Hoşgeldiniz!

Yılbaşı Hediyesi Videoları İzle

Çocukların Hayalindeki Hediye Oyuncaklar 02:10
Çocukların Hayalindeki Hediye Oyuncaklar 31.019 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuklarin-hayalindeki-hediye-oyuncaklar Çocukları en çok sevindiren hediyelerin başında oyuncaklar geliyor. Hepsinin sevdiği ve hayalinde alınmasını beklediği bir oyuncak var. Biz de çocuklara hayalindeki oyuncağı sorduk ve sizler için öğrendik. Tercih size kalmış.
Evsizlere Yılbaşı Hediyesi - Orkun Işıtmak 03:17
Evsizlere Yılbaşı Hediyesi - Orkun Işıtmak 3.560 izlenme - 1 yıl önce Orkun Işıtmak youtube'da bolca abonesi ve seveni bulunan bir youtube kanalıdır.İlk başlarda oyun kanalı olarak başlayan kanalında artık vlog tarzı videolar ile devam etmektedir.Bu video'sunda da güzel bir işe el atmış kendisine teşekkür ediyoruz :) İzliyoruz efenim.
Hediye Paketi Nasıl Hazırlanır? 01:26
Hediye Paketi Nasıl Hazırlanır? 1.563 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/hediye-paketi-nasil-hazirlanir Aldığınız hediye kadar paketinin güzel ve özenli görünmesi de önemlidir. Peki özenli bir hediye paketi nasıl hazırlanır, nasıl süslenir? Şimdi MigrosTV’de.
El Yapımı Yılbaşı Hediyesi Nasıl Yapılır? 09:23
El Yapımı Yılbaşı Hediyesi Nasıl Yapılır? 1.216 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşına az vakit kala sevdiklerinizi nasıl mutlu edeceğinizi hala bulamadıysanız onlara el yapımı hediyeler verebilirsiniz. Videoyu dikkatlice izleyerek birbirinden güzel hediyeler yapabileceksiniz
Sevgiliye En İlginç Yılbaşı Hediyesi 01:01
Sevgiliye En İlginç Yılbaşı Hediyesi 2.376 izlenme - 8 yıl önce sevgiliye en ilginç yılbaşı hediyesi
Kozalaktan Kirpi Nasıl Yapılır? 00:45
Kozalaktan Kirpi Nasıl Yapılır? 112 izlenme - 7 ay önce Minik bir kozalak bir kirpiye nasıl dönüşür? Dakikalar içinde yapabileceğiniz, evinizde sevimli bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu sevimli kirpinin nasıl ortaya çıktığını videomuzdan izleyin.
Yılbaşı İçin Kitap Ayracı Hediyesi 02:31
Yılbaşı İçin Kitap Ayracı Hediyesi 581 izlenme - 3 yıl önce Evde yılbaşı hediyesi yapmak çok kolay! Malzemeler; mukavva yapıştırıcı delgeç boya(kağıt boyayabilecek herhangi bir boya) ip veya kurdele
En Seksi Yılbaşı Hediyesi Videosu 01:57
En Seksi Yılbaşı Hediyesi Videosu 301 izlenme - 3 yıl önce En Seksi Yılbaşı Hediyesi Videosu
Victoria Secret Meleklerinin Yılbaşı Hediyesi 01:28
Victoria Secret Meleklerinin Yılbaşı Hediyesi 958 izlenme - 5 yıl önce Victoria Secret Meleklerinin Yılbaşı Hediyesi
Kız Çocukları İçin Sevimli Hediyeler 01:36
Kız Çocukları İçin Sevimli Hediyeler 763 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kiz-cocuklar-icin-sevimli-hediyeler/ Yılbaşı günü yaklaşıyor. Kız çocukları için sevimli hediyeler mi düşünüyorsunuz? Kız çocuklarına önerebileceğimiz şık bir atkı-bere-eldiven takımına ne dersiniz? Çocuklar yeni eşyalara özellikle hediyelere bayılır. Hediye edeceğiniz bu sevimli atkı, bere ve eldivenleri hiç çıkartmak istemeyecekler. Hediye paketi yapımının püf noktalarını da videomuzu izlerken görebilirsiniz!
Kar Taneli Mumluk 01:04
Kar Taneli Mumluk 87 izlenme - 7 ay önce Yeni yılı evde karşılayacaklara nefis fikirler MigrosTV'de! Siz de yılbaşı gecesi için kolay adımlarla, şık bir obje hazırlayabilirsiniz. Yapım aşamalarını videomuzdan izleyebileceğiniz kar taneli mumluk, hem evinize renk katacak, hem de dostlarınız için eğlenceli bir hediye olacak!
Noelde Kötü Hediye Alan Çocukların Dramı 2 04:24
Noelde Kötü Hediye Alan Çocukların Dramı 2 188 izlenme - 3 yıl önce Önceki şaka videosunu izlemek için; http://www.izlesene.com/video/yilbasinda-kotu-hediye-alan-cocuklar/7990131 Yılbaşında bir şakaya kurban gidip en iğrenç hediyeleri alan çocukların verdiği tepkileri sakın kaçırmayın.
Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Olarak Neler Alınabilir? 05:48
Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Olarak Neler Alınabilir? 185 izlenme - 3 yıl önce Erkeklere yılbaşında hediye almakta zorluk çekmenize hiç gerek yok!.. Neden mi? Çünkü biz size yardımcı olacağız. :) Erkeklere yılbaşında hediye almak bu sene çok kolay olacak
Yılbaşı Hediyesi Çerçeve Yapımı 02:25
Yılbaşı Hediyesi Çerçeve Yapımı 29 izlenme - 6 ay önce Yılbaşına çok az kalmışken, kolayca yapabileceğiniz bu çerçeveler harika bir hediye seçeneği olacak.
Aklınızdaki Hediye Media Markt'ta! 00:38
Aklınızdaki Hediye Media Markt'ta! 142 izlenme - 3 yıl önce Konu teknolojiyse dost acı söyler, yeni yılda da düşük fiyat ve 50.000’e varan ürün çeşidi isteyen Media Markt'ı tercih eder.
Yılbaşında Kötü Hediye Alan Çocuklar 04:57
Yılbaşında Kötü Hediye Alan Çocuklar 104 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşında bir şakaya kurban gidip en iğrenç hediyeleri alan çocukların verdiği tepkileri sakın kaçırmayın. Yarısı yenmiş sandviç alanın en komik tepkiyi verdiği kesin
Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2017 02:09
Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2017 9 izlenme - 6 ay önce Erkekler için farklı bütçelere hitap eden kravat ve kravatlı setler tarzında yılbaşı hediyesi alternatifleri
Gizem Dolu Dönen Topaç Buldumbuldum. 00:55
Gizem Dolu Dönen Topaç Buldumbuldum. 137 izlenme - 6 yıl önce http//www.buldumbuldum.com/
2015 Yılbaşı Hediyeleri Dekoratif Cam Eşyalar 02:13
2015 Yılbaşı Hediyeleri Dekoratif Cam Eşyalar 54 izlenme - 3 yıl önce sevdiklerinize alacak yılbaşı hediyeleri arıyorsanız evmanya sitesindeki dekoratif cam objeler ilginizi çekebilir.
Yılbaşı Hediyesi Hazırla 02:30
Yılbaşı Hediyesi Hazırla 33 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/yilbasihediyesihazirla.htm Yeni yıl için sizde arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize yılbaşı hediyesi hazırlayıp onlar için hediye edebilirsiniz. Güzel kızımız ile birlikte renkli boncukları ve el işi malzemelerini kullanarak kalıplar üzerinde sevginizi yansıtarak hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Mouse'unuz ile oyunumuzu oynayabilirsiniz. iyi Eğlenceler..