Hoşgeldiniz!

yıldönümü

Müthiş Evlilik Yıldönümü Süprizi 06:46
Müthiş Evlilik Yıldönümü Süprizi 7.351 izlenme - 2 yıl önce Sevdiklerinize pahalı hediyeler değil, onu mutlu edecek sürprizler yapın. Böylece aldığınız hediyenin fiyatını değil, değerini bilirler.
Tanju Okan - Yıldönümü - 1970 02:53
Tanju Okan - Yıldönümü - 1970 5.026 izlenme - 2 yıl önce Tanju Okan'ın 1970 Yılında Çıkardığı "Hasret" Adlı Albümünde Yer Alan Yıldönümü Adlı Parça, Romantik Sesli Fransız Şarkıcı Ve Söz Yazarı Pierre Bachelet'nin ...
Karaoğlan Bülent Ecevit'in Ölüm Yıldönümü 03:00
Karaoğlan Bülent Ecevit'in Ölüm Yıldönümü 1.207 izlenme - 3 ay önce Bugün yani 5 Kasım Bülent Ecevit'in aramızdan ayrılışının 9. yıl dönümü. Saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
Evlilik Yıldönümü 04:30
Evlilik Yıldönümü 1.835 izlenme - 2 yıl önce Nice Uzun Yıllara Sevgilim...
Adem Karabulut - Evlilik Yıldönümü 06:16
Adem Karabulut - Evlilik Yıldönümü 5.264 izlenme - 4 yıl önce
evlİlİk yildönümü 04:48
evlİlİk yildönümü 8.412 izlenme - 7 yıl önce evliliğimizin onüçüncü yıldönümü, nice mutlu sağlıklı 13 yıllara...
Michael Jackson - 30. Yıldönümü Kutlama Konseri 11:30
Michael Jackson - 30. Yıldönümü Kutlama Konseri 567 izlenme - 4 ay önce Michael Jackson ın 2001 yılında New York da cbs televizyon ağına özel 30.Yıldönümü Kutlama Konseri performansı. Kendisini burdan tekrardan rahmetle anıyoruz. The Way You Make Me Feel Black Or White Beat It
10 Kasım Atatürk'ün Ölüm Yıldönümü 03:40
10 Kasım Atatürk'ün Ölüm Yıldönümü 1.850 izlenme - 1 yıl önce 10 kasım şiir atatürk turk mustafa kemal atatürk
Hoş Gelişler Ola 03:04
Hoş Gelişler Ola 851 izlenme - 10 ay önce Keyifli Seyirler abone olmayı ve unutmyın ve beğenmeyi vede yorum atmayı sakin unutmayın Atatürkçü dostlar beğenilriniz bize yeter hoşçakalın baybay dosltlarım
tanju okan, yıldönümü 02:44
tanju okan, yıldönümü 4.970 izlenme - 7 yıl önce Seni hiç unutmayacağız Tanju Baba
11 Eylül Saldırısı - Güney Kulesi Çarpma Anı 00:49
11 Eylül Saldırısı - Güney Kulesi Çarpma Anı 1.458 izlenme - 1 yıl önce 11 Eylül 2001 sabahı ABD, hafızalardan çıkmayacak, her zamankinden çok daha farklı bir sabaha uyanmıştı. O sabah 08:46 sularında teröristler tarafından kaçırılmış olan Amerikan Hava Yolları’na ait bir yolcu uçağı, Dünya Ticaret Merkezi Kuzey Kulesi’nin 94-98 katları arasına çarparak başta ABD olmak üzere tüm dünyayı, terörün dehşetiyle yüz yüze getirmişti. Daha ilk saldırının şoku atlatılmadan, kaçırılan ikinci uçak saat 09:02’de Güney Kule’ye, 77-85. katları arasından çarpmıştı. İzleyeceğiniz bu kısa görüntü de o ana ait. Kuzey Kule 102, Güney Kule ise 56 dakika boyunca yandıktan sonra büyük bir gürültü ve toz bulutu eşliğinde çökmüştü. Hiçbir kisve altında tahammül edilemeyecek ve de kabullenelimeyecek bu saldırılarda 2996 kişi hayatını kaybetti. Bugün bu saldırıların 12. yıldönümü ve de terörü lanetlemenin de tam günü.
Nergis Derman 05:24
Nergis Derman 70 izlenme - 4 gün önce
vurulmam-selahattin özdemir 04:47
vurulmam-selahattin özdemir 4.781 izlenme - 6 yıl önce terkedilişin 1. yıldönümü
Kemal Sunal - Ölümünün 12. Yıldönümü 01:27
Kemal Sunal - Ölümünün 12. Yıldönümü 490 izlenme - 1 yıl önce Türk sinemasının efsane isimlerinden Kemal Sunal bugün ölümünün 12 yıldönümünde rahmetle anıyor (anıyoruz)...1973 yılında girdiği yeşilçamda tam 82 filmde oynayan Kemal Sunal, Hababam Sınıfı, Tosun Paşa, Süt Kardeşler, Mavi Boncuk, Japon İşi gibi bir çok unutulmaz filmle hafızalara kazındı...Kemal Sunal, 2000 yılında Balalayka filminin çekimleri için uçakla Trabzon'a giderken kalp krizi geçirdi ve yaşamını yitirdi.
ibrahim & ipek evlilik yildönümü 05:23
ibrahim & ipek evlilik yildönümü 2.935 izlenme - 7 yıl önce ibrahim & ipek evlilik yildönümleri
Bulutsuzluk Özlemi - Yol Kaseti (1998 - 59 Dk) 01:00:00
Bulutsuzluk Özlemi - Yol Kaseti (1998 - 59 Dk) 493 izlenme - 5 ay önce Sene 1998,Mevsim Yaz. Ailecek Didim'e tatile gitmiştik.Ben daha 3 yaşında olmama rağmen müzikle içli dışlı biriymişim,o zamanlar benim yaşıtımdakiler oyuncaklarla oynamaya çalışırken ben ise sabah akşam Kral Tv'de Edip Akbayram,Grup Destan,Haluk Levent,Zülfü Livaneli,Bulutsuzluk Özlemi,Ayna ve Tarkan çıkınca onları dinleyip onlara oyuncak gitarımla ve bir de mikrofonla eşlik etmeye çalışıyordum. İşte o sene Didim'de ailecek bir gün dolaşırken bir korsan kasetçinin yanından geçiyormuşuz.Benim de o yaşımda alfabeyi bile öğrenemeyecek kadar küçük olmama rağmen Bulutsuzluk Özlemi'nin yazısının olduğu kasetini görmüş ve o sevinçle kaseti zorla aileme aldırmışım. Didim'de kaldığımız koca 1 ay boyunca sürekli sabah akşam kaldığımız pansiyondaki külüstür bir kasetçalara bu kaseti takar dinlermişim.Daha o yaşımda müzikle ve kasetlerle ilgilenen bende bu kaset çok büyük bir iz bırakacak ve şimdi olan nostalji sevgimin başlangıcı olucaktı. İşte ben de sizlere hayatımda ve tabi ki sizin de hayatınızda elbette çok büyük bir iz bırakmış olan bu efsane albümü sizlere paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Evlilik Yıldönümü 03:15
Evlilik Yıldönümü 1.238 izlenme - 3 yıl önce Evlilik Yıldönümü
HÜMEYRA - Benim Şarkılarım Full Albüm 34:50
HÜMEYRA - Benim Şarkılarım Full Albüm 543 izlenme - 5 ay önce HÜMEYRA - Benim Şarkılarım Full Albüm Ossi Müzik 2010 Albüm Detayı: http://www.ossimuzik.com/yeni/album.php?aid=76 TTnet Müzik indir https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/52339 İtunes indir https://itun.es/i6gm3tT 1- YAŞAMAYA DAİR (Nazım Hikmet-Hümeyra) 2- TUTSANA ELLERİMİ (Müştak Erenus-L.Becguet-Hümeyra) 3- DERDİMİ DÖKERSEM (Aşık Veysel-Hümeyra) 4- USTA (Refik Durbaş-Esin Engin) 5- YILDÖNÜMÜ (Refik Durbaş-Hümeyra) 6- HIRÇIN PARAMPARÇA (Renin Gül--Hümeyra) 7- EY GÖNÜL (Aziz Nesin-Esin Engin) 8- PERİŞAN (Karacaoğlan-Hümeyra) 9- KELİMELERİNİN (Nazım Hikmet-Hümeyra) 10- BODRUM'DA (Bora Ayanoğlu-Hümeyra) 11- ŞARKILARIM (Aziz Nesin-Hümeyra) 1984 yılında 33’lük plak formatında, sadece 2222 adet basılan bir albüm vardı. Pop müziğin pek de rağbet görmediği o günlerde meraklılarının satın aldığı bu albüm, yıllar sonra bir efsane gibi dilden dile dolaştı, plak koleksiyoncularının en çok peşinde koştuğu albümlerden biri oldu. “Issız Adam” filmi sayesinde ise bu plağı hiç bilmeyenler de öğrendi. Ve şimdi o plak, Ossi Müzik etiketiyle, CD formatında müzik marketlerde: Hümeyra - “Benim Şarkılarım”. Bugünkü neslin daha ziyade oyuncu olarak tanıdığı Hümeyra, aslında şarkı söyleyerek tanınmıştı. Şarkıcılık kariyeri boyunca popüler müziğin genel seyrinin dışında durdu ve kendine ait bir tarz yarattı. “Benim Şarkılarım” Hümeyra’nın tamamen o kendine has tarzını yansıtan ve müzikalitesi çok yüksek şarkılardan oluşan özel bir albüm. Albümde Hümeyra ve Esin Engin’in besteleri, Nazım Hikmet, Aziz Nesin, Refik Durbaş, Müştak Erenus, Aşık Veysel ve Karacoğlan gibi Türk edebiyatının önemli isimlerinin dizeleri var. Tamamen akustik olarak kaydedilen albüm, müzik yazarları tarafından Türk popunun efsane çalışmalarından biri olarak tanımlanıyor. Zamanında çok az sayıda basıldığı ve ikinci bir baskısı yapılmadığı için yıllardır piyasada bulunmayan bu albümün plak baskısındaki tüm şarkılar, plaktaki sıralamasıyla CD formatında karşımıza çıkıyor. Bir büyük sanatçıdan, arşivlerde mutlaka bulunması gereken çok özel bir albüm bu. Hümeyra - “Benim Şarkılarım” albümünün yapımcısı Radyo D’de yıllardır sürdürdüğü programlarıyla Türk popunun kayıp tarihini gün ışığına çıkaran Hakan Eren. Kartonet yazısını Asu Maro’un yazdığı albümdeki şarkıları orijinal stüdyo bantlarından dijital ortama Bora Ebeoğlu aktardı. Kapak grafik tasarımı orijinal plak kapak resimlerinden Zeliha Topaloğlu tarafından uyarlandı.
cengiz türksoy  05:08
cengiz türksoy "yıldönümü" 2.759 izlenme - 6 yıl önce cengiz türksoy "yıldönümü"
GRANDE MARCHE / MARŞ-I ALİ Sultan 2. Abdülhamid 25. Yıldönümü İçin Cülus Kutlama Marşı Piyano Solo 03:26
GRANDE MARCHE / MARŞ-I ALİ Sultan 2. Abdülhamid 25. Yıldönümü İçin Cülus Kutlama Marşı Piyano Solo 314 izlenme - 7 ay önce GRANDE MARCHE / MARŞ-I ALİ Sultan 2. Abdülhamid 25. Yıldönümü İçin Yapılan Marş O gün Tören için Çalınan Marş Sultan 2. Abdulhamit Han için Osmanlı Ulusal Marşı Solo Piyano ile. Türk Osmanlı Hanedanları - Osmanlı Devleti Saray Klasik Batı Müzikleri Genç Osmanlı Piyanist Güneş Yakartepe, "GRANDE MARCHE / MARŞ-I ALİ Sultan 2. Abdülhamid 25. Yıldönümü İçin Yapılan Marş Piyano Solo" Eserini Piyano ile Solo çaldı. Arka Perde Sinevizyon ile Abdülhamit han Eserlerinden Görüntüler Eşlik etti. Sultan 2. Abdülhamit için, Osmanlı Musiki Marşları; ” Osmanlı Sarayı Müziği Piyano Solo Serisi: 9 Genç Osmanlı Piyanist Beğeni, Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekler. GRANDE MARCHE / MARŞ-I ALİ Sultan 2. Abdülhamid 25. Yıldönümü Hakkında Bilgi Sultan II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü için yurt içi ve yurt dışından değerli hediyeler Osmanlı devletine Gönderilmiştir. Bu Hediyelere Sultan II. Abdülhamid’in Yirmi Beşinci Yıl Cülus Hediyeleri olarak ifade edebiliriz. Bu değerli maddi kıymetli hediyelerin yanında Onun için Güfte de içeren bir Piano Marşı vardır. Grande Marche Marş-ı Ali Sultan 2. Abdülhamid Han Marşı Piyano Solo 25. Yıldönümü İçin Yapılan Marş (Güftesi Mevcuttur). Genç Pianistimiz bu eseri size yorumlamıştır. Cülus: Osmanlı Devleti’nde padişah tahta çıkınca yapılan törene verilen ad. “Sultan II. Abdülhamid’in 25. Cülus Hediyeleri” başlıklı bir sergi düzenlenmiştir. Yıldız Sarayı Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen bu sergide, Bakanlığımıza bağlı Topkapı Sarayı Müzesi ile Yıldız Sarayı Müzeleri envanterlerine kayıtlı, aralarında III. Ahmet Çeşmesi Maketi, Gondol, Şahi Top Modeli, Hamidiye Cami Anahtarı, Padişah Portlerinin yer aldığı 32 adet fincan, Murassa Abanoz Baston ve Gemi Maketi’nin yanı sıra Gümüş Vazolar, Tuvalet Aynası ve Bakım Seti Çekmecesi gibi eserlerin de bulunduğu toplam 49 adet kültür varlığının yer alacağı sergide Sultan II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. yılında verilen armağanlar ilk kez bir arada teşhir edilmiştir. Osmanlı Sarayları arasında en son örneği oluşturan Yıldız Sarayı’nda, Hasbahçe içerisinde, Küçük Mabeyn Köşkü’ne bitişik tek katlı ve tek mekanlı bir yapı olan ve Art Nouevau akımının en güzel örneklerinden birini teşkil eden Kaskat Köşk’ünün restorasyonu geçtiğimiz yıllarda tamamlanmış olup köşkün kapıları bu sergi vesilesiyle ilk kez ziyaretçilere açılmış ve büyük ilgi görmüştür. Abdülhamid Han’ın tahtta olduğu yıllar sanattan mimariye, askeriyeden eğitime kadar her alanda yenilikler ve reformlarla tanışık olduğumuz bir dönemdir. Yıldız Sarayı Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen ve 17 Ekim’e kadar görülecek sergide, Topkapı Sarayı Müzesi ile Yıldız Sarayı Müzeleri envanterlerine kayıtlı, aralarında III. Ahmet Çeşmesi maketi, gondol, şahi top modeli, Hamidiye Cami anahtarı gibi eserlerin de bulunduğu toplam 49 kültür varlığı sergilenmiştir. Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışı 25. yıl dönümü gönderilen değerli hediyelerin sergilendiği Sultan II. Abdülhamid’in Cülus Hediyeleri Sergisi, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in katıldığı törenle kapılarını açmıştır. Ve çok beğenişmiştir. 25. Yıl Cülus Törenleri siyasi, sosyal ve ekonomik sonuçları ile birlikte tüm dünyada geniş yankı uyandırmış, Sultan II. Abdülhamid’in ve Osmanlı İmparatorluğu’nun gücü, bir kez daha ulusal ve uluslararası platformda onaylanmıştır. Fransızca: İthaf: Majeste Imperiale le Sultan Abdul Hamid Han. Empereur dés Ottomans. Saz Semaisi Sazları Fasıl Eğlence Sultanı Ottoman Otaman Osmaoğlu Empire Şahzade Musikileri Devleti İmparatorluğu Ottoman Empire Sazende Eğitim Hanende Mehtaran Bölüğü Takımı Asker Yeniçeri İstanbul Mehter Takımı Der Saadet Mehter Organizasyon Mehteran Mızıkayı Humayun Mızıka-yı Hümayun GRANDE MARCHE, MARŞ-I ALİ, Sultan Abdülhamid, Osmanlı müziği , Osmanlı marşları , Klasik türk Müziği 25. Yıl dönümü İçin Cülus Kutlama Marşı Piyano Solo Abdulhamit Piyano solo Sultan 25. Yıldönümü İçin Cülus Töreni Grande marche Marşı Ali Sultan Abdülhamid 25. Yıldönümü için yapılan marş Güftesi vardır Marş Ana Büyük Askeri bando Osmanlı Musiki Müziği Klasik Türk
1.yıldönümümüz kutlu olsun aşkım nice mutlu yıllar 01:12
1.yıldönümümüz kutlu olsun aşkım nice mutlu yıllar 1.389 izlenme - 6 yıl önce 05.05.2009 tarihinde bir öğle vakti ilk konuşmamızı tanışma faslıyla msn de yaptık..herşey çok güzel oldu ve zamanla birbirimizi çok sevdik..amaç niyet idealimiz belli idi ikimiz için..sevgimizde allaha sığındık..hiçbir zaman birbirimizi sevmekten bıkmadık allah bizim gibi sevgiy idiğer kullarına da nasip eder inşallh..en temizi en güzeli allah için olan aşkdır..... şimdi bugün tanışmamızın yıl dönümü.!!!!!
Yıldırım Caner - Yıldönümü 05:01
Yıldırım Caner - Yıldönümü 930 izlenme - 4 yıl önce
tanju okan - yıldönümü 02:50
tanju okan - yıldönümü 1.338 izlenme - 6 yıl önce tanju okan - yıldönümü - 1970 hasret albümünden
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 01:14
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 160 izlenme - 6 ay önce Rusya'da beraberindeki 118 kişilik mürettebatıyla Barents Denizi’nde batan Kursk denizaltısında hayatını kaybedenler, facianın 15. yıl dönümünde anıldı. Anma törenlerinin ilk adresi faciada en çok gencini kaybeden Kursk şehriydi.Denizaltıcılar için anıta çelenk konuldu, dualar edildi.
SONSUZA KADAR... 02:52
SONSUZA KADAR... 514 izlenme - 2 yıl önce Sonsuz Ol Aşkım... 6 DEĞİL SENİNLE 6000 DE YETMEZ
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 00:35
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 3.035 izlenme - 7 yıl önce aya ayak basıldığının koca bir yalan olduğuna inananlardan mısınız? size sunulan belge ve bilgilere ikna olmadınız mı? aya gidiş ile ilgili yepyeni bilgiler ve hiç bilinmeyen sırları national geographic channel açıklıyor. teknoloji ve bilimin dönüm noktası olan bu olay ile ilgili hala bir çok cevaplanmayan soru var.
Tanju Okan - Yıldönümü (Emmanuelle) 02:44
Tanju Okan - Yıldönümü (Emmanuelle) 911 izlenme - 4 yıl önce
Nurgül mehmet karakoyun çiftinin 26 evlilik yıldönümü anısına 04:29
Nurgül mehmet karakoyun çiftinin 26 evlilik yıldönümü anısına 938 izlenme - 4 yıl önce Nurgül mehmet karakoyunçiftinin 26evlilik yıldönümü anısına
işte bizim şarkımız:) 04:53
işte bizim şarkımız:) 997 izlenme - 6 yıl önce mutluluğumuz daim olsunnnn!....
Çağla & Zeki Evlilik Yıldönümü 03:54
Çağla & Zeki Evlilik Yıldönümü 457 izlenme - 2 yıl önce