Hoşgeldiniz!

Yıldızlar Ligi

Ayağı Kırılan Futbolcu Herkesi Ağlattı 01:19
Ayağı Kırılan Futbolcu Herkesi Ağlattı 2.714 izlenme - 3 yıl önce Katar Yıldızlar Ligi'nde Muaither ile Al Ahli arasında oynanan maçta Al Ahli'nin İranlı oyuncusu Ferydoon Zandi'nin ayağı, rakibiyle girdiği sert mücadelede kırıldı. İranlı oyuncunun kırık ayağını gören futbolcu arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu.
Nebula UO 1vs1 Mage PvP 02:04:52
Nebula UO 1vs1 Mage PvP 300 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin en köklü ve en iyi Ultima Online sunucusu olan Nebula Uo 'da 31.01.2015 tarihinde yapılan 1vs1 Mage PvP Turnuvası canlı yayın görüntüsü. Web sitesi: http://www.nebula.web.tr/ Forum: http://forum.nebula.web.tr/index.php Facebook: https://www.facebook.com/NebulaUOShard/ Twitter: https://twitter.com/NebulaUOShard
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi - 8. Tur 01:59
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi - 8. Tur 290 izlenme - 2 yıl önce Afedersin Alp - Beşiktaş takımlarının karşılaşması Diğer takımlardan eksikler olduğu için 2 takım hükmen mağlup olmuştur. Turnuva son hızıyla devam ediyor.
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi 2. Karşılaşmalar 08:17
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi 2. Karşılaşmalar 352 izlenme - 2 yıl önce Nebula Ultima Online - Yıldızlar Ligi 2. Tur Karşılaşmaları - 02.11.2014 Afedersin Alp - Feriköylüler Beşiktaş - Fair Play Prime - Joly Joker Sen de katıl, sen de kazan...
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi 4-5. Karşılaşmalar 17:19
Nebula Uo - Yıldızlar Ligi 4-5. Karşılaşmalar 187 izlenme - 2 yıl önce Nebula Ultima Online Yıldızlar Ligi Turnuvası 4. ve 5. Tur Maçları Turnuva tüm heyecanıyla devam ediyor. Takımlar yerlerini aldı ve büyük ödüle ulaşabilmek için kıyasıya savaşıyorlar.
 İranlı futbolcunun ayağı feci şekilde kırıldı 00:36
İranlı futbolcunun ayağı feci şekilde kırıldı 301 izlenme - 3 yıl önce Katar Ligi’nde bir futbolcunun ayağı feci şekilde kırıldı. Kırık ayağı gören futbolcularsa, gözyaşlarını tutamadı. Katar Yıldızlar Ligi’nde Muaither ile Al Ahli arasında oynanan maçta çok üzücü bir olay yaşandı. Al Ahli’nin İranlı oyuncusu Ferydoon Zandi’nin ayağı, rakibiyle girdiği sert mücadelede feci şekilde kırıldı. Ferydoon Zandi, acılar içinde yerde kalırken oyun durduruldu ve sahaya sağlık ekipleri girdi.İranlı oyuncunun kırık ayağını gören futbolcu arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu.
Tuncay Şanlı Durdurulamıyor  01:28
Tuncay Şanlı Durdurulamıyor 76 izlenme - 2 yıl önce Tuncay Şanlı durdurulamıyor! Katar Yıldızlar Ligi'nde Umm Salal ve Qatar SC arasındaki maça Tuncay Şanlı damga vurdu. Maçı 3-0 yenen Umm Salal Tuncay 1 gol ve 1 asist ile yıldızlaşan isim oldu...
 Yıldızlar Ligi'ne yakılır rövaşata 01:15
Yıldızlar Ligi'ne yakılır rövaşata 307 izlenme - 4 yıl önce Katar Yıldızlar Ligi'nde lider Al Sadd deplasmanda Al Khor ile 1-1 berabere kalırken, deplasman temsilcisine beraberliği getiren gol İbrahim Majid'in harika rövaşatası ile geldi.
Moonglow Pk Kalesi 01:02
Moonglow Pk Kalesi 86 izlenme - 1 yıl önce Nebula UO Moonglow şehrine kurulan pk kalesinden görüntüler... Buraya yalnızca katiller girebilir... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nebula Uo Yıldızlar Ligi - 2. Karşılaşmalar 03:23
Nebula Uo Yıldızlar Ligi - 2. Karşılaşmalar 107 izlenme - 2 yıl önce Nebula Ultima Online - Yıldızlar Ligi 2. Tur 4. Karşılaşması - 03.11.2014 Üç Silahşörler - Bad Trip Sen de katıl, sen de kazan... Yarışma son hızıyla devam ediyor...
Nebula Uo Yıldızlar Ligi - 1. Karşılaşmalar 08:13
Nebula Uo Yıldızlar Ligi - 1. Karşılaşmalar 89 izlenme - 2 yıl önce Nebula Ultima Online - Yıldızlar Ligi 1. Tur Karşılaşmaları - 01.11.2014 Afedersin Alp - Beşiktaş Feriköylüler - Fair Play Üç Silahşörler - Prime Bad Trip - Joly Joker Sen de katıl, sen de kazan...
Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 00:14
Bülent Uygun'un üzerine yürüdü ve... 44 izlenme - 11 ay önce Katar ekiplerinden Umm Salal'ın başında bulunan teknik direktör Bülent Uygun, Al Arabi ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından oyuncusu Tamer Jamal ile tansiyonu yüksek bir tartışmada bulundu. Araya giren yetkililer Jamal'i zorla sakinleştirirken ikili soyunma odasına ayrı ayrı gitti.
Ploutopios vs Calmann - Mage PvP 01:48
Ploutopios vs Calmann - Mage PvP 44 izlenme - 1 yıl önce En sıkı dostluklar, büyük kavgalarla başlarmış... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Valeria - Bjergsen Teamsolomid 1vs1 PvP 01:19
Valeria - Bjergsen Teamsolomid 1vs1 PvP 42 izlenme - 1 yıl önce Valeria'ya son meydan okuyanlardan birisi Bjergsen Teamsolomid'in kapışmasını izleyin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nebula UO - Yıldızlar Ligi 3. Karşılaşmalar 05:57
Nebula UO - Yıldızlar Ligi 3. Karşılaşmalar 39 izlenme - 1 yıl önce Nebula Ultima Online Yıldızlar Ligi Karşılaşmaları 3. Tur Maçları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nebula UO - Yıldızlar Ligi - 4. ve 5. Tur Maçları 17:19
Nebula UO - Yıldızlar Ligi - 4. ve 5. Tur Maçları 36 izlenme - 1 yıl önce Nebula UO Yıldızlar Ligi Son hızıyla devam ediyor. Kıyasıya mücadelelerin döndüğü bu turnuvada takımlar 1. olabilmek için ölümüne savaşıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nebula UO - Özel PvP Maçları - 18.11.2014 10:51
Nebula UO - Özel PvP Maçları - 18.11.2014 27 izlenme - 1 yıl önce Oyuncuların ücretli olarak kendi aralarında yaptırdıkları bu özel karşılaşmaları kaçırmayın. Özellikle de son 2 maçın keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nebulauo kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bülent Uygun son dakikada güldü! 02:27
Bülent Uygun son dakikada güldü! 23 izlenme - 11 ay önce Katar Yıldızlar Ligi'nde Bülent Uygun'un çalıştırdığı Umm Salal, Al Wakrah ile oynanan maçta beraberliği 90+2'de gelen gol ile yakaladı.
Atletizm: Anadolu Yıldızlar Ligi 02:28
Atletizm: Anadolu Yıldızlar Ligi 29 izlenme - 2 yıl önce - Ağrı'da düzenlenen ve 10 ilden 180 sporcunun katıldığı müsabakalar tamamlandı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ağrı'da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) puanlı atletizm müsabakaları sona erdi.
AfedersinAlp - Joly Joker PvP 01:48
AfedersinAlp - Joly Joker PvP 22 izlenme - 1 yıl önce Nebula UO Yıldızlar Ligi'nin 6. Turdan eksik kalan maçlarını tamamlayacak olan bu iki takım arasında nasıl savaş geçiyor? Joly Joker maçı rahatlıkla kazanacak mı? Yoksa Afedersin Alp herkese bir sürpriz yapıp, kendilerini silkeleyip ilk zaferlerini alacaklar mı?