Hoşgeldiniz!

yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır

Kırmızı Yılbaşı Sofrası Dekoru 00:52
Kırmızı Yılbaşı Sofrası Dekoru 953 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kirmizi-yilbasi-sofrasi-dekoru Yılbaşı gecesi yemeklerinizin yanı sıra nasıl bir sofrada sunacağınız da önemli… Yılbaşı masanızın şık olması için kırmızı kadeh bardakları, yeni yıl süslemeli mum ve şamdanları kullanabilirsiniz. Ayrıca en çok tercih edilen yuvarlak tabak yerine kare bir tabak tercih edebilir, kırmızı saplı kaşık-bıçak takımı ile yılbaşı dekorunuzun yılbaşının kırmızı büyüsüne kapılmasını sağlayabilirsiniz.
Kırmızı Yeşil Modern Yılbaşı Sofrası Dekoru 01:15
Kırmızı Yeşil Modern Yılbaşı Sofrası Dekoru 653 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kirmizi-yesil-modern-yilbasi-sofrasi-dekoru Kırmızı Yeşil Modern Yılbaşı Sofrası Dekoru hazırlıyoruz. Yeni yılda dinamik ve renkli bir masa hazırlamak isteyenler MigrosTV başına! Hafif dokunuşlar ile muhteşem bir sofra düzeni kurabilir, yeni yıl ruhuna uygun bir yılbaşı sofrası hazırlayabilirsiniz. Renkli bir masa örtüsünün üstüne yeşil tabaklar ve kırmızı peçetelikler tam da yılbaşı konseptine uygun. Çatal-bıçak takımınızı kırmızı saplı seçerek yılbaşı sofranızda uyumu yakalayabilirsiniz. Ana öğünü beklerken sofranızda misafirlerinize yıldız ve noel ağacı şeklinde zencefilli kurabiye sunabilirsiniz. Peçetelerinize iliştireceğiniz minik kartta misafirlerinize özel yeni yıl dileklerinizi yazabilirsiniz. Videoda görülen yılbaşı kurabiyelerinin yapılışını merak mı ettiniz? Buradan buyurun!
Yılbaşı Sofrası Nasıl Hazırlanır? 03:37
Yılbaşı Sofrası Nasıl Hazırlanır? 366 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşı için sofra önerileri: Fırında Tavuklu İç Pilav Yılbaşı öncesi hala nasıl bir sofra süslemesi yapacağınıza karar veremediyseniz videomuza göz atın! Yılbaşı sofralarında altın rengi, yeşil, kırmızı ve beyaz hakimdir, ipuçlarını öğrenin yılbaşı sofranız mükemmel olsun.
Yılbaşı Sofrası Nasıl Süslenir? 02:33
Yılbaşı Sofrası Nasıl Süslenir? 281 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşı öncesi hala nasıl bir sofra süslemesi yapacağınıza karar veremediyseniz videomuza göz atın! Yılbaşı sofralarında altın rengi, yeşil, kırmızı ve beyaz hakimdir, ipuçlarını öğrenin yılbaşı sofranız mükemmel olsun.
Yılbaşı Sofrası Nasıl Hazırlanır Ve Fırında Tavuklu İç Pilav Nasıl Yapılır? 39:23
Yılbaşı Sofrası Nasıl Hazırlanır Ve Fırında Tavuklu İç Pilav Nasıl Yapılır? 245 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşı için sofra önerileri: Fırında Tavuklu İç Pilav Yılbaşı öncesi hala nasıl bir sofra süslemesi yapacağınıza karar veremediyseniz videomuza göz atın! Yılbaşı sofralarında altın rengi, yeşil, kırmızı ve beyaz hakimdir, ipuçlarını öğrenin yılbaşı sofranız mükemmel olsun.