Hoşgeldiniz!

Yol Kenarı Videoları İzle

Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 07:40
Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 13.760 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Ali adında bir üçkağıtçıya ilk başta dolandırılan sonra adamı kafaya takıp bulup taklaya getiren abimiz bu sefer bir takipçisinden gelen istek üzerine yol kenarında lastik patlak, benzin yok gibi bahaneler ile para almaya çalışan adamın foyasını ortaya çıkarmış gönül isterdi ki arabaya alsın biraz ön sevişme yapsın ama nasip değilmiş. Yine kendine has video kurgulama tekniği ile alkışı hak ediyor. Adam gibi adamsın seviyoruz devamını bekliyoruz.
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 02:10
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 7.504 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankırı'da yol kenarında gördüğü kavun satıcısı ile sohbet etti ve kavun yedirdi
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti 03:21
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti 2.165 izlenme - 1 yıl önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
İtalya'da Bir Otoban Kenarı 02:32
İtalya'da Bir Otoban Kenarı 2.596 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler italya'nın campania bölgesine bulunan giugliano'dan,gündüz vakti otoban kenarında nerdeyse her 10 metrede bir 1 fahişe yer alyor,metrekareye redlight street'ten daha fazla fahişe düşüyor gibi,izliyoruz efenim.
Yol Kenarında Hortlak Bulmak (Sürpriz Finalli) 07:00
Yol Kenarında Hortlak Bulmak (Sürpriz Finalli) 504 izlenme - 2 yıl önce Sarı Bıyık'ın eksikliğini hissetsek de, yolda bulunan Hortlak, Hortlak'ın nasıl horladığını anlatırken arka plandan gelen disko tarzı müzik ve bulduğu hortlağıyla evlenen adam gayet ilgi çekeceğe benziyor...
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 04:29
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 154 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yol kenarında dilenen bir evsiz adama 100 dolar verilince birden ağlamaya başladı. Ardından markete koştu ve aldığı bisküvileri parktaki diğer evsizlere dağıttı.
Trafikte Sıkışan Motorlunun Gaza Gelişi 01:00
Trafikte Sıkışan Motorlunun Gaza Gelişi 91 izlenme - 2 yıl önce Dünkü videoda kaza yapan arkadaşımız kadar şanssız bir arkadaşımız değil, trafikte kenarda yer açılıyor ve 200 km'ye kadar çıkıyor bir anda. Neyse ki şeritinden taşan ya da kapı açan bir şoföre denk gelmemiş önceki iki videodaki gibi.
Bisikletle Lamborghini'nin Üzerinden Geçmek 00:26
Bisikletle Lamborghini'nin Üzerinden Geçmek 54 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en lüks araçlarından biri olan Lamborghini, bisikletçi kurbanı oldu. ABD'nin Oregon eyaletinde bir bisikletli, yol kenarında park halinde bulunan Lamborghini'nin üzerinden geçti.
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 01:24
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 80 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde güvenlik şeridi ihlalleri, yol vermemek gibi sebeplerle olay mahaline gitmekte büyük zorluk yaşayan ambulanslar düşünüldüğünde, Polonya vatandaşları insanlık dersi verir nitelikte.
Ekmeğini Yol Kenarında Şarkı Söyleyerek Çıkartan Popstar Zebra 00:27
Ekmeğini Yol Kenarında Şarkı Söyleyerek Çıkartan Popstar Zebra 40 izlenme - 2 yıl önce Birebir kendisi olmasa da yapılan montajla çokta güzel söylüyor, zaten ünlüler de playback yapmıyor mu ne var yani. Araç içinden atılan yiyecekleri almak için ağzını açtığı sırada videoya kaydedilen zebra daha sonra montaj ile popstar haline geldi.
El Arabasında Konaklamak 00:32
El Arabasında Konaklamak 39 izlenme - 2 yıl önce sıcak bir yuva kadar olmasa da, vücudunuzun tamamı için bile olmasa da bir çözüm...
İyilikten Zarar Gelmez 01:07
İyilikten Zarar Gelmez 31 izlenme - 2 yıl önce Aslında açıklamaya gerek olmayan bir video. Empati dediğimiz olay böyle zamanlarda gerekli galiba.