Hoşgeldiniz!

yıldızname

Dursun Ali Erzincanlı - Yıldızname 03:03
Dursun Ali Erzincanlı - Yıldızname 15.677 izlenme - 2 yıl önce Dursun Ali Erzincanlı - Yıldızname Dinle de yıldızları şu hutbe-i şîrînine, Nâme-i nûrunu Hikmet, bak ne takrîr eylemiş. Hep beraber nutka gelmiş, hak lisâniyle derler: "Bir Kadîr-i Zülcelâlin haşmet-i Sultanına. Birer bürhan-ı nurefşânız vücud-u Sânia, Hem vahdete, hem kudrete şâhidleriz biz. Şu zeminin yüzünü yaldızlayan Nâzenin mu'cizatı çün melek seyrânına; Bu semânın arza bakan, Cennete dikkat eden Binler müdakkik gözleriz biz. Haşiye Tûbâ-i hilkatten semâvât şıkkına, hep, Kehkeşân ağsânına; Bir Cemîl-i Zülcelâlin, dest-i hikmetle takılmış pek güzel meyveleriyiz biz. Şu semâvât ehline birer mescid-i seyyar, birer hâne-i devvar, birer ulvi âşiyâne; Birer misbâh-ı nevvar, birer gemi-i Cebbâr, birer tayyareleriz biz. Bir Kadîr-i Zülkemâlin, bir Hakîm-i Zülcelâlin birer mu'cize-i kudret, Birer hârika-i san'at-ı Hâlıkâne, birer nâdire-i hikmet, birer dâhiye-i hilkat, birer nur âlemiyiz biz. Böyle yüz bin dil ile, yüz bin bürhan gösteririz; işittiririz insan olan insana. Kör olası dinsiz gözü, görmez oldu yüzümüzü, hem işitmez sözümüzü; hak söyleyen âyetleriz biz. Sikkemiz bir, turramız bir; Rabbimize musahharız. Müsebbîhiz; zikrederiz âbidâne. Kehkeşânın halka-i kübrâsına mensup birer meczuplarız biz." dediklerini hayalen dinledim.
Medyum Miraç Kaya İle Havas İlmi Sırları - Ema Astroloji & Danışmanlık 24:45
Medyum Miraç Kaya İle Havas İlmi Sırları - Ema Astroloji & Danışmanlık 4.126 izlenme - 11 ay önce Sizlerden gelen yoğun ilgi ve istek üzerine Medyum Miraç KAYA sizlerden gelen soruların merak ettiğiniz konuların cevaplarını sizinle paylaşıyor. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya Büyü nedir? - Bu Nedir 00:47
Medyum Miraç Kaya Büyü nedir? - Bu Nedir 1.076 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Büyü nedir? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Büyü nedir? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya İle Büyü Nasıl Bozulur? - Bu Nedir 00:49
Medyum Miraç Kaya İle Büyü Nasıl Bozulur? - Bu Nedir 985 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Büyü nasıl bozulur? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Büyü Nasıl Bozulur Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya Falcı Medyum Mudur ?  - Bu Nedir 00:47
Medyum Miraç Kaya Falcı Medyum Mudur ? - Bu Nedir 876 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Falcı Medyum mudur? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Falcı Medyum mudur? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya Yıldızname ve Su falı nasıl bakılır? - Bu Nedir 00:47
Medyum Miraç Kaya Yıldızname ve Su falı nasıl bakılır? - Bu Nedir 723 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Yıldızname ve Su falı nasıl bakılır? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Yıldızname ve Su falı nasıl bakılır? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya  Medyumlar Cinlerle konuşur mu? - Bu Nedir 00:52
Medyum Miraç Kaya Medyumlar Cinlerle konuşur mu? - Bu Nedir 614 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Medyumlar Cinlerle konuşur mu? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım. *Medyumlar Cinlerle konuşur mu? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya   Durugörü Nedir?  -  Bu Nedir 00:53
Medyum Miraç Kaya Durugörü Nedir? - Bu Nedir 568 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Durugörü nedir? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Durugörü nedir ? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya Büyü olduğu nasıl anlaşılır? - Bu Nedir 00:51
Medyum Miraç Kaya Büyü olduğu nasıl anlaşılır? - Bu Nedir 567 izlenme - 11 ay önce Medyum Miraç KAYA Bu nedir konu başlığı altında Büyü nasıl anlaşılır? Konusunu anlatıyor. Medyum Miraç KAYA ile merak ettiğiniz konuları bize yazın cevaplarını kısa sürede paylaşalım *Büyü nasıl anlaşılır? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Koç Burcu Erkeği ÖMÜRLÜK Yıldızname Falı 15:20
Koç Burcu Erkeği ÖMÜRLÜK Yıldızname Falı 265 izlenme - 1 yıl önce Koç Burcu Erkeği ömürlük Yıldızname falı bak, ücretsiz yıldızname falı ve Koç Burcu Erkeğine özel olarak hazırlanmış yıldızname falı bakma videosu dur! Yükselen burcunuzu Hesaplayın ? •°•° https://goo.gl/DZVvfG Abone Olun? .•°•.° http://goo.gl/nRSMX3 Facebook Sayfamız? .•°•.° https://goo.gl/dC7PHA Twitter ? .•°•.° https://twitter.com/Tamer_Arbak Koç Burcu Erkeği ömürlük yıldızname falı, ücretsiz yıldızname, yıldızname falı baktır, yıldızname falına bak, yıldızname yorumu,gizli ilimler günlük burç yorumları, burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla...Günlük Burç Yorumları haberi Yay burç yorumları..., Günlük Akrep, Terazi, Başak, aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, Koç, Balık, Kova, 10 Ocak 2017 Salı günlük Oğlak. 2017 yIlında burcunuzu nelerin beklediğiniz merak ediyor musunuz? Cevabınız "evet" ise ünlü astrologların 2017 burç yorumlarına göz atın. https://www.youtube.com/watch?v=BMnChPsTDBY akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yıllık burç yorumları aşk, sağlık ve para falınızı haberimizden okuyabilirsiniz Burçlar, günlük burçlar, günlük burç yorumu, günlük astroloji, aşk, iş, para, dikkat, fal
Medyum Cihan Hoca Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 04:54
Medyum Cihan Hoca Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 140 izlenme - 11 ay önce Medyumcihantekir 0532 543 43 85 www.medyumcihan.com SEVGİ BAĞI İLETİŞİMİ AİLE İÇİ HUZUR ve MUHABBET KONULARI EŞLER ARASINDAKİ HUZURSUZLUKLAR GEÇİMSİZLİK KONULARI KISMETİ BAĞLI OLAN BAYAN VE ERKEKLER BÜYÜ,MUSKA,GÖZ,NAZAR,CİN MUSALLATINA MARUZ KALAN KİŞİLER RUHSAL VE MANEVİ YÖNDEN BUNALIMI OLAN KİŞİLER İSTEM ve İRADE DIŞI DAVRANIŞ SERGİLEYEN KİŞİLER İŞ KONUSUNDA BAŞARILI OLAMAYAN KİŞİLER TOPLUMA UYUM SAĞLAYAMAYAN KİŞİLER EŞİNDEN, NİŞANLISINDAN, SÖZLÜSÜNDEN, SEVGİLİSİNDEN, AYRILANLAR YADA SORUNLU BERABERLİK YAŞAYAN KİŞİLER ŞANSI, RIZKI, KISMETİ, BAĞLI OLAN YADA İŞLERİ YOLUNDA GİTMEYEN KİŞİLER BİR TAKIM KONULARI KENDİ ÜZERİNDE SAPLANTI HALİNE GETİREN KİŞİLER SEBEPSİZ YERE SIKINTI BUNALIM VE RAHATSIZLIK DUYAN KİŞİLER Tıbben sebebi bulunamayan bayılmalar, cinsel isteksizlik tıbben mümkün olmayan baş ağrıları,çarpılmalar felç dil tutulması, kekemelik,tıbben çocuğu olmayanlar dil peltekliği,altını ıslatan çocuklar, ruhi bunalım baş dönmesi,zeka gelişimi Ve bunun gibi binbir türlü manavi rahatsızlıkların çareleri ve çözümleri için Dünyaca ünlü şifacı medyum cihan hocaya muracat edin. (yüce rabbimden umut kesilmez,rabbim her derdin çaresini insan oğluna mucizeleri bildirmiştir…) 0532 543 43 85 – 0533 380 34 68 DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM CİHAN HOCA POZATİF ENERJİLER İLE ŞİFA Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar: Büyü Bozma-Musallat Tedavisi-Muhabbet Celbi-Hastalık Tedavisi-Evlenmek İsteyenler-Sevdikleriyle Araları Kötü Olanlar-Kısmet ve Kapalı olan İşlerin Açılması-İşinde Terfi Etmek İsteyen-Ticarette Başarılı Olmak İsteyenler-Kazancını Bereketini Artırmak İsteyenler VE Buna Benzer Tüm Manavi Sorunlar ve Problemlerinizin Şifaya Kavuşması için Vefk Hazırlıyoruz. Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları: SEVGİLİ KARDEŞLERİM HER TÜRLÜ MANAVİ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN MEDYUM CİHAN HOCAYA ULAŞINIZ . 0532 543 43 85 0533 380 34 68
Teletabi Songül Abla 08:58
Teletabi Songül Abla 240 izlenme - 2 yıl önce Kendisi bir medyumdur. Stesinden girip ücretlere baktım. Ücret tarifesi falan var.
Yıldızname 04:57
Yıldızname 233 izlenme - 4 yıl önce Yıldızname islam dinine mensup astrolog ya da yıldızname uzmanlarının kişilerin doğum tarihi ve doğum saati gibi kriterleri göz önüne alınarak ebced hesabı denilen bir hesaplama yöntemi ile ortaya çıkardıkları verilerin analizidir. Bu analiz sonucunda bulunan bazı bilgiler hem kişilerin karakteristik özelliklerini, hem de geleceğe yönelik yapacakları planlarını açığa çıkarır. Yıldızname islami açıdan ele alındığında tam bir kader yorumudur… Yıldızname bir insanın aynasıdır; çünkü başlı başına kendi benliğini yansıtır, açığa çıkarır…
Yıldızname Nedir? 00:42
Yıldızname Nedir? 305 izlenme - 3 yıl önce Yıldızname nedir? Astroloji ile alakası var mıdır? Astrologlar yıldızname kullanır mı? Doğum haritası ile yıldızname benzerlik gösterir mi? Astrolog Su Karakuş tüm bu soruları sizin sizin için yanıtlıyor. http://migrostv.migros.com.tr/
Zeynel Eroğlu - Yıldızname 04:57
Zeynel Eroğlu - Yıldızname 277 izlenme - 3 yıl önce Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyum Zeynel Eroğlu 08:18
Medyum Zeynel Eroğlu 256 izlenme - 3 yıl önce Medyum Zeynel Eroğlu Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye' 2. Bölüm Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Aşk İçin Büyü Günah Mı 01:33
Aşk İçin Büyü Günah Mı 248 izlenme - 3 yıl önce http://medyumca.com | Medyum , Medyumlar, Yildizname Ask Icin Buyu Gunah Mi
Medyumcihantekir Medyumcihanhoca 05325434385 12:30
Medyumcihantekir Medyumcihanhoca 05325434385 7 izlenme - 2 ay önce Medyum Cihan Tekir videolarını takip etmek için www.medyumcihan.com medyumcihantekir,medyumcihanhoca,medyum Aşk büyüsü,Evlilik büyüsü.Soğutma,Giden sevgiliyi Eşi Geri getirme, Medyum cihan tekir medyum cihan hoca Ruhötesi deneylerinde,ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse.. Medyum psişik güçleri olan ve bu güçleri kontrol ederek insanlara yardım edebilen, altıncı hisleri kuvvetli olan kişiye, medyum ve hütdam ve cinleri toplayıp yönetebilen medyum un verdiği görevi yaptırabilen trans haline girebilen rüyaya yatabilen kişiye medyum denir. Medyumlara kırsal alanda "Hoca". Yurt dışında ise "Astrolog" Türkiye'de ise Medyum olarak adlandırılır... MEDYUM HASSAS YAPILI DUYU VE DUYGULARI DİĞER İNSANLARDAN DAHA GELİŞMİŞ OLAN VE RUHANİ VARLIKLARLA İLETİŞİM SAĞLAYA BİLENE DENİR.!! DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM CİHAN HOCA POZATİF ENERJİLER İLE ŞİFA Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar: Büyü Bozma-Musallat Tedavisi-Muhabbet Celbi-Hastalık Tedavisi-Evlenmek İsteyenler-Sevdikleriyle Araları Kötü Olanlar-Kısmet ve Kapalı olan İşlerin Açılması-İşinde Terfi Etmek İsteyen-Ticarette Başarılı Olmak İsteyenler-Kazancını Bereketini Artırmak İsteyenler VE Buna Benzer Tüm Manavi Sorunlar ve Problemlerinizin Şifaya Kavuşması için Vefk Hazırlıyoruz. Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları: SEVGİLİ KARDEŞLERİM HER TÜRLÜ MANAVİ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN MEDYUM CİHAN HOCAYA ULAŞINIZ . 0532 543 43 85 0533 380 34 68
Risale-i Nur 17.Söz Yıldızları Konuşturan Bir Yıldızname 16:25
Risale-i Nur 17.Söz Yıldızları Konuşturan Bir Yıldızname 168 izlenme - 5 yıl önce Risale-i Nur 17.Söz Yıldızları Konuşturan Bir Yıldızname
Büyü Yıldızname Yıldızlar Arasında Bir İlişki Var Mı? 03:15
Büyü Yıldızname Yıldızlar Arasında Bir İlişki Var Mı? 110 izlenme - 3 yıl önce Büyü Yıldızname Yıldızlar Arasında Bir İlişki Var Mı Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 08:22
Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 40 izlenme - 1 yıl önce www.medyumcihan.com 05325434385 DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM CİHAN HOCA POZATİF ENERJİLER İLE ŞİFA Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar: Büyü Bozma-Musallat Tedavisi-Muhabbet Celbi-Hastalık Tedavisi-Evlenmek İsteyenler-Sevdikleriyle Araları Kötü Olanlar-Kısmet ve Kapalı olan İşlerin Açılması-İşinde Terfi Etmek İsteyen-Ticarette Başarılı Olmak İsteyenler-Kazancını Bereketini Artırmak İsteyenler VE Buna Benzer Tüm Manavi Sorunlar ve Problemlerin izin Şifaya Kavuşması için Vefk Hazırlıyoruz. Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları: SEVGİLİ KARDEŞLERİM HER TÜRLÜ MANAVİ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN MEDYUM CİHAN HOCAYA ULAŞINIZ . 0532 543 43 85 0533 380 34 68
Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 08:22
Dünyaca Ünlü Medyum Cihan Tekir 31 izlenme - 1 yıl önce www.medyumcihan.com 05325434385 DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM CİHAN HOCA POZATİF ENERJİLER İLE ŞİFA Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar: Büyü Bozma-Musallat Tedavisi-Muhabbet Celbi-Hastalık Tedavisi-Evlenmek İsteyenler-Sevdikleriyle Araları Kötü Olanlar-Kısmet ve Kapalı olan İşlerin Açılması-İşinde Terfi Etmek İsteyen-Ticarette Başarılı Olmak İsteyenler-Kazancını Bereketini Artırmak İsteyenler VE Buna Benzer Tüm Manavi Sorunlar ve Problemlerin izin Şifaya Kavuşması için Vefk Hazırlıyoruz. Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları: SEVGİLİ KARDEŞLERİM HER TÜRLÜ MANAVİ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN MEDYUM CİHAN HOCAYA ULAŞINIZ . 0532 543 43 85 0533 380 34 68
Medyum Büyü 00:55
Medyum Büyü 200 izlenme - 7 yıl önce medyum büyü aşk büyüsü fal burçlar
Yıldızname Nedir? 01:47
Yıldızname Nedir? 94 izlenme - 3 yıl önce Yıldızname Nedir? Nasıl bilinir ve gerçekliği ne şekildedir. Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyum Zeynel Eroğlu 01:18
Medyum Zeynel Eroğlu 77 izlenme - 3 yıl önce Medyum Zeynel Eroğlu Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye' 1. Bölüm Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyum Zeynel Eroğlu 08:03
Medyum Zeynel Eroğlu 67 izlenme - 3 yıl önce Medyum Zeynel Eroğlu Ekin Tv Programı Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyum Zeynel Eroğlu'na Kimler Gelir 03:10
Medyum Zeynel Eroğlu'na Kimler Gelir 58 izlenme - 3 yıl önce http://zeyneleroglu.com.tr den daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Yıldıznamede Neler Çıkar? 02:38
Yıldıznamede Neler Çıkar? 53 izlenme - 3 yıl önce Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyum Zeynel Eroğlu 05:38
Medyum Zeynel Eroğlu 50 izlenme - 3 yıl önce Medyum Zeynel Eroğlu Petek Dinçöz'ün Programı Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
Medyumcihanhoca Medyumcihantekir 04:54
Medyumcihanhoca Medyumcihantekir 2 izlenme - 2 ay önce Medyum Cihan Hoca videolarını takip etmek için www.medyumcihan.com medyumcihanhoca,medyumcihantekir,medyum Aşk büyüsü,Evlilik büyüsü,Soğutma,Giden sevgiliyi Eşi geri getirme, Medyum cihan tekir medyum cihan hoca Ruhötesi deneylerinde,ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse.. Medyum psişik güçleri olan ve bu güçleri kontrol ederek insanlara yardım edebilen, altıncı hisleri kuvvetli olan kişiye, medyum ve hütdam ve cinleri toplayıp yönetebilen medyum un verdiği görevi yaptırabilen trans haline girebilen rüyaya yatabilen kişiye medyum denir. Medyumlara kırsal alanda "Hoca". Yurt dışında ise "Astrolog" Türkiye'de ise Medyum olarak adlandırılır... MEDYUM HASSAS YAPILI DUYU VE DUYGULARI DİĞER İNSANLARDAN DAHA GELİŞMİŞ OLAN VE RUHANİ VARLIKLARLA İLETİŞİM SAĞLAYA BİLENE DENİR.!! DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM CİHAN HOCA POZATİF ENERJİLER İLE ŞİFA Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar: Büyü Bozma-Musallat Tedavisi-Muhabbet Celbi-Hastalık Tedavisi-Evlenmek İsteyenler-Sevdikleriyle Araları Kötü Olanlar-Kısmet ve Kapalı olan İşlerin Açılması-İşinde Terfi Etmek İsteyen-Ticarette Başarılı Olmak İsteyenler-Kazancını Bereketini Artırmak İsteyenler VE Buna Benzer Tüm Manavi Sorunlar ve Problemlerinizin Şifaya Kavuşması için Vefk Hazırlıyoruz. Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları: SEVGİLİ KARDEŞLERİM HER TÜRLÜ MANAVİ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN MEDYUM CİHAN HOCAYA ULAŞINIZ . 0532 543 43 85 0533 380 34 68