Çakır abim.
Cüneyt Arkın Tipi Vurulma 01:18
Cüneyt Arkın Tipi Vurulma 1.424 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimiz ne zaman vurulsa saçları ahenkle dalgalanır ve hiçbir zaman tek kurşunda ölmez. Bu değişik vurulma sahnelerinin küçük bir potpurisini izliyoruz...
Yıkılmayan Adam - Döverim Seni 01:29
Yıkılmayan Adam - Döverim Seni 1.916 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Abimiz ağır sanayi hamlesine de karşı. Tanka topa tüfeğe bir tek Çakır yeter.
Yıkılmayan Adam Ayakta Ölür 01:47
Yıkılmayan Adam Ayakta Ölür 2.485 izlenme - 2 yıl önce Çakır abimiz karizmatik sözleriyle manitasını kendine biraz daha hayran bırakırken birden bir kurşun sesi duyulur. tabi normal bir insan olmadığı için o kurşun abimize vız gelir. Arkasından gelen 6355636 adet mermi yıkamaz onu. Ayakta hakkın rahmetine kavuşur.
Yıkılmayan Adam - Sermaye Halk Tartışması 05:04
Yıkılmayan Adam - Sermaye Halk Tartışması 1.746 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın, 1977 tarihli "Yıkılmayan Adam" filminden bir kesit . daha doğrusu filmin en meşhur diyaloğu .
Yıkılmayan Adam - Demek Sen Kimsin? 00:36
Yıkılmayan Adam - Demek Sen Kimsin? 1.572 izlenme - 2 yıl önce Memduh Ün'ün Yıkılmayan Adam karşısında ne diyeceğini şaşırdığı, ayrıca Memduh Ün'ü kolormatik gözlüğü olmadan gördüğümüz kült sahne.
Yıkılmayan Adam - Hollywood Direnişi 00:23
Yıkılmayan Adam - Hollywood Direnişi 781 izlenme - 2 yıl önce Zamanının yeşilçam filmleri bilindiği üzere sınırlı teknolojinin kullanıldığı günümüz gösterişli batı sinemasının action sahnelerinden uzak, atılan her yumruğun aşağı yukarı aynı sesi çıkardığı imkânların ürünüdür. Türk sinemasında ulvi bir yere sahip yıkılmayan adamımız cücü gerek felsefesi gerekse garbın envaye çeşit silahı karşısında dik duruşu olsun naylon hollywood kahramanlarına meydan okumaktadır. Bu direniş bu inatlaşma ölsede dik gömülmesine sebebiyet verecektir..
Yıkılmayan Adam - Nadieeeeeööööööeeee 00:24
Yıkılmayan Adam - Nadieeeeeööööööeeee 879 izlenme - 2 yıl önce Ya bu filmin tamamını şurdan izletmek ister aslında gönül ama neyse. Bunlarla idare ediverin artık. "hiç uğramadı çakır" lafından sonra Çakır'ın ani dönüşüne ve arkada dans edenlere dikkat. Filmin yönetmeni ve tabi ki bu sahnenin bu şekilde olmasının sebebi remzi jöntürk'e saygılar.
Yıkılmayan Adam - Allah' mısın Ulan? 01:35
Yıkılmayan Adam - Allah' mısın Ulan? 678 izlenme - 2 yıl önce Yıkılmayan Adam filminden hayat dersi tadında bir kuple. Macit Flordun'un oyunculuğu da takdire şayan. Kolormatik gözlükleriyle zalım zalım takılan Memduh Ün abimiz ise Dallas'taki Ceyar'ı aratmıyor.
cüneyt abimiz yıkılmıyor 01:47
cüneyt abimiz yıkılmıyor 1.486 izlenme - 9 yıl önce 141352452 adet kurşun yiyen cüneyt abimize, bu kurşunlar fıs geliyor.
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 02:14
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 749 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin film boyunca silah olarak adlandırdığımız aletler kullanılmadan ve sadece bir baston ile adamları cezalandırdığı film olan iki arkadaş filminin final sahnesi.Ayrıca kesit sonunda "bastonun ucu ile kafatasi delmek" hareketini görebilirsiniz.
demek sen..kimsin? 00:36
demek sen..kimsin? 1.675 izlenme - 9 yıl önce yıkılmayan adam
yıkılmayan adam 01:47
yıkılmayan adam 705 izlenme - 6 yıl önce .
Piç Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 00:38
Piç Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 400 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkının Yıkılmayan Adam filminden bir sahne izliyeceğiz.Bu öyle bir film ki tek başına Alkışlarlayaşıyorum gibi site kurdurabilir adama. Çakır hapisten çıkar ve bağlı bulunduğu mafya babasının kahvesine gider. Sonrası videoda.
Yıkılmayan Adam - Orjinal Fragman 04:13
Yıkılmayan Adam - Orjinal Fragman 410 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın en çarpıcı ve mesaj kaygısı gütmeden çatır çatır sistem eleştirisi yaptığı, Remzi A. Jöntürk yönetmenliğinde çekilen sinema filmidir. Fragmanıyla bile ne kadar çarpıcı olduğu açıktır. Mutlaka izlemenizi ve arkasından süt içerek Müslüm Gürses dinlemenizi öneririm
Mikis Theodorakis - Stage of Siege - Yıkılmayan Adam (1973) 07:02
Mikis Theodorakis - Stage of Siege - Yıkılmayan Adam (1973) 340 izlenme - 2 yıl önce Yıkılmayan Adam filminde çalan müziktir. Arkadaşlar bu müzikleri siz bulamıyorsunuz. Biraz araştırın arkadaşlarım sinematikblogspottan bakın filmin müziklerine sonra ben bulamıyorum demeyin .Neyse arkadaşlar bu müziği ilk bulan benim galiba.
The Eagles - Hotel California 06:31
The Eagles - Hotel California 132 izlenme - 2 yıl önce Bence en iyi gitar sololarından birine sahiptir bu eser. Ha bir de; Cüneyt Arkın'ın Yıkılmayan Adam adlı filminde de bu şarkı bir an için dahi olsa duyulabilir. The Eagles'tan geliyor, efsane şarkı; Hotel California...
Yıkılmayan Adam - Hayatkar (Video Klip) #2017 02:41
Yıkılmayan Adam - Hayatkar (Video Klip) #2017 8 izlenme - 2 ay önce 'HayatKaRMusic' Resmi Kanalının Tüm Hakları Saklıdır. Video'nun Başka Hesaplara Kopyalanması ve Yüklenmesi Yasaktır. Video Paylaşım İçin İzin Alınız ! Videonun Başka Kanala Yüklenmesi Kanalınızın Ciddi Zararlara Uğratılmasına Ve Feshedilmesine Yol Açabilir Lütfen Duyarlı Olalım! Yıkılmayan Adam - HayatKaR Parçası Muhteşem Klibiyle Sizlerle ! İyi Seyirler Spotify:https://goo.gl/h8BY8Y Beat: Söz & Vokal : HayatKaR Mix & Mastering : HayatKaR Production : Kaptan Records ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ.. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/Hayatkar.Ara... ------------------------------------- Hayatkar rap hayatkar arabeskin Kralı Hayatkar Arabesk'İn Adamı Hayatkar Şarkılar dinle Hayatkar şarkılar indir ------------------------------------- Terapi - SanJaRHARBİ - SanJaR 2017 #Harbi #Mutlumusun Terapi - SanJaRHARBİ - SanJaR 2017 #Harbisanjar muşta muşta sanjar yenı muşta offical 21 kasım yandı 21 kasım yandı 21 kasım yandı 21 kasım yandı 21 kasım yandı 21 SanJaR - Kanlı Gelinlik 2 (KABUS mutluluk şırıngası 3 SanJaR - Kanlı Gelinlik 2 (KABUS SanJaR - Kanlı Gelinlik 2 (KABUS SanJaR - Kanlı Gelinlik 2 (KABUS mutluluk şırıngası 3 mutluluk şırıngası 3 mutluluk şırıngası 3 mutluluk şırıngası 2 sanjar mutluluk şırıngası 2 mutluluk şırıngası mutluluk şırıngası 2 sanjar mutluluk şırıngası 2 mutluluk şırıngası sanjar kanlı gelinlik sanjar kanlı gelinliksanjar kanlı gelinlik sanjar kanlı gelinlik kanlı gelinlik kanlı gelinlik kanlı gelinlik kanlı gelinlik sanjar son hatıram sanjar mutlu olamadım sanjar 21 kaım sanjar sanjar son hatıram sanjar son hatıram son hatıram sanjar son hatıram 2 son hatıram 2 sanjar sanjar son hatıram son hatıram sanjar gözlerinsiz olmuyor sanjar mutluluk şırıngası sanjar gidiyorumgelinlik kanlı gelinlik kanlı gelinlik kanlı gelinlik sanjar son hatıram sanjar mutlu olamadım sanjar 21 kaım sanjar sanjar son hatıram sanjar son hatıram son hatıram sanjar son hatıram 2 son hatıram 2 sanjar sanjar son hatıram son hatıram sanjar gözlerinsiz olmuyor sanjar mutluluk şırıngası sanjar gidiyorum sanjar misli 58 mislş 11 misli 10 misli7 misli 8 misli 12 misli 13 sanjar kaptan sanjar farklıyım sanjar farklı hayallerdeyim farklıyım part2 sanjar gidiyorum sanjar yalan 1 yalan 16 - Yasta & SanJaRMisli 16 - Yasta & SanJaRMisli 16 - Yasta & SanJaR Mutluluk Şırıngası 5 - SanJaR ( MAHKUM ) Official Video 2016 Mutluluk Şırıngası 5 - SanJaR ( MAHKUM )TolgaBeatTolgaBea2014Arabesk Beat Arabesk Beat 2014 Damar BeatDamar Beat 2014Melankolik Bet Melankolik Beat 2014Duygusal Beat Duygusal Beat 201Arabesk FonArabesk Fon 2014Tolga BeatTolga Beat 2014Arabesk BeatArabesk Beat 2014Damar BeatDamar Beat 2014MelankolikBetMelankolik Beat 2014DuygusalBeatDuygusalBeat 2014Arabesk FonArabesk Fon2014Mutluluk Şırıngası 5 - SanJaR ( MAHKUM ) tankurt manas saySanJaR - GelmeSanJaR - GelmeSanJaR - GelmeSanJaR - Gelme
Cücünatör 2 - Turkish Terminator 01:20
Cücünatör 2 - Turkish Terminator 176 izlenme - 3 yıl önce Amerikan filmlerini Türkler çekseydi ne olurdu, konulu bobiler başlığını düzenli takip ederim.( http://www.bobiler.org/amerikan_filmlerini_ya_turkler_cekseydi_99 ) Yadigar sinemamız ise çok daha önce bu konulara el atmıştır. Mesela Cüneyt Arkın eğer terminatör olsa nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Uyku öncesi hayalleri kıvamında bir sahnede Türk terminatör'ünü iş başında izleyeceksiniz. Cücünatör, nalburdan aldığı yeni pilleriyle evine giderken hasımlarının saldırısına uğrar. Ağzından hiç düşürmediği sigarası ile 0 yerli kasa Cücünatör için kurşunlar kifayetsiz, hayat anlamsızdır. O nun tek işlevi öldürmektir. Özellikle mimiklere dikkat edelim.
Yeşilçam'da Çalan Dram Müziği - Valachi Papers (1972) 02:47
Yeşilçam'da Çalan Dram Müziği - Valachi Papers (1972) 110 izlenme - 2 yıl önce Müzik Valachi Papers adlı 1972 yapımı filmin müziğidir Yıkılmayan Adam'da ya da Dayan Oğlum Dayan'da duyarsınız.
Avareler - Ankara 01:52
Avareler - Ankara 111 izlenme - 2 yıl önce Ankara sokaklarında grafitiyi, sanatı, bazen komediyi yaşatan güzel insanlardır "Avareler". Duvarlara yazılar yazıp, kendi tasarımlarını afiş yapıp asıyorlar ve sokağın hakkını veriyorlar. Arkada "Yıkılmayan Adam" filminin diyaloglarıyla bu çalışmalarını izliyoruz. Diyoruz ki: "Ben sana blues dinleme demiyorum. Sazını dinle; blues'unu yine dinlersin." Afişlerden bazıları: http://24.media.tumblr.com/fc82e3ba8e97175edf81087e1f7c0540/tumblr_mh1jlgHIMD1rr16xpo11_1280.jpg http://25.media.tumblr.com/5a2372470aa0daeebd79887095f4f2e6/tumblr_mh1jlgHIMD1rr16xpo8_1280.jpg http://25.media.tumblr.com/83e416fd50eae641c829534053b6b747/tumblr_mh1jlgHIMD1rr16xpo7_1280.jpg http://25.media.tumblr.com/ed25350ee08bf989da0ff9c9cc8345ea/tumblr_mh1jlgHIMD1rr16xpo6_1280.jpg http://25.media.tumblr.com/d095da49b69b8a92275197a1664aa66e/tumblr_mh1jlgHIMD1rr16xpo2_1280.jpg
Adem Baba' nın Akşamcısı 01:06
Adem Baba' nın Akşamcısı 56 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın komple sinema adamı yönetmenlerinden birisi olan Remzi Jöntürk sanat üzerine tüm yeteneklerini ve renkli kişiliğini filmlerinde ki rollerine taşımaktan da hoşlanmaktadır. Yönetmenimiz diyalogları üstlendiği rollerde ilginç karakterleri canlandırmaktadır. Yıkılmayan Adam'ın, Adem babanın şerefine içen akşamcısı; Kaplanlar Ağlamaz'da Can Polat'ın ismini aldığı uyuşturucu tedavisi gören kardeşi Can, Remzi Jöntürk tarafından canlandırılmaktadır. İşte izlediğiniz veya izleyeceğiniz bu sahne Yıkılmayan Adam daki Adem Baba nın akşamcısı rolündeki Remzi Jöntürk ün performansıdır.Üstteki yazı ise Sinematik - Alternatif Sinema Kültürü Blogu ndan alıntıdır.
Pozitif Enerji Kolyesi - Vahe Kılıçarslan 01:44
Pozitif Enerji Kolyesi - Vahe Kılıçarslan 51 izlenme - 2 yıl önce Dekorasyonla aerobik programını birleştiren nam-ı diğer cansız manken, ergin hiperaktifi Vahe Kkılıçarslan uzak doğu muskasıyla gücüne güç katıyor. izledikleriniz 0 gerçek (şaka değil!)tıpkı ürün memenuniyeti gibi. Bu uzakdoğu muskasıyla içinizdeki cücü ortaya çıkıcak, kimse sizi hem fiziksel hem de ruhen deviremeyecek. Ben henüz kullanmadım ama Vahe Kılıçarlan gibi kontrolsüz gücü ehlileştirdiyse bu ürün tutar gibime geliyor.