Hoşgeldiniz!

yoko

The Beatles - Now and Then (Remastered) 03:10
The Beatles - Now and Then (Remastered) 5.371 izlenme - 2 yıl önce I know it's true, it's all because of you And if I make it through, it's all because of you And now and then, if we must start again Well we will know for sure, that I love you I don't want to lose you - oh no, no, no Lose you or abuse you - oh no, no, no But if you have to go, away If you have to go... ... Now and then, I miss you Oh now and then, I... I know it's true to me...
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 03:25
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 2.599 izlenme - 3 yıl önce Lyrics: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAOOOUUH OW WO UH UH UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAOWHAOOH OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! WAHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHAHA HOOHA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHAHAHAHAHHAHAHAHA HAHA HAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HO HO HO (indistinguishable) WOWOWOWOWOWOWOWOWOWO HUHOOHUHOOHOOHU HO HO.... WOHO OOHOOHOHA OOHOOHOHA OOHOOHOOHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHA AHA AHA AHAHAHAHAHAHOOHOOHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHAHOOHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHA AH HA HOO OH HO OOH HO OOOHHH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA AHHA HAHA ha OHHAHAHA OHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHAHAHHA AHHA AHAHA AHAHA aaaaaahhhhhhh..... (followed by a confided smirk)
John Lennon - İmagine (Live Mike Douglas Show) 03:19
John Lennon - İmagine (Live Mike Douglas Show) 8.302 izlenme - 10 yıl önce john lennon ya...
John Lennon - Imagine (1971) 03:26
John Lennon - Imagine (1971) 757 izlenme - 3 yıl önce Sitede klibini bulamadım bu efsane şarkının ve eklemek istedim. John Lennon'ın bir müzik efsanesi olduğunun kanıtıdır bu şarkı. John Lennon'ın insanoğluna bir armağanıdır. Din yok, mülkiyet yok, bağlanacak ülke yok; daha ne olmasın?
Yoko (Fragman) 02:10
Yoko (Fragman) 900 izlenme - 4 yıl önce Yoko On bir yaşındaki Pia babasını kaybetmiştir ve bu yeni duruma uyum sağlamakta çok zorlanmaktadır. Bir gün ağaç evinde ortaya çıkıveren Yoko adındaki bir Yeti (Tibet’te yaşadığı varsayılan kar adamı) her şeyi değiştirecektir.
John Lennon on Love 05:49
John Lennon on Love 319 izlenme - 2 yıl önce Liverpool ülkü ocakları başkanı, 70'lerin hippisi barış elçisi John Lennon ve uğrunda The Beatles'tan vazgeçtiği eşi Yoko Ono'nun Howard Smith'e verdiği röportaj
Yoko Ono - Cut Piece Gösterisi (1965) 08:03
Yoko Ono - Cut Piece Gösterisi (1965) 210 izlenme - 3 yıl önce Efenim sitede türlü türlü meziyetleriyle izlediğimiz "meme" diye tabir edilen organa ve kadın bedenine olan hassasiyetimiz malum. 1965'te Carnegie Hall'da sahnelenen bu performansta Yoko Ono ablamız izleyicileri taciz, müdahale, teşhir, tecavüz, gözetleme gibi duygularla karşılaşmaya çağırıyor. performans sanatının bu güzide eseri çokça tekrarlanmış ve türevleri izleyiciye sunulmuştur.
John Lennon - Look At Me 02:55
John Lennon - Look At Me 203 izlenme - 3 yıl önce John Lennon şaheser şarkılarından biridir Look At Me. Bu şarkıyı yazarken John Lennon hayatının en karmaşık döneminde yazdığını belirtmişti ve zaten şarkının sözlerine baktığımız zaman bunu görebiliyoruz.
John Lennon - Instant Karma 03:35
John Lennon - Instant Karma 152 izlenme - 3 yıl önce John Lennon'ın sesinin berraklığını ve kuvvetini gözler önüne seren, büyüleyici sözleri bulunan 1970 yapımı şarkısı. Klibinde Yoko yengenin örgü performansı görülebilir.
Emre Kaya 02:18
Emre Kaya 232 izlenme - 6 yıl önce bu müziği beğeniyom
John Lennon & Yoko Ono 02:58
John Lennon & Yoko Ono 115 izlenme - 2 yıl önce Lennon ve Ono çifti evliliklerinin yaratacağını bildikleri kamuoyu ilgisinden faydalanıp savaşı protesto etmenin şiddet içermeyen yolları da olduğu mesajlarını verme girişimlerini farklı bir yolla gösterdiler. Bed-ins for peace adıyla da anılan bu eylemlerinde 25-31 Mart arası her gün sabah 9 - akşam 9 arası Amsterdam Hilton otelde, yatakta ikamet edip, dünya basınını ağırlamışlar ve sorulara cevap vermek suretiyle istedikleri dikkati fazlasıyla çekmişlerdir. "Yapmak istediğimiz şey dünyaya, özellikle de gençliğe ve barış taraftarı ya da şiddet karşıtı protesto yapmakla ilgilenen herkese, bir mesaj vermektir. İstiyoruz ki herkes bu konuda ya çok ağır ya da fazla entelektüel takılındığını görsün. Herkes barış hakkında konuşuyor ama bir kaç kişi dışında hiç kimse gerçekten bir şey yapmaya çalışmıyor. Bir kaç kişi yürüyüş organize ediyor ve bunun tek elle tutulur sonucu, ertesi gün gazetelerde yürüyüşte çıkan kavgaların ve şiddetin haberleri oluyor. Bizim amacımız insanlara protestonun da değişik yolları olabileceğini ve bunun da onlardan birisi olduğunu göstermekti. Herkes böyle bir şeyler yapabilir, saç uzatabilir, tatilinin bir haftasını barış için bi şekilde feda edebilir. Hatta barış karşıtı da protesto yapabilir. Ama bunu barış içinde yapmak önemlidir. Çünkü inancımız odur ki barış, ancak barışçıl metodlarla elde edilebilir. Mevcut düzene, düzenin silahlarıyla karşı koymak anlamsızdır çünkü o her zaman kazanır, binlerce yıldır da kazanmakta. Şiddet oyununu oynamayı o gayet iyi bilir ve onun için sizi tespit etmek ve vurup ortadan kaldırmak her zaman çok kolaydır. Başedemediği şey barış dolu esprili mesajlardır, onun zayıf yönü de budur. Bizim mesajımız da budur..."(Onedio)
Beatles'i Yıkan Kadından Akıllara Zarar Konser 02:54
Beatles'i Yıkan Kadından Akıllara Zarar Konser 146 izlenme - 3 yıl önce John Lenon'un eski karısı, Beatles'in dağılmasında önemli rol oynayan YOKO ONO hala John Lenon'un ekmeğini yiyor sanırım. Plastic Ono Band adlı grubu ile ''Don't Worry'' adlı şarkısını icraa ediyor. Kyoko / Glastonbury 2014.
John Lennon - Woman (1980) 03:33
John Lennon - Woman (1980) 110 izlenme - 3 yıl önce 1980 yılında, John Lennon'un öldürülmeden önce kaydettiği ''Double Fantasy'' albümünden bir parça. Klibinde Yoko Ono da Lennon'a eşlik etmiştir.
The Holy Mountain - Fragman (1973) 02:29
The Holy Mountain - Fragman (1973) 156 izlenme - 3 yıl önce Alejandro Jodorowsky'nin kimilerine göre aşmış, kimilerine göre sıçmış filmidir kendileri. Bana göre de her ikisi de. Yapımı The Beatles'ın danışmanlığını yapan Allen Klein'a aitttir. Kaynak bol olunca yönetmenin bir önceki filmi El Topo'ya göre görsel açıdan daha şenliklidir. Film hakkında baya bir eleştiri var ama hiçbiri tatmin edici değil. İzleyene ve cidden anlayana çok şey katacağı kesin.
Yoko Shimomura Street Fighter'ın Müziklerini Yapan Kadın 04:45
Yoko Shimomura Street Fighter'ın Müziklerini Yapan Kadın 100 izlenme - 4 yıl önce Yoko Shimomura Street Fighter'ın Müziklerini Yapan Kadın
The Beatles The Ballad Of John And Yoko 03:05
The Beatles The Ballad Of John And Yoko 182 izlenme - 6 yıl önce
Bridge Tonez, Wiz Khalifa, Snoop Dogg & Berner - Yoko I Want To Believe In You 03:33
Bridge Tonez, Wiz Khalifa, Snoop Dogg & Berner - Yoko I Want To Believe In You 204 izlenme - 5 yıl önce Bridge feat. Tonez, Wiz Khalifa, Snoop Dogg & Berner 'Yoko' "I Want To Believe In You" (Official)
Yoko Tomoe Nage 00:19
Yoko Tomoe Nage 111 izlenme - 6 yıl önce İleri düzey takedown
Yoko Otoshi 00:18
Yoko Otoshi 97 izlenme - 6 yıl önce
Yoko wakare 00:26
Yoko wakare 94 izlenme - 6 yıl önce Yoko wakare isimli takedown
Yoko Shimomura - Street Fighter'ın Müziklerini Yapan Kadın 04:45
Yoko Shimomura - Street Fighter'ın Müziklerini Yapan Kadın 50 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter, King of Fighters, Punisher gibi CapCom firmasının en çok satan oyunlarının müziğini yapan bu ablayı yakından tanımakta fayda var. Evet var.
yoko ono talking to the universe dave aude club mix 06:40
yoko ono talking to the universe dave aude club mix 87 izlenme - 6 yıl önce yoko ono talking to the universe dave aude club mix
50 Cent Hustlers Ambition Acapella Remix 03:53
50 Cent Hustlers Ambition Acapella Remix 150 izlenme - 5 yıl önce Dj Sabri Production
yoko guruma 00:19
yoko guruma 58 izlenme - 6 yıl önce
3 Three [feat Amu Haruhi Taiga And Yoko] 01:45
3 Three [feat Amu Haruhi Taiga And Yoko] 139 izlenme - 7 yıl önce
Chill Yoko Shimomura - Dearly Beloved (Frnknstyn Remix) 04:41
Chill Yoko Shimomura - Dearly Beloved (Frnknstyn Remix) 55 izlenme - 4 yıl önce There is music what i found in torrents :D I hope you will enjoy it :D Author : Yoko Shimomura ( FRNKNSTYN Remix ) Music is from " Kingdom Hearts theme " PI...
Money Mazi - Yoko Freestyle 03:05
Money Mazi - Yoko Freestyle 43 izlenme - 6 yıl önce
Yoko Ono - Walking On Thin Ice 07:23
Yoko Ono - Walking On Thin Ice 6 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözler: Walking on thin ice I'm paying the price For throwing the dice in the air Why must we learn it the hard way And play the game of life with your heart? I gave you my knife You gave me my life Like a gush of wind in my hair Why do we forget what's been said And play the game of life with our hearts? I may cry some day But the tears will dry whichever way And when our hearts return to ashes It'll be just a story It'll be just a story I knew a girl who tried to walk across the lake Course it was winter when all this was ice That's a hell of a thing to do, you know They say the lake is as big as the ocean I wonder if she knew about it?