Hoşgeldiniz!

Yıpranma Videoları İzle

Bilim Açıklamış 01:16
Bilim Açıklamış 245 izlenme - 8 yıl önce saçla ilgili bilinmesi gereken çıkarımlar yapılmış bir deney videosu
Kireçlenme tedavisinde son yenilikler 02:49
Kireçlenme tedavisinde son yenilikler 23 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Leyla Ataman'ın sunduğu Sağlık Kontrolü'ne konuk olan Ortopedi Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu kireçlenme tedavisinde en son kullanılan teknikler ve yeniliklerle ilgili bilgi verdi.
Postacı Nevzat (Yıpranma Payı İçerir) 00:47
Postacı Nevzat (Yıpranma Payı İçerir) 81 izlenme - 2 yıl önce Kütahya'da yaşayan postacı Nevzat abi yıpranma hakkı talep etmek için 27 dklık bir kısa film çekmiş. daha piyasaya düşmemiş, hele bi düşsün bekleyek.
Bel Kaymasının Nedenleri Nelerdir? 01:12
Bel Kaymasının Nedenleri Nelerdir? 21 izlenme - 2 yıl önce Bel kaymasının pek çok farklı nedeni var. Yaşlanma ve yıpranma bu nedenlerden biri. Geçmişteki ciddi darbeler de bel kaymasına neden olabilir. Ayrıca belin ön kısmındaki, yani göbekteki ağırlığın artması da bel kaymasının nedenleri arasında. Ağır fiziksel egzersiz de bel kaymasına neden olan faktörlerden.
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:01
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 36 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor.
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:37
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 15 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor
Kanal darlığının nedenleri nelerdir? 02:17
Kanal darlığının nedenleri nelerdir? 2 izlenme - 2 yıl önce Kanal darlığı doğuştan olabileceği gibi yıllar içinde yaşlanma ve yıpranmayla da olabilir. Yaşanan düşme, çarpma, trafik kazaları, kavga, aşırı yük taşıma gibi durumlar kanal darlığına sebep olabilir. Ayrıca kadınlarda ani ve erken menapoz kanal darlığının diğer nedenlerindendir.