Hoşgeldiniz!

Yılmaz Ekinci

Hülya Yılmaz Ekinci - Bizim Ele Bahar Geldi 04:44
Hülya Yılmaz Ekinci - Bizim Ele Bahar Geldi 6 izlenme - 4 ay önce Hülya Yılmaz Ekinci Bizim Ele Bahar Geldi
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 01:40
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 90 izlenme - 3 yıl önce Köyden detaylar- Kadın ve çocuklardan detaylar- Köylülerle röportaj Ermeni asıllı ailelerden Papa Franciscus'a tepki- Batman'ın Sason ilçesinde yaşayan Ermeni asıllı aileler, Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus'un 1915 olaylarıyla ilgili sözleri ve AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararına tepkili- Köy muhtarı İlhan Cin: "Filistin, Irak ve Suriye'de yaşananları görmeyenler nasıl oluyor da 100 yıl öncesini görüyor?
Kızların Futbol Sevgisi 02:10
Kızların Futbol Sevgisi 29 izlenme - 3 yıl önce Batman'da kızların futbol sevgisi- Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde sağlanan huzur ortamıyla yaşanan sosyal değişim, kızların futbol sahalarına ilgisini artırdı- TFF Kadınlar 3. Lig 8. Grup'ta mücadele eden 1955 Batman Belediyespor'da 55 kadın futbolcu yer alıyor YILMAZ EKİNCİ - Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde çözüm süreci ile sağlanan huzur ve güven ortamı sayesinde yaşanan sosyal değişim, kızların futbol sahalarına ilgisini de artırdı.
Kürt Kanaat Önderlerinin Adı Okullara Verilecek 02:12
Kürt Kanaat Önderlerinin Adı Okullara Verilecek 5 izlenme - 3 yıl önce Kürt kanaat önderlerinin adı okullara verilecek- Batman'da bazı okullara tarihteki Kürt kanaat önderlerinin isminin verilmesi için çalışma başlatıldı- İl Milli Eğitim Müdür Çelik: "Ahmede Xani, Fakıye Tayra, Said Nursi ve Seyd Bilal gibi topluma mal olmuş kişilerin isimleri okullara verilecek" YILMAZ EKİNCİ - Çözüm süreciyle Kürtçe'nin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandığı Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bazı okullara tanınmış Kürt şahsiyetlerinin adının verileceği bildirildi.