Hoşgeldiniz!

yol kenarı

Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 07:40
Ruh Hastası Şoför ve Yol Kenarı Dolandırıcısı 13.799 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Ali adında bir üçkağıtçıya ilk başta dolandırılan sonra adamı kafaya takıp bulup taklaya getiren abimiz bu sefer bir takipçisinden gelen istek üzerine yol kenarında lastik patlak, benzin yok gibi bahaneler ile para almaya çalışan adamın foyasını ortaya çıkarmış gönül isterdi ki arabaya alsın biraz ön sevişme yapsın ama nasip değilmiş. Yine kendine has video kurgulama tekniği ile alkışı hak ediyor. Adam gibi adamsın seviyoruz devamını bekliyoruz.
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 02:10
RTE'nin Elinden Kavun Yemek 7.538 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankırı'da yol kenarında gördüğü kavun satıcısı ile sohbet etti ve kavun yedirdi
İtalya'da Bir Otoban Kenarı 02:32
İtalya'da Bir Otoban Kenarı 3.285 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler italya'nın campania bölgesine bulunan giugliano'dan,gündüz vakti otoban kenarında nerdeyse her 10 metrede bir 1 fahişe yer alyor,metrekareye redlight street'ten daha fazla fahişe düşüyor gibi,izliyoruz efenim.
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti 03:21
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti 2.797 izlenme - 2 yıl önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Sakarya'da Yol Kenarında Kanlar İçerisinde Bir Ceset Bulundu 02:54
Sakarya'da Yol Kenarında Kanlar İçerisinde Bir Ceset Bulundu 14 izlenme - 2 ay önce Sakarya'da yol kenarında kanlar içerisinde bir ceset bulunduSAKARYA - Sakarya'nın Hendek ilçesinde yol kenarında, kanlar içerisinde 65 yaşındaki Remzi Akan'ın cesedi bulundu.
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 04:29
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 154 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da yol kenarında dilenen bir evsiz adama 100 dolar verilince birden ağlamaya başladı. Ardından markete koştu ve aldığı bisküvileri parktaki diğer evsizlere dağıttı.
Balıkesir'de Karayolu Pazarı İlgi Görüyor 03:18
Balıkesir'de Karayolu Pazarı İlgi Görüyor 3 izlenme - 3 hafta önce Balıkesir'de Karayolu Pazarı ilgi görüyorBALIKESİR - Balıkesir-Edremit karayolunun kenarında kurulan köylü pazarları ilgi gördü.
Bisikletle Lamborghini'nin Üzerinden Geçmek 00:26
Bisikletle Lamborghini'nin Üzerinden Geçmek 63 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en lüks araçlarından biri olan Lamborghini, bisikletçi kurbanı oldu. ABD'nin Oregon eyaletinde bir bisikletli, yol kenarında park halinde bulunan Lamborghini'nin üzerinden geçti.
Trafikte Sıkışan Motorlunun Gaza Gelişi 01:00
Trafikte Sıkışan Motorlunun Gaza Gelişi 99 izlenme - 2 yıl önce Dünkü videoda kaza yapan arkadaşımız kadar şanssız bir arkadaşımız değil, trafikte kenarda yer açılıyor ve 200 km'ye kadar çıkıyor bir anda. Neyse ki şeritinden taşan ya da kapı açan bir şoföre denk gelmemiş önceki iki videodaki gibi.
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 01:24
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 82 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde güvenlik şeridi ihlalleri, yol vermemek gibi sebeplerle olay mahaline gitmekte büyük zorluk yaşayan ambulanslar düşünüldüğünde, Polonya vatandaşları insanlık dersi verir nitelikte.
İyilikten Zarar Gelmez 01:07
İyilikten Zarar Gelmez 32 izlenme - 2 yıl önce Aslında açıklamaya gerek olmayan bir video. Empati dediğimiz olay böyle zamanlarda gerekli galiba.