Hoşgeldiniz!

yogi

Ahmet Çakar'dan Ümit Özat'a Ayı Yogi Benzetmesi (Derin Futbol) 00:48
Ahmet Çakar'dan Ümit Özat'a Ayı Yogi Benzetmesi (Derin Futbol) 614 izlenme - 1 ay önce Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Gençlerbirliği-Galatasaray maçının ardından Ümit Özat hakkında ilginç bir benzetmeye imza atmış.
ayı yogi türkçe dublajlı fragman 01:19
ayı yogi türkçe dublajlı fragman 14.501 izlenme - 8 yıl önce ayı yogi filminin türkçe dublajlı fragmanı...
Ayı Yogi 3.Bölüm (Türkçe)  14:09
Ayı Yogi 3.Bölüm (Türkçe) 3.010 izlenme - 1 yıl önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
ayı yogi 2010 01:19
ayı yogi 2010 7.719 izlenme - 8 yıl önce ayı yogi 2010www.sinelife.net
Gerçek Kötüler Kazanıyor - Türkçe Dublaj 11:20
Gerçek Kötüler Kazanıyor - Türkçe Dublaj 3.921 izlenme - 3 yıl önce Laff-A-Lympics'i sadece 2 defa önde tamamlayan, bunlardan birini İstanbul ayağında yapan Rüya takım Gerçek Kötüler. Bu bölümde İstanbul'un çölün ortasında, seyircilerin fesli adamlardan, çarşaflı kadınlardan oluşuyor olması insanın içinden yapımcılarına, 'Lan gidin biraz kitap okuyun, biraz atlas karıştırın lan!' dedirtiyor. Laff-A-Lympics Olimpiyatları'nın Türkçe versiyonu siteye ve ahaliye hayırlı uğurlu olsun Dublajsız hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1582/gercek-kotuler-kazaniyor-laff-a-lympics-istanbul
Ayı Yogi 3  Bölüm İzle   Türkçe Çizgi Film 03:00
Ayı Yogi 3 Bölüm İzle Türkçe Çizgi Film 1.893 izlenme - 3 yıl önce Çizgi film Çizgi Film İzle Pepe izle En iyi çizgi filmler Pepenin şarkıları Eski çizgi filmler Çizgi Film indir
Gerçek Kötüler Kazanıyor (Laff a Lympics İstanbul) 10:54
Gerçek Kötüler Kazanıyor (Laff a Lympics İstanbul) 3.161 izlenme - 3 yıl önce Tartışmalara son. Gerçek Kötülerin kazandığı bölüm karşınızda. Gerçek Kötüler kazanıyor ama Türkiye kaybediyor zira bu bölüm İstanbul'da geçiyor ve İstanbul çöl ortasında surlarla çevrili, Peçeli kadınlar ve Fesli Sakallı erkeklerke dolu bir Arap şehri olarak karşımızda. Bir de ortalıkta dolaşan bir hindi var. Lanet olsun lafalimpicse de hanna barberaya da. İğrençsiniz ibneler. Ha bi de hatırlıyorum diyenler bölümün İstanbulda geçtiğini neden hatırlamıyor orası da ayrı bi kolpa grosso yani.
ayı yogi - fragman [ yogi bear ] 02:33
ayı yogi - fragman [ yogi bear ] 3.381 izlenme - 8 yıl önce ayı yogi - fragman [ yogi bear ]
Muttley Gülüşü - Laff A Lympics 00:04
Muttley Gülüşü - Laff A Lympics 2.463 izlenme - 3 yıl önce 90'larda çocuk olmak denince akla gelen Laff-a-Limpics olimpiyatlarındaki en muhteşem karakterdir Muttley. Hafızalarımızda o kadar yer etmiştir ki bazen pis pis gülmek istediğimizde onun gibi güleriz.
yogi bear fragman 01:36
yogi bear fragman 3.780 izlenme - 8 yıl önce yogi bear fragman
Ayı Yogi 4.Bölüm (Türkçe)  10:05
Ayı Yogi 4.Bölüm (Türkçe) 673 izlenme - 1 yıl önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) 03:58
Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) 1.874 izlenme - 3 yıl önce Skrillex & Yogi feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace - Burial (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Pusha T:] I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled [Pusha T:] Hold up, this the game, it chose us Pioneer, started on my corner like the cold crush Had smokers linin' up the block like a gold rush The sayin' "live fast and die young" is what they told us The way that they mold us, perfect way that showed us How to get money, fuck bitches off this nose dust Showed me how to burn the block down before it slows up Before the window of opportunity close up [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a burial [Pusha T:] Lookin' from the top floor, what would I stop for? Still hear the crowd cheers, while I'm thinkin' encore Flyin' on a Concorde, listening to Tom Ford Frames match the song title, flyer than a Condor Little niggas rhyme poor, poverty flows in ya Part of beatin' hoes in, I am who you're tryin' for? I think not - Pusha, stay hot The coupe's got no roofs, Forever they stay drop nigga [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get 'em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a BURIAL And turned this bitch into a BURIAL!! [instrumental break] [Pusha T & Ayak:] (x2) I came, I saw, I conquered, I balled I came, I saw, I conquered, I balled Yogi said get 'em so I got 'em all (Yuugh!) And turned this bitch into a BURIAL __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Yogi & Skrillex - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace) [Official Video] directed by grant singer produced by nathan scherrer production company: FREENJOY, INC. Skrillex & Yogi feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace - Burial Skrillex & Yogi - Burial (feat. Pusha T, Moody Good, TrollPhace)
Ayı Yogi 5.Bölüm (Türkçe)  13:59
Ayı Yogi 5.Bölüm (Türkçe) 613 izlenme - 1 yıl önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Mısır ve Sherwood Forest 22:30
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Mısır ve Sherwood Forest 1.970 izlenme - 3 yıl önce Hanna Barbara cizgi film karakterlerinin tümünün toplanıp yarıştırıldığı doksanların güzel çizgi filmlerinden biriydi. Ayı Yogi ve tayfasının çizgi filmleriyle yetişmiş olan benim de dahil olduğum bir gençliğin, hunharca Yogileri tuttuğu ama yapımcıların ısrarla Scooby'lere prim tanıyıp süper star ayrıcalığı tanıdıkları ve inatla şampiyonluk sayısını arttırdıkları çizgi film olmuştur. The Scooby-Doobys: scooby-doo scooby-dum shaggy hong kong phooey jeannie babu dynomutt tinker blue falcon captain caveman speed buggy branda chance dee dee sykes taffy dare The Yogi Yahooeys: yogi bear huckleberry hound hokey wolf snooper blabber wally gator quick draw mcgraw auggie doggie dixie jinks doggie daddy boo boo pixie grape ape yakky doodle cindy bear The Really Rottens: mumbly dastardly dalton mr. creepley daisy mayhem sooey pig magic rabbit dread baron the great fondoo orful octopus dinky dalton dirty dalton mrs. creepley
Ayı Yogi Çizgi Film  Ve Antika Sinema Makinası 00:24
Ayı Yogi Çizgi Film Ve Antika Sinema Makinası 4.940 izlenme - 9 yıl önce ayı yogi çizgi film ve antika sinema makinası
Ayı Yogi - Jenerik  (Yogi Bear) 00:59
Ayı Yogi - Jenerik (Yogi Bear) 937 izlenme - 3 yıl önce Ayı Yogi ve arkadaşlarını kimse unutmamıştır sanırım. Çocukken güzel dakikalar geçirirdik. Şimdi de o dizinin jeneriğini izliyoruz
Ayı Yogi 2.Bölüm (Türkçe) 08:09
Ayı Yogi 2.Bölüm (Türkçe) 474 izlenme - 1 yıl önce Ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Ahmet Çakar'ın Ümit Özat'a Ayı Yogi Demesi 00:48
Ahmet Çakar'ın Ümit Özat'a Ayı Yogi Demesi 48 izlenme - 1 ay önce Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Gençlerbirliği-Galatasaray maçının ardından Ümit Özat hakkında "Ayı Yogi" benzetmesinde bulundu ve şampiyona adaylarının hepsinden puan aldı diyerek tebrik etti.
yogi bear fragman 2 01:31
yogi bear fragman 2 1.749 izlenme - 8 yıl önce yogi bear fragman 2
Çocukluğumuzun Unutulmaz Çizgi Filmleri 14:26
Çocukluğumuzun Unutulmaz Çizgi Filmleri 1.011 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun bizi televizyon başına esir eden çizgi filmleri... Toplam 44 adet Çizgi film İntrosu. Kupon yok, beklemek yok. Sırasıyla; alvin ve arkadaşları, beverly hills, voltran, richie rich, speedy gonzalez, ghost busters (hayalet avcıları), dinazor denver, heidi, ninja turtles (ninja kaplumbağalar), tsubasa, belle & sebastian, atom karınca, batman ve robin, casper (sevimli hayalet), clementine, cesur ayılar, duffy duck, duckula, g.i.joe, he-man, müfettiş gadget, jumbo jet set, captain caveman (kaptan mağara adamı) köstebek mock ve sweet, laff-a-lympics, red kit (lucky luke), mavi suyun esrarı, 80 günde devr-i alem, sylvian ailesi, şirinler (smurfs), temel reis (popeye), thunder cats, tenten (tintin), transformers, varyemez amca, vikingler, ağaçkakan woody (woodpecker), yakari, uzay şerifleri, az gittik uz gittik, rahan, nils ve uçankaz, arı maya, değerli, kalimero, taş devri, pembe panter, ayı yogi, şeker kız candy, mickey mouse, gufi, pollyanna, alice harikalar diyarında, jetgiller, charlote
Ayı Yogi 1.Bölüm (Türkçe) 03:06
Ayı Yogi 1.Bölüm (Türkçe) 312 izlenme - 1 yıl önce ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-Barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Ayı Yogi' nin Gemisi Jenerik 01:01
Ayı Yogi' nin Gemisi Jenerik 551 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun güzel çizgi filmlerinden biriydi Ayı Yogi ve Tayfası. Özellikle giriş müziği sözlerinde de denildiği üzere fantastiktir. Sitede olması gerektiğini düşündüm, buyrun gemimize..
Ayı Yogi Öldü 01:04
Ayı Yogi Öldü 315 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü çizgi film karakteri "Ayı Yogi"nin esinlenmesinde pay sahibi olan ABD'li efsane beyzbol oyuncusu Yogi Berra, hayata gözlerini yumdu.
Ayı Yogi (Çizgi Film) 18:21
Ayı Yogi (Çizgi Film) 480 izlenme - 2 yıl önce Ayı Yogi çok sayıda çizgi roman, animasyon, televizyon şovları ve filmlerde yer aldı Hanna-barbera tarafından oluşturulan bir aile çizgi film karakteridir. Daws, Yogi'yi Huckleberry Hound Show'da destekleyici bir karakter olarak 1958 yılında yarattı. Ayı Yogi Hanna-Barbera tarafından oluşturulan ilk karakterlerdendir, ve Huckleberry Hound'da daha popüler oldu. Ocak 1961'de ilk, kendi gösterisinde, segmentler Snagglepuss ve Yakky Doodle, Kellogg's'un sponsorluğunda Ayı Yogi gösterime verildi. Hokey Kurt Huckleberry Hound Show onun segmentinde yer aldı. Bir müzikal animasyon filminde "Merhaba! Ben Ayı Yogi!" ("Hey There! It's Yogi Bear!"), için 1964 yılında üretildi. ve Hanna-Barbera'nın en çok tanınan karakterlerden biri oldu.
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 19:21
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 907 izlenme - 3 yıl önce Yarışmamızın bu bölümü Alpler ve Tokyo'da geçmektedir. Keyifli seyirler. 1977 yılında Hanna Barbara tarafından yapılan çizgi dizidir. 24 bölüm süren çizgi filmde, çizgi karakterlerden oluşan üç takım her hafta dünyanın farklı bir şehrinde çeşitli yarışmalarda yarışmaktadırlar.
Laff a Lympics 00:57
Laff a Lympics 796 izlenme - 3 yıl önce Hep gerçek kötüler kazansın istedim.Gerçi efsaneye göre varmış öyle bir bölüm.
İnsana Benzeyen Köpek 01:41
İnsana Benzeyen Köpek 24 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyaya fotoğrafı yüklenen köpek Yogi, görenleri şaşırttı. Çünkü Yogi'nin gözleri, dudakları ve bıyıkları adeta bir insana benziyor...
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 01:04
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 654 izlenme - 3 yıl önce Havada asılı durma(Levitasyon) palavrasının iç yüzü. Uzaklara gitme burada da bolca var. Yersen.
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Fransa ve Avusturalya 22:45
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Fransa ve Avusturalya 283 izlenme - 3 yıl önce Özleyenlere nostalji yaşatmak için haftada bir belki iki bölüm yayınlayacağım. Keyifli seyirler. 1977 yılında Hanna Barbara tarafından yapılan çizgi dizidir. 24 bölüm süren çizgi filmde, çizgi karakterlerden oluşan üç takım her hafta dünyanın farklı bir şehrinde çeşitli yarışmalarda yarışmaktadırlar.
Laff-A-Lympics - Kahramanlar Yarışıyor - 2. Bölüm 21:46
Laff-A-Lympics - Kahramanlar Yarışıyor - 2. Bölüm 559 izlenme - 3 yıl önce Salçalı ekmeklerimizi ve capri sunlarımızı alıp nostaljiye devam ediyoruz iyi seyirler efenim yaba daba duuuuuuu...