Hoşgeldiniz!

yırtıcı hayvanlar

Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 02:15
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 111.154 izlenme - 5 yıl önce Onlar doğadaki tüm hayvanların korktuğu hayvanlar. ... Kutup ayılarına kadar vahşi doğadaki en yırtıcı, en tehlikeli hayvanların anlatıldığı harika bir belgesel.
Yırtıcı Hayvanlar Gibi Et Yiyen Kadın 01:27
Yırtıcı Hayvanlar Gibi Et Yiyen Kadın 1.985 izlenme - 3 ay önce Görüntüde pek bir güzel ablamız pişmemiş eti adeta yırtıcı bir hayvan gibi mideye götürüyor
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 00:54
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 9.954 izlenme - 4 yıl önce Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı Hd Video İzle - Aslan - Antilop Avı Hd Belgesel Videosu İzle
Yırtıcı Hayvanların Avlanma Anları! 05:05
Yırtıcı Hayvanların Avlanma Anları! 1.192 izlenme - 1 yıl önce Ağır çekimle kaydedilmiş görüntülerde hayvanların avlanma sanatları gözler önüne serilmiş. Hep birlikte izliyoruz.
Kamera Takılan Kartalın Uçuşu Nefes Kesiyor 01:22
Kamera Takılan Kartalın Uçuşu Nefes Kesiyor 786 izlenme - 5 yıl önce Üzerine Kamera Yerleştirilen Vahşi Bir Kartalın Uçuş Görüntüleri Nefes Kesiyor. Gökyüzünün Hakimi Olarak Adlandırılan Kartal'ın Üzerine Takılan Kamera İle Uç...
Hayvanlar Obez Olsaydı Ne Olurdu ? 01:44
Hayvanlar Obez Olsaydı Ne Olurdu ? 421 izlenme - 4 yıl önce Hayvanlar Obez Olsaydı Ne olurdu ? hiç düşündünüz mü ? işte bu videomuzda hayvanlar obez olupta nasıl hayatlarını yaşadıklarını görücez.
Aslanlarla Harika Dostluk 04:39
Aslanlarla Harika Dostluk 302 izlenme - 4 yıl önce Kevin Richardson, namı diğer "Aslan Adam"'ın yırtıcı hayvanlarla olan dostluğunu kameraya aldı. Hayvan davranışları uzmanı Kevin Richardson'ın aslanlarla olan dostluğu herkesi hayrete düşürüyor.
Yırtıcı Hayvanlarla Harika Dostluk Kurmak - Kevin Richardson 14:42
Yırtıcı Hayvanlarla Harika Dostluk Kurmak - Kevin Richardson 281 izlenme - 4 yıl önce Efendim Kevin Richardson, namı diğer "Aslan Adam"'ın yırtıcı hayvanlarla olan dostluğunun Go Pro eşliğinde çekilen enfes videosunu izliyorsunuz. Hayvan davranışları uzmanı Kevin Richardson'ın aslanlarla olan dostluğu herkesi hayrete düşürüyor. Kevin'in paylaştığı son videosunda 2 aslanın koşarak kendisine geldiği ve sarıldığı görülüyor. Bununla yetinmeyip çakal ve daha bir çok hayvanla yakından iletişim kuran Kevin Richardson izleyenleri ağzı açık bıraktırıyor. Bu mükemmel uzmanlığı ve dostluğu takdir etmemek mümkün değil. 10 dakika süren bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Keyifli seyirler..
Doğa Maceralarında Anne Şefkati 03:55
Doğa Maceralarında Anne Şefkati 136 izlenme - 2 yıl önce Anne ayının yavrusunu kurtarması