Hoşgeldiniz!

yine mi sen

Bayram Senpinar - Yine Mi Sen 04:52
Bayram Senpinar - Yine Mi Sen 10.227 izlenme - 9 yıl önce bayram senpinar - yine mi sen
Kücük İbo - Yine Mi Sen Yeni Albümden 2009 05:20
Kücük İbo - Yine Mi Sen Yeni Albümden 2009 8.998 izlenme - 9 yıl önce kücük ibo - yine mi sen yeni albümden 2009
Cengiz Kurtoğlu - Yine mi Sen 03:49
Cengiz Kurtoğlu - Yine mi Sen 609 izlenme - 3 yıl önce Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
Tanju Okan - Yine Mi Sen 07:16
Tanju Okan - Yine Mi Sen 1.158 izlenme - 9 yıl önce tanju okan - yine mi sen
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 03:58
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 87 izlenme - 10 ay önce
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 03:58
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 154 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Unutulan... Çıkış Tarihi: 20.09.2002 Arabesk Şarkı Sözleri: Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen / Benim Olsaydın ( Mix ) 06:57
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen / Benim Olsaydın ( Mix ) 37 izlenme - 2 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen / Benim Olsaydın ( Mix )
you again fragmanı 1 01:03
you again fragmanı 1 133 izlenme - 7 yıl önce başarılı halka ilişkiler uzmanı marni ağabeyinin düğünü için memleketine gider ve onun lisedeki baş düşmanı ile evlendiğini görür. kız yıllar önce yaptığı tüm kötülükleri unutmuştur. daha sonra gelinin sosyetik teyzesi içeri girer ve marninin pek de sosyetik olmayan annesi de kendisinin lise yıllarındaki düşmanıyla yüz yüze gelir. unutmak istediğin tek insanla tekrar karşı karşıya gelince olanların anlatıldığı komedide eski yaralar tekrar açılır.
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 06:57
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 30 izlenme - 2 yıl önce Benim Olsaydın ( Mix )
you again fragmanı 2 00:39
you again fragmanı 2 89 izlenme - 7 yıl önce başarılı halka ilişkiler uzmanı marni ağabeyinin düğünü için memleketine gider ve onun lisedeki baş düşmanı ile evlendiğini görür. kız yıllar önce yaptığı tüm kötülükleri unutmuştur. daha sonra gelinin sosyetik teyzesi içeri girer ve marninin pek de sosyetik olmayan annesi de kendisinin lise yıllarındaki düşmanıyla yüz yüze gelir. unutmak istediğin tek insanla tekrar karşı karşıya gelince olanların anlatıldığı komedide eski yaralar tekrar açılır.
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 03:58
Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 16 izlenme - 1 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen 1986
you again fragmanı 4 00:50
you again fragmanı 4 63 izlenme - 7 yıl önce başarılı halka ilişkiler uzmanı marni ağabeyinin düğünü için memleketine gider ve onun lisedeki baş düşmanı ile evlendiğini görür. kız yıllar önce yaptığı tüm kötülükleri unutmuştur. daha sonra gelinin sosyetik teyzesi içeri girer ve marninin pek de sosyetik olmayan annesi de kendisinin lise yıllarındaki düşmanıyla yüz yüze gelir. unutmak istediğin tek insanla tekrar karşı karşıya gelince olanların anlatıldığı komedide eski yaralar tekrar açılır.
Küçük İbo - Yine Mi Sen 2009 05:20
Küçük İbo - Yine Mi Sen 2009 3 izlenme - 1 yıl önce