Hoşgeldiniz!

yırtık

Yırtık Taytlı Kediciğin Adnan Hocası İçin Esmer Kedicikle Kapışması 01:34
Yırtık Taytlı Kediciğin Adnan Hocası İçin Esmer Kedicikle Kapışması 60.596 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocalarını gözleriyle yiyen ve dans yetenekleri dehşetül vahşet olan kedicikler yine yine yeniden sizlerle.
İsviçre'nin Puma Marka Formalarının Yırtılması 00:25
İsviçre'nin Puma Marka Formalarının Yırtılması 7.234 izlenme - 2 yıl önce UEFA 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın A Grubu'nda, 19 Haziran 2016 tarihinde oynanan ve 0-0 sona eren İsviçre-Fransa maçında, İsviçre'nin resmi forma tedarikçisi Puma'ya ait formaların yırtılması, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Stoke City'de oynayan İsviçreli futbolcu Xherdan Shaqiri maç sonunda: ''Umarım Puma kondom üretmiyordur'' şeklinde bir açıklama yaptı.
Yırtık Niyazi  Filminden 1971'de İstanbul Görüntüleri 02:40
Yırtık Niyazi Filminden 1971'de İstanbul Görüntüleri 1.649 izlenme - 11 ay önce Yırtık Niyazi, 1971 yapımı boşrolleri Sadri Alışık ve Feri Cansel'in paylaştığı yeşilçam filmidir. Yırtık Niyazi Filmi, Niyazi ile Gül’ün yoksulluk yüzünden sarsılan aşkını konu alır. Niyazi ve Sansar bir pansiyonda fakir bir hayat sürerler. Pansiyon sahibesi Binnaz, hapiste tanıştığı Gül’ü de alarak pansiyona yerleşir. Gül ile Niyazi birbirlerine âşık olurlar. Bir gün bir pavyonda şarkı söyleyen Gül, Tanju’nun ilgisini çeker. Tanju, Gül’e assolistlik teklif eder. Bu olay yüzünden Gül ile Niyazi’nin arası açılacaktır. Yırtık Niyazi Oyuncuları; Sadri Alışık, Feri Cansel, Tanju Okan, Reha Yurdakul, Necdet Yakın, Sırrı Elitaş, Mürüvvet Sim, Celal Yonat Görüntü Yönetmeni: Ali Uğur Senaryo: Sadık Şendil Yapım: Saltuk Film Yönetmen: Sırrı Gültekin
Yırtık Rahibe (Sister Act) - Follow Him 03:26
Yırtık Rahibe (Sister Act) - Follow Him 2.411 izlenme - 3 yıl önce Whoopi Goldberg ablamızın -her zamanki gibi- muazzam performansını izlediğimiz, 1992 yapımı, Kült filmlerden birisi olan "Sister Act" (Yırtık Rahibe) filminin müthiş müzikal sahnelerinden birisi. Fazla söze gerek yok. Whoopi Goldberg ablamızı ve genç dimağlarımızda muazzam bir neşe pınarı olan rahibe korosunu, alkışlarla yaşatıyorum efendim.
sister act 01:58
sister act 5.567 izlenme - 7 yıl önce akademi ödüllü whoopi goldberg ghost peşinden koşan çetenin bakacağı akla en son gelecek yer olan sessiz bir manastıra saklanmak zorunda kalan küstah bir salon şarkıcısını canlandırmaktadır. manastırda aykırı davranışlarıyla bir sürü sadık taraftar toplar ve çok geçmeden rahibelerin ruhsuz kilise korosunu danslı şarkılı capcanlı bir müzik korosuna çevirir.
Whoopi Goldberg - Yırtık Rahibe - Oh Maria 03:32
Whoopi Goldberg - Yırtık Rahibe - Oh Maria 2.633 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde Cazcı Kardeşlerin kilise sahnesi yayımlanınca aklıma Whoopi Goldberg'in Yırtık Rahibe filmi geldi. Filmde bir bar şarkıcısı olan Whoopi ablamız, cinayet tanığı olunca kilisede saklanıyordu. Sonrasında olaylar bçyle süratle gelişiyordu. Böyle şarkılı danslı kiliseler, Amerika'da Zencilere aitmiş. Whoopi abla katolik kilsesini de mahvetmiş. Olmaz ki böyle! Ulema ve enginizisyon buna çare bulmalı.
Yırtık Don 2 00:29
Yırtık Don 2 2.086 izlenme - 6 yıl önce
Yırtık Rahibe Film Fragmanı (1992) 02:01
Yırtık Rahibe Film Fragmanı (1992) 2.165 izlenme - 3 yıl önce Akademi ödüllü Whoopi Goldberg (Ghost), peşinden koşan çetenin bakacağı, akla en son gelecek yer olan sessiz bir manastıra saklanmak zorunda kalan küstah bir salon şarkıcısını canlandırmaktadır. Manastırda, aykırı davranışlarıyla bir sürü sadık taraftar toplar ve çok geçmeden rahibelerin ruhsuz kilise korosunu, danslı, şarkılı, capcanlı bir müzik korosuna çevirir.
Fieber&kodes&cevap-Yırtık Düşler 03:27
Fieber&kodes&cevap-Yırtık Düşler 2.272 izlenme - 9 yıl önce açıklamaya gerek yok
Yırtık Yosma(Alp-Eren65) 02:56
Yırtık Yosma(Alp-Eren65) 3.218 izlenme - 9 yıl önce kızlar ustunuzu alınmayın.her kıza yonelık deıl bu .anladın sen.
Yırtık Kot Pantolon Modelleri 03:01
Yırtık Kot Pantolon Modelleri 830 izlenme - 4 yıl önce Yırtık kot pantolon modelleri ve bu tarz pantolonlarla yapılabilecek kombinler hakkında fikir edinmek için slaytı izleyin ve linke tıklayın: http://www.binkelam.com/yirtik-kot-pantolon-modelleri.html
sister act 2 back in the habit fragmanı 1 01:28
sister act 2 back in the habit fragmanı 1 2.864 izlenme - 7 yıl önce
Yırtık Rahibe 2 (Sister Act 2: Back in the Habit) Fragman 02:06
Yırtık Rahibe 2 (Sister Act 2: Back in the Habit) Fragman 889 izlenme - 3 yıl önce 1993 yapımı komedi filmi Yırtık Rahibe 2'nin (Sister Act 2: Back in the Habit) fragmanı. Filmde, tıpkı ilk filmde olduğu gibi Whoopi Goldberg başrolde oynuyor.
Arabesk Rap İstanbul Sokakları New 2o12 04:54
Arabesk Rap İstanbul Sokakları New 2o12 1.646 izlenme - 6 yıl önce dj sevdasız ve tnt music den bir rap daha. ağlamakmı istiyorsun? tıkla dinle,ağla. 2o12 nin en arabesk rapi. dj sevdasız farkıyla. istanbul sokakları,,,özledim seni,,hasret,,,allah aşkına unut deme bana,,istanbulun sokakları,,yırtık resmin
yırtık düşler 02:09
yırtık düşler 1.078 izlenme - 9 yıl önce çek perdeni durma hiç,düşün o yırtık düşleri; ve yaşam kıyıma vuran dalgalarla üşümek istedim bu gece yarısı içmek var hayatım bozuk bir film durmadan geriye sarar
Ne Dilediğine Dikkat Et - Kısa Film 03:53
Ne Dilediğine Dikkat Et - Kısa Film 600 izlenme - 3 yıl önce 'Ne dilediğine dikkat et' sözünü anlatan bu kısa filmde 'her müsibette bir hayır vardır' diye düşünerek hayatı , bardağın dolu tarafını görerek yaşamamız gerektiğini ve beterin beteri olabileceğini unutmamalıyız.
Yırtık Rahibe 2 Film Fragmanı (1993) 02:06
Yırtık Rahibe 2 Film Fragmanı (1993) 747 izlenme - 3 yıl önce Serinin ikinci filminde işine geri dönen Dolores'i tekrar kiliseye dönüp koroyu yarışmaya hazırlaması için ikna etmeye çalışan rahibelerin komik macerası. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153301/whoopi-goldberg-yirtik-rahibe-oh-maria http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101573/yirtik-rahibe-sister-act-follow-him
Yırtık Kotlarımı Nasıl Yapıyorum? - Çağla Şikel 05:31
Yırtık Kotlarımı Nasıl Yapıyorum? - Çağla Şikel 143 izlenme - 12 ay önce Eskimiş, giymekten sıkıldığınız, biraz değişikliğe ihtiyacı olan kotları yeniden yaratmak için hızlı, pratik yöntemlerle evde kolayca yapabileceğiniz yırtık kot videosunu izliyoruz.
Yırtık Uçurtma - Söyle Güzel 02:53
Yırtık Uçurtma - Söyle Güzel 1.086 izlenme - 10 yıl önce güsel bi parça.....
Menisküs Yırtıklarında Ameliyat Şart mıdır? 01:11
Menisküs Yırtıklarında Ameliyat Şart mıdır? 307 izlenme - 2 yıl önce Menüsküs Yırtığı - Dr. Cuma Kılıçkap Menisküs Yırtıklarında Ameliyat Şart mıdır? Menisküs yırtığı olduğu halde ameliyat olmak istemeyen hastalarımız oluyor zaman zaman tabi ki ameliyat olmamak mümkün yani o dizle günlük yaşamı idame ettirmek mümkün ama eğer ciddi düzeyde bir menisküs yırtığı varsa kıkırdak yüzeylerde aşınmaya yol açar bir süre sonra bu defa da kıkırdak kayıplarıyla karşılaşırız menisküsün kemiğin yüzeyinde aşınmalara neden olur yuvarlak bir kemik düzgün olmayan bir yüzeyde sürekli döner hale gelince bu defa kıkırdak yüzeyi aşındırıyor oradaki kıkırdak kayıplarını tedavi etmek çok daha ciddi bir problemdir ameliyat gerektirecek düzeyde bir menisküs yırtığınız varsa ve ameliyat olmazsanz gelecekte kıkırdak bir yüzeyde kayıpla karşılaşabilirsiniz ve bu size çok daha ciddi problemlere yol açabilir eğer 45'li yaşlardan sonra bu düzeyde bir yırtığınız varsa ve ameliyat olmazsanız bilinki gelecekte diz protezine aday hale getirecektir sizi ameliyat gerektirecek düzeyde bir yırtığınız varsa ameliyattan kaçınmamanızı tavsiye ederiz büyütülmeyecek bir ameliyat olduğunu hatırlatırız.
Yırtık Uçurtma - Yırtık Uçurtma (Full Albüm) 33:33
Yırtık Uçurtma - Yırtık Uçurtma (Full Albüm) 21 izlenme - 2 ay önce 1- Ala Gözlü 2- Askaros Deresi 3- Biçare 4- Çanakkale 5- Çığlık 6- Delioğlan 7- Dost Bulut 8- Mebusan 9- Mustafa 10- Nazlım 11- Söyle Güzel 12- Yalnız Sen Spotify https://open.spotify.com/album/6QCyKu... Apple https://itunes.apple.com/tr/album/yal... Fizy http://fizy.com/?utm_source=Googleadw...
Türk Bayrağının İçler Acısı Hali 03:02
Türk Bayrağının İçler Acısı Hali 1.021 izlenme - 9 yıl önce türk bayrağının içler acısı hali
Op.Dr.Kadir Uskuay - Fissür (Çatlak - Yırtık) Nedir? 02:30
Op.Dr.Kadir Uskuay - Fissür (Çatlak - Yırtık) Nedir? 501 izlenme - 4 yıl önce Op.Dr.Kadir Uskuay taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, www.healthplay.co 'da Hemoroidal doku damar yumağı (anjiyo kavernöz) yapısında olan ve anüsün çıkışında yastıkçık görevi gören bir dokudur. İç hemoroid ve dış hemoroid olarak ikiye ayrılır. Anüsün ciltten kalınbarsak hücrelerine geçiş bölgesinde, dişli çizgi olarak adlandırılan çizginin üst kısmında olanlara iç hemoroid, alt kısmında olanlara dış hemoroid denir. Hemoroidal dokuda atardamar ve toplardamar (arteriyovenöz) arası direkt bağlantılar mevcuttur. Bu yapı sayesinde kalınbarsağın en son kısmındaki algılayıcıların uyarısıyla hemoroidal doku içindeki kan miktarı hızlı bir şekilde ayarlanıp istemsiz olarak anüsten sıvı ve gaz çıkışını engelleyen bir yastık mekanizması şeklinde çalışır. Hemoroidal doku bu yönüyle yaşam kalitesini sağlamakta önemli yere sahiptir. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sk. No:12 Fulya - Şişli - İstanbul Polat Tower Residence Yan Girişi Towerside Alt Katı
Arda Kural Klipte Oynadı - Yırtık Uçurtma 00:38
Arda Kural Klipte Oynadı - Yırtık Uçurtma 409 izlenme - 5 yıl önce Arda Kural Klipte Oynadı - Yırtık Uçurtma - Hala Yalnız Sen Arda Kural Anadolu Rock Müziği Yapan Yırtık Uçurtma İsimli Gurubun Klibinde Rol Aldı.
Yırtık (Kısa Film) 06:19
Yırtık (Kısa Film) 366 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Cüneyt Çakım - Yırtık Uçurtma 04:17
Cüneyt Çakım - Yırtık Uçurtma 440 izlenme - 6 yıl önce
Hüdaverdi Film Müziği 03:43
Hüdaverdi Film Müziği 187 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam müziği severlere güzel bir hediye! Araştırırken bulduğum fakat ismini bilmediğim bu parçayı sizlerle paylaşmak istedim. keyifli dinlemeler.
Grup Gündoğarken - Kafeye Diskoya (80'lerin Marjinal Gençleri) 03:49
Grup Gündoğarken - Kafeye Diskoya (80'lerin Marjinal Gençleri) 366 izlenme - 3 yıl önce 1988 yılında Grup Gündoğarken'in Yaz Bulutları adlı albümlerinde yer alan bir şarkıdır 'Kafeye diskoya'. 80lerin sonu 90ların başı gençlerinin eğlence anlayışlarını göstermekle kalmayıp , yırtık kot sevdalarını ve çılgın aksesuar zevklerini de gözler önüne sermesiyle o dönemin modasına da ışık tutmaktadır.Şimdinin çılgın eğlencelerine rakip olur mu bilinmez ama o dönemin de kendine has ;mahallenin abilerini korkutmak,telefon kulübesinden itfaiyeyi aramak, yiyip içip hesap ödememek gibi çeşitli eğlenceleri mevcuttur.
Kürt Zeyno - Deli Memo (Memo Ceket Yırtık) 04:00
Kürt Zeyno - Deli Memo (Memo Ceket Yırtık) 606 izlenme - 6 yıl önce
Menisküs Yırtığı İçin Ameliyat Dışında Ne tür Tedaviler Var? 01:58
Menisküs Yırtığı İçin Ameliyat Dışında Ne tür Tedaviler Var? 167 izlenme - 2 yıl önce Menüsküs Yırtığı - Dr. Cuma Kılıçkap Mnisküs Yırtığı İçin Ameliyat Dışında Ne tür Tedaviler Var? Akla gelen ilk tedavi ameliyat ama menüsküsün ameliyattan başka tedavi biçimleri de vardır bunu anlayabilmek için de menüsküsün biyolojisinden bir parça bilgi sahibi olmak gerekiyor menüsküs normal bir organ bunun içeriğinde p sıvı 0 organik madde yaşla birlikte bu sıvının miktarında azalma meydana geliyor menüsküsler dejenere oluyor,kalitesinden kaybediyor,darbelere dayanıksız hale geliyor,yüzeyinde çatlaklar meydana geliyor bu da dejenere olmuş zeminde,ters bir hareketle dönmeli bir hareketle menüsküsün kolayca yırtılmasına zedelenmesine yol açıyor bu zedelenmenin miktarı esas önemli olan zedelenme büyükse ameliyata götürüyor ama küçük yırtıklar sizi ömür boyu idare edebiliyor zaman zaman ağrılara yol açıyor,zaman zaman problemsiz seyrediyor bazen takılmalara yol açıyor ama ciddi düzeyde olmuyor.Genç yaşta ki insanlarda menüsküs yırtılabilir sert darbelerle,dönmeli hareketler sırasında,kayak sporu yaparken,sporcularda menüsküs yırtılır genç insanlarda menüsküs daha ciddi yırtılır ve daha ciddi problemlere yol açar bunlarda genelde özellikle ameliyat öneriyoruz genç insanlarda özellikle 40 yaşını aşmamış insanlarda genelde ameliyat öneriyoruz ama küçük çaplı yırtıklar da,çok fazla parçalanmış yırtıklar da dizde takılmaya,kitlenmeye,harekette probleme yol açmayan yırtıklar da pek ameliyat önermiyoruz menüsküs normal bir organ ama eğer kıkırdak yüzeyde aşınmaya yol açmaya başlarsa küçük bir yırtık da olsa onu mutlaka düzeltmek gerekiyor ..