Hoşgeldiniz!

yol kesmek

Yol Kesip Tehditler Savuran Solcu Gençler - Ankara 00:59
Yol Kesip Tehditler Savuran Solcu Gençler - Ankara 6.980 izlenme - 2 yıl önce Ankara Mavi Özel Halk Otobüsü Esnafları tarafından başlatılan kampanya ile bir günlük gelirlerini Bayırbucak Türkmenlerine bağışlayan otobüslerin yolunu kesen solcu üniversite öğrencileri Türkmenleri terör örgütü IŞİD üyesi olmakla suçladı ve içerideki muavini ve yolcuları tehdit etti.
Grup Halinde Sıçarak Yol Kesen Bizonlar 05:20
Grup Halinde Sıçarak Yol Kesen Bizonlar 3.625 izlenme - 2 yıl önce Yellowstone Ulusal Parkında kaydedilen bu görüntülerde yolu kapayan bizonlar site ahalisi sayesinde öğrendiğim ''bir teneke sıçmak'' tabirini adeta bizlere ispatlıyor.
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak 00:19
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak 5.168 izlenme - 3 yıl önce Gayet de normal seyir halindeyken 3 cılbırcını aynı anda görünce zart diye koymuş fireni. Zincirleme kaza olunca aklı başına gelmiş ve de hemen el kol yapmış yola fırladılar diye.
Köpekler Tarafından Yolu Kesilen Bisikletçinin Dramı 01:26
Köpekler Tarafından Yolu Kesilen Bisikletçinin Dramı 862 izlenme - 4 yıl önce Köpekler Tarafından Yolu Kesilen Bisikletçi 28.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Köpekler Tarafından Yolu Kesilen Bisikletçinin Dramı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 490 izlenme - 6 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Rusya'da Aç Ayıların Yol Kesmesi 02:24
Rusya'da Aç Ayıların Yol Kesmesi 195 izlenme - 2 yıl önce Haberrus.com'da okuduğum bir haberdir. Bölge yoğun sel sularından etkilendiğinden ayılar yiyecek bulmakta güçlük çekiyor. Ancak belki bilmememden bana tuhaf gelen neden o ekmekle birlikte eli de yiyecek olarak tanımaması. Bir başka olan da ruh hastalığı (metaforik anlamda) ile bildiğimiz rusların erkeklerinin (sadece) nasıl bu kadar soğuk kanlı olduğu. Neyse izleyelim
Atilla Kaptan  - Deniz, İnsanı Manyak Yapıyor 02:31
Atilla Kaptan - Deniz, İnsanı Manyak Yapıyor 225 izlenme - 3 yıl önce Ömür biter, Atilla abimizin anlatacakları bitmez. Bu sefer anlattıkları ise bir nevi manyaklığını itiraf eder nitelikte. Ben böyle değildim, denizde oldum. Bu manyaklığımı sonradan buldum.
Uçakla Yol Kesip Trafiğin İçine Etmek 07:59
Uçakla Yol Kesip Trafiğin İçine Etmek 77 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da müze için hazırlanan bir uçağın gece karayoluyla götürülmesi böylesi ilginç görüntülere sebep oldu. 5.ci dakikadan itibaren çileden çıkan vatandaşın görevlilerle girdiği tartışma ise durumu özetler nitelikte.
PKK Yol Kesip Yüzlerce Kişiyi Rehin Aldı 02:23
PKK Yol Kesip Yüzlerce Kişiyi Rehin Aldı 32 izlenme - 1 yıl önce Bitlis’te Buzlupınar mevkiinde PKK’nin, yol kesip tüneldeki araçları ateşe verdiği ve yüzlerce kişiyi rehin aldığı bildirildi.
Başbakan Davutoğlunun Önünü Partililer Kesti 02:04
Başbakan Davutoğlunun Önünü Partililer Kesti 27 izlenme - 3 yıl önce Otel’den ayrılan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yolu partililer tarafından açılan pankartla kesildi...