Hoşgeldiniz!

yıkmak

Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 00:25
Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 21.816 izlenme - 2 yıl önce Geçmişin hoca efendisi şimdilerin azılı terörist elebaşısı FG'nin yıllar öncesinden bir video kaydı. planlarının çok eski olduğundan bahsetmiş kendileri. demek kandırılmaya yıllar öncesinden başlanmış bizimkiler. iyi seyirrler..
Vurduğuyla Yıktığı Bir Olan Yiğit 00:31
Vurduğuyla Yıktığı Bir Olan Yiğit 25.151 izlenme - 2 yıl önce Bu elemanı ya başka bir videoda gördük ya da ben mükerrer bir video yollamaktayım. Gözüm bi yerden ısssırıyor bu yiğidoyu.
Bmw ile Ev Yıkmaya Çalışmak 00:52
Bmw ile Ev Yıkmaya Çalışmak 3.739 izlenme - 12 ay önce Malum yurtdışında araba fiyatları ucuz olunca millet dozere kepçeye para vermek yerine kendi işini kendi görüyor. Burda da bir vatandaşın bmw 5 serisi ile ev yıkmaya çalışmasını izliyoruz.
İmkansızı Mümkün Kılıp Duvar Delmek - Cüneyt Arkın 01:09
İmkansızı Mümkün Kılıp Duvar Delmek - Cüneyt Arkın 5.631 izlenme - 2 yıl önce İmkansızı mümkün kılıp atıyla duvar delen Cüneyt Arkın Türklein Çin Seddini aşamadığı konusundaki hurafelere gerekli cevabı vermiştir.
Evlilik Teklifi Ederken Evi Yıktı 01:00
Evlilik Teklifi Ederken Evi Yıktı 6.018 izlenme - 3 yıl önce Hollandalı bir romantik, Romeo & Juliet olayını çok yanlış anlayarak kız arkadaşının balkonuna tırmanmak yerine bir vinç kiralayıp yatak odası hizasına gelmeye çalıştı. Yuva kurmanın ilk adımını başka bir yuvayı literal anlamda yıkarak atan Romeo Gone Bad, "Evet" cevabını alıp, Juliet'i ile Paris semalarına uçtu. Vincin yıktığı çatı kurtarılmaya çalışılırken bina daha da kötü yıkıldı ve belediye başkanının emriyle 6 apartman tahliye edildi. Hikayenin sonunda Romeo ve Juliet muradına ererken, olan geride kalanlara oldu.
hortum evleri yıkıyor tornado 01:53
hortum evleri yıkıyor tornado 3.989 izlenme - 10 yıl önce hortum evleri yıkıyor tornado TORNADOTEXASUS
Akşam Kamyon Devirenler 00:49
Akşam Kamyon Devirenler 781 izlenme - 3 yıl önce Akşam kamyon devirenler sabah kepçeyi yüklü olduğu araçtan indirmeye çalışırken devirdiler.
Erdoğan'ın Aziz Nesin Alıntısı - Ey Türk Faşisti! 02:49
Erdoğan'ın Aziz Nesin Alıntısı - Ey Türk Faşisti! 834 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, CHP lideri Deniz Baykal'ın kendisini Churchill'e, hükümeti ise Hitler'e benzetmesine Aziz Nesin'den alıntı yaparak cevap verir. "Ey Türk faşisti! Birinci vazifen Türk matbaalarını yıkmak, makineleri ısırmak, demirleri dişleyip duvarlara saldırmaktır. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli, gazeteleri çamurlara serip üzerinde ağzın köpürünceye kadar tepinmektir. Bu temel partinin hazinesidir. Bir gün nümayiş yapmak için emir alırsan, bütün polisleri yanıbaşında bulacaksın. Meydanlarda, kitaplarını yaktığın, namuslu insanlar, bütün dünyada eşi emsali görülmemiş şekilde işkenceye tabi tutulabilir. Emniyet müdürlüğümüzde dövülebilir. Demir Ahmet tarafından sövülebilir. Bütün malları mülkleri zaptedilmiş matbaaları yıkılmış, gazeteleri kapatılmış, evleri tarumar edilmiş, çoluk çocuğu dağıtılmış, haneleri işgal, kendileri perişan edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere Amerika’dan borç dahi alınabilir. Hatta bu borç alınan paralar ziyafetlerde yenilebilir. Ey faşist yumurcakları! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi bütün bu yapılanları kafi görmeden, vazifen matbaaları yıkmak, makineleri ısırmak, namuslu vatanperverleri parçalamaktır. Muhtaç olduğun kazma, balta, Halk Partisi”nin ambarlarında mevcuttur."
Ağaç Öldürme Makinesi 05:38
Ağaç Öldürme Makinesi 489 izlenme - 3 yıl önce Millet olarak doğaya verdiğimiz önem yadsınamaz tabi ki bu sebeple her ayın belirli günleri ağaç katletme, ağaç kesme rezeletleri.. Ve en önemlisi seri ağaç kesen makinelerin videolarını izleyip duygularımı güçlü tutmak istiyoruz... sizi bu pis canavarla baş başa bırakıyorum.
National Geographic 80'ler - 3. Bölüm (Duvarları Yıkmak) 44:51
National Geographic 80'ler - 3. Bölüm (Duvarları Yıkmak) 594 izlenme - 3 yıl önce 80’ler yalnızca nostaljiden ibaret değil. Cazibenin, ölçüsüzlüğün, gözü kara ihtirasın ve teknolojik gelişimin birleştiği, bizi biz yapan küresel değişimlerin yaşandığı eşsiz bir dönem. Şu anda yaşadığımız dünyanın temellerini atan pek çok önemli gelişme bu on yılda yaşandı. Bu Bölümde; 80’lerde yaşanmış ve bugünkü dünyayı şekillendiren trendlere, tarihsel ve kültürel olaylara yolculuk. 3 bölümden oluşan belgesel serisinin son bölümüyle sizleri başbaşa bırakıyor, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için diğer bölümlerin linklerini buraya bırakıyorum. İyi seyirler dilerim. 1. Bölüm (Alışveriş Çılgınlığı): http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/215288/national-geographic-80ler-1-bolum-alisveris-cilginligi 2. Bölüm (Araçlar): http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/215629/national-geographic-80ler-2-bolum-araclar
binayı yıkmak isterken enkazın altında kaldı 00:44
binayı yıkmak isterken enkazın altında kaldı 733 izlenme - 7 yıl önce acı ama gerçek
Tarihi Eserleri Yok Eden Terör Örgütü IŞİD! 05:02
Tarihi Eserleri Yok Eden Terör Örgütü IŞİD! 709 izlenme - 3 yıl önce Işid terör örgütü yakıp yıkmaya devam ediyor.İnsanlığın zerresine sahip olamayan bu katil sürüsü hem insanları hem doğayı hemde tarihi yok etmeye devam ediyor.Bu görüntüler Ninova kentinde bulunan arkeoloji müzesinden.Ellerine balyoz almış gözü dönmüş katiller Mezopotamya bölgesinde yaşamış uygarlıklara ait binlerce yıllık heykel, kabartma ve diğer eserleri yok etti.
Arabayla Bina Yıkmak 01:01
Arabayla Bina Yıkmak 386 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşımız arabasıyla giderken virajı alamayarak binaya dalıyor, ama bina çin malından mı yapıldı bilinmez yerle bir oluyor izliyoruz..
Dağı Dorar Gibi Yıkmak 00:33
Dağı Dorar Gibi Yıkmak 1 izlenme - 4 saat önce İzlemesi aşırı keyifli bir video daha izliyoruz efendim. Kalıp gibi yıkılan yer içimizi eritiyor. Keyifli seyirler...
Japonlar'ın İnanılmaz Yıkım Tekniği 01:12
Japonlar'ın İnanılmaz Yıkım Tekniği 391 izlenme - 4 yıl önce Bir Japon inşaat firmasının geliştirdiği yeni yıkım yöntemiyle, koca bir gökdelen sessiz sedasız, gürültüsüz ve tozsuz içten içe yıkılıyor. Bu inanılmaz tekniği ülkemizde de görmek istiyoruz.
Konuşma Lan Tavrı Nedir? - Ali Atay 01:40
Konuşma Lan Tavrı Nedir? - Ali Atay 316 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen ve senarist Onur Ünlü ile oyuncu Ali Atay (Mecnun) katıldıkları televizyon programında Emek Sineması protestosunda yaşana olaylara tepkilerini gösteriyorlar. Ali Atay'ın tepkisi de en doğalı olmuş. Geçtiğimiz pazar (7 Nisan 2013) birçok sinemacı ve sinemasever Emek Sineması'nın yıkımını protesto etmek için yürüyüş gerçekleştirdi. Sinemanın sokağına gelindiğinde girişte polisler vardı ve giriş engellendi. Bir konuşma yapılarak sadece sokağa girilmek istendiği söylendi. Bunun üzerine bekleyiş başladı. Bir süre sonra polis tazyikli su sıkmaya ve biber gazı kullanmaya başladı. Birçok ünlü ismin de aralarında bulunduğu kitle bundan etkilendi. Daha sonra ara sokaklara gitmek isteyenler oldu ama burada gözaltına alındılar. Gazdan etkilenenler MADO'ya giderek su istediler ancak MADO geri çevirdi. Böyle bir olay tarihte ilk defa burada yaşandı. Kitle arasında Tuncel Kurtiz, Ahmet Mümtaz Taylan, Derya Alabora (kendisinin astımı vardı, gazdan son anda kurtuldu), Rıza Kocaoğlu, Cem Davran, Erden Kıral (70 yaşında ve üzerine su sıkıldı) ve birçok tanınmış isim vardı.
Dev İskambil Kartı Kulesini Yıkmak 00:20
Dev İskambil Kartı Kulesini Yıkmak 346 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Kurtlar Vadisi - Eve Girmek 01:05
Kurtlar Vadisi - Eve Girmek 270 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi'nde artık seneryolar biraz abartıldı, galiba dostlar... Hele ki son eve arabayla girme sahnesi bir ara Olacak O Kadar'ı hatırlar gibi oldum.
Dev Binanın Yıkılış Anını Pç Eden Köpek 00:53
Dev Binanın Yıkılış Anını Pç Eden Köpek 251 izlenme - 3 yıl önce Amerika, Philadelphia'da bir binanın patlaycılarla yıkılışını seyretmeye gelen ablamız sesten korkan köpeği tarafından trolleniyor.
Kentsel Dönüşüme Tek Başına Direnen Fikirtepeli 00:55
Kentsel Dönüşüme Tek Başına Direnen Fikirtepeli 293 izlenme - 3 yıl önce Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kadıköy Fikirtepe'deki bina sahiplerinin büyük bir bölümü müteahhit firmayla anlaşma sağlamış ve bu evler yıkılmış. Ancak iki katlı binanın sahibi binasının çevresindeki tüm evler proje kapsamında yıkılmasına rağmen evini yıktırmamış tek başına kentsel dönüşüme direniyor. Soruları cevaplayan dayı ''azınlık çokluğa tabi olması lazım artık bu millet artık ayaklaşıyor.'' diyerek direnen ev sahibine karşı isyanını dile getiriyor.
Helikopterle Kayalık Yıkmak 03:43
Helikopterle Kayalık Yıkmak 134 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük ve ünlü fiyordlarına sahip Norveçte yola düşme tehlikesi olan büyük bir kayanın el yordamıyla yıkılması imkansız olduğu için helikopter devreye girmiş. Halat ucundaki büyük demir topla görev tamamlanmış.
Kaş Yaparken Göz Çıkarmak 01:16
Kaş Yaparken Göz Çıkarmak 116 izlenme - 3 yıl önce Hayatın içinden ilginç görüntüler, hepimizin başından böyle şeyler geçmiştir. Birşeyleri doğru yapayım derken, dağıtmak. İzleyelim güzel görüntüler.
Taşlayarak Ev Yıkmak 01:28
Taşlayarak Ev Yıkmak 166 izlenme - 3 yıl önce Bu Araplar her açıdan çok garip bir millet vesselam. Ev büyük ihtimalle iskambil kağıdından felan yapılmış olmalı. Yoksa taş atark ev mi yıkılır lan? O nasıl bir durum lan şeytan taşlar gibi, garip. Arapların ev yıkmada bulduğu pratik yöntemi izliyoruz. Yorum sizin artık. İzleyelim..
Kemal Sunal - Taksim Gezi Parkına Çadır Kurmak 02:58
Kemal Sunal - Taksim Gezi Parkına Çadır Kurmak 133 izlenme - 3 yıl önce Biraz geç düşmüş bir içerik oldu kanımca. Gezi'de çadır kurma, sonra polisin gelip çadırı sökmesi sahnelerini içeren bir Kemal Sunal kesiti.
Yangın Söndürmede Kökten Çözüm 02:35
Yangın Söndürmede Kökten Çözüm 159 izlenme - 3 yıl önce Antalya'nın Elmalı ilçesinde bir evde çıkan yangın uzun çabalar sonucu söndürülemeyince itfaiye ekipleri, çareyi iş makinalarıyla evi yıkmakta buldu.
Baba Kartal - Hayatla Hesaplaşma 09:41
Baba Kartal - Hayatla Hesaplaşma 168 izlenme - 3 yıl önce Kartal bey baba-oğlu düşman yapan, aynı zamanda küçük oğlunu da öldüren Osman ve adamlarından intikam alacaktır. Fakat kedi geçmişindeki kara lekeler trajedinin asıl başlangıcıdır. Vidyomuz Ahmet'in cenazesiyle başlayıp yıkılan duvarlar, kırılan camlar ve top sesli silahlarla devam etmektedir. Duvarın arkasındaki adamları öldürme biçimi de benzersizdir.
 Kentsel Dönüşüme Tek Başına Direnen Fikirtepeli 00:55
Kentsel Dönüşüme Tek Başına Direnen Fikirtepeli 129 izlenme - 4 yıl önce Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kadıköy Fikirtepe'deki bina sahiplerinin büyük bir bölümü müteahhit firmayla anlaşma sağlamış ve bu evler yıkılmış. Ancak iki katlı binanın sahibi binasının çevresindeki tüm evler proje kapsamında yıkılmasına rağmen evini yıktırmamış tek başına kentsel dönüşüme direniyor. Soruları cevaplayan dayı ''azınlık çokluğa tabi olması lazım artık bu millet artık ayaklaşıyor.'' diyerek direnen ev sahibine karşı isyanını dile getiriyor.
Yangını Söndürürken Evi Yıkmak - Rusya 00:35
Yangını Söndürürken Evi Yıkmak - Rusya 111 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir çiftlik evinde çıkan yangını nedense uçakla söndürmeye kalkmışlar. Uçak 2 ton birden su dökünce yangın anında sönmüş ama evi de kağıt gibi yere gömmüş. Not: Bu arada açıklamayı yazarken neden uçak kullandıklarını anladım. Sanırım ormana sıçrama tehlikesine karşı...
Heykelin Yıkılmasına Misilleme Yapan Terör Yandaşları 03:25
Heykelin Yıkılmasına Misilleme Yapan Terör Yandaşları 81 izlenme - 3 yıl önce Dün Diyarbakır Lice'de meydana gelen PKK'lı heykelinin yıkılmasına misilleme Hakkari'den geldi. Bir grup terör örgütü sempatizanı, Hakkari'de bir okulda bulunan Atatürk heykelini yaktılar. (İHA)
Okula Buldozer İle Giren Çinli 01:22
Okula Buldozer İle Giren Çinli 67 izlenme - 3 yıl önce Çin'de oğlunu almak için geldiği okula arabayla alınmayan işadamı buldozerle adamlarına kapıyı yıktırıp içeri girdi.