Hoşgeldiniz!

yıldönüm

Gezi Parkı Anısına - Resistanbul 02:56
Gezi Parkı Anısına - Resistanbul 1.304 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı direnişine destek olan Yunanların hazırlayıp seslendirdiği video klip.Gezi direnişçilerine selam olsun, 2. yıldönümü kutlu olsun.
Evlilik 03:24
Evlilik 1.138 izlenme - 8 yıl önce evlilik yıldönümü
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 00:35
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 3.057 izlenme - 8 yıl önce aya ayak basıldığının koca bir yalan olduğuna inananlardan mısınız? size sunulan belge ve bilgilere ikna olmadınız mı? aya gidiş ile ilgili yepyeni bilgiler ve hiç bilinmeyen sırları national geographic channel açıklıyor. teknoloji ve bilimin dönüm noktası olan bu olay ile ilgili hala bir çok cevaplanmayan soru var.
Polislerle Maytap Geçmek - Uzun Versiyon 00:22
Polislerle Maytap Geçmek - Uzun Versiyon 300 izlenme - 2 yıl önce Tatlı mı bilinmez ama değişik bir tip. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/195624/allahim-ne-kadar-tatliyim-polislerle-maytap-gecmek Bunun uzun versiyonu. Çekirdekli bölümde polisin elini saklaması hoşuma gitti benim.
Cumhuriyet Bayramı 91. Yıl Özel Klibi 00:15
Cumhuriyet Bayramı 91. Yıl Özel Klibi 130 izlenme - 2 yıl önce Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk Milletine armağan ettiği Cumhuriyetimizin 91. yılına özel hazırlanmış klip. Canın istediğinde durabildiğin,canın istediğinde konuşabildiğin,canın istediğinde düş kurabildiğin sokakların olduğu yarınlar için bugün Cumhuriyet Bayramın kutlu olsun Türkiye.. Şahsi Not: Normalde hak verilmez alınır. Orta doğu gibi böyle savaş terör cehalet dolu bir coğrafyada halka yönetime katılma hakkı verdiğin için şükranlarımı sunuyorum paşam. Ruhun şad mekanın cennet olsun.
İstavder 5. Yıldönümü Şöleni-3 02:51
İstavder 5. Yıldönümü Şöleni-3 100 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Tavla Derneği 5. Yıldönümü Kutlaması
Gezi'nin Yıl Dönümünde Karakolda Dayak 03:47
Gezi'nin Yıl Dönümünde Karakolda Dayak 17 izlenme - 2 yıl önce İZMİR'de, gezi olaylarının yıldönümüne katıldıkları için yargılanan 63 kişinin, gözaltına alındığı polis karakolundaki dayak görüntüleri bugün ortaya çıktı. Görüntülerde, gözaltına alınan kişilerin, yerlere yatırıldığı, resmi giyimli ve sivil polislerin da onları tartaklayıp, tekmelemeleri yeralıyor. Bu arada videoyu dava dosyasına ekleyip kendilerini ihbar eden görüntülerde ki polisler olmuş. Dayak yiyenlerin Avukatı Dinçer Çalım'ın yaptığı açıklama şu şekilde: mukavemetten işlem yapan polisin, mahkemeye gönderdiği görüntülerle kendilerini ihbar etmiştir.