Hoşgeldiniz!

yogi

ayı yogi türkçe dublajlı fragman 01:19
ayı yogi türkçe dublajlı fragman 14.422 izlenme - 7 yıl önce ayı yogi filminin türkçe dublajlı fragmanı...
Ayı Yogi 3  Bölüm İzle   Türkçe Çizgi Film 03:00
Ayı Yogi 3 Bölüm İzle Türkçe Çizgi Film 1.756 izlenme - 2 yıl önce Çizgi film Çizgi Film İzle Pepe izle En iyi çizgi filmler Pepenin şarkıları Eski çizgi filmler Çizgi Film indir
ayı yogi 2010 01:19
ayı yogi 2010 7.703 izlenme - 7 yıl önce ayı yogi 2010www.sinelife.net
Ayı Yogi 5.Bölüm (Türkçe)  13:59
Ayı Yogi 5.Bölüm (Türkçe) 445 izlenme - 6 ay önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Gerçek Kötüler Kazanıyor - Türkçe Dublaj 11:20
Gerçek Kötüler Kazanıyor - Türkçe Dublaj 2.899 izlenme - 2 yıl önce Laff-A-Lympics'i sadece 2 defa önde tamamlayan, bunlardan birini İstanbul ayağında yapan Rüya takım Gerçek Kötüler. Bu bölümde İstanbul'un çölün ortasında, seyircilerin fesli adamlardan, çarşaflı kadınlardan oluşuyor olması insanın içinden yapımcılarına, 'Lan gidin biraz kitap okuyun, biraz atlas karıştırın lan!' dedirtiyor. Laff-A-Lympics Olimpiyatları'nın Türkçe versiyonu siteye ve ahaliye hayırlı uğurlu olsun Dublajsız hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1582/gercek-kotuler-kazaniyor-laff-a-lympics-istanbul
Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) 03:58
Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) 1.862 izlenme - 2 yıl önce Skrillex & Yogi feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace - Burial (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Pusha T:] I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled [Pusha T:] Hold up, this the game, it chose us Pioneer, started on my corner like the cold crush Had smokers linin' up the block like a gold rush The sayin' "live fast and die young" is what they told us The way that they mold us, perfect way that showed us How to get money, fuck bitches off this nose dust Showed me how to burn the block down before it slows up Before the window of opportunity close up [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a burial [Pusha T:] Lookin' from the top floor, what would I stop for? Still hear the crowd cheers, while I'm thinkin' encore Flyin' on a Concorde, listening to Tom Ford Frames match the song title, flyer than a Condor Little niggas rhyme poor, poverty flows in ya Part of beatin' hoes in, I am who you're tryin' for? I think not - Pusha, stay hot The coupe's got no roofs, Forever they stay drop nigga [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get 'em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a BURIAL And turned this bitch into a BURIAL!! [instrumental break] [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get 'em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a BURIAL __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) [Official Video] directed by grant singer produced by nathan scherrer production company: FREENJOY, INC. Skrillex & Yogi feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace - Burial Skrillex & Yogi - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace)
ayı yogi - fragman [ yogi bear ] 02:33
ayı yogi - fragman [ yogi bear ] 3.359 izlenme - 7 yıl önce ayı yogi - fragman [ yogi bear ]
Gerçek Kötüler Kazanıyor (Laff a Lympics İstanbul) 10:54
Gerçek Kötüler Kazanıyor (Laff a Lympics İstanbul) 2.404 izlenme - 2 yıl önce Tartışmalara son. Gerçek Kötülerin kazandığı bölüm karşınızda. Gerçek Kötüler kazanıyor ama Türkiye kaybediyor zira bu bölüm İstanbul'da geçiyor ve İstanbul çöl ortasında surlarla çevrili, Peçeli kadınlar ve Fesli Sakallı erkeklerke dolu bir Arap şehri olarak karşımızda. Bir de ortalıkta dolaşan bir hindi var. Lanet olsun lafalimpicse de hanna barberaya da. İğrençsiniz ibneler. Ha bi de hatırlıyorum diyenler bölümün İstanbulda geçtiğini neden hatırlamıyor orası da ayrı bi kolpa grosso yani.
yogi bear fragman 01:36
yogi bear fragman 3.443 izlenme - 7 yıl önce yogi bear fragman
Ayı Yogi - Jenerik  (Yogi Bear) 00:59
Ayı Yogi - Jenerik (Yogi Bear) 839 izlenme - 2 yıl önce Ayı Yogi ve arkadaşlarını kimse unutmamıştır sanırım. Çocukken güzel dakikalar geçirirdik. Şimdi de o dizinin jeneriğini izliyoruz
Ayı Yogi Çizgi Film  Ve Antika Sinema Makinası 00:24
Ayı Yogi Çizgi Film Ve Antika Sinema Makinası 4.927 izlenme - 8 yıl önce ayı yogi çizgi film ve antika sinema makinası
Ayı Yogi 4.Bölüm (Türkçe)  10:05
Ayı Yogi 4.Bölüm (Türkçe) 159 izlenme - 6 ay önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
yogi bear fragman 2 01:31
yogi bear fragman 2 1.711 izlenme - 7 yıl önce yogi bear fragman 2
Ayı Yogi 3.Bölüm (Türkçe)  14:09
Ayı Yogi 3.Bölüm (Türkçe) 135 izlenme - 6 ay önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Shishir Yogi - Malai Sikkim 04:30
Shishir Yogi - Malai Sikkim 98 izlenme - 3 ay önce Hindistan yöresinden güzel dinlendirici bir türkü 'Malai Sikkim'.Çok ilgimi çeken öğelerde bulunduran güzel parçayı söyleyen bıyıklı abimizin ismi ise Shishir Yogi.Referandum gündeminden bunaldığımız bu günlerde 'Malai Sikkim' dinleyerek stres atalım.Saygılar.
Ayı Yogi 2.Bölüm (Türkçe) 08:09
Ayı Yogi 2.Bölüm (Türkçe) 129 izlenme - 6 ay önce Ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Ayı Yogi (Çizgi Film) 18:21
Ayı Yogi (Çizgi Film) 419 izlenme - 2 yıl önce Ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Ayı Yogi Öldü 01:04
Ayı Yogi Öldü 281 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü çizgi film karakteri "Ayı Yogi"nin esinlenmesinde pay sahibi olan ABD'li efsane beyzbol oyuncusu Yogi Berra, hayata gözlerini yumdu.
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 19:21
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 724 izlenme - 2 yıl önce Yarışmamızın bu bölümü Alpler ve Tokyo'da geçmektedir. Keyifli seyirler. 1977 yılında Hanna Barbara tarafından yapılan çizgi dizidir. 24 bölüm süren çizgi filmde, çizgi karakterlerden oluşan üç takım her hafta dünyanın farklı bir şehrinde çeşitli yarışmalarda yarışmaktadırlar.
Ayı Yogi' nin Gemisi Jenerik 01:01
Ayı Yogi' nin Gemisi Jenerik 459 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun güzel çizgi filmlerinden biriydi Ayı Yogi ve Tayfası. Özellikle giriş müziği sözlerinde de denildiği üzere fantastiktir. Sitede olması gerektiğini düşündüm, buyrun gemimize..
Ayı Yogi 1.Bölüm (Türkçe) 03:06
Ayı Yogi 1.Bölüm (Türkçe) 87 izlenme - 6 ay önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Laff a Lympics 00:57
Laff a Lympics 617 izlenme - 2 yıl önce Hep gerçek kötüler kazansın istedim.Gerçi efsaneye göre varmış öyle bir bölüm.
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 01:04
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 575 izlenme - 2 yıl önce Havada asılı durma(Levitasyon) palavrasının iç yüzü. Uzaklara gitme burada da bolca var. Yersen.
ayı yogi ı fragmanı 1 00:06
ayı yogi ı fragmanı 1 503 izlenme - 6 yıl önce ayı yogi ı fragmanı 1 ayı yogi ı fragman sinemaayı yogioğluyla iyi geçinentembel bir o kadar haylaz karakteryellowstone milli parkına gelen piknikçilerin belalısı arı kovanlarının müptelasıçocukların izledikçe ders çıkaracağı maceralar yaşar.
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 00:06
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 268 izlenme - 3 yıl önce Kibar Ve Sevimli Ayıcık )) Ayı Yogi'nin Ruhu Bunda Sanırım ))
Rishikesh Yogi, Hindistan, Zafer Bozkaya 01:43
Rishikesh Yogi, Hindistan, Zafer Bozkaya 649 izlenme - 8 yıl önce
Asla Pes Etme! 04:54
Asla Pes Etme! 374 izlenme - 2 yıl önce Frank Medrano isimli abimiz körfez savaşı sırasında çok fazla paraşütle atladığı için dizi ve belinde ciddi sıkıntılar oluşmuş, doktorlar 15 yıl boyunca sürekli bir daha desteksiz yürümesinin mümkün olmadığını söylemişler kendisine. Uzun bir süre pes edip hayata küsmüş, sadece tekerlekli sandalye ya da koltuk değnekleriyle hareket etmiş. Çeşitli yoga eğitmenleri de yardım talebini reddetmiş, ta ki biri kabul edene kadar... O günden sonra hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapan Medrano, 15 yıldır mahkum olduğu değnekleri 6 ayda atmış, aldığı kiloları ise 10 ayda vermiş. Şişman insanların zayıflayıp hayata geri dönme hikayeleri de inanılmaz, ama bu bir başka... Asla pes etmeyin!
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 06:36
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 240 izlenme - 2 yıl önce Yekta Kopan, Toprak Sergen gibi isimlerin dublajını yaptığı, Muttley'in gülüşüne hayran olduğumuz çocukluk günlerimizin vazgeçilmeziydi bu çizgi film. Hangimiz kötülerin kazanmasını istemedik ki?
Laff-a-lympics Olimpiyatları - İtalya ve Kitty Hawk, Kuzey Carolina 22:09
Laff-a-lympics Olimpiyatları - İtalya ve Kitty Hawk, Kuzey Carolina 163 izlenme - 2 yıl önce Yarışmamızın bu bölümü İtalya ve Kitty Hawk, Kuzey Carolina da geçmektedir. Keyifli seyirler. 1977 yılında Hanna Barbara tarafından yapılan çizgi dizidir. 24 bölüm süren çizgi filmde, çizgi karakterlerden oluşan üç takım her hafta dünyanın farklı bir şehrinde çeşitli yarışmalarda yarışmaktadırlar.
Yogi & Skrillex - Burial 03:58
Yogi & Skrillex - Burial 108 izlenme - 2 yıl önce Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) [Official Video]