Hoşgeldiniz!

yiyor

YiLAN İNSANi NASiL YİYOR 00:21
YiLAN İNSANi NASiL YİYOR 15.913 izlenme - 5 yıl önce
Hem Kırmızı Kart Yiyor Hem Hocadan Dayak 01:50
Hem Kırmızı Kart Yiyor Hem Hocadan Dayak 30.764 izlenme - 8 yıl önce kayseri 1. amatör kümede oynanan maçta,kalecisinin kırmızı kart görmesine sinirlenen teknik direktör, oyuncusunu dövmeye kalktı.
Yılan Kendi Kuyruğunu Yiyor 01:23
Yılan Kendi Kuyruğunu Yiyor 11.732 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'de evcil hayvan satan Pet Shop'ta bir yılan kendi kuyruğunu yerken görüntülendi. Pet Shop sahibi gördüğü manzara karşısında şaşkınlık yaşarken yılan ise kanlar içinde kaldı
Sırtlan, Antilobu canlı canlı yiyor Hyena vs Wildebeest ( BELGESEL ) 01:21
Sırtlan, Antilobu canlı canlı yiyor Hyena vs Wildebeest ( BELGESEL ) 14.846 izlenme - 5 yıl önce
Kobra YılanıKara Yılanını Yiyor 01:53
Kobra YılanıKara Yılanını Yiyor 9.781 izlenme - 5 yıl önce Kobra YılanıKara Yılanını Yiyor
kertenkele yiyor mutlaka izle 01:21
kertenkele yiyor mutlaka izle 7.978 izlenme - 10 yıl önce vahşet bu
Sexy Kız Pizza Yiyor 02:18
Sexy Kız Pizza Yiyor 4.550 izlenme - 2 yıl önce sexy kız pizza yiyor
Yalan dünya orçun dayak yiyor )) 00:58
Yalan dünya orçun dayak yiyor )) 7.395 izlenme - 5 yıl önce
haydut cips yiyor d muhabbet kuşu 00:28
haydut cips yiyor d muhabbet kuşu 6.134 izlenme - 7 yıl önce haydut cips yiyor d muhabbet kuşu
Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Yeşil Dev HULK'u Yemek Üzere | Tom ve Jerry Sürpriz Yumurta 03:34
Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Yeşil Dev HULK'u Yemek Üzere | Tom ve Jerry Sürpriz Yumurta 3.062 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu videoda timsah croc dişçide oyuncağı yeşil dev hulku yemeye çalışıyor. O hulku yemeden kurtarmaya çalışıyoruz. Her kurtarma sonrası bir sürpriz yumurta açıyoruz. Tom ve jerry, doktor dottie ve cinderella sürpriz yumurtaları bu videoda. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
aydemir akbaş lafı fena yiyor 00:29
aydemir akbaş lafı fena yiyor 6.248 izlenme - 7 yıl önce sonuna dikkat
balina ve köpek balıkları 03:06
balina ve köpek balıkları 6.603 izlenme - 9 yıl önce balınalar kopek balıkların ahıc acımıyorlar
Yılan Kendi Kendini Yiyor 01:50
Yılan Kendi Kendini Yiyor 3.483 izlenme - 5 yıl önce yok böyle bir yılan. Bu yılan açlıktan kendi kendini yiyor. İşte o ilginç görüntüler.
Aaaaa, Löw sümüğünü yiyor!! 00:20
Aaaaa, Löw sümüğünü yiyor!! 4.439 izlenme - 7 yıl önce ayıp ayıp..
anakonda timsahı yiyor 01:09
anakonda timsahı yiyor 3.916 izlenme - 7 yıl önce
Alkollü Gençlerin Bonzai Satıcısını Dövmesi 09:23
Alkollü Gençlerin Bonzai Satıcısını Dövmesi 1.557 izlenme - 2 yıl önce Sakaryalı genç grup polislerden medeti kesip, bonzai satıcılarını cezalandırmayı borç bilmiş, bu videoda da Ercan adında bir tacirin peşine düşmüşler. Sloganları ise; "daha fazla analar ağlamasın!"
ağaçkakan siwri matkap demir gibi gagasıyla yawru kumruların beyinlerini diri diri canlı canlı yiyor 01:38
ağaçkakan siwri matkap demir gibi gagasıyla yawru kumruların beyinlerini diri diri canlı canlı yiyor 84 izlenme - 1 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR. TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. 1.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. 1.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com 2.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com 3.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com 4.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys 5.VİDEO: www.dailymotion.com/guren-hadiys 6.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi [ “ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM“ RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ ]
komik uyuyup ve yemek yiyor mustafa :)) 00:36
komik uyuyup ve yemek yiyor mustafa :)) 3.708 izlenme - 8 yıl önce bak sen şu veletin haline
aydemir akbaş lafı fena yiyor 00:29
aydemir akbaş lafı fena yiyor 4.559 izlenme - 7 yıl önce
Om Nom Kaç şeker yedi sayalım 06:24
Om Nom Kaç şeker yedi sayalım 1.645 izlenme - 2 yıl önce Her şey kapının önüne bırakılan kutu ve zilin çalmasıyla kapıya koşup kutuyu gören küçük çocuğun kutunun üstündeki şekerle besleyin yazısını okumasıyla başladı.
yılan balığı yiyor 00:18
yılan balığı yiyor 1.250 izlenme - 6 yıl önce oltacı tahsin erzurum
bu kedi elden yemek yiyor 01:16
bu kedi elden yemek yiyor 1.880 izlenme - 7 yıl önce elden yemek yiyor
bu kaleci zorla gol yiyor 00:36
bu kaleci zorla gol yiyor 1.827 izlenme - 7 yıl önce
Dilini Yiyor 00:35
Dilini Yiyor 2.245 izlenme - 8 yıl önce çok tatlı, obur, yiyecek bişey bulamayınca dilini çiğniyor. çok tatlı ama. çok şeker.
Bebek İlk Kez Limon Yiyor ve Suratini Ekşitiyor 00:25
Bebek İlk Kez Limon Yiyor ve Suratini Ekşitiyor 570 izlenme - 4 yıl önce bebeğin suratina bakin
tavsan misir yiyor 00:58
tavsan misir yiyor 962 izlenme - 6 yıl önce uzun zaman aradan sonra aynı tavşanların görüntüleridir.
leopar domuzlardan fena dayak yiyor 00:42
leopar domuzlardan fena dayak yiyor 854 izlenme - 6 yıl önce eopar domuzlardanl fena dayak yiyor
allahım ne tatlı yiyor şuna bak! 01:16
allahım ne tatlı yiyor şuna bak! 1.094 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Çinliler Tavuk Ayağı Yiyorlar - Bunlar İnsanmı 00:35
Çinliler Tavuk Ayağı Yiyorlar - Bunlar İnsanmı 167 izlenme - 10 ay önce Çin'de tavuk ayağı, d?h? çok kızartılmış olarak tüketiliyor Chinese people are eating chicken legs Doğuya Özgü Tavuk Ayağı. İnce tavuk ayakları, Hong Kong, Singapur, Tayvan ve Çin'de oldukça yaygın bir lezzet
sincap limon yiyor:) 00:30
sincap limon yiyor:) 1.000 izlenme - 8 yıl önce :))