Hoşgeldiniz!

yol vermek

Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 00:53
Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 6.201 izlenme - 2 yıl önce Ambülansa yol vermeyen pişkin şoför. Şaşırdık mı? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/268522/metro-turizmin-5-yilda-1865-kisinin-olumune-sebep-olmasinin-sebebi
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 01:24
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 2.647 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde güvenlik şeridi ihlalleri, yol vermemek gibi sebeplerle olay mahaline gitmekte büyük zorluk yaşayan ambulanslar düşünüldüğünde, Polonya vatandaşları insanlık dersi verir nitelikte.
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 2.570 izlenme - 3 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 01:15
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 1.327 izlenme - 2 yıl önce Hangimiz hayat kurtarmak istemeyiz ki? Gördüğümüz ambulansın bir gün bizim için lazım olabileceğini düşünmemiz yeterli.
Arabaya Yol Veren Tank 00:18
Arabaya Yol Veren Tank 829 izlenme - 3 yıl önce Tek şeritli toprak yolda karşıdan bir tank geldiğini görseniz ne yapardınız? Videomuzdaki sürücü şanslı gününde olacak ki, karşıdan gelen tank sürücüye yol veriyor.
sen misin yol vermeyen! 00:15
sen misin yol vermeyen! 1.368 izlenme - 7 yıl önce
Ambulans Şoförü Olmanın Zorlukları 09:55
Ambulans Şoförü Olmanın Zorlukları 770 izlenme - 3 yıl önce Abilerimiz ismi lazım değil bir güney amerika ülkesinde, şehir girişindeki bir kazadan haber alıyorlar ve koyuluyorlar, o sırada araçta bulunan kamerayla da ne cefayla olay yerine ulştıklarını gösteren bir kamera, izliyoruz
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 851 izlenme - 3 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Bağdat Caddesinde RC Araba ile Yayalara Yol Vermek 01:32
Bağdat Caddesinde RC Araba ile Yayalara Yol Vermek 589 izlenme - 2 yıl önce Güzel Türkiye'mde güzel bir olay daha. RC araba ile bağdat caddesinde yardıran abimiz bir de üstüne yayalara yol veriyor. İzliyoruz.
Almanya'da İtfaiyeye Yol Vermek 02:41
Almanya'da İtfaiyeye Yol Vermek 468 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde ambulansların geç gelmesinden hep yakınmışızdır hele hele istanbulda durum tam bir rezalet fakat almanyada 3 dk içerisinde yüzlerce araç itfaiyeye yol vermek için birbirleriyle yarışıyor ibretle izliyoruz
Yol Verme Kavgası Kamerada 01:33
Yol Verme Kavgası Kamerada 199 izlenme - 3 yıl önce Yol Verme Kavgası Kamerada Trafikte görmek istemediğimiz hareketler karşımızda, yol vermeyen aracın sürücüsüne bakın nasıl bir tepki verildi..
Yol Vermek (Kızlarda & Erkeklerde) 00:06
Yol Vermek (Kızlarda & Erkeklerde) 324 izlenme - 3 yıl önce Yol Vermek (Kızlarda & Erkeklerde) - yeni vine
Ambulansa Nasıl Yol Verilir? 01:24
Ambulansa Nasıl Yol Verilir? 189 izlenme - 3 yıl önce Ambulansa Nasıl Yol Verilir? Bir ambulansa nasıl yol verilmesi gerektiğini gösteren ders niteliği taşıyan bir görüntü. (Yer: Polonya)
Polonya'da Ambulansa Yol Vermek 01:23
Polonya'da Ambulansa Yol Vermek 157 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da Ambulansa Yol Vermek
Rusya'da Yol Vermeme Mücadelesi (Lada İçerir) 00:59
Rusya'da Yol Vermeme Mücadelesi (Lada İçerir) 151 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın emekçi esnaf arabası LADA sahibinin (buradaki araba bizim Kartal'a denk geliyor) sahip olduğu tek şeyi savunma iç güdüsüyle, zengin audi sahibine karşı şeridini kaptırmama uğraşını alkışlıyoruz.
Ambulansa Yol Vermeyen Yanacak 01:41
Ambulansa Yol Vermeyen Yanacak 106 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanlığı, 112 acil ambulanslarında yeni sisteme geçiyor. Acil Sağlık Otomasyon Sistemi (ASOS), Türkiye’de akıllı ambulans dönemini başlatacak. Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, bu yıl sonunda hayata geçecek yeni sistemi şöyle anlattı: Sistemin adı ‘ASOS’ Ambulansların şehir içinde 10 dakika, köylerde ise 30 dakikada vakaya ulaşmasını amaçlıyoruz. Yeni bir aplikasyonla kaç ambulans görevde, kaç km yapıldı, kaç vaka alındı, kaç vakaya ne kadar zamanda gidildi gibi bilgilerin hepsini bileceğiz. Adres sinyalle alınacak Ambulanslarımızda navigasyon cihazı ve vakayı elektronik olarak alabileceğimiz bir tablet olacak. Olay sonrası arama cep telefonundan yapıldıysa adres istenmeyecek. 112’yi aradığınız zaman aplikasyon sayesinde ‘Konum paylaşımını onaylıyor musunuz?’ diye soracak. Bu sayede telefondan gelen sinyalle direk konum alınacak. Hastanın bilgileri görülecek Vatandaşların tıbbi bilgilerinin yer aldığı e-nabız sistemi aciller için de kullanılacak. Ambulans harekete geçtikten sonra isim, e-nabız sistemine düşecek. Sistem birkaç dakika içinde ambulanstaki sağlık personeline hastayla ilgili tıbbi özgeçmişi sunacak. Hastanın kan grubu, ameliyatları, hastalıkları, kullandığı ilaçlar ve alerjik olduğu durumlar vakaya gitmeden önce öğrenilecek. Yol vermeyen yandı Ambulansın arkasında olan kameranın aynısı önüne de konacak. Yol vermeyen araçların 12 saniyelik bir görüntüsü alınacak ve Trafik Şube Müdürlüğü’ne gönderilecek. Ambulansa 12 saniye içinde yol vermeyen sürücüye 80 TL ceza kesilecek. Askeri hastanelere sivil doktor Sağlık Bakanlığı ve TSK arasında imzalanan protokolle zorunlu hizmete tabi doktorların bu görevlerini askeri hastanelerde de yerine getirebilmesinin önü açıldı. Bedelli askerliğin de etkisiyle askeri hastaneler için ortaya çıkan hekim ihtiyacı bu yolla giderilmeye çalışılacak. Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Çelik “Zorunlu hizmet yükümlülüğü olan hekimlerimiz bu görevlerini dilerlerse askeri hastanelerde yerine getirebilecek. Zorunlu hizmet kurasında Milli Savunma Bakanlığının talebi doğrultusunda belirli oranda askeri hastaneler de yer alacak. Hekimlerimiz isterlerse bu pozisyonlar için de tercihte bulunabilecek” diye konuştu.
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 01:24
Ambulansa Yol Vermek - Polonya 84 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde güvenlik şeridi ihlalleri, yol vermemek gibi sebeplerle olay mahaline gitmekte büyük zorluk yaşayan ambulanslar düşünüldüğünde, Polonya vatandaşları insanlık dersi verir nitelikte.
Dayak Yeme Konusunda Israrcı Olan Adamın Dramı 01:51
Dayak Yeme Konusunda Israrcı Olan Adamın Dramı 59 izlenme - 3 yıl önce Bu adama yol vermemenin cezası aşırı agresif bir halde yolunuzun kesilmesi ve tabii ki kaçınılmaz son, bir Rus klasiği: yol kavgası.
Rusya'da Kötü Şans 01:15
Rusya'da Kötü Şans 73 izlenme - 3 yıl önce Video başlarken ekrana düşen , ''Güzel bir cumartesi sabahı' yazısını görünce, az sonra sanki güzel bir şeyler olacakmış hissine kapılıyorsunuz ancak, başlıktaki kinayenin farkına videoyu sonuna kadar izleyince varıyorsunuz. Bir Rus videosu ya, etrafta da ağaçlar falan, ''Herhalde şimdi fıstık gibi kızlar ortaya dökülür'' diye düşünüyorsunuz ne var ki olay hiç de şimdiye kadar yukarıda yazdıklarımla ilgili olmayan bir yönde gelişiyor. Issız dar bir yolda, karşıdan bir başka araç geliyor. Mecburen birinin durup diğerine yol vermesi gerekiyor. Hani ''Nezaketi, kibarlığı elden bırakmayın'' derler ya büyüklerimiz, bakalım haklılar mıymış? Görelim.