Hoşgeldiniz!

Yılan Balığı Videoları İzle

yılan balığı parmağı kaptı 06:05
yılan balığı parmağı kaptı 24.306 izlenme - 8 yıl önce yılan balığı, parmağı kaptı
Yılan Balığından Beklenmeyen Saldırı 00:37
Yılan Balığından Beklenmeyen Saldırı 804 izlenme - 3 ay önce Kuyruklu yılan balığını oltayla yakalamayı başaran çocuk balıkla oynarken beklemediği bir saldırıya maruz kalıyor. Sosyal medyada balık avlarını yayınlayan küçük çocuğun bu görüntüleri büyük ilgi çekti.
Kartalın Yılan Balığı Avı 00:04
Kartalın Yılan Balığı Avı 1.559 izlenme - 1 yıl önce kartalın yılan balığı avı
yılan balığı ve timsah 02:11
yılan balığı ve timsah 11.196 izlenme - 7 yıl önce googleden para kazanmanın yollarını öğrenmek istiyorsan bu sayfaya gir http//tinyurl.com/2g5yt7f
Yılan Balığını Tuzağa Düşüren Balon Balığı 00:55
Yılan Balığını Tuzağa Düşüren Balon Balığı 246 izlenme - 2 ay önce Aç bir yılan balığı akşam yemeği için gözüne kestirdiği balon balığını yutmaya çalışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
600 Voltluk Elektrik Veren Yılan Balığı 03:26
600 Voltluk Elektrik Veren Yılan Balığı 3.608 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en tehlikeli yılanlarından bir tanesinin kısa hikayesi...
yılan balığı 2 00:36
yılan balığı 2 3.753 izlenme - 6 yıl önce çerkezköy yılan balığı avcıları
Yılan Balığı 02:04
Yılan Balığı 2.473 izlenme - 3 yıl önce Yılan Balığı
Suyu Katılaştıran Balık 00:56
Suyu Katılaştıran Balık 2.392 izlenme - 3 yıl önce Bu ilginç yılan balığının derisini kaplayan zardan alınan ufak bir parça suyun katılaşmasına sebeb oluyor.Bu mucizevi balık tehlike altındayken salgıladığı sıvı ile suyu katı hale sokarak kendine koruma kalkanı oluşturuyor.
Yılan Balığından Elektrik Alan Timsah 02:01
Yılan Balığından Elektrik Alan Timsah 1.978 izlenme - 3 yıl önce Elektrikli yılan balığı electrophorus electricus yeni dünya bıçak balıkları takımından elektrik üreten sıradışı bir tür. Bu yetenek hem avlanırken hem de savunma anında kullanılabilir. Elektrikli yılan balığı güney amerika'nın kuzey doğusundaki amazonlar ve orinoco bölgelerinde çamurlu ve oksijen bakımından fakir tatlı sularda yaşar. Elektrikli yılan balığı adından ve görüntüsünden tahmin edildiği gibi bir yılan balığı olmayıp yeni dünya bıçak balıkları gymnotiformes takımından sayılır. Vücudunun büyük kısmı, aslında yüksek gerilim salan kaslara dönüşmüş elektrik organları (elektroplax) ile kaplıdır. Bu organlar, her biri düşük gerilim üreten çok sayıdaki elektrik üreten elementlerden oluşur. Bu aynı, seri olarak bağlanmış bir pil sistemi gibi gerçekleşir. Bir elektrikli yılan balığında 5.000 ile 6.000 arasındaki elektroplax, beraberce 500 voltluk bir gerilim, 500 wattlık elektrik üretebilir. (Wikipedi'den Alıntıdır) Eski bir video'dur.Mağara esprilerine hazırlıklıyım ama sitede göremediğim için ekledim. Evet gördüğünüz gibi Timsah Yılandan elektrik aldı.Timsah bey talibini beğendi.Bence çok yakıştılar...
Dev yılan balığı 01:01
Dev yılan balığı 2.554 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin California kıyılarında bir hafta içerisinde iki dev yılan balığı kıyıya vurdu. Ender görülen bu canlıların birkaç gün arayla kıyıda bulunması deniz biyologlarını şaşırttığı gibi sosyal medyada da, yılan balığıyla deprem arasında bağlantı kuran eski bir Japon söylencesinin hatırlatılmasına neden oldu.
yılan balığı 2 00:36
yılan balığı 2 1.979 izlenme - 5 yıl önce çerkezköy ademkozuva yılan balığı avı
Elektirik balığı timsahı çarptı ve öldürdü 02:11
Elektirik balığı timsahı çarptı ve öldürdü 2.648 izlenme - 5 yıl önce Elektirik balığı timsahı çarptı ve öldürdü
Yılan Balığını Görünce Suyun Altında Çığlık Basan Kadın 00:28
Yılan Balığını Görünce Suyun Altında Çığlık Basan Kadın 103 izlenme - 2 ay önce Denizin derinliklerine inen dalgıç kadın yılan balığının yüzünü görünce korkudan çığlık basıyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Elektrikli Yılan Balığı Timsahı Öldürdü 02:11
Elektrikli Yılan Balığı Timsahı Öldürdü 1.627 izlenme - 4 yıl önce Her Kuşun Eti Yenmez ...
Elektrikli Yılan Balığı Timsahı Böyle Öldürdü 02:01
Elektrikli Yılan Balığı Timsahı Böyle Öldürdü 1.088 izlenme - 3 yıl önce Elektrikli yılan balığı kendisini avlamak isteyen timsahı bakın nasıl öldürüyor. - Elektrik Yaklaışmaz Şaşkın Timsah Nerden Bilcektiki
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 03:23
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 1.595 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyada ki en garip yaratıkları aktaracağım.İyi seyirler Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Dev isopod: Bu dev yaratıklar genellikle okyanus diplerinde yaşıyor. Işıktan rahatsız olduğu için okyanusun en ışıksız ve izbe yerlerini tercih ediyor. Ölü balıklarla ve yosunla besleniyor. Yeşil çıngıraklı yılan: Güneydoğu Asya'da yaşıyor. Çıngıraklı yılanın farklı bir türü olan bu yılan bilimadamları tarafından ilk olarak 2002 yılında tanımlandı. Yılan balığı: 'Channidae' yılanbaşı balığı olarak da biliniyor. 2002 yılında tanımlanabildi. Ölüm balığı diye adlandırılan bu tür bir gölde yaşayan tüm canlıları yok edebilme yeteneğine sahip. Ortalama altı kilo ağırlığında ve bir metre uzunluğluğunda Aye-aye: Dünyanın en az bulunan ve ilginç görünümlü yaratıklarından. Madagaskar bölgesinde yaşayan bu inanılmaz hayvan insanlara zarar veriyor. Bir köyü yok ettiği söylenen bu hayvan ortalama 40 santimetre boyunda ve 2 kilo ağırlığında. Yıldız Burunlu Köstebek: Gözü olmayan bu hayvan tüm algısını çok gelişmiş yıldız şeklindeki burnuyla sağlıyor. Dokunma duyusu içinde yıldız şeklindeki burnunu kullanan bu yaratığın burnunda ortalama 25 bin sinir ucu bulunuyor. Fırfırlı Kertenkele: Kahverengiye kaçan sarı rengiyle bu kertenkele Avustralya'da yaşıyor. Boynunun etrafını saran fırfır şeklindeki deri hayvana ilginç bir görüntü veriyor. Genellikle ağaç üstünde yaşıyor fakat zaman zaman yere iniyor. Yaprak Kuyruklu geko: Madagaskar'ın yerlilerinden. Tropikal yağmur ormanlarında yaşadığı için doğaya uyum sağlamış bir tür. Ağaçların gövdesinde yaşıyor ve sinirlendiğinde ağzını açıp ilginç bir ses çıkarıyor. Kerivoula Kachinensis: Bu ilginç yarasa türü Asya'da yaşıyor. Doğada az rastlanan bir tür olan bu yarasa oldukça yırtıcı Kör çöl faresi: Afrika'nın doğu bölgesinde yaşıyor. Soğukkanlı ve acı sinirleri yok. YEr altında yaşamayı tercih eden bu fareler hiçbir şekilde acı hissetmiyor. The Indian Gharial (Ganj Timsahı): Hindistan'da Ganj nehrinde yaşar. Boylan 7 m'ye kadar ulaşabilen bir sürüngen türüdür.
Dilimlenmiş Yılan Balığının Kalbinin Canlanması 00:40
Dilimlenmiş Yılan Balığının Kalbinin Canlanması 503 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da bir markette reyonda doğranmış yılan balıklarına bakan kadın bu şok edici manzarayla karşılaştı. Dilimlenip plastik ambalajına konan balığın kalbi hala atıyordu.
Köpekbalığı Ve Yılan Balığı Kapışırsa 02:58
Köpekbalığı Ve Yılan Balığı Kapışırsa 699 izlenme - 3 yıl önce Köpekbalığını yakalayıp neredeyse tamamını yutan yılan balığının dramı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
elektirkli yılan balığı belgesel 03:26
elektirkli yılan balığı belgesel 2.086 izlenme - 7 yıl önce elektirkli yılan balığı belgesel
Makatına Yılan Balığı Sokmuş Adam   00:09
Makatına Yılan Balığı Sokmuş Adam 78 izlenme - 2 ay önce Görüntüde makatatına yılan balığı sokmuş adamın ameliyatta kurtalışını izlicez.İnsanlar günden güne sapıtıyor her halde
yılan balığı yiyor 00:18
yılan balığı yiyor 1.250 izlenme - 5 yıl önce oltacı tahsin erzurum
Yılan Balığının Kucağına Düşen Balon Balığı 01:10
Yılan Balığının Kucağına Düşen Balon Balığı 40 izlenme - 2 ay önce Mısır'ın Dahab'daki Kızıldeniz'de bir gece dalışı sırasında yılan balığının, balon balığını yakalama anı dalgıç olan Vital Bazarovtarafından görüntülendi.
Dikenli Yılan Balığı Yakalandı 00:42
Dikenli Yılan Balığı Yakalandı 801 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale'nin Küçükkuyu beldesinde denize açılan bir balıkçı, Türk karasularında nadir rastlandığı belirtilen “dikenli yılan balığı” avladı.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Temel Bilimler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezginer Tunçer, balığın Latince adının "Ophisurus Serpens", Türkçe karşılığının "dikenli yılan balığı" olduğunu söyledi.Bu tip balıkların genelde Akdeniz'in derin sularında yaşadığını, küresel ısınma dolayısıyla Ege Denizi'ne göç etmiş olabileceğini anlatan Tunçer, şöyle konuştu:“Başının her iki yanında yanal delikler vardır. Bunlar derin sularla balığın basınç ayarlamasına yardımcı olur. İtalya'da yakalanan ve kayıtlara giren bu tür balığın maksimum uzunluğu 2 metre 45 santimetre olarak ölçülmüş. 2012 yılında Saros Körfezi'nin yaklaşık 100 metre derinliğinde bu türden avlanmış. Bunlar 400 metre derinliğe kadar inebilir. Dip yapısı kumlu ve çamurlu ortamlarda yaşar.
Elektrikli Yılan Balığı Nasıl Elektrik Üretir? 02:58
Elektrikli Yılan Balığı Nasıl Elektrik Üretir? 73 izlenme - 4 ay önce Elektrikli yılan balığı nasıl elektrik üretir? konulu kısa belgeselimiz.
yılan balığı 2 00:36
yılan balığı 2 643 izlenme - 5 yıl önce
elektrikli yılan balığı 03:26
elektrikli yılan balığı 637 izlenme - 6 yıl önce
En Tehlikeli 5 Balık 03:09
En Tehlikeli 5 Balık 19 izlenme - 1 ay önce En tehlikeli 5 Balık ! Sizler için en tehlikeli 5 balığı sesli olarak sıraladık. İşitme engelli kardeşlerimiz veya Dileyenler Altyazı bölümünü açarak yazılı bir şekilde okuyarak izleyebilirler. Bu balıklar gerçekten çok korkutucu ! 1:Boğa Köpekbalığı 2:Yılan Balığı 3:Timsah Balığı 4:Turna Balığı 5:Barracuda Balığı
Yılan Balığı Kaptı Çocuk Kurtardı 00:41
Yılan Balığı Kaptı Çocuk Kurtardı 95 izlenme - 2 yıl önce Yılan balığı kaptı, çocuk kurtardı Balığı yakalayan yılan, avını midesine indirmek için hareketlenmişti ki, çocuk yılanın balığı bırakıp kaçmasına neden oldu. Daha sonra çocuk yılanı suya bırakarak yaşamasını sağladı.
Yılan Balığı ve Ahtapotun Sualtındaki Muhteşem Kapışması! 01:15
Yılan Balığı ve Ahtapotun Sualtındaki Muhteşem Kapışması! 37 izlenme - 6 ay önce Hawaii'de şnorkelle dalış yapan dalgıç, ahtapot ve yılan balığının sualtındaki ölümcül savaşına denk geldi.