Hoşgeldiniz!

Yılmaz Yılmaz

Cem Yılmaz ve Yılmaz Vural Düeti (O Ses Türkiye) 00:15
Cem Yılmaz ve Yılmaz Vural Düeti (O Ses Türkiye) 11.896 izlenme - 3 hafta önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile teknik direktör Yılmaz Vural, TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye'de yılbaşı özel programında düet şarkı söyledi.
Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 03:02
Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 40.518 izlenme - 6 yıl önce bizim gençler yılmaz yılmaz
Erdal Tosuna Veda Töreni ve Cem Yılmaz'ın Gözyaşları 08:31
Erdal Tosuna Veda Töreni ve Cem Yılmaz'ın Gözyaşları 11.383 izlenme - 1 yıl önce Aileden oyunculuk yeteneği zaten olan ve Mimar Sinan Konservatuarı'nı bitirerek sahne ve sinema dünyasının vazgeçilmezi olan Erdal Tosun, bugün (01.12.2016) son yolculuğuna uğurlandı. Vizontele, GORA, Organize İşler gibi BKM denince akla gelen ilk filmlerde çok önemli rollerin altından başarıyla kalkmış bir oyuncuydu. Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan yani kısaca bütün komedi dünyası O'nun için ağladı. Güle güle Erdal baba..
Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan 03:54
Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan 23.533 izlenme - 4 yıl önce Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan
The Water Diviner - Kamera Arkası 06:48
The Water Diviner - Kamera Arkası 21.940 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz, rol aldığı Russel Crowe’un 'The Water Diviner' filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.
 Ertem Şener: Küçük Yılmaz Vural'ı Öpüyorum (Beyaz Futbol 13 Şubat 2017) 01:30
Ertem Şener: Küçük Yılmaz Vural'ı Öpüyorum (Beyaz Futbol 13 Şubat 2017) 5.189 izlenme - 11 ay önce Beyaz Futbol sunucusu Ertem Şener, telefonla yayına bağlanan Yılmaz Vural'a veda ederken oğlunu kastederek "Küçük Yılmaz Vural'ı öpüyorum." dedi, stüdyo yıkıldı. Ertem Şener'in 2009 yılında dünya devi Manchester United'ı deplasmanda 1-0 mağlup eden Beşiktaş'ın kalesini koruyan Rüştü'ye yönelik sözleri hafızalardan hala silinmemişken ünlü sunucudan bir gaf daha geldi. Beyaz Tv'ye bağlanan Yılmaz Vural'a veda ederken ' Hocam Küçük Yılmaz Vural'ı öpüyorum ' diyen Ertem Şener'in bu sözleri stüdyoyu kahkahaya boğdu.
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 07:17
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 15.313 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler filminin en meşhur sahnesi.9 buçuk sene geçmiş filmin üzerinden bir nevi nostaji.
yılmaz erdoğan - sevmek gibi geliyordu her şey 01:56
yılmaz erdoğan - sevmek gibi geliyordu her şey 43.148 izlenme - 8 yıl önce yılmaz erdoğan yorumsuz bir şiir... bİr İnsani sevmekle baŞliyordu her Şey ve boŞanmak İçİn en az İkİ Şahİt gerekİyordu...
1997 - Laf Lafı Açıyor - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 12:54
1997 - Laf Lafı Açıyor - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 10.308 izlenme - 2 yıl önce 1997 yılının ocak veya şubat ayında kaydedilmiş olan bu kayıtta, sunuculuğunu Cem Özer'in yaptığı Laf Lafı açıyor programının ilk 12 dakikası bulunuyor.Konuklar ise; Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan. İyi seyirler.
 Dayak Sahnesi / Organize İşler 02:02
Dayak Sahnesi / Organize İşler 26.314 izlenme - 8 yıl önce dayak nedir? neden atılır?
Cengiz Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 05:19
Cengiz Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 9.560 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz
Cem Yılmaz'dan Yılmaz Erdoğan'a Türkiye'de Stand Up Komedi Nasıl Başladı? (32. Gün) 08:18
Cem Yılmaz'dan Yılmaz Erdoğan'a Türkiye'de Stand Up Komedi Nasıl Başladı? (32. Gün) 276 izlenme - 1 ay önce Stand-up komedi, hayatımıza 90’lı yıllarda girdi. Onlar Türkiye’de komedinin yeni krallarıydı. 32. Gün ekibinden Rengin Güner, stand up komediyi Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Rüstem Batum ve Deniz Türkali ile konuştu.
Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) 02:37
Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) 9.096 izlenme - 3 yıl önce Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda!
Organize İşler /  Yılmaz Erdoğan Ve Cem Yılmaz Dayak Sahnesi 02:03
Organize İşler / Yılmaz Erdoğan Ve Cem Yılmaz Dayak Sahnesi 9.883 izlenme - 4 yıl önce Organize İşler filminden Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın sahnesi. İstanbul'da oto hırsızlığı yapmakta olan bir çetenin reisi bir kovalamaca sırasında intihar etmek üzere olan birinin evine sığınır. Hayatını kurtardığına inandığı bu kişiye iş vermek ve hırsızlığa teşvik etmek ister. Yaptığının büyük bir hata olduğunu kısa sürede anlayacaktır.
Hasan Yılmaz  Akşamcı 05:05
Hasan Yılmaz Akşamcı 9.318 izlenme - 9 yıl önce hasan yılmazdan güsel bir parça akşamcııı
 Cem Yılmaz'ın 01:16
Cem Yılmaz'ın "Komedyenlere Tur Bindirdim" Sözüne Yılmaz Erdoğan'dan Cevap: O Yarışı Görmedim 245 izlenme - 2 ay önce Cem Yılmaz'ın "Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim" şeklindeki iddialı çıkışına Yılmaz Erdoğan, "Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?" sözleriyle cevap verdi.
yilmaz erdoĞan - etme (mehtap) 02:33
yilmaz erdoĞan - etme (mehtap) 5.512 izlenme - 8 yıl önce süper Şiir
 Zeki Müren De Bizi Görecek Mi? / Vizontele 02:03
Zeki Müren De Bizi Görecek Mi? / Vizontele 6.209 izlenme - 3 yıl önce Nazmi: Sevgili hemşerilerim! Bugün şehrimiz açısından tarihi bir gündür. Latif: Ne bakımdan tarihi bir gündür? Ne yani düşman işgalinden mi kurtuluyoruz? Nazmi: Birazdan Ankara'dan gelen çok önemli bir heyet şehrimizde olacak ve bu heyet bize son teknolojik icat olan Vizonteleyi getirecek. Hepimize hayırlı uğurlu olsun! Engin: Ne geliyormuş? Fikri: Vizontele. Engin: Nedir o? Fikri: Ben Ankara'da görmüştüm galiba. Engin: Nasıl bir şey? Ne işe yarıyor? Fikri: Valla hiç hatırlamıyorum. O kadar sarhoştum ki. Zaten yandaki karıya bakmaktan hiç izleyemedim. Engin: Atma Recep, din kardeşiyiz! Fikri: Ne atacağım kardeşim! Karı şarkıcıydı ya az kaldı plağı çıkıyordu. Simo: Bu alet neyin nesidir Reis Bey? Duyan var duymayan var. Nazmi: Bu radyonun resimlisidir. Engin: Nasıl yani? Nazmi: Ya, güzel kardeşim! Şimdi radyoda Zeki Müren şarkı söylemiyor mu? Engin: Söylüyor! Nazmi: İşte onu söylerken hem dinleyip hem göreceksiniz aynı anda! Fikri: Peki, Zeki Müren de bizi görecek mi? Nazmi: Vallahi orasını ben de bilmiyorum. Engin: Eğer görürse iyi değil. Ev halidir kardeşim insan icabında donla geziyor. Koskoca Zeki Müren'e karşı olur mu? Casım: Ya, Zeki Müren hadi neyse şarkıcıdır. Peki, ajans saatlerinde ne olacak? Başbakan çıkar, reis-i cumhur çıkar. Evde de böyle kravat ile bütün gün oturamayız ki. Nazmi: Saçma sapan konuşmayın be! Sinemada artistler sizi görüyor mu? Casım: Görmüyor mu? Nazmi: Görmüyor! İşte bu sinema gibi olacak. Artık her evde bir sinema olacak. Ve bilet almaya Iüzum kalmayacak! Vizontele sahneleri burada! Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Bican Günalan, Şebnem Sönmez, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Mesut Çakarlı, İclal Aydın, Tolga Çevik. Yönetmen: Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak
Fikri'nin Dayak Sahnesi / Vizontele 00:35
Fikri'nin Dayak Sahnesi / Vizontele 4.703 izlenme - 3 yıl önce Fikri: Ne dedi, ne dedi? Çırak: Deli Emin dükkâna geldi, dedi; Fikri Abim dedi, git dedi dükkândan dedi; istediğin dedi, takımı al dedi, hani radyodan dolayı kendisine borcumuz vardı ya, ona mahsuben. Fikri: Ona mahsuben? Çırak: Evet, abi. Fikri: Sen de bunu yedin? Çırak: Evet, abi. Çay söyleyeyim mi abi? Fikri: Yok, ben söylerim çayı, sen içeri geç içeri! İçeri geç! İçeri geç! La (...) koduğum! Vizontele sahneleri burada! Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Bican Günalan, Şebnem Sönmez, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Mesut Çakarlı, İclal Aydın, Tolga Çevik. Yönetmen: Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak
Yılmaz Erdoğan - Bende Sana Yetecek Kadar Ben Kalm 03:15
Yılmaz Erdoğan - Bende Sana Yetecek Kadar Ben Kalm 10.510 izlenme - 8 yıl önce www.sahipsizdizeler.xm.com
Deli Emin, Fikri Atışması / Vizontele 02:02
Deli Emin, Fikri Atışması / Vizontele 3.608 izlenme - 3 yıl önce Fikri: Nasıl? Ankara'da hep bunlarla işte Fikri Abin. Geçen sefer yine gittim pavyona, içeri girdim, sahibi geldi, "Vay, Fikri Bey hoş geldin" falan... Dedim nereden tanıyor acaba? Meğerse künyeyi görmüş. Allah'ım Yarabbim. Dedim: Feri nerede? Benim orada bir manita var, Feri Cansel'e benzediği için, ben Feri diyorum. Asıl ismi Gülşen, arkadaşları da Münevver diyor. Yalnız kaldığımız zaman da, ben "Kuzu" diyorum. O kadar güzel ki... Deli Emin: Merhaba, Engin Abi. Engin: Merhaba, Emin'ciğim. Emin: Senin radyonu getirdim. Al. Engin: Çalışıyor mu, şimdi bu? Emin: Çalışıyor ki getirdik, kardeşim. Benim elimden hangi radyo kurtulmuş? Engin: Ne ters cevap veriyorsun, lan? Emin: Ee ters soru soruyorsun! Engin: Peki, borcumuz ne kadar? Emin: Mesele değil, Engin ağabey, senden alırız. Emin: Bu şerefsiz dükkânda mıdır? Çırak: Ankara'nın neresindeydi, abi bu pavyon? Ulus'ta, o heykel var ya, heykelin hemen yanı. Çok da böyle ışıklı falan, parlak da bir girişi var. Çok da güzel bir yer, pahalı bir yer... Fikri: Ne istiyorsun lan, psikolojik deli? Emin: Paramı istiyorum. Fikri: Ne parası, lan? Emin: Geçen yıl radyonu tamir etmedim mi? Sen de şimdi git sonra gel demedin mi? Devamlı geliyorum, gidiyorum vermiyorsun, çocuk oyuncağı mı bu, vereceksin paramı! Fikri: Bana ne kabadayılık ediyorsun lan, hıyar? Emin: Temiz konuş Fikri Bey! Fikri: Ne diyorsun lan, sen? Ulan yürü, s...r, a... koduğumun çocuğu! Çırak: Fikri ağabey, ne yapıyorsun? Engin: Fikri dur! Ne istiyorsun, zavallı yetimden? Fikri: Küfürlü konuşuyor, i..e. Emin: Önce sen küfür söylemedin mi? Ben paramı istiyorum kardeşim, radyonu yaptım ya. Versene paramı, oğlum! Fikri: Bak, oğlum diyor p....k! O... çocuğu! Çırak: Fikri ağabey, hiç yakışıyor mu sana? Fikri: Bırakın lan! Çırak: Ağabey yavaş, ağabey dur. Fikri: Deli manyak... Emin: Seninle görüşeceğiz, Fikri Bey. Bu kolumun, burası çok ağrıyor! Vizontele sahneleri burada! Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Bican Günalan, Şebnem Sönmez, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Mesut Çakarlı, İclal Aydın, Tolga Çevik. Yönetmen: Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak
Hamam Sahnesi / Vizontele 01:28
Hamam Sahnesi / Vizontele 3.527 izlenme - 3 yıl önce Fikri: Ne konuşuyorsunuz lan şehrin en temiz ayıları? Engin: Vizontele yangınından bahsediyoruz. Fikri: Ohoo vizontele daha çok yanar oğlum. Sinemaya benzer mi? Ben en çok sinemayı severim. Sinema başka bir şey. Mesela, o bir tane uzun boylu artist vardı, neydi o? - Tarık Akan. Fikri: Hah, Tarın Akan! Mesela o, o kadar uzun boylu değil. Benim burama geliyor, İstanbul'da gördüm. Sinema işte bunlar... Bak mesela bir olay daha var. Sene, geçen sene. Beyoğlu'nda yürüyorum. Bir tane ince bıyıklı artist vardı, kimdi o? - Ayhan Işık. Fikri: Ayhan Işık! Tam önümde gidiyor, arkasındayım. Siz tabi Beyoğlu'nu bilmiyorsunuz. Dükkânın arkasından döndüm, yürüyorum böyle. Turist Ömer'deki kimdi? Engin: Sadri Alışık. Fikri: Hah, Sadri Alışık! İnce bıyıklı... Ben şimdi bu Ayhan Işık'ın arkasından bağırdım: "Turist Ömer, Turist Ömer!" dedim. Dönüp bakmadı adam, hayret. Demek ki Sadri Alışık'ın arkasından bağırsan: "Ayhan Işık, Ayhan Işık!" diye, o da bakmayacak. Bunlar garip şeyler işte, sinema... Hadi sıhhatler olsun. Nasılsın Necati? Vizontele sahneleri burada! Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Bican Günalan, Şebnem Sönmez, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Mesut Çakarlı, İclal Aydın, Tolga Çevik. Yönetmen: Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak
 Kahve Muhabbeti / Vizontele 01:02
Kahve Muhabbeti / Vizontele 3.339 izlenme - 3 yıl önce Mikail: Sayın halkımız! Çürüklere kum dolduğundan mütevellit su gelmemektedir. Şikâyet mevzubahis olmaması dolayısıyla, teşekkür ederim. Simo: Ya yine ne diyor bu ya? Engin: Kanallara kum dolmuş da sular o yüzden akmıyormuş. Simo: Allah senden razı olsun Mikail Efendi. Yani bunun bu anonsları olmasa vakit geçmeyecek ha. Engin: Vallahi helal olsun ha. Şehrin her yerinden sular fışkırıyor her tarafta ayrı bir dere var ama sular akmıyormuş. Kıymetini bilelim, böyle Belediye Reisi kolay bulunmaz. Simo: Belediye Reisi ne yapsın kardeşim? Müteahhit Fikri'nin o... çocukluğudur. - Hop hop! Ne biçim konuşuyorsun sen? Fikri benim amcaoğlumdur bilmiyor musun? Simo: Reis Bey'de benim dayım sayılıyor ama. - Tamam kardeşim biz ona o... çocuğu dedik mi? Simo: Diyemezsin, çünkü değildir. - Benim Fikri abim o... çocuğumu yani? Simo: Dua etsin ki senin amcaoğlundur, yoksa ondan iyi o,,, çocuğu bulunmaz ha. - He böyle adam gibi konuşun. Ne gülüyorsunuz kardeşim? Vizontele sahneleri burada! Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Bican Günalan, Şebnem Sönmez, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Mesut Çakarlı, İclal Aydın, Tolga Çevik. Yönetmen: Yılmaz Erdoğan, Ömer Faruk Sorak
Cengiz & Engin Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 05:20
Cengiz & Engin Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 3.647 izlenme - 5 yıl önce Cengiz & Engin Sağlam - Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz
Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan Ve Beyazıt Öztürk Siyaset Meydanında (06 Ocak 2000) 09:59
Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan Ve Beyazıt Öztürk Siyaset Meydanında (06 Ocak 2000) 76 izlenme - 1 ay önce 6 Ocak 2000 tarihinde Ali KIRCA'nın sunduğu "Siyaset Meydanı" adlı tv programına konuk olan Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve hala yayınlanan talkshow programı "Beyaz Show" un sunucusu Beyazıt Öztürk ortalığı kırıp geçirirken, Beyazıt Öztürk'ün sessiz halleri dikkat çekiyor.
Son Umut Fragman 2015 02:37
Son Umut Fragman 2015 1.984 izlenme - 3 yıl önce Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor, üç oğlunu da Çanakkale Savaşı'na göndermiştir. Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelen Connor'ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor'ın İstanbul'da başlayıp Çanakkale'ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan ve Cemal olacaktır. Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.
Yılmaz Erdoğan - Sevgilim Yoksa Sen Sevgilim Olmay 02:45
Yılmaz Erdoğan - Sevgilim Yoksa Sen Sevgilim Olmay 5.005 izlenme - 8 yıl önce www.sahipsizdizeler.xm.com
The Water Diviner Filmi Hakkında Bilinmeyenler 02:05
The Water Diviner Filmi Hakkında Bilinmeyenler 2.891 izlenme - 4 yıl önce Russell Crowe, Çanakkale Savaşı sırasında kaybolan oğlunu bulmak için Anadolu’ya gelen Avustralyalı bir çiftçiyi canlandırdığı “The Water Diviner”ın çekimlerine Kayaköy’de devam ediyor. Baba-oğulun kavuşma sahnesi, önceki gün köydeki eski bir kilisede kurulan sette çekildi.
Cem Yılmaz Ve Yılmaz Vural'dan Hayde Düeti (O Ses Türkiye) 02:06
Cem Yılmaz Ve Yılmaz Vural'dan Hayde Düeti (O Ses Türkiye) 45 izlenme - 3 hafta önce O Ses Türkiye sahnesinde performans sergileyen Yılmaz Vural, Cem Yılmaz ile birlikte "Hayde" şarkısını söyleyerek muhteşem bir düete imza attı...
Dayak Nedir, Neden Atılır / Organize İşler 02:07
Dayak Nedir, Neden Atılır / Organize İşler 1.878 izlenme - 3 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Superman’dir! Superman’in imdadına da Asım Noyan yetişir.