Hoşgeldiniz!

yıldız tilbe vazgeçtim

yıldız tilbe - vazgeçtim süper slow 04:32
yıldız tilbe - vazgeçtim süper slow 245.371 izlenme - 7 yıl önce yıldız tilbe - vazgeçtim süper slow || sessizcadde.com || farkıyla aradığın herşey burada sessizcadde.com .. seni de bekleriz ;)
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 04:49
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 853 izlenme - 12 ay önce Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım bin yerimden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Kahretsin yapamıyorum Kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin yapamıyorum Seni sevmeyi ağır ödüyorum... Kahretsin , seni sevmeyi ağır ödüyorum..
Seni Sevmeyi Ağır Ödüyorum 03:15
Seni Sevmeyi Ağır Ödüyorum 2.296 izlenme - 2 yıl önce Çok Fena
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim 04:46
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim 3.197 izlenme - 4 yıl önce Dillere Destan (1995) - Tempa Tüm Elektrikli
yıldız tilbe 04:35
yıldız tilbe 2.207 izlenme - 6 yıl önce vazgeçtim yana yana seni sevmeyi ağır ödüyorum
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 04:22
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 734 izlenme - 2 yıl önce Sarki Sozleri(lyrics): Her gun biraz daha aski yitiriyor Yuzundeki gokkusaginin agrili rengi Sabahlara yakin sessiz gelislerin Hirsiz gibi kararsiz, kararli Yatagimdasin kirk yillik yabanci Vazgecti direnisim Seni sevmeyi agir oduyorum Vazgectim direnisim Seni sevmeyi agir oduyorum Her gun biraz daha aski yitiriyor Yuzundeki gokkusaginin agrili rengi Sabahlara yakin sessiz gelislerin Hirsiz gibi kararsiz, kararli Yatagimdasin kirk yillik yabanci Vazgecti direnisim Seni sevmeyi agir oduyorum Vazgectim yana yana Seni sevmeyi agir oduyorum Vazgec yuregimden duslerimden Yaraliyim bin yerimden Ben degilim sevistigin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizlige Kahretsin yapamiyorum Kactikca sana geri donuyorum Kahretsin yapamiyorum Seni sevmeyi agir oduyorum… Kahretsin , seni sevmeyi agir oduyorum..
Yıldız Tilbe Çok Zor Aşk Bu 04:35
Yıldız Tilbe Çok Zor Aşk Bu 382 izlenme - 2 yıl önce Sarkı Sözleri Biliyorsun degil mi Çok zor ask bu yok ki karsiligi sende Çok zor ask bu kok ki benzeri Ben sana hiç ihanet etmedim ki. Baska kimseyi düsünmedim ki. Bekledim özledim küstüm baristim. Kalbim hep seninleydi.
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim 04:46
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim 746 izlenme - 3 yıl önce Dillere Destan (1995) - TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Yunus Çiftçi Cover) 03:36
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Yunus Çiftçi Cover) 296 izlenme - 2 yıl önce Sözü Yıldız Tilbe'ye, müziği Ozan Doğulu'ya ait olan, Haktan Canevi'nin de yorumladığı unutulmaz eser "Vazgeçtim"i, Yunus Çiftçi yorumluyor. Yorum yapmayı unutmayın... İyi Seyirler. Şarkı Sözleri (lyrics): Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım bin yerimden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Kahretsin yapamıyorum Kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin yapamıyorum Seni sevmeyi ağır ödüyorum... Kahretsin , seni sevmeyi ağır ödüyorum..
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 04:22
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Canlı Performans) 454 izlenme - 2 yıl önce Yildiz Tilbe - Vazgectim (Canli Performans) Sarki Sozleri(lyrics): Hergun biraz da aski yitiriyor Yuzundeki gokkusaginin agrili rengi Sabahlara yakin sessiz gelisleri Hirsiz gibi kararsiz, kararli Yatagimdasin kirk yillik yabanci Vazgecti direnisim Seni sevmeyi agir oduyorum Vazgectim yana yana Seni sevmeyi agir oduyorum Vazgec yuregimden duslerimden Yaraliyim dillerinden Ben degilim sevistigin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizlige Kahretsin yapamiyorum Kactikca sana geri donuyorum Kahretsin yapamiyorum Seni sevmeyi agir oduyorum
güney sancar - o bilmiyor & yıldız tilbe - vazgeçtim 03:33
güney sancar - o bilmiyor & yıldız tilbe - vazgeçtim 1.242 izlenme - 5 yıl önce baakk yine gözlerime sen düştün...kına yak sevin gayri yaktın benii..ıssız dağlarda kervan geçmez yollarda gelde bul benii......
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Jolly Joker Ankara) 04:22
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Jolly Joker Ankara) 212 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (Jolly Joker Ankara) Canlı Performans Şarkı Sözleri: Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım bin yerimden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Kahretsin yapamıyorum Kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin yapamıyorum Seni sevmeyi ağır ödüyorum… Kahretsin , seni sevmeyi ağır ödüyorum..
kazım aygör-vazgeçtim.. 02:14
kazım aygör-vazgeçtim.. 208 izlenme - 6 yıl önce kazım aygör-vazgeçtim..
yıldız tilbe 04:39
yıldız tilbe 182 izlenme - 5 yıl önce vazgeçtim
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (1995) 04:32
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (1995) 19 izlenme - 5 ay önce Yıldız Tilbe - Vazgeçtim (1995) Albüm: Dillere Destan Çıkış tarihi: 1995 Şarkı Sözleri: Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım bin yerimden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Kahretsin yapamıyorum Kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin yapamıyorum Seni sevmeyi ağır ödüyorum... Kahretsin , seni sevmeyi ağır ödüyorum..