Hoşgeldiniz!

yırtılma

Twerk Yaparken Taytı Yırttı 00:31
Twerk Yaparken Taytı Yırttı 50.152 izlenme - 3 yıl önce Annesinin karşısında twerk yapan kızın taytı yırtılınca annesi basıyor kahkahayı.
David Beckham'ın Aşil Tendonun Kopması 01:36
David Beckham'ın Aşil Tendonun Kopması 1.357 izlenme - 2 yıl önce 14 Mart 2010'da oynanan Milan - Chievo maçında Beckham'ın aşil tendonu kopması sonucu yaşadığı sakatlığı izleyeceğiz. Beckham bu sakatlık sonrası 4 ay kadar maça çıkamamıştır.
kızdaki talihsiz yırtılma anı 00:46
kızdaki talihsiz yırtılma anı 2.442 izlenme - 8 yıl önce
o talihsiz an 00:29
o talihsiz an 3.058 izlenme - 8 yıl önce düzenlenen kar kızağı dünya Şampiyonası'nda İngiliz ekibinin üyesi büyük talihsizlik yaşadı. gillian cooke'un giydiği taytın o esnerken yırtılması ve kalçalarının kameralarına yakalanmasını içeren video, internette en çok tıklanan videolar arasına girdi.
Cinsel ilişki sırasında kanama normal mi? 01:23
Cinsel ilişki sırasında kanama normal mi? 882 izlenme - 3 yıl önce İlk cinsel birliktelik sırasında kızlık zarının yırtılması kanamaya sebep olabilir ve bu normal bir durum olarak nitelenebilir. Ancak ilk cinsel birliktelik dışındaki birlikteliklerde kanama olması anormal durumlara işaret eder. Rahim ağzı iltihapları veya kanser öncesi durumlar anormal kanamalara sebep olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yırtılma 00:15
Yırtılma 51 izlenme - 7 yıl önce böyle bir şey yok
Yırtılma Mukavemeti Testleri - Eurolab 01:05
Yırtılma Mukavemeti Testleri - Eurolab 2 izlenme - 4 ay önce TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN ve tekstil malzemelerinin kullanım performansları, esas olarak maruz kaldıkları kuvvetlere karşı nasıl tepki gösterdiklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu davranış özelliklerini tespit ve analiz etmek için de çok farklı mukavemet testleri uygulanmaktadır. Bazı tekstil ürünlerinde kolay yırtılma olması gereklidir. Örneğin sargı bezlerinde olduğu gibi. Ama bu özel amaçlı ürünler dışında genel olarak bütün kumaşların yırtılma mukavemetinin yüksek olması beklenmektedir. Fizikte yırtılma mukavemeti, bir kumaşı belli bir eksen üzerinde döndürerek, çekme etkisi ile kopartmak için gereken kuvveti ifade etmektedir. Yırtılma mukavemeti testleri, daha çok dokunmuş kumaşlarda uygulanan bir test çeşididir. Yırtılma Mukavemeti Testleri için laboratuvarımız Eurolab ile çalışabilirsiniz. https://www.laboratuvar.com/tekstil-testleri/fiziksel-testler/yirtilma-mukavemeti