Hoşgeldiniz!

yıldız asyalı

Yıldız Asyalı 01:18
Yıldız Asyalı 74.442 izlenme - 10 yıl önce
Grup Mp3 ---Sevmek Zamanı---©-İlk Kez-© 04:02
Grup Mp3 ---Sevmek Zamanı---©-İlk Kez-© 110.562 izlenme - 9 yıl önce engelsterden®
Yıldız_asyalı_| 01:17
Yıldız_asyalı_| 36.224 izlenme - 9 yıl önce
yıldız asyalı-limon ağacı 01:52
yıldız asyalı-limon ağacı 14.789 izlenme - 8 yıl önce yıldız asyalı-limon ağacı
Yıldız Asyalı Amiral Battı 05:04
Yıldız Asyalı Amiral Battı 1.662 izlenme - 3 yıl önce Yıldız Asyalı Amiral Battı Frikik Video FRİKİK WORLD
Eyvah Babam 1.Bölüm (3 Ekim 1998 Kanal D) 01:10:35
Eyvah Babam 1.Bölüm (3 Ekim 1998 Kanal D) 1.930 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak Eyvah Babam olarak başlayan ardından Eyvah Kızım Büyüdü ismini alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Yıldız Asyalı ve Savaş Ay yer almaktaydı. 1998 yılında yayınlanan ilk bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyierler.
adab-ı muaşeret - fragman 01:43
adab-ı muaşeret - fragman 6.766 izlenme - 8 yıl önce 15 mayıs 2009'da sinemalarda...
Pup Bababiyya Reklamları 00:44
Pup Bababiyya Reklamları 1.577 izlenme - 2 yıl önce Geçmişten enterasan bir reklam; bir mobilya firmasına ait Nihat Kahveci ve Yıldız Asyalı gibi tadıdık simaların oynadığı bu reklamı izledikten sonra hemen elinizi ağzınıza götürüp istemsiz bir şekilde deneyebilirsiniz...İzliyoruz.
Barış Manço'nun Oğulları Doğukan ve Batıkan Cevaplıyor 03:40
Barış Manço'nun Oğulları Doğukan ve Batıkan Cevaplıyor 1.184 izlenme - 2 yıl önce 1993'te STAR'da yayımlanan Yüksek Ökçeler isimli TV programında sunucu Doğukan ve Batıkan'a "Barış Manço'nun oğlu olmak nasıl bir duygu" diye soruyor ve iki kardeş bu zor soruya oldukça güzel cevaplar veriyorlar.
Doğukan Manço ve Yıldız Asyalı Düeti - Yok Hayır (1993) 01:31
Doğukan Manço ve Yıldız Asyalı Düeti - Yok Hayır (1993) 464 izlenme - 2 yıl önce Doğukan Manço ve Yıldız Asyalı Mayıs 1993'te STAR'da yayımlanan Yüksek Ökçeler isimli TV programında piyano eşliğinde şarkı söylüyorlar.
 Asayiş BerKemal Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:49
Asayiş BerKemal Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 911 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatta bir kardeşini seçemez… Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk… Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal… Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda… Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez… Ve… Her şeye rağmen; Asayiş BerKemal… ‘Asayiş BerKemal’ çok yakında FOX TV’de başlıyor!
Aşkın Dansı (2006) Fragman 02:11
Aşkın Dansı (2006) Fragman 94 izlenme - 6 ay önce Ünlü Romeo ve Julyet balesinden yola çıkarak evrensel müzik ve dansı, kendi dansımız ve müziğimiz ile birleştirecek, onlara 'Güneş Ünlü Romeo ve Julyet balesinden yola çıkarak evrensel müzik ve dansı, kendi dansımız ve müziğimiz ile birleştirecek, onlara 'Güneşin Doğduğu Yer' olan Anadolu'daki bir Romeo Jülyet hikâyesi..."ya göründüğü gibi ol yada olduğun gibi görün" Yönetmen: Sami Güçlü
Yıldız Asyalı Amiral Battı Frikik Video FRİKİK WORLD 05:04
Yıldız Asyalı Amiral Battı Frikik Video FRİKİK WORLD 338 izlenme - 3 yıl önce Yıldız Asyalı Amiral Battı Frikik Video FRİKİK WORLD
Eyvah Babam (Jenerik) 02:06
Eyvah Babam (Jenerik) 378 izlenme - 2 yıl önce "Sevgi ister yüreğim, bilmem nasıl diyeyim" sözleriyle bize ergenliğin en coşkun halini anlatan, yüreğimizi hop hop hoplatan bir Ece (Yıldız Asyalı), ve onu manyaklık derecesinde kıskanan bir Sedat (Haluk Bilginer).. "Latifeeeğğ! diye bağırışına çok gülerdim Haluk Bilginer'in. Konusu bilindiği üzre "kızıma herifler yavşasın, ben de ağızlarını kırayım" şeklindedir. Ece, babası tarafından Ramiz adında efendi bir çocuğa yamanmak istense de Ramiz'in olabildiğince düz insan olması buna engel olmuştur. Ece güzel bir genç kızdır, ve okulunda yıldızdır. Daha fantastik erkeklerin peşinden koşmayı tercih eder. Dizinin "Eyvah Kızım Büyüdü" adında da devam bölümleri çekilmiştir.
  Asayiş BerKemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 01:02
Asayiş BerKemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 565 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatta bir kardeşini seçemez… Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk… Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal… Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda… Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez… Ve… Her şeye rağmen; Asayiş BerKemal… ‘Asayiş BerKemal’ çok yakında FOX TV’de başlıyor!
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik 02:11
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik 242 izlenme - 2 yıl önce Güzide sitemin, güzide şakşakcı dostları. İçerik hakkında söylenecek o kadar şey var ki... Ama buraya tuğla gibi yazıp, sizlerin o berrak ve parlak zihinlerinizi bulandırmak istemem efendim. Kısaca özetlersek; Birçoğumuzun ergenlik hayallerini süsleyen (masum hayaller) o dünya tatlısı, iç gıdıklayan Yıldız Asyalı'nın "Eyvah Babam" dan sonra, 1 sezon devam eden "Eyvah Kızım Büyüdü" dizisinin jeneriğidir. Jenerikte odaklanacağımız yer, Yıldız'ın minik memelerinden ziyade, Savaş AY olmalı diye düşünüyorum. Zira kendisi; keşkül kıvamında titreyerek dans ediyor ve uhrevi salınımlar, mübarek bakışlar, mavi bir fon önünde görüntü vererek (zira mavi murad'dır) ileride gideceği hac ve umre yolculuklarının sinyalini taa o zamanlardan bizlere veriyor efendim.
Eyvah Kızım Büyüdü - 1. Bölüm (46 dk) 45:36
Eyvah Kızım Büyüdü - 1. Bölüm (46 dk) 156 izlenme - 2 yıl önce Bu dizi Eyvah Babam'ın devamı niteliğinde çekildi. İlk beş bölümün yönetmeni Orhan Cesur oldu ve bu beş bölümde Eyvah Babam'ın yarım kalan konusu tamamlandı. Bundan başka ilk beş bölümde ekonomik sıkıntıların da etkisiyle dizinin kadrosu oldukça küçük tutuldu. Reytinglerin iyiye gittiği görüldükten sonra kadro yeniden genişledi. 6. Bölümden itibaren asıl Eyvah Kızım Büyüdü dizisine geçiş yapıldı ve yönetmen koltuğuna Filiz Kaynak geçti. 25. Bölümden itibaren ise Bülent Özdural dizinin yönetmeni oldu. Dizideki olaylar herhangi bir sonuca bağlanmamasına rağmen 34. bölümden sonra yayınına son verildi. Dizi yayındayken pazar akşamları haftalık bölüm tekrarları da yapıldı. (vikipedya)
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik Müziği (2. Sezon) 02:10
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik Müziği (2. Sezon) 170 izlenme - 2 yıl önce Eyvah Babam dizisinin devamı niteliğinde çekilen yapımda, Haluk Bilginer, Yıldız Asyalı ve Arda Kural yine başrolleri paylaşıyorlar. Ece artık büyümüş genç kızlıktan ve güzel ve alımlı bir kadın olmaya doğru hızla ilerlemektedir. Babası Sedat, başta Altay olmak üzere kızını dış dünyanın erkeklerinden ve kötülüklerinden korumak için yıllardır sürdürdüğü yöntemlerden şaşmayacaktır...
Eyvah Kızım Büyüdü - Deli Nalan - 24. Bölüm 12:03
Eyvah Kızım Büyüdü - Deli Nalan - 24. Bölüm 174 izlenme - 2 yıl önce Serinin 24. bölümünde Sedat ve ailesi, Berna, Altay, Tahir Hoca ve Arzu hep beraber bowling oynamaya giderken arabayı kaçık bir polis durdurur. Hız sınırını aştıkları gerekçesiyle herkese olmadık cezalar verir. Bu kadın aslında kendini polis zanneden; polisler tarafından sürekli aranan Deli Nâlân lakaplı bir hastadır. Bir kaç saat içinde polisler tarafından yakalanır.(alıntıdır)
Sinema - 01:49
Sinema - "Aşkopat" 75 izlenme - 3 yıl önce Haydar Işık'ın yönettiği ve Doğuş, Afrikalı Ali, Yıldız Asyalı ile Teoman Gelmez'in oynadığı "Aşkopat" izleyicisiyle buluşuyor.