Hoşgeldiniz!

yoklama

Eski Okullar ile Şimdiki Okullar Arasındaki 8 Fark 05:25
Eski Okullar ile Şimdiki Okullar Arasındaki 8 Fark 14.303 izlenme - 2 ay önce Bu videoda eski okullar ile yeni okulları karşılaştırıyoruz. Bu tabii aynı zamanda o dönemdeki öğrencileri ve öğretmenleri şimdi ile karşılaştırmak anlamına da geliyor. OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İç Çamaşırına Kadar Aranan CNN Muhabiri 01:11
İç Çamaşırına Kadar Aranan CNN Muhabiri 26.014 izlenme - 7 ay önce ABD'de terör nedeniyle alarma geçen güvenlik görevlileri, havaalanında kuş uçurtmuyor. CNN'nin muhabirlerinden Angela Rye, yolculuğu için geldiği Detroit Havaalanı'nda güvenlik güçlerine takıldı. Amerika'da terör nedeniyle güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarılmıştı. Rye bir arkadaşından bu durumun rahatsızlık verici olduğunu kanıtlamak için video çekmesini istedi ve bunu CNN'de yayınladı. İç çamaşırına kadar aranan muhabir bu durum karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Rye yazdığı makalede ise Amerikan hükümetine ağır eleştirilerde bulundu.
Slugterra - Yoklama - Çizgi Film 01:59
Slugterra - Yoklama - Çizgi Film 3.636 izlenme - 2 yıl önce Slugterra - Yoklama - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
karınca yoklama alıyor :) 00:37
karınca yoklama alıyor :) 8.613 izlenme - 8 yıl önce al bakalım al bi sen kalmıştın almayan :))
irakta yoklama(komedi) 00:14
irakta yoklama(komedi) 2.908 izlenme - 8 yıl önce çok komik ya semmo :d
Tarak Taraktır, Yeter ki İş Görsün 02:31
Tarak Taraktır, Yeter ki İş Görsün 2.103 izlenme - 2 yıl önce Tarak taraktır, şeftali ise şeftalidir. Kavunsa kavun, karpuz da karpuzdur. Bu konular da hem fikirsek kesitimizde irdelenen konunun erkek izleyecilerimiz üzerinde etkileri farklı olacaktır. Ben demiyorum efendim, rakamlar öyle söylüyor. Hani erkek olsan anlarsın dediğimiz konulardandır.
Dersanede Gizli Şhoww 01:15
Dersanede Gizli Şhoww 2.005 izlenme - 9 yıl önce hoca ders anlatırken yoklama fişinden numaramı sildim yok yazılmıstık iki ders ethemle :d
hoca derse girerken yoklama alıyor. 00:14
hoca derse girerken yoklama alıyor. 322 izlenme - 6 yıl önce
Ögretmen Dayağı 00:15
Ögretmen Dayağı 723 izlenme - 9 yıl önce c.cos
ırak ta öğrenci yoklaması 00:14
ırak ta öğrenci yoklaması 780 izlenme - 7 yıl önce
Rıza Baba Yoklama Çekiyor (Arka Sokaklar) 01:02
Rıza Baba Yoklama Çekiyor (Arka Sokaklar) 841 izlenme - 5 yıl önce Rıza Baba Yoklama Çekiyor (Arka Sokaklar)
görev sİzde yariŞma programi 04:38
görev sİzde yariŞma programi 1.080 izlenme - 8 yıl önce cenkle yoklama programında gerçekleşen görev sizde adlı yarışma programına katılan dinleyicilerin eğlenceli yarışması.
irak ta öğrenci yoklaması  00:15
irak ta öğrenci yoklaması 582 izlenme - 8 yıl önce koptum ya
Sınıf Yoklaması...xd 00:33
Sınıf Yoklaması...xd 236 izlenme - 7 yıl önce sınıfta yoklama alınıyo fakat herkez başka yerlerde...xd
Milli Futbolcu Enes Ünal Atatürk Havalimanında Gözaltına Alındı 01:25
Milli Futbolcu Enes Ünal Atatürk Havalimanında Gözaltına Alındı 5 izlenme - 1 ay önce 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Arnavutluk’da Kosova ile karşılaşan Milli Takım sabah erken saatlerde İstanbul’a geldi. Kosova maçının ardından İstanbul’a gelen Milli Takım oyuncularından Enes Ünal yoklama kaçağı olduğu için bir süre Atatürk Havalimanı Pasaport Büro Amirliğinde bir süre bekletildi. Mesai saatinin başlamasının ardından, kendisine yoklama kaçağı olduğu ve en kısa sürede Askerlik Şubesine gitmesi gerektiği tebliğ edilen Enes Ünal, daha sonra havalimanından ayrıldı.
Evlenmek İçin Eşinin Büyümesini Bekleyen Adam 01:12
Evlenmek İçin Eşinin Büyümesini Bekleyen Adam 94 izlenme - 2 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında yine oldukça samimi ve sıcak sohbetler dönmüş, abi de az çakal değilmiş haa 5 sene hayatını yaşamış 3 ayda bir de yoklamış ohhh...
görev sİzde yariŞma programi 05:23
görev sİzde yariŞma programi 219 izlenme - 8 yıl önce cenk alptekinin cenkle yoklama radyo programında gerçekleştirdiği görev sizde isimli yarışma programı.
Hüzünlü Yoklama 00:50
Hüzünlü Yoklama 53 izlenme - 5 yıl önce Hüzünlü yoklama
görev sİzde yariŞma programi 03:05
görev sİzde yariŞma programi 96 izlenme - 8 yıl önce cenkle yoklamada gerçekleşen görev sizde programında dinleyenler verilen görevleri 2 dakika içerisinde yerine getiriyorlar ve yanlarında bulunan bir başka kişi onları videoya alıyor