Hoşgeldiniz!

yıldız savaş90ları

Japonların Yıldız Savaşları'nı Çok Yanlış Anlaması 00:30
Japonların Yıldız Savaşları'nı Çok Yanlış Anlaması 95 izlenme - 3 yıl önce Evet, Japon dostlarımız hiçbir masraftan kaçınmamış. Kıytırık ton balığı reklamı için paraya kıyıp te Avrupalardan, haydi bilemedin Amerikalardan oyuncu getirtmişler. Hem de sene, daha 1978'ken. Ama geliniz, görünüz ki, reklamın ana temasını oluşturan Yıldız Savaşları'nı, afedersiniz ama sanırım mabadlarıyla izlemişler. Koca İmparatorluk'la Yeni Cumhuriyet'çiler iki yumurta bir kutu ton balığına tav olur sanarlar mıydı yoksa hiç? 6 filmlik dev prodüksiyon lan bu, öyle kolay bulunacak olsa iki düşmanın arası, zilyon dolar dökülür müydü bu filmleri çekmeye a dostlar?
Atilla Kaptan - Star Trek 00:53
Atilla Kaptan - Star Trek 95 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat'ta hepimizin sevgilisi olan Atilla Kaptan'ı sitemizde anmak için bu video'u yolladım. Atilla Kaptan bu videosunda bizlere genel videolarının tersine sesli bir mesaj vermese de, biz onun sadece normal gemi değil uzay gemisi'de kullanabilirim, gerektiğinde ışınlanıp kendimi yok edebilirim ve pc efekt bilgimle de hepinize gömerim mesajlarını gayet iyi anlıyoruz.
Jedi'ların Afrika Kolonisindeki Ölümüne Mücadeleleri 01:31
Jedi'ların Afrika Kolonisindeki Ölümüne Mücadeleleri 54 izlenme - 3 yıl önce Jedi'lar ve Klonlar (ve yakınları)arasında geçen ışın kılıçlarının havada uçuştuğu Klon savaşlarınının en can alıcı mücadelerinden birine tanık olmak üzereyiz.
Star Wars - The Old Republic™ Times Meydanı Freeze Mob 02:16
Star Wars - The Old Republic™ Times Meydanı Freeze Mob 38 izlenme - 3 yıl önce Star Wars, The Old Republic oyununun 12.20.11 tarihinde Times Meydanında yapılan "flash mob" ile yapılan müthiş reklamı...