Hoşgeldiniz!

Yoga

Yoga dersinde cinnet 00:55
Yoga dersinde cinnet 81.934 izlenme - 7 ay önce
Yoga Dersi Bahanesiyle Kızlarla Tanıştı 02:33
Yoga Dersi Bahanesiyle Kızlarla Tanıştı 55.734 izlenme - 1 yıl önce Bir sahilde gözüne kestirdiği kızların yanına gidip "Bedava yoga dersi ister misiniz?" diyen adam, evet cevabını aldığı kadınlarla alışık olmadığımız bir yoga seansı yapıyor.
Plajda neden yoga yapılmaz 00:39
Plajda neden yoga yapılmaz 76.015 izlenme - 2 yıl önce
bi biskrem için yoga yaptı! 02:41
bi biskrem için yoga yaptı! 179.166 izlenme - 5 yıl önce serhan bi biskrem uğruna yoga hocası olmaya hazırlanıyor. bir sınıf dolusu yoga öğrencisi ise başlarına geleceklerden habersiz.
Sexy Yoga Workout Erotic Girls Hot 01:53
Sexy Yoga Workout Erotic Girls Hot 50.790 izlenme - 1 yıl önce Sexy Yoga Workout erotic girls hot
Yoga Yaparken Kendinden Geçen Kız 04:41
Yoga Yaparken Kendinden Geçen Kız 104.144 izlenme - 3 yıl önce Yoga yaparken kendini kayıp eden. Trans ötesi hareketler sergileyen güzel kızın çalışması...
Base Life Club - #KulübeKaç 02:02
Base Life Club - #KulübeKaç 49.127 izlenme - 1 yıl önce
Rahatlama Terapisi: Enstrümantal Müzik Meditasyon için Yoga, Derin Uyku, Meditasyon 01:00:12
Rahatlama Terapisi: Enstrümantal Müzik Meditasyon için Yoga, Derin Uyku, Meditasyon 83.409 izlenme - 2 yıl önce Rahatlama Terapisi: Enstrümantal Müzik Meditasyon için Yoga, Derin Uyku, Meditasyon, 065 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Bu Nasıl Yoga? Erkekleri Ekrana Kilitlediler! 02:57
Bu Nasıl Yoga? Erkekleri Ekrana Kilitlediler! 57.998 izlenme - 3 yıl önce Sanal Alemde Bir Grup Kızın Çektiği Yoga Videosu Erkeklerin Nefesini Kesti. Video İzlenme Rekorları Kırıyor.
Yoga Dersi Bahanesiyle Kızlarla Tanıştı  02:33
Yoga Dersi Bahanesiyle Kızlarla Tanıştı 21.076 izlenme - 1 yıl önce Yoga Dersi Bahanesiyle Kızlarla Tanıştı Sahilde kızların yanına gidip 'Bedava yoga dersi ister misiniz?' diyen adam, kadınlarla alışık olmadığımız bir yoga seansı yapıyor.
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 01:20
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 3.728 izlenme - 2 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
Yoga Nasıl Yapılır 04:02
Yoga Nasıl Yapılır 22.460 izlenme - 2 yıl önce Yoga Nasıl Yapılır
Yeni Başlayanlar İçin Yoga: Yoğun Köprü 01:44
Yeni Başlayanlar İçin Yoga: Yoğun Köprü 25.665 izlenme - 2 yıl önce Yeni Başlayanlar İçin Yoga: Yoğun Köprü
Seksi Jordan Carver ile Yoga 2 02:13
Seksi Jordan Carver ile Yoga 2 42.780 izlenme - 3 yıl önce Seksi Jordan Carver ile Yoga 2
Yoga Hareketleri 04:29
Yoga Hareketleri 14.278 izlenme - 2 yıl önce Seviye I : Yogaya yeni başlayanlar için uygun olan bu dersler ana pozları öğrenmek, nefes-hareket takibine başlamak, doğru hizanın temellerini atmak için ideal. Her poza giriş ve çıkışların daha detaylı verildiği bu derslere daima katılabilir, veya 1-2 ay devam ettikten sonra hazır hissedince bir üst seviye derslere geçebilirsiniz. Seviye I-II : Temel pozları pekiştirirken yeni bazı pozların denenmeye başlandığı, sıralama ve akışların değişebildiği, biraz daha hareketli dersler. Seviye I derslerde 1-2 ay devam etmiş öğrenciler için uygundur. Seviye I derslerinde rahatça akabildiğinizde, I-II dersini denemenizi öneririz. Seviye II : Güç, denge ve esnekliği biraz daha geliştirmeye yönelik bu seviyede, artık pozlara giriş çıkışlar ve poz tarifleri detaylandırılmamakta, dolayısıyla temel pozları bilmek ve hizayı anlamış olmak şarttır. Seviye I-II derslerine giriyorsanız, arada Seviye II dersi denemenizi öneririz.
recep ivedik yoga sahnesi 06:01
recep ivedik yoga sahnesi 68.161 izlenme - 5 yıl önce
cem yilmaz - yoga dalga 03:00
cem yilmaz - yoga dalga 55.092 izlenme - 6 yıl önce cem yilmaz - yoga dalga
Kameranın Önüne Geçip Öyle Oturan Kedi 00:56
Kameranın Önüne Geçip Öyle Oturan Kedi 8.693 izlenme - 10 ay önce Yoga yaparken kendini çeken ablamızın kamerasının önüne kedisi oturup kameranının görüş alanını kapatıyor. Ne zaman, ne yapacağı belli olmayan kediler.
Seksi Jordan Carver ile Yoga 03:04
Seksi Jordan Carver ile Yoga 26.296 izlenme - 3 yıl önce Seksi Jordan Carver ile Yoga
Cübbeli Ahmet Hoca: Yogada Şeytanlar Cirit Atar 01:37
Cübbeli Ahmet Hoca: Yogada Şeytanlar Cirit Atar 3.858 izlenme - 4 ay önce CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR? Gerçek adı Ahmet Mahmut Ünlü, takipçileri ona "Cübbeli Ahmet Hoca" diyor. 1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. Cübbeli Ahmet'in tarikat içinde isminin öne çıkmasında keskin zekası ve kıvrak, espritüel üslubunun payı büyük. Cübbeli Ahmet, İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok isim yetiştirerek hizmetlerine devam eden Hoca, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaazlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Şeyhi Mahmud Efendi'nin bütün sohbetlerinde Arapça eserleri okuyarak "mürşidinin Benim gören gözüm oldu" iltifatıyla cemaat içindeki mertebesini yükseltti. "Resaili Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Cübbeli Ahmet Dualarım kitabıyla ün yapmıştır. Tarikat içerisinde "Allah tarafından yazdırıldığına inanılan" Mahmut Efendi tarafından başlatılan Ruh'ul Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük emeğe sahiptir.
yoga mükemmel yaa 01:08
yoga mükemmel yaa 75.511 izlenme - 10 yıl önce acıklaması içinde :)
Nehir ve Kuş Sesi (8 Saat Doğa Sesleri) 08:20:03
Nehir ve Kuş Sesi (8 Saat Doğa Sesleri) 9.526 izlenme - 1 yıl önce Çalışma esnasında stresinizi azaltmak ve konsantrasyonunuzu korumak için dinleyebilirsiniz. Uykuya geçmekte zorlandığınız günlerde rahatlamak için dinleyebilirsiniz. 8 saat boyunca HD kalitede nehir, orman ve kuş sesi. Bahar mevsiminde kaydedilmiştir.
Adriene ile Yogaya Başlıyoruz 02:46
Adriene ile Yogaya Başlıyoruz 4.875 izlenme - 10 ay önce Adriene Mishler bacımız bizi yogaya davet ediyor.Bizi Sıcak yaz günlerinde gönlümüzü ferahlatacak hareketlere davet ediyor.İzliyoruz efenim.
Mültecilerin Yoga Yapan Kadınları Şaşırtması 03:07
Mültecilerin Yoga Yapan Kadınları Şaşırtması 4.502 izlenme - 9 ay önce Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, lastik botları batan 10 kaçak, yüzerek karaya çıktı. Kıyıdan yürüyerek ilerleyen kaçaklar, yoga yapan kadınların şaşkın bakışları arasında bir beach club'tan geçti.
Yoga Yapanların Komik Kazaları 02:52
Yoga Yapanların Komik Kazaları 7.178 izlenme - 2 yıl önce İnsanların yoga yaparken başına gelen komik şanssızlıklar...
Tek Amacı Yoga Yapmaktı... 00:32
Tek Amacı Yoga Yapmaktı... 6.603 izlenme - 2 yıl önce Sahilde yoga yapan kız bir anda internet fenomeni oldu. Bunun nedeni ise yaptığı hareketlerden çok başına gelenler...
recep ivedik-yoga 06:00
recep ivedik-yoga 37.430 izlenme - 7 yıl önce recep ivediğin en komik sahnesi
Çırılçıplak Yoga Yapmak 01:38
Çırılçıplak Yoga Yapmak 3.861 izlenme - 1 yıl önce Efendim, New York'taki bir yoga salonunda her geçen gün katılımcı sayısı artan bu etkinliğin amacı, kadın erkek gözetmeksizin yoga sırasında 'herkesin eşit' olduğunu anlamak. Şehre bu etkinliği kazandıran Vanessa Kennedy'ye göre tam anlamıyla eşitlik ancak herkes çıplakken gerçekleşebilir-miş güzide haber sitemizde yazdığına göre.. Bence "bizde olsa" esprileri iyidir, güzeldir, hatta ilki benden olsundur; "bizde olsa ne olur bilmem ama bana burdan seyredince bile komik geldi, her pozisyon değiştirdiklerinde bi gülme geliyor tööbe :) Katılım tek seans için 25 dolar, efendim. Bir de herkes için eşitlik, evet mesela camide aynı çizgide başbakanla lise öğrencisinin omuzlarını eşitlemesi, ve hiç kimsenin özel yerinin olmaması, kimseye özel muamele yapılmaması, engellilerin dışında herkesin yerde oturup aynı hareketleri yapması, aynı şeyleri söylemesi gibi şeklinde daha kaliteli olabilirmiş.
Hatha Yoga 34:04
Hatha Yoga 6.199 izlenme - 3 yıl önce 30 dakikalık Hatha Yoga Yakılan kalori: 145 Cinsiyet: kadın Boy: 170cm Kilo: 65kg Age: 25
Yoga Yapan Kadının Dramı 00:39
Yoga Yapan Kadının Dramı 6.914 izlenme - 2 yıl önce Denize Karşı Yoga Yapan Kadının Dramı