Hoşgeldiniz!

Yobazlık Videoları İzle

İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 02:17
İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 6.128 izlenme - 1 yıl önce haftalardır yobazların eylem alanı olan İzmir metrosundaki tahta heykel sonunda bir saldırı sonucu kırıldı. ensar çocukları çocuk tecavüzünden rahatsız olmadı, hırsızlıktan rüşvetten,torpilden rahatsız olmadı tek rahatsızlıkları tahtadan yapılmış bir heykeldi.belki de içlerinde heykele tecavüz etme dürtüsü oluşuyodu buna dayanamamaktan korktu bu hastalıklı tipler
Tesettür Kadın Sınıflarını Aynı Seviyeye Eşitler(!) 03:54
Tesettür Kadın Sınıflarını Aynı Seviyeye Eşitler(!) 3.102 izlenme - 2 yıl önce Çay House'taki kardeşlerimiz böyle bir video hazırlayıp tespit üstüne tespit sıçarak yobaz duyarlılığı kasıyorlar. Bize de izleyip ibret almak düşüyor. Sahi, milletten size ne kardeşim?
Askerlere Sıra Dayağı 02:24
Askerlere Sıra Dayağı 2.635 izlenme - 2 yıl önce Video alıntıdır arkadaşlar ilk olaran onu söyleyeyim. Tahmin ettiğim kadarıyla çocuklar dayak yiyen asker grubu büyük bir ihtimalle acemi birliğinde ve üst devrelerinden ya da bölük cavuşlarından sıra dayağına çekiliyor. Ben de askerlik yaptım aklıma benim görmediğim ama yaptığım zaman başka bölükteki asker arkadaşlarımın yaşadıkları geldi. Devreci zihniyetinin getirisi bunlardır emin olun, bunun azı yok çoğu var, devreci olan yerlerde. Askerde silahlı ölümlerin bir coğu böyle baskıya dayanamayan çocuklardan geliyor ve düşünün bır o kadar da susan askerleri.. Sonuç olarak bunları bitirmemiz lazım. Devrimin en anlamlısı haksızlığın karşısında durmaktır ve onu bitirmektir. Bizde bunlara karşı devrimin gerektırdiği her şeyı yapmaya çalışalım.
Beyni Yıkanmış Zavallı Genç Kızlarımız 02:49
Beyni Yıkanmış Zavallı Genç Kızlarımız 874 izlenme - 6 yıl önce ne söylediğini bile idrak edemiyen beyni yıkanmış zavallı genç kızlarımız. bunları dinlerken tüylerim diken diken oldu.
Alevilere Yapılan Ayrımcılık 02:09
Alevilere Yapılan Ayrımcılık 168 izlenme - 1 yıl önce Milliyetçi-muhafazakâr câmiânın önce gelen isimlerinden Mustafa Çalık anlatıyor.
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 16:36
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 362 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk radikal İslam hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.
Suçu Allah'a Yüklüyorlar - İlyas Salman 02:02
Suçu Allah'a Yüklüyorlar - İlyas Salman 456 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının en büyük oyuncusu büyük devrimci büyük Atatürkçü büyük sosyalist İlyas Salman usta din dersinden, dini gericiliğe, alevilerden, sosyalizme kadar bir konuşma yapıyor.
Mahkeme Kararı ile Aşı Yaptırmak (Aşırı Cahillik İçerir) 00:57
Mahkeme Kararı ile Aşı Yaptırmak (Aşırı Cahillik İçerir) 299 izlenme - 2 yıl önce Kocaelinde yaşayan Ahmet Ergün adlı vatandaş Çocuğuna aşı vurdurmamaya karar vermiş gerekçisi ise aşının içinde domuz dokuları, at kanı, maymun beyni, insan spermi gibi maddelerin 'olmasına' bağlamış gerçekten bu takdire şayan davranışından dolayı kendisi kutlarız.
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 03:11
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 232 izlenme - 2 yıl önce Efendim 90 yılların başlarında TGRT için hazırlanmıiş bir filmdir "Danimarkalı Gelin". Danimarkada gelinimiz bir Türk le tanışır ve evlenirler. Akabinde Türkiye'ye taşınırlar. Sonrasında gelinimiz müslüman olmaya karar verir. Ancak dini satıh üstü yaşamak istemeyen danimarkalı gelin islama olan samimiyetini derinleştirir. Yaşayışı duruşu ve giyim kuşamını İslama uydurur. Ancak bu vaziyet hem eşinin çevresinden hem arkadaşlarından hem de hristiyan ailesinden tepki duymasına neden olur. Ancak o yılmaz tüm zorluklara göğüs gerer. Özellikle 80'li yıllarda başlayan anti- islamcı çizgiyi yıkmaya çalışan, ezilen dindarlı biraz olsun gururlandırmak isteyen bu film yayınlandığı yıllarda ses getirmiştir. O kadar sevilmiştir ki kült filmlerden birisidir artık.... İzleyelim...
Önyargı ve Ayrımcılık 10:14
Önyargı ve Ayrımcılık 101 izlenme - 2 yıl önce Amerika Texas'ta, bir fırında kasiyerin müslüman kadına satış yapamayacağını söylemesi üzerine diğer müşterilerin verdiği olumlu, olumsuz tepkileri izliyoruz.
Adnan Oktar Yobazlık Üzerine 01:55
Adnan Oktar Yobazlık Üzerine 117 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar ile sohbetler A9 TV