Hoşgeldiniz!

Yobazlık Videoları İzle

İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 02:17
İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 6.101 izlenme - 9 ay önce haftalardır yobazların eylem alanı olan İzmir metrosundaki tahta heykel sonunda bir saldırı sonucu kırıldı. ensar çocukları çocuk tecavüzünden rahatsız olmadı, hırsızlıktan rüşvetten,torpilden rahatsız olmadı tek rahatsızlıkları tahtadan yapılmış bir heykeldi.belki de içlerinde heykele tecavüz etme dürtüsü oluşuyodu buna dayanamamaktan korktu bu hastalıklı tipler
Tesettür Kadın Sınıflarını Aynı Seviyeye Eşitler(!) 03:54
Tesettür Kadın Sınıflarını Aynı Seviyeye Eşitler(!) 3.075 izlenme - 1 yıl önce Çay House'taki kardeşlerimiz böyle bir video hazırlayıp tespit üstüne tespit sıçarak yobaz duyarlılığı kasıyorlar. Bize de izleyip ibret almak düşüyor. Sahi, milletten size ne kardeşim?
Askerlere Sıra Dayağı 02:24
Askerlere Sıra Dayağı 1.879 izlenme - 2 yıl önce Video alıntıdır arkadaşlar ilk olaran onu söyleyeyim. Tahmin ettiğim kadarıyla çocuklar dayak yiyen asker grubu büyük bir ihtimalle acemi birliğinde ve üst devrelerinden ya da bölük cavuşlarından sıra dayağına çekiliyor. Ben de askerlik yaptım aklıma benim görmediğim ama yaptığım zaman başka bölükteki asker arkadaşlarımın yaşadıkları geldi. Devreci zihniyetinin getirisi bunlardır emin olun, bunun azı yok çoğu var, devreci olan yerlerde. Askerde silahlı ölümlerin bir coğu böyle baskıya dayanamayan çocuklardan geliyor ve düşünün bır o kadar da susan askerleri.. Sonuç olarak bunları bitirmemiz lazım. Devrimin en anlamlısı haksızlığın karşısında durmaktır ve onu bitirmektir. Bizde bunlara karşı devrimin gerektırdiği her şeyı yapmaya çalışalım.
Beyni Yıkanmış Zavallı Genç Kızlarımız 02:49
Beyni Yıkanmış Zavallı Genç Kızlarımız 873 izlenme - 6 yıl önce ne söylediğini bile idrak edemiyen beyni yıkanmış zavallı genç kızlarımız. bunları dinlerken tüylerim diken diken oldu.
Alevilere Yapılan Ayrımcılık 02:09
Alevilere Yapılan Ayrımcılık 164 izlenme - 10 ay önce Milliyetçi-muhafazakâr câmiânın önce gelen isimlerinden Mustafa Çalık anlatıyor.
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 16:36
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 324 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk radikal İslam hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.
Suçu Allah'a Yüklüyorlar - İlyas Salman 02:02
Suçu Allah'a Yüklüyorlar - İlyas Salman 410 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının en büyük oyuncusu büyük devrimci büyük Atatürkçü büyük sosyalist İlyas Salman usta din dersinden, dini gericiliğe, alevilerden, sosyalizme kadar bir konuşma yapıyor.
Mahkeme Kararı ile Aşı Yaptırmak (Aşırı Cahillik İçerir) 00:57
Mahkeme Kararı ile Aşı Yaptırmak (Aşırı Cahillik İçerir) 278 izlenme - 2 yıl önce Kocaelinde yaşayan Ahmet Ergün adlı vatandaş Çocuğuna aşı vurdurmamaya karar vermiş gerekçisi ise aşının içinde domuz dokuları, at kanı, maymun beyni, insan spermi gibi maddelerin 'olmasına' bağlamış gerçekten bu takdire şayan davranışından dolayı kendisi kutlarız.
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 03:11
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 206 izlenme - 2 yıl önce Efendim 90 yılların başlarında TGRT için hazırlanmıiş bir filmdir "Danimarkalı Gelin". Danimarkada gelinimiz bir Türk le tanışır ve evlenirler. Akabinde Türkiye'ye taşınırlar. Sonrasında gelinimiz müslüman olmaya karar verir. Ancak dini satıh üstü yaşamak istemeyen danimarkalı gelin islama olan samimiyetini derinleştirir. Yaşayışı duruşu ve giyim kuşamını İslama uydurur. Ancak bu vaziyet hem eşinin çevresinden hem arkadaşlarından hem de hristiyan ailesinden tepki duymasına neden olur. Ancak o yılmaz tüm zorluklara göğüs gerer. Özellikle 80'li yıllarda başlayan anti- islamcı çizgiyi yıkmaya çalışan, ezilen dindarlı biraz olsun gururlandırmak isteyen bu film yayınlandığı yıllarda ses getirmiştir. O kadar sevilmiştir ki kült filmlerden birisidir artık.... İzleyelim...
Önyargı ve Ayrımcılık 10:14
Önyargı ve Ayrımcılık 75 izlenme - 2 yıl önce Amerika Texas'ta, bir fırında kasiyerin müslüman kadına satış yapamayacağını söylemesi üzerine diğer müşterilerin verdiği olumlu, olumsuz tepkileri izliyoruz.
Adnan Oktar Yobazlık Üzerine 01:55
Adnan Oktar Yobazlık Üzerine 114 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar ile sohbetler a9tv
Modern sevgiyi esas alan İslam anlayışı hakim olur 01:38
Modern sevgiyi esas alan İslam anlayışı hakim olur 9 izlenme - 2 yıl önce Modern, sevgiyi esas alan İslam anlayışı hakim olur.
Amerika’nın dindar olması çok hayati bir konu 02:49
Amerika’nın dindar olması çok hayati bir konu 6 izlenme - 2 yıl önce Amerika’nın dindar olması çok hayati bir konu
BAĞNAZLIKTA HURAFE ANLATARAK TEBLİĞ YAPILAMAZ 03:03
BAĞNAZLIKTA HURAFE ANLATARAK TEBLİĞ YAPILAMAZ 5 izlenme - 2 yıl önce BAĞNAZLIKTA HURAFE ANLATARAK TEBLİĞ YAPILAMAZ
Hz. Mehdi (as)’ın yobazlığa karşı verdiği ilmi mücadele 07:40
Hz. Mehdi (as)’ın yobazlığa karşı verdiği ilmi mücadele 3 izlenme - 1 yıl önce Hz. Mehdi (as)’ın yobazlığa karşı verdiği ilmi mücadele
Müşrik İslam anlayışında putlaştırdıkları kişinin Kuran dışı uygulamaları kabul görür 03:25
Müşrik İslam anlayışında putlaştırdıkları kişinin Kuran dışı uygulamaları kabul görür 3 izlenme - 2 yıl önce Müşrik İslam anlayışında putlaştırdıkları kişinin Kuran dışı uygulamaları kabul görür.
Nisa Suresi 142YOBAZ TAKIMI İÇİN ÖZELLİKLE SABAH NAMAZI ÇOK BÜYÜK EZİYETTİR 01:03
Nisa Suresi 142YOBAZ TAKIMI İÇİN ÖZELLİKLE SABAH NAMAZI ÇOK BÜYÜK EZİYETTİR 3 izlenme - 2 yıl önce Nisa Suresi, 142;YOBAZ TAKIMI İÇİN ÖZELLİKLE SABAH NAMAZI ÇOK BÜYÜK EZİYETTİR
Atatürk bağnazlığı engellemeseydi şu an müzik resim ve sanat yasaklanacaktı 02:13
Atatürk bağnazlığı engellemeseydi şu an müzik resim ve sanat yasaklanacaktı 1 izlenme - 2 yıl önce Atatürk bağnazlığı engellemeseydi şu an müzik, resim ve sanat yasaklanacaktı.