Hoşgeldiniz!

yol yapımı

Yol İnşaatı Sırasında Köye Bağlantı Yolu Unutuldu 02:26
Yol İnşaatı Sırasında Köye Bağlantı Yolu Unutuldu 366 izlenme - 3 ay önce Rize'nin Güneysu ilçesinde yapımı tamamlanan duble yol inşaatı sırasında Akarsu köyüne daha önce giriş sağlanan yola bağlantı yapılması unutuldu.
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 08:04
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 2.882 izlenme - 1 yıl önce Adamlar RC cihazlar ile yapılabilecek işleri abarttıkça abartmışlar. Bir maden simülasyonu ve madene giden yolun onarım çalışması. Hep birlikte izliyoruz, çaylar benden.
Hacullu  Yol Yapımı 01:32
Hacullu Yol Yapımı 1.859 izlenme - 4 yıl önce Delibekirli Ve Haculu Bağlarının Yol Yapımı 03 04 2014
2009 Çorak Köyü Yol Yapım Çalışmaları 01:28
2009 Çorak Köyü Yol Yapım Çalışmaları 854 izlenme - 9 yıl önce www.corakkkoyu.tr.gg 08 temmuz 2009 kadir özkan ve azaları iş başında
Makine Kadar Seri Çalışan Usta 01:41
Makine Kadar Seri Çalışan Usta 131 izlenme - 2 yıl önce Makine kadar hızlı yol yapımında çalışan usta böyle görüntülendi. Ustamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz ))
Odtü'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek 02:36
Odtü'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek 264 izlenme - 5 yıl önce ODTÜ'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek
Muş Boğaz Mezrası - İmece Usulü Yol Yapıyorlar 10:37
Muş Boğaz Mezrası - İmece Usulü Yol Yapıyorlar 138 izlenme - 4 yıl önce
Zengen De Yol Yapımı 05:50
Zengen De Yol Yapımı 42 izlenme - 2 yıl önce Zengen Mahallesinde yol ve parke yapımı
Rusya'da Muazzam Yol Yapım Çalışması 01:11
Rusya'da Muazzam Yol Yapım Çalışması 46 izlenme - 2 yıl önce Makineler bizi çağırıyorr! Moskova'nın Tverskaya Caddesi'nde yapılan yol çalışması izlemeye doyamadığımız onlarca makineyi bir araya getirdi.
Avrupalı Yapıyor 01:16
Avrupalı Yapıyor 93 izlenme - 4 yıl önce Avrupalı Yapıyor
Oltu Kalesinin Bakımsız Yolları Yapılıyor 02:19
Oltu Kalesinin Bakımsız Yolları Yapılıyor 95 izlenme - 4 yıl önce Oltu Belediyesi tarafından Oltu Kalesinin çıkış yolu parke yapılıyor. Kültür Bakanlığı bünyesinde tarihi eser olarak bulunan Oltu Kalesi bakımsızlığıyla sık sık gündeme geliyordu. Oltu Belediyesi ise “bu tarihi eser Kültür Bakanlığına bağlı bizim bir çivi dâhil çakmamız yasak” açıklamasında bulunuyordu. Ve en sonunda beklenilen adım atıldı. Oltu Belediyesi ekipleri elleriyle taş taşıyarak kalenin çıkış yollarını yapmaya başladı. Çalışmalara yaklaşık 1 hafta önce başlandı. Muhtemelen bugün ya da yarın bitmesi planlanıyor. Ziyaretçiler kaleye çıkışlarda zeminin toprak olması nedeniyle bir hayli zorluk çekiyordular. Yolların parke yapılması sonucu hem çıkışlar yorucu olmayacak hem de kalenin o bakımsız hali bir nebzede olsa giderilmiş oldu. Oltu Kalesindeki Başını Vermeyen Şehidin bulunduğu türbenin duvarlarındaki alçılar çürümüş durumda. Bu konuyu defalarca da olsa gündeme getirdik. Ama hiçbir çalışmada bulunulmadı. Yetkililerden bu türbenin bakımının da yapılmasını talep ediyoruz.
Odtü'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek 02:36
Odtü'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek 65 izlenme - 5 yıl önce Odtü'de Yol Yapımı İçin Yüzlerce Ağaç Kesilecek
Dursunbey'de Yol Sorununa Büyükşehirden Çözüm 04:00
Dursunbey'de Yol Sorununa Büyükşehirden Çözüm 8 izlenme - 11 ay önce Dursunbey'de yol sorununa büyükşehirden çözümBALIKESİR - Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde onlarca köyü bir birine bağlayan Kavacık-Durabeyler arasındaki tahtalı rampası Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmaya başlandı.