Hoşgeldiniz!

Yıldızlararası

Interstellar/Yıldızlararası Filminin Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:12
Interstellar/Yıldızlararası Filminin Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 170.950 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'dan Interstellar/ Yıldızlararası 7 Kasım'da Sinemalarda İnsan ırkı Dünya'da doğdu.Fakat kaderinde burada ölmek yok!
Yıldızlararası Türkçe Fragman 01:37
Yıldızlararası Türkçe Fragman 4.943 izlenme - 4 yıl önce Yıldızlararası Türkçe Fragman
Interstellar Film Müziği - Mountains | Hans Zimmer | Interstellar Soundtrack 03:39
Interstellar Film Müziği - Mountains | Hans Zimmer | Interstellar Soundtrack 3.213 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılının en iyi yapımlarından biri olmaya aday Interstellar (Yıldızlararası) filminden Hans Zimmer İmzalı bir soundtrack Hans Zimmer - Epic Drama Orchestral Organ Beautiful Piano OST Name: Mountains Album: Interstellar Bu enstrümantal bir parçadır. Şarkı sözleri bulunmamaktadır.
Yıldızlararası - Kara Delik İnşa Etmek (Building A Black Hole) Özel Video 03:39
Yıldızlararası - Kara Delik İnşa Etmek (Building A Black Hole) Özel Video 2.290 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'ın 2014'ün en iddialı yapımlarından Yıldızlararası'nın (Interstellar) Kara Delik sahnesinin çekimiyle ilgili hazırlanmış özel videosu.
Interstellar Film Müziği - Final Frontier | Thomas Bergersen 04:44
Interstellar Film Müziği - Final Frontier | Thomas Bergersen 1.724 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılının en iyi yapımlarından biri olmaya aday Interstellar (Yıldızlararası) filminden Thomas Bergersen imzalı soundtrack.. Thomas Bergersen - Epic Drama Orchestral Choir Beautiful Piano... Şarkı İsmi: Final Frontier Bu enstrümantal bir parçadır. Şarkı sözleri bulunmamaktadır.
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Fragman 1.118 izlenme - 3 yıl önce Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Fragman
Yıldızlararası /Interstellar Filminin Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:20
Yıldızlararası /Interstellar Filminin Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 2.548 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'dan Interstellar/ Yıldızlararası 7 Kasım'da Sinemalarda İnsan ırkı Dünya'da doğdu.Fakat kaderinde burada ölmek yok!
Yıldızlararası 00:11
Yıldızlararası 478 izlenme - 3 yıl önce Güzel Bir Vİdeo
Interstellar Film Müziği - Day One Dark | Hans Zimmer | Interstellar Soundtrack 06:57
Interstellar Film Müziği - Day One Dark | Hans Zimmer | Interstellar Soundtrack 1.044 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılının en iyi yapımlarından biri olmaya aday Interstellar (Yıldızlararası) filminden Hans Zimmer İmzalı bir soundtrack Hans Zimmer - Epic Drama Orchestral Organ Beautiful Piano OST Name: Day One Dark (Bonus Track) (Soundtrack) Bu enstrümantal bir parçadır. Şarkı sözleri bulunmamaktadır.
Intersteller Kamera Arkası Sinemaskop Kanal35 12:26
Intersteller Kamera Arkası Sinemaskop Kanal35 847 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Fragman 01:37
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Fragman 889 izlenme - 4 yıl önce Interstellar / Yıldızlararası 7 Kasım 2014'te Sinemalarda! Film, Kip S. Thorne'nun evrende 'Solucan Delikleri'nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır. Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor. Usta yönetmen Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine gibi isimler bulunuyor. Başrollerinde Matthew McConaughey ("Magic Mike," "Mud"), Academi Ödüllü® Anne Hathaway ("Les Miserables," "The Dark Knight Rises"), Academi Ödülü® adayı Jessica Chastain ("Zero Dark Thirty," "The Tree of Life"), Academi Ödüllü® Ellen Burstyn ("The Last Picture Show," "The Exorcist"), Academi Ödülü® adayı John Lithgow ("Terms of Endearment," "Rise of the Planet of the Apes"), ve Akademi Ödüllü® Michael Caine'in ("The Cider House Rules," "The Dark Knight" Trilogy) oynadığı bir Christopher Nolan filmi olan Interstellar/Yıldızlararası filmini kaçırmayın
Yıldızlararası (Interstellar) Özel Kara Delik Videosu 01:10
Yıldızlararası (Interstellar) Özel Kara Delik Videosu 497 izlenme - 3 yıl önce 2014 Kasımı'nda gösterime giren Yıldızlararası filmindeki önemli bilimsel konseptlerden bir tanesi olan karadelikleri yönetmen Christopher Nolan ve senarist Jonathan Nolan anlatıyor.
İnterstellar - Tsunami Sahnesi 04:16
İnterstellar - Tsunami Sahnesi 493 izlenme - 2 yıl önce Galaksiler arası yolculuk ederek yeni yaşanabilir gezegenler arayan kahramanlarımız, 1 saati 7 dünya yılı eden izafi zaman ortamında göte gelirler.
Yıldızlararası - Türkçe Altyazılı Fragmanı 7 Kasım 2014'de Sinemalarda 02:20
Yıldızlararası - Türkçe Altyazılı Fragmanı 7 Kasım 2014'de Sinemalarda 368 izlenme - 3 yıl önce Film, Kip S. Thorne'nun evrende 'Solucan Delikleri'nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır. Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor. Usta yönetmen Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine gibi isimler bulunuyor.
Cooper'ın Çocuklarından Gelen Mesajları İzlemesi (Yıldızlararası) 04:15
Cooper'ın Çocuklarından Gelen Mesajları İzlemesi (Yıldızlararası) 173 izlenme - 2 yıl önce "açeydim kollerimi getme deyeydim"leri bile ahmet davutoğlu sırıtışıyla izleyen beni hayvan gibi ağlatmış sahnedir. galaksiler arası seyahatle 1 senesi 7 dünya yılı eden izafi zaman ortamlarında fink atan ekibimiz bir aksilik sonucu (hep o karı yüzünden) sonucu 3 saatten fazla zaman geçirmiş ve haliyle dünyada 23 sene geçmiştir. 23 yıllık biriken mesajı okuyan cooper babasının öldüğünü, oğlunun evlendiğini, torunu olduğunu, kızının karta kaçtığını gözyaşları içinde öğrenir. zalımsın zaman...
Interstellar - Trailer 2 Hd 02:33
Interstellar - Trailer 2 Hd 137 izlenme - 3 yıl önce Interstellar - Yıldızlararası Imdb: 9.1/10 Christopher Nolan'dan muhteşem bir başyapıt... Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir... Christopher Nolan'ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne'nun evrendeki 'Solucan Delikleri' teorisinden ilham alıyor.
2014ün En İyi Filmleri 02:24
2014ün En İyi Filmleri 121 izlenme - 3 yıl önce 2014'ün En İyi Filmleri The Fault In Our Stars - Aynı Yıldızın Altında Edge of Tomorrow - Yarının Sınırında How to Train Your Dragon 2 - Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 The Raid 2: Berandal - Baskın 2 X-Men: Days of Future Past - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek The Grand Budapest Hotel - Büyük Budapeşte Oteli Marvel's Guardians of the Galaxy - Galaksinin Koruyucuları Gone Girl - Kayıp Kız Boyhood - Çocukluk Interstellar - Yıldızlararası
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri - 2 01:33
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri - 2 140 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Christopher Nolan filmi Interstellar'ın Londra galasından çok özel görüntüler. Videoda yönetmen Christopher Nolan ve eşi yapımcı Emma Thomas'ın yanında Anne Hathaway gibi oyuncularla da yapılan röportajlar yer alıyor.
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri 01:00
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri 61 izlenme - 3 yıl önce Yıldızlararası (Interstellar) filminin Londra'da yapılan prömiyerinden çok özel görüntüler... Galada Anne Hathaway ve Matthew McConaughey gibi başrol isimleri de hazır bulundu.
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Yeni Fragman 02:19
Yıldızlararası Türkçe Altyazılı Yeni Fragman 96 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'dan Interstellar/ Yıldızlararası 7 Kasım'da Sinemalarda ... Film, Kip S. Thorne'nun evrende 'Solucan Delikleri'nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır. Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor. Usta yönetmen Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine gibi isimler bulunuyor. Yönetmen: Christopher Nolan Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Michael Caine, Casey Affleck, Bill Irwin, Matt Damon, Mackenzie Foy Tür Bilimkurgu Ülke ABD
Yıldızlararası - Interstellar Resmi Fragman #3 (2014) 02:27
Yıldızlararası - Interstellar Resmi Fragman #3 (2014) 57 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'ın kardeşiyle Jonathan'la yazıp kendi yönettiği, Matthew McConaughey, Matt Damon, Michael Caine ve Anne Hathaway'in oynadığı Yıldızlararası filminin 3. fragmanı