Hoşgeldiniz!

yıkma

Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 00:33
Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 2.290 izlenme - 9 ay önce Trump'ın geçit alanı üzerindeki yolları kapatarak gösteri yapan yüzlerce anti-kapitalist genç, bölgede bulunan lüks araçlara ve bankalara da hasar verdi.
M2tw Bizans 5 Turda Yıkma  Sadettin55 02:59
M2tw Bizans 5 Turda Yıkma Sadettin55 4.498 izlenme - 7 yıl önce m2tw bizans 5 turda yıkma taktiği kendi buluşum
Öyle Yıkma Kendini 00:31
Öyle Yıkma Kendini 5.084 izlenme - 9 yıl önce ahmet arif
japonların bina yıkma teknolojisi 00:35
japonların bina yıkma teknolojisi 2.226 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
massey ferguson 285 ile duvar yıkma...1 05:53
massey ferguson 285 ile duvar yıkma...1 3.165 izlenme - 6 yıl önce görüntü kalitesi biraz düşük ama olsun....iyi seyirler
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 03:00
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 1.261 izlenme - 2 yıl önce 1920'de dogan ünlü Japon karate ustası Mas Oyama dünyanin en güclü adamları arasında gösteriliyor. Tek vuruşta bir insanı rahatlıkla öldürebilecek güce sahip olan oyama ayni anda 52 kızgın boga ile dövüşüp 3 tanesini tek vuruşta öldürmüş geri kalanların boynuzlarını birer birer kırmıştır.
Kilis Gökkuşağı Halı Yıkama & Halı Sıkma Makinesi 04:29
Kilis Gökkuşağı Halı Yıkama & Halı Sıkma Makinesi 87 izlenme - 3 ay önce Gökkuşağı Halı Yıkama Fabrikası Kilis’te kurmuş olduğu SON SİSTEM TAM OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİ ile bir ilki gerçekleştiriyor. ? HALI TOZ ALMA VE ÇIRPMA MAKİNESİ, ? TAM OTOMATİK 10 FIRÇALI HALI YIKAMA MAKİNESİ, ? HALI SIKMA VE KURUTMA MAKİNESİ, ? HALI HAV ALMA-KABARTMA-HALI TÜYLERİNİ TARAMA MAKİNESİ, ? YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA MAKİNELERİ, ile Halı- Yolluk- Halıfleks- Paspas- Yorgan ve Battaniyeleriniz ücretsiz servisimiz ile evinizden alınır. Toz alma ve çırpma işleminden sonra cinsi, ipliksi yapısı, dokuma tekniği ve boyası dikkate alınarak son sistem tam otomatik 10 fırçalı makinelerimizde bitkisel halı şampuanları ile derinlemesine ve hijyenik olarak yıkanır, temizlenir. Sıkma ve kurutma makinemiz ile katlama ve kırışma olmadan sularından arındırılır. Kurutma işleminden sonra hav alma makinemiz ile halılarınız kontrol edilir, havı alınır, tüyleri kabartılır, yönüne göre taranır ve paketlenir. Halılarınız ilk günkü gibi olur. Ücretsiz servisimiz ile sizlere teslim edilir.
fatmanın ayakabı şhoww 00:21
fatmanın ayakabı şhoww 1.691 izlenme - 8 yıl önce fatmayı ayakkabıyle el yüz ağız yıkanırmı
Koltuk Yıkama Konya Halı Koltuk Yıkama Konya 03:42
Koltuk Yıkama Konya Halı Koltuk Yıkama Konya 731 izlenme - 3 yıl önce çözüm koltuk yıkama konya 0532 688 97 96 www.konyacozum.com 2010 yılında hizmet hayatına başlayan''çözüm yerinde halı ve koltuk yıkama kısa bir zaman olmasına karşın geniş bir müşteri potansiyelini yakalayan, her geçen gün bu potansiyeli gittikçe büyüten ve müşterilerinden her daim olumlu eleştiriler alan firmamız yerinde halıve koltuk yıkama olarak tümü ürünlerde müşteri memnuniyeti en önemli gayemiz olarak ''çözüm'' adına yerinde yıkadığımız tüm halı ve koltuklarınıza temizlik ve memnuniyet 0 GARANTİ VERİYORUZ...
Irak'ta Duvar Yıkımı 00:36
Irak'ta Duvar Yıkımı 429 izlenme - 3 yıl önce Ustadan duvar ile nasıl kendinizi öldürebilirsiniz adlı başyapıtı izleyelim. Arkadaki fon müziği de hiç yabancı gelmedi.
Yıkma Hayallerimi Action Ft Emeyta 03:22
Yıkma Hayallerimi Action Ft Emeyta 492 izlenme - 6 yıl önce Yıkma Hayallerimi ActioN ft emeyTa 2012
Tüm Tabuları Yıkan Eşkiya Filmi Kritiği 04:48
Tüm Tabuları Yıkan Eşkiya Filmi Kritiği 259 izlenme - 2 yıl önce Videodaki arkadaş, Pek Yakında filminin giriş sahnesinde gördüğü ve herkesin "aa nasıl olur da izlemezsin o filmi" dediği İÇİN 1996 yapımı Şener Şen'in başrolünde oynadığı Eşkiya filmini izlemeye karar vermiş. Ve ardından da filmin kritiğini kendi youtube sayfasında paylaşmış. İzliyoruz.
japonların bina yıkma teknolojisi izlesene com video 00:35
japonların bina yıkma teknolojisi izlesene com video 452 izlenme - 6 yıl önce bu japonlar çıldırmış
Taşlayarak Ev Yıkmak 01:28
Taşlayarak Ev Yıkmak 338 izlenme - 3 yıl önce Ev büyük ihtimalle iskambil kağıdından felan yapılmış olmalı. Yoksa taş atark ev mi yıkılır lan? O nasıl bir durum lan şeytan taşlar gibi, garip.
Yılmaz Er - Hayallerimi Yıkma 05:12
Yılmaz Er - Hayallerimi Yıkma 426 izlenme - 6 yıl önce
Ağacı Gediğine Oturtan Usta 01:12
Ağacı Gediğine Oturtan Usta 316 izlenme - 3 yıl önce Adama gerçekten helal olsun demek istiyorum. Zamanında bahçemizdeki 55 senelik kavağı kesereken balkonumuza yatırıp yıkmak suratiyle beni sinire boğan Üçler abiyi burdan küfürle anıyorum.
Chogath Şehirleri Yıkıyor Oyununun Oynanış Videosu 02:14
Chogath Şehirleri Yıkıyor Oyununun Oynanış Videosu 214 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/savas-oyunlari/chogath-sehirleri-yikiyor.html Savaş Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/savas-oyunlari/ League of Legends karakterlerinden birisi olan Cho'gath'in binaları yıkma görevlerine katılabilmek için yukarıdaki linkleri kullanmanız yeterli olacaktır.
Bina Yıkma 00:31
Bina Yıkma 225 izlenme - 4 yıl önce Bina Yıkma
Otel Böyle Yerle Bir Oldu 01:27
Otel Böyle Yerle Bir Oldu 110 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Detroit şehrinde yıllara direnen yarım asırlık otelin patlayıcılarla yıkılış anı kameralara böyle yansıdı.
Yeni Nesil Duvar Yıkma Yöntemi 01:12
Yeni Nesil Duvar Yıkma Yöntemi 313 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Kalp Kırma Gönül Yıkma 02:25
Kalp Kırma Gönül Yıkma 259 izlenme - 5 yıl önce Kalp Kırma Gönül Yıkma
Selda Bağcan - Yıkma Polis 02:30
Selda Bağcan - Yıkma Polis 50 izlenme - 11 ay önce Selda Bağcan - Yıkma Polis
Yıkma Sevgilim 04:53
Yıkma Sevgilim 149 izlenme - 6 yıl önce
Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahını 03:25
Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahını 203 izlenme - 3 yıl önce Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahını
Drone Görüntüleriyle Yıkmaya Çalıştığı Fabrika Bacasının Altında Kalan İş Makinesi 01:41
Drone Görüntüleriyle Yıkmaya Çalıştığı Fabrika Bacasının Altında Kalan İş Makinesi 85 izlenme - 2 yıl önce İş makinesini kullanan Tim Phifer isimli adam 115 yıllık eski fabrika bacasını yıkmaya çalışırken talihsiz bir şekilde baca kendi üzerine yıkıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşık Gülabi - İnsan İsen Yıkma İnsan Kalbini 03:09
Aşık Gülabi - İnsan İsen Yıkma İnsan Kalbini 248 izlenme - 6 yıl önce
Halk Cephesi Binasının Yakılması 00:55
Halk Cephesi Binasının Yakılması 139 izlenme - 3 yıl önce Sarıgazi halk cephesine ait binaya pkklılar tarafından saldırı gerçekleştirilmiş molotoflar taşlar havada uçuşuyor. Nurtepe'de Demirtaş'ın standını yıkan halk cephesine gözdağı vermek istemişler.
Aşık Gülabi - İnsan İsen Yıkma İnsan Kalbini 03:09
Aşık Gülabi - İnsan İsen Yıkma İnsan Kalbini 154 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Merhaba Dostlarım - Medet Çıkış Tarihi: 14.12.1990 Aşıklar
Buharlı koltuk yıkama makinası 00:14
Buharlı koltuk yıkama makinası 5 izlenme - 4 hafta önce http://www.jbsmakina.com.tr 05332134861 JBS buharlı sistem makine sayesinde sadece 3 – 4 litre su harcayıp hiçbir kimyasal ürün kullanmadan araçları 'doğa dostu' sistemle temizliyor. Yaklaşık 120-180 derecede buhar ile araç içindeki mikropların öldürüldüğü makineyle büyük ölçüde su sarfiyatının önleniyor, su kaynaklarının tükenmeye başladığı Dünya'da bu sistemin küresel ısınmaya da faydalı olacak makinadır. JBS Buharlı sistem yeni nesil yıkamada trend olan bir uygulama. Ürün 3,5 - 4 Litre arıtılmış temiz suyla çalışıyor. Herhangi bir kimyasal veya ürün koyulmuyor. Burada yapılan işlem tamamen hijyenik antibakteriyeldir. Normalde gözle görülemeyen mikropları 120-180 derecelik buhar ile öldürüyor. Güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen zift, toz zerrecikleri, asit yağmurları, tuz,hava kirliliği, uçan haşaratlar ve ağaç reçineleri boya yüzeyinin dayanıklılığını, canlılık ve parlaklığının ortadan kaldırır. Buhar, motor temizliğinde suya göre çok daha güvenlidir. Elektronik aksamda ve hassas motorlarda dahi güvenle, buharla motor temizliği yapılabilir. Güneşin UV ışınları ile havadaki görünmeyen demir tozları boya yüzeyine yapışır ve gözle görülmeyen bir tabaka oluşturur. Bu da araç boyasının zamanla matlaşmasına sebep olur (örnek olarak acenteden sıfır alınan bir aracın parlaklığı ile altı ay sonraki parlaklığı bir değildir; özel olarak cilalanan boya yüzeyinin en fazla 6 ay dayanmasının sebebi budur). Buharla yapılan temizlik, bu tabakayı çözerek aracın ilk günkü parlaklığına dönmesini sağlar. Ayrıca klima hava kanallarının tek işlemde sterilizasyonunu sağlar.
Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahımı 03:25
Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahımı 145 izlenme - 3 yıl önce Nuray Hafiftaş - Yıkma Dergahımı