Hoşgeldiniz!

yok olmak

Zu Spat - Türkçe 03:41
Zu Spat - Türkçe 10.086 izlenme - 9 yıl önce sensİz aŞk the dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj muratthe dj murat
Mabel Matiz - Aşk Yok Olmak - Karaoke 01:27
Mabel Matiz - Aşk Yok Olmak - Karaoke 1.766 izlenme - 4 yıl önce Aşk Yok Olmak Final
Mabel Matiz Aşk Yok Olmak 03:43
Mabel Matiz Aşk Yok Olmak 1.115 izlenme - 4 yıl önce Çok Kararlısın Kalbimi Çıra Gibi Yakmaya Niye Duvar Çekiyorsam Yanıyorum İçin İçin, Bitti İşim Saklar Mı Yüreğin Yüreğimi İçinin Her Yerinde Eski Kelimeler Döndürüyor Başımı Sen Söylediğinde Korkular.. Arzular.. Nasıl Başım Dar Bilsen Şaşarsın Yar Her Yerim Kördüğüm Dolaşık İpin Ucunu Bul Çözeyim Her Ayrıntım Sayıklıyor Sükunetim Deliliğimden Aşk Yok Olmak Diyor Biri Yar Ben Yokum Yok Zaten Ayyaş Ruhum Sayıklıyor Her Zerrem Sende Çarpıyor Aşk Yok Olmaksa Şimdiden Yar Ben Yokum Ben De Zaten Bin Çalıntı Aşk Tecrübesi Bakıyor Gözlerime Ah Soru Soruyorsam Tuzağına Düşeceğim Bana Günah Saklar Mı Yüreğin Yüreğimi İçinin Her Yerinde Eski Kelimeler Döndürüyor Başımı Sen Söylediğinde Korkular… Arzular.. Nasıl Başım Dar Bilsen Şaşarsın Yar Her Yerim Kördüğüm Dolaşık İpin Ucunu Bul Çözeyim Her Ayrıntım Sayıklıyor Sükunetim Deliliğimden Aşk Yok Olmak Diyor Biri Yar Ben Yokum Yok Zaten Ruhum Depremlere Gebe Sükunetim Deliliğimden Aşk Yok Olmak Diyor Biri Yar Ben Yokum Yok Zaten Her Ayrıntım Sayıklıyor Sükunetim Deliliğimden Aşk Yok Olmak Diyor Biri Yar Ben Yokum Yok Zaten Ayyaş Ruhum Sayıklıyor Her Zerrem Sende Çarpıyor Aşk Yok Olmaksa Şimdiden Yar Ben Yokum Ben De Zaten
Karsılıksız 01:10
Karsılıksız 878 izlenme - 10 yıl önce ask acısı
İnsan Sonrası Dünya - Bbc (1. Bölüm) 10:24
İnsan Sonrası Dünya - Bbc (1. Bölüm) 234 izlenme - 3 yıl önce Eğer gezegende insan olmasaydı nelerin dünyanın beklediği ve ekolojik dengenin nasıl olacağını anlatan oscarlık belgesel ilk partını attım devam etmek ısteyenler life after people yazıp izleyebilirler.
Yok Olmak Yoktur! - Çay House 03:47
Yok Olmak Yoktur! - Çay House 222 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da İslami, felsefi ve bilimsel sorulara cevaplar aradığımız Risale-i Nur derslerine sizleri de bekliyoruz. Yok olmak üzerine beyin açıcı bir kesit izleyelim.
Görünmez Adam 00:13
Görünmez Adam 511 izlenme - 9 yıl önce ferdi
21 Aralık 2012'de Dünyanın Sonu Gelecek mi? 04:58
21 Aralık 2012'de Dünyanın Sonu Gelecek mi? 160 izlenme - 3 yıl önce Halkımıza sorduj ve dünyanın sonunun gelip gelmeyeceğine işilkin cevaplarını aldık. Hep beraber izliyoruz ve kendi fikrimizi yorum kısmına yazıyoruz.
Ölümden Sonra Hayat Var Mı ? Ahiret Gününe İnanmak Lazım 11:20
Ölümden Sonra Hayat Var Mı ? Ahiret Gününe İnanmak Lazım 348 izlenme - 5 yıl önce Ölümden Sonra Hayat Var mı ?
Ölümden sonra hayat olduğunu aklım almıyor diyenlere ne cevap vermek lazımdır ? 11:47
Ölümden sonra hayat olduğunu aklım almıyor diyenlere ne cevap vermek lazımdır ? 298 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, ölümden sonra hayat olduğu konusunda şüphesi olanların, altyapısı olmayan insanlar olduğu ve bunlara ne cevap verilmesi gerektiği nakillerle anlatılmaktadır.
Atilla Kaptan - Star Trek 00:53
Atilla Kaptan - Star Trek 95 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat'ta hepimizin sevgilisi olan Atilla Kaptan'ı sitemizde anmak için bu video'u yolladım. Atilla Kaptan bu videosunda bizlere genel videolarının tersine sesli bir mesaj vermese de, biz onun sadece normal gemi değil uzay gemisi'de kullanabilirim, gerektiğinde ışınlanıp kendimi yok edebilirim ve pc efekt bilgimle de hepinize gömerim mesajlarını gayet iyi anlıyoruz.
öldükten sonra dile gelmez azaplara ve sıkıntılara düşmemek için 10:36
öldükten sonra dile gelmez azaplara ve sıkıntılara düşmemek için 109 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette insanın öldükten sonra rahat olması ahiretin dile gelmeyen azaplarına ve sıkıntılarına düşmemesi için yapması gerekenler anlatılmaktadır.
Ferdi Korkmazer - Aşk Yok Olmak Değilsin 03:21
Ferdi Korkmazer - Aşk Yok Olmak Değilsin 8 izlenme - 3 yıl önce Daha İyileri İçin Beğen :)