Hoşgeldiniz!

yoğunluğu

Çiçek Mezadında Sevgililer Günü Yoğunluğu 01:54
Çiçek Mezadında Sevgililer Günü Yoğunluğu 3 izlenme - 2 hafta önce Sevgililer Günü dolayısıyla Yalova’da kurulan çiçek mezadında satışlar arttı. Günde 2 bin olan gül satışı Sevgililer Günü dolayısıyla 20 bine çıktı. Yalova’da Flora Çiçekçilik Üretim Pazarlama Kooperatifi tarafından düzenlenen çiçek mezadında Sevgililer Günü yoğunluğu yaşanıyor. Satıcılar Sevgililer Gününde vitrinlerini süsleyecek çiçekleri satın almak için mezada akın etti. İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Yalova’dan gelen çiçekçiler en güzel çiçeği en iyi fiyata almak için yarıştı. Mezadın en gözde çiçeği her zaman olduğu gibi gül oldu. Mezatta gül satışının neredeyse 10 kat arttığını vurgulayan Flora Çiçekçilik Üretim Pazarlama Kooperatifi yetkilisi Onur Ateş, “Sevgililer Günü üreticilerin beklediği bir gün. Yoğun talep var. Günde 2 bin adet gül satarken şu anda 20 bin gül satıyoruz. Çok çeşitli çiçek satışımız var" dedi.
otogarda bayram yoğunluğu 03:03
otogarda bayram yoğunluğu 192 izlenme - 7 yıl önce otogarda bayram yoğunluğu
Trafik yoğunluğu 01:08
Trafik yoğunluğu 53 izlenme - 6 yıl önce TRAFİK YOĞUNLUĞU
Atatürk Havalimanı'nda Bayram Yoğunluğu Başladı 05:17
Atatürk Havalimanı'nda Bayram Yoğunluğu Başladı 5 izlenme - 6 ay önce Atatürk Havalimanı'nda bayram yoğunluğu başladı Atatürk Havalimanı'nda bugün yolcu ve uçuş rekoru kırılacak Yoğunluk nedeniyle otoparkta yer kalmadıİSTANBUL - Atatürk Havalimanı'nda bugün tüm zamanların yolcu ve uçuş rekoru kırılacak.
Yoğunluk Testleri - Eurolab 01:06
Yoğunluk Testleri - Eurolab 3 izlenme - 4 ay önce KUMAŞLARIN METREKARE gramajı, yani kumaşın ağırlığı, günlük yaşamda kumaşın kalınlığı ya da yoğunluğu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kumaşların örgüsü, eni, boyu, kumaşı oluşturan lif ya da ipliklerin kalınlıkları ve kumaş içindeki yoğunluk ya da sıklıkları ve kalınlığı kumaşların belli başlı yapısal özelliklerindendir. Tüketicilerin bugün çok üzerinde durdukları kumaşların dökümlülük özelliği de kumaşın yoğunluğu, gramajı ve yumuşaklığı ile doğrudan ilgilidir. Kumaşın yoğunluğunun düşük olması kumaşın tutumunu değiştirir ve hava geçirgenliğini arttırır. Sıklık, kumaşın eni ve boyu yönünde belli bir uzunluğa giren iplik sayısına denmektedir. Bu özellik kumaşın yumuşaklığı ve yoğunluğu üzerinde oldukça etkilidir. Yoğunluk Tayini için laboratuvarımız Eurolab ile çalışabilirsiniz. https://www.laboratuvar.com/tekstil-testleri/fiziksel-testler/yogunluk-tayini
Trafik Yoğunluğuna Go Jek'li Çözüm 00:54
Trafik Yoğunluğuna Go Jek'li Çözüm 4 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'da motosikletli taşıma uygulaması Go-Jek, hızlı taşıma hizmetiyle Cakarta'nın trafik sorununu fırsata çevirdi.