Hoşgeldiniz!

yıldız kenter

Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:05
Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 4.991 izlenme - 6 yıl önce
Batıdaki Erkekler Çıplak Gezseniz Bile Bakmazlar 03:00
Batıdaki Erkekler Çıplak Gezseniz Bile Bakmazlar 3.948 izlenme - 3 yıl önce Don fetişi olan kötü adamların iyi niyetinden şüphe etmeyen hanım kızımız yaşayacaklarından habersiz pembe dünyasında yaşayıp, akşamları pembe renk de sıçmaktadır. Batıdaki erkekleri temsil eden (ki bunu boyuna takılmış 20 cm'lik haçtan anlıyoruz) canlılarsa kuruyan çamaşırlardan yürüttükleri donla fanteziler kurmaya başlamışlardır.
Tecavüzcü Coşkun'un Sopalanarak Öldürülmesi 01:42
Tecavüzcü Coşkun'un Sopalanarak Öldürülmesi 1.349 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Kenter'in evini basan tecavüzcü Coşkun ummadığı tepkiyle karşılaşır ve Yıldız Kenter tarafından sopa ile dövülerek öldürlür.
Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:23
Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 2.020 izlenme - 6 yıl önce
Saklambaç - Jenerik 01:42
Saklambaç - Jenerik 775 izlenme - 3 yıl önce Zengin bir ailenin yaşadığı konağa hizmetçi olarak gelen Fidan("Sibel Can")ile 3 çocuğunun yaşadığı komik olayları konu almaktadır. Fidan(Sibel Can) eşi tarafından terkedilmiş,çocukları ile birbaşına kalmıştır.Evinden de atılmıştır.Derken komşusu ona bir yatılı bir iş bulur.Hizmetçilik yapacaktır lakin ev sahibinin çocuklara tahammülü yoktur.Bu lüks evde , patronunun huysuz ve hizmetçilerden nefret eden annesi(Yıldız Kenter) ile evin kahyalığını ve şoförlüğünü yapan Satılmış da yaşamaktadır. Fidan çocuklarını herkesten saklar ve kimseye çaktırmadan eve yerleştirir. Huysuz anneyle kendi yöntemleriyle uğraşmaya başlar. Ama dert sadece bununla sınırlı değildir.Evin sahibi Coşkun Bey’e aşık olan komşusu Okşan Hanım için Fidan hep bir hedeftir. Maceranın hiç eksik olmadığı bu evde, Fidan’ın sırrı çok uzun süre saklı kalamaz.Fidan ile bekar olan Coşkun Bey arasında bir yakınlaşma olur.
Gerçek Rambo Yıldız Kenter 03:17
Gerçek Rambo Yıldız Kenter 637 izlenme - 3 yıl önce Yıldız Kenter'in Rambo olarak gerçeğini aratmayacağını hiç tahmin etmemişsinizdir. Kurşun geçirmez Türk bayrağıyla Superman gibi gizli güçlerini ortayan koyan Kenter, gerçek Türk kadını nasıl olur diyenlere, kapak olacak bir gösteri sergileyecektir. Anlayana! Filmin tamamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87778/kartal-yuvasi-yildiz-kenter-ceyda-karahan-1974-90-dk
Yıldız Kenter - Bir Sana Tutkunum Bir Sana Düşman 00:57
Yıldız Kenter - Bir Sana Tutkunum Bir Sana Düşman 668 izlenme - 5 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Yıldız Kenter Bir Sana Tutkunum 00:57
Yıldız Kenter Bir Sana Tutkunum 316 izlenme - 7 yıl önce yıldız kenter bir sana tutkunum
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:23
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 167 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Çıkış Tarihi: 15.10.1999 Çocuk şarkıları
Yıldız Kenter'in Sanat Hayatı (1973) 05:39
Yıldız Kenter'in Sanat Hayatı (1973) 26 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Kenter (d. Ayşe Yıldız Kenter, 11 Ekim 1928, İstanbul), Türk tiyatro ve sinema sanatçısı. Aynı zamanda Devlet Sanatçısı ve UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi'dir. Hayatı 11 Ekim 1928 tarihinde İstanbul’da doğdu. Asıl adı Ayşe Yıldız'dır. Annesi İngiliz Olga Cynthia (Turkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını aldıktan sonra adı Nadide Kenter olarak değişmiştir) ve babası Türk diplomatı Ahmet Naci Kenter'dir. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünü sınıf atlayarak bitirdi. On bir yıl Ankara Devlet Tiyatrosunda çalıştı. "Rockefeller" bursu kazanarak, American Theatre Wing, Neighbourhood Play House ve Actor’s Studio’da oyunculuk ve oyunculuk öğretiminde yeni teknikler üzerine çalışmalar yaptı. Ankara Devlet Konservatuvarı'na hoca olarak atandı. 1959'da Devlet Tiyatrosu’ndan ayrıldı. Muhsin Ertuğrul ile bir yıl çalıştı. Kardeşi Müşfik Kenter ve eşi Şükran Güngör ile Kent Oyuncuları Topluluğunu kurdu.
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:05
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 135 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Çıkış Tarihi: 15.10.1999 Çocuk şarkıları
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 03:28
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 135 izlenme - 3 yıl önce Ölüm ardıma düşüp de yorulma, Var git ölüm bir zaman da gene gel, Akıbet alırsın komazsın beni, Var git ölüm bir zaman da gene gel. Şöyle bir vakitler yiyip içerken Yiyip içip yaylalarda gezerken Gene mi geldin ben senden kaçarken Var git ölüm bir zaman gene gel Çıkıp boz kurtlayın ulaşamadım Yalan dünya sana çıkışamadım Eşimle dostumla buluşamadım Var git ölüm bir zaman da gene gel Karac´oğlan der ki derdim pek beter Bahçede bülbüller şakıyıp öter Anayı atayı dün aldın yeter Var git ölüm bir zaman gene gel
Öğrencilerinden Yıldız Kenter'e Anlamlı ziyaret 00:14
Öğrencilerinden Yıldız Kenter'e Anlamlı ziyaret 6 izlenme - 5 ay önce Öğrencileri, tiyatronun duayen ismi Yıldız Kenter için bir araya geldi. Kenter'in evine giden öğrenciler, usta tiyatrocuyu ziyaret ederek, Öğretmenler Günü'nü kutladı.
Pozıtıf Negatıf Yaklasımlar 04:00
Pozıtıf Negatıf Yaklasımlar 100 izlenme - 8 yıl önce aıdse karşı pozitif-negatif yaklaşımlarkenan bahadır derre'nin çağımızın hastalığı hıv/aıds'e karşı kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlayan ve sponsorluğunu promatın üstlendiği sergisi için türkiyenin önde gelen 65 ismi mehmet turgutun objektifinin karşısına geçerek hıv/aıdsi kendi cümleleriyle yorumladılar. mac firması makyaj tony&guy saç ve 1000volt da kurgu-montaj ve defter tasarımı konusunda projeye hizmet desteği verdiler.