Hoşgeldiniz!

yine de şahlanıyor

Hasan Mutlucan - Yine de Şahlanıyor 01:51
Hasan Mutlucan - Yine de Şahlanıyor 6.811 izlenme - 1 yıl önce Kariyerine bir tiyatrocu olarak başlamasına rağmen,sesinin az bulunur kalitedeki bas tınısı sebebiyle çok sevdiği türkülerini söylemeyi seçmiştir. Türkiye onu 73 yılında TRT de yapmış olduğu programlarla tanıdı. Genç kuşak arasındaki bilinilirliğini ise Reyting Hamdiye borçluyuz.
mehter - yine de şahlanıyor aman gezginforum.net 03:44
mehter - yine de şahlanıyor aman gezginforum.net 3.604 izlenme - 6 yıl önce mehter marşı olan yine de şahlanıyorum aman
Yine De Şahlanıyor Aman [hd] 03:48
Yine De Şahlanıyor Aman [hd] 141 izlenme - 2 yıl önce Yine De Şahlanıyor Aman [hd] Şarkı Sözleri (lyrics): Yinede şahlanıyor aman Kolbaşının yandım da kır atı Görünüyor yandım aman Bize serhad yolları. Davullar çalınsın aman Aman da ceng-i cengide harbiyi Görünüyor yandım aman Bize sefer yolları. Gâhi sefer olur aman Aman da sefer seferde eyleriz Hazan erişince aman Bahar güzel severiz. Gülyüzlü yari de aman Aman da hile ile de severiz Sefersiz olamaz aman Aman er evlaları. Hicaz Kemal ALTINKAYA
Mehter Marşları - Yine De Şahlanıyor Aman 03:49
Mehter Marşları - Yine De Şahlanıyor Aman 138 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Yine de sahlaniyor aman Kolbasinin yandim da kir ati Görünüyor yandim aman Bize serhad yollari. Davullar çalinsin aman Aman da ceng-i cengide harbiyi Görünüyor yandim aman Bize sefer yollari. Gâhi sefer olur aman Aman da sefer sefer de eyleriz Hazan erisince aman Bahar güzel severiz. Gülyüzlü yari de aman Aman da hile ile de sezeriz Sefersiz olamaz aman Aman er evladlari.
Cüneyt Şahin - Yine De Şahlanıyor 03:49
Cüneyt Şahin - Yine De Şahlanıyor 176 izlenme - 5 yıl önce
Mehter Marşları - Yine De Şahlanıyor 03:22
Mehter Marşları - Yine De Şahlanıyor 8 izlenme - 3 ay önce Mehter Marşları - 2016 Yine De Şahlanıyor (Official Audio Music) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Mehmet Erenler - Yine De Şahlanıyor 01:59
Mehmet Erenler - Yine De Şahlanıyor 106 izlenme - 5 yıl önce
Turhan Öge-Yine De Şahlanıyor Kolbaşının Kıratı--Bilge Dede-Orhan Doğan-Şef:ömer Hayri Uzun 04:11
Turhan Öge-Yine De Şahlanıyor Kolbaşının Kıratı--Bilge Dede-Orhan Doğan-Şef:ömer Hayri Uzun 9 izlenme - 2 yıl önce Turhan ÖGE-Yine de şahlanıyor kolbaşının kıratı--Bilge DEDE-Orhan DOĞAN-Şef:Ömer Hayri UZUN