Hoşgeldiniz!

yine de çok cesur

Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak 2012 Albüm) 04:29
Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak 2012 Albüm) 1.309 izlenme - 5 yıl önce twitter.com/kadirbaykaLL Rap müziğinin en önemli bayan temsilcilerinden Kolera üçüncü solo albümü ‘Orda Olmak’ ı sevenleriyle buluştu.Kolera orda olmak indir.Prodüktörlüğünü Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer) un yaptıği albümde 16 şarkı bulunuyor.Tüm şarkı sözlerinin Kolera (Esen Özyavuz) ‘ ya ait olduğu albümde bir de Sagopa Kajmer düeti yer alıyor.Melankolia Müzik etiketiyle raflarda yerini alan Orda Olmak albümü, melankolik tınılarıyla ön plana çıkıyor.Kolera – Orda Olmak Albümü keyifli dinlemeler. Kolera – Orda Olmak Tracklist; 1. Korkusuz 2. Cendere 3. Güvercin Göçü 4. Yine de Çok Cesur ft. Sagopa Kajmer 5. Bir Sürgün Yeri 6. Rüsvay 7. Doğru ve Eğri 8. Gerilim Macera ve Suç 9. Görünmez 10. Çocukken Mc 11. Herkes Masum Kim Suçlu 12. Dert Küpü 13. Kim Buna Dayanır? 14. Kör Sultan 15. sessizce İçimden 16. Akıllım
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012) 04:29
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012) 1.208 izlenme - 5 yıl önce Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak) 04:30
Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak) 976 izlenme - 5 yıl önce Kolera Yine De Çok Cesur Şarkı Sözü Ben güneşi sevdim ama güneş buluta aşık çiçek toprağı sevdi fakat toprak suya aşık kağıt kalemi sever ama kalem ellere aşık Yunus Rabbini sever ama Rab habibe aşık.Huzur bul yok huzursuz yol bulan kusur bulma yok kusursuz kul olan bir varan bir de yola çıkan bir gelen bir giden kim kalan ? Ayakta durmak için savur kılıç kalkan.Gerisi ayrıntı iyi kalanlar kalıntı kötü günlerin yanında iyiler kırıntı eksiklerin sana takıntı kiminin huzru kiminin derdinden çalıntı benimkisi hayattan bizzat alıntı.Eden bulur edep eden huzur bulur muhattap arayanın gözü muhattabını tanır devir değişir alır yürür altın olur bakır paradan dağlar yanar kalır tamtakır kuru bakır(kolo love love love).sarkisozu.acikgoz.org Güç bela tek tabanca tek mermiyle kilometrelerce mesafe bin tuzakta iki ayak arayan kötü yürekli avcılar ve bugüne dek yürümeyi başaran sağlam ayaklar.Kaç prenses hızlı kaç prenses avcı seni avlamadan çabuk koş prenses sendeki o masum ceylandan kalbi sök prenses cücelerini de al git burdan defol prenses. NAKARAT (SAGO) – (X 2) Biz kimleriz ki? Saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yine de çok cesur. Sizler kimlersiniz ki? Biri diğerinden berbat olan al birini ve vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur. Kusur kalsın kusur bulmaya çalışan kusurluların surları insin Asurlular gibi batsın her öğüdüm çeyrek altın her dersim bir tam altın ama bildiklerim paha biçilmez.Düşün bir hayatında kaç kişi olduğun gibi kabulleniyor seviyor seni değiştirmeye çalışmıyor şeklini sallanmayın salın zinciri iki deli kuyuya attı ama yukarı çekemedin beni.Çek çek kürekleri mavi denizde Mic Check ek tek tek kelime tohumlarını yeşerecek bilek bilekten üstün gelecek dilek dilekten türeyecek binek bineni üzerinden silkecek sinek duvara yapışacak kelek kavun yarılacak dönek olan döndürülecek dönüp kendine dolanacak direkt lafım yüzüne çarpacak bir tek masum çiçek kalacak onu da böcek kemirecek(alçak).Elek taneyi eleyecek görek bakak ne olacak çörek börek pişmeyince direkt karnın boş çalacak yürek gerek biraz korkak köçek kaçak oynar oynak sarkisozu.acikgoz.org bir tek dobra tekme teklettirir ayak seker sek sek yek yek yek Kolo yek yek yek yek kek kek kek Sago herkes kek kek duymazlar alo breako break break bu da bizim track track Biz kimleriz ki? Saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yi ne de çok cesur. Sizler kimlersiniz ki? Biri diğerinden berbat olan al birini ve vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur.
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Yine De Çok Cesur - (2012) 04:30
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Yine De Çok Cesur - (2012) 683 izlenme - 5 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera - yine de çok cesur - (2012) - (alisayar) - (sayar hits)
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Orda Olmak 2012) 04:29
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Orda Olmak 2012) 155 izlenme - 5 yıl önce Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Orda Olmak 2012)