Hoşgeldiniz!

yol ortası

Yolun Ortasında Arabanın Kapısını Açan Dengesizler 05:59
Yolun Ortasında Arabanın Kapısını Açan Dengesizler 92 izlenme - 10 saat önce Arabalarının kapılarını olmadık yerlerde açan dengesiz insanlar yüzünden kaza geçiren bisikletli insanları izliyoruz efendim.
Samsun' da Yol Ortasında Merak Konusu Olan Mezar 03:34
Samsun' da Yol Ortasında Merak Konusu Olan Mezar 1.144 izlenme - 2 ay önce Samsun'da asırlar önce bir köy imamı tarafından etrafı çevrilen ve yol ortasında kalan mezar dikkat çekiyor. İlkadım ilçesi Ataköy Mahallesi'nde yol ortasında kalan bir mezar, gizemini koruyor.
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 01:29
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 5.220 izlenme - 1 yıl önce Türkler Almanyada yol keserek ve havaya ateş açarak düğün eğlencesi yaptı.Bakalım ne cazalar gelecek önümüzdeki günlerde sanırım okuruz
Yol Ortasında İlişkiye Girip Üzerilerine Gelen Aracı Fark Etmeyince Feci Şekilde Can Veren Çift 00:32
Yol Ortasında İlişkiye Girip Üzerilerine Gelen Aracı Fark Etmeyince Feci Şekilde Can Veren Çift 48 izlenme - 3 hafta önce Çin'de yol ortasında cinsel ilişkiye giren çift, üstlerine doğru hızla gelen otomobili fark etmeyince hayatlarını kaybetti.
Çarpmayla Birlikte Kendi Etrafında Kırk Dönen Kazazede 00:45
Çarpmayla Birlikte Kendi Etrafında Kırk Dönen Kazazede 547 izlenme - 3 yıl önce Motorla bekleyen abimiz mal gibi gelen arabanın çarpması sonucu çok kötü düşüyor, çarpan adam ise devam ediyor yoluna.
Yeşilköy'de Yol Ortasındaki Uçak 04:28
Yeşilköy'de Yol Ortasındaki Uçak 119 izlenme - 2 yıl önce Bugün İstanbul Yeşilköy'de yolda bir uçak olduğunu gören vatandaşlar şaşkına döndü. Fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada paylaşıldı. Uçağın, hurda uçak olduğu, restoran olarak kullanılacağı belirtiliyor
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 03:50
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 341 izlenme - 3 yıl önce Ege bölgemizde gerçekleşen düğünümüzde alkolün de etkisiyle rakı sofrasıyla köyü turlarken yorulan dayılarımızın yolu çilingir sofrasına çevirmesini izliyoruz
Yolun Ortasında Hayatının Dansını Yapan Adanalı 00:47
Yolun Ortasında Hayatının Dansını Yapan Adanalı 53 izlenme - 8 ay önce Görüntüde yolun ortasında içinden geldiği gibi dans eden adalıyı izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yolun Ortasında İsyan Eden Motor 00:34
Yolun Ortasında İsyan Eden Motor 39 izlenme - 8 ay önce Motorun kalbi neye kırıldıysa yol ortasında kendini at zannedip aileyi yol ortasında üzerinden atıyor. Konuşarak anlaşa bilirdiniz motor kardeş neden bu terbiyesizliği yapıyorsun?
Ankara'da Araçların Ortasında Tekme Tokat Kavga 00:39
Ankara'da Araçların Ortasında Tekme Tokat Kavga 47 izlenme - 9 ay önce Ankara'da trafik yüzünden iki grup arasında çıkan kavgada tekmeler havada uçuştu.Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, İstanbul Bulvarı çiftlik kavşağı yakınında trafik yüzünden sürücüler arasında tartışma çıktı. İki grup arasındaki tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Kavga sırasında yumruklar ve tekmeler havada uçuşurken o anlar ise bir vatandaş tarafından kameraya alındı. Liveleak farkıyla sizlerle!
Şuursuz Kamyoncular Derneği - Geleneksel Yol Ortası Ayini 02:51
Şuursuz Kamyoncular Derneği - Geleneksel Yol Ortası Ayini 255 izlenme - 3 yıl önce Dostlarım bu ayini izleyip de duygu sağanaklarına kapılmadan, astral bir yolculuğa çıkmadan, sadece bir düzyazı ile yorum yapmak malesef mümkün değil. Şöyle bir şiir geçti içimden; Ben de istiyorum... Ben de elime atletimi alıp, Cıbıl cıbıl dansetmek istiyorum. Ben de arkadaşıma bafiler gibi yapıp, Kameralara poz vermek istiyorum. Ben de hızla geçen arabaları sallamayıp, Yol ortasında çıldırmak istiyorum. Ben de... Ben de kamyoncu olmak istiyorum.
Kimseye Aldırış Etmeden Sokak Ortasından Tuvaletini Yapan Kadın 00:37
Kimseye Aldırış Etmeden Sokak Ortasından Tuvaletini Yapan Kadın 136 izlenme - 2 yıl önce Tekerlekli denge aletinden destek alarak yürüyen kadın, çevredeki insanlara aldırış etmeden pantolonunu indirip yol ortasında tuvalet molası veriyor. İşte izleyenleri şaşkına çeviren o görüntüler.
Çaktırmadan Kaldırıma Zıçan Taksi Şöförü 03:01
Çaktırmadan Kaldırıma Zıçan Taksi Şöförü 125 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim süpermarket ve asansör vakalarından sonra şimdiki kahramanınımızda Amerika Seattle yöresinden. Akşam yemeğinde mexican hot pepper'lı white beans'i fazla kaçıran yukarı seattle'lı supersonic taxi şoförü, içip içip zıbaran son white american müşterisini' de evine bıraktıktan sonra ilk etapta aracının aktarma organlarından geldiğini zannettiği sesin midesinden geldiğini farkeder. Memleketinde bizim burada ki gibi umumi hela olmayınca gecenin karanlığından da faydalanarak sinsi planını devreye sokar ve kaldırımın ortasına gecenin meyvesini bırakarak yoluna devam eder..
Yolun Ortasına Tuvalet Yapmak 00:24
Yolun Ortasına Tuvalet Yapmak 17 izlenme - 7 ay önce Gizli çekilmiş görüntülerde, yolun ortasında ilerleyen adamın aniden durup, tuvaletini sokak ortasına yapması bu kadarı da olamaz dedirtiyor.
yol ortası halay-avreş 07:11
yol ortası halay-avreş 171 izlenme - 8 yıl önce www.boluelaziglilar.org
Yol Ortasında Şaka Kurbanı Oldular 01:33
Yol Ortasında Şaka Kurbanı Oldular 78 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında şakaya maruz kalan insanlar, gözleri bağlı şekilde yaptıkları hareketlerle görenleri kahkahaya boğdu.
Yol Ortasında Soba Yakarak Donan Suyunu Açmaya Çalışan Vatandaşımız 01:26
Yol Ortasında Soba Yakarak Donan Suyunu Açmaya Çalışan Vatandaşımız 110 izlenme - 4 yıl önce Yol ortasında Soba yakarak Donan suyunu Açmaya çalışan Vatandaşımız Bune zeka :) www.facebook.com/gamazerkan
Yol Ortasında Demir Sopalarla Kavga Ettiler 00:10
Yol Ortasında Demir Sopalarla Kavga Ettiler 0 izlenme - 8 ay önce Çin'de eli demir sopalı iki grubun öldüresiye kavgası kameralara böyle yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler