Hoşgeldiniz!

yola

Bayramda Yoldan Çıkanlar 01:45
Bayramda Yoldan Çıkanlar 237.175 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı Coca-Cola Kamyonu bayramda mutluluk dağıtmak için bazı insanları yoldan çıkarttı…
Yola Çıkmak Fragman 01:48
Yola Çıkmak Fragman 68.799 izlenme - 4 yıl önce 2014 yılında çekilmiş Yola Çıkmak filminin fragmanı. Ruhi Sarı, İrem Altuğ, Ozan Bilen ve Aysan Sümercan'ın oynadığı film Adana Altın Koza Film Festivali'nde yarıştı.
Yola Berrocal'ın Canlı Yayında Memesinin Açılması 00:36
Yola Berrocal'ın Canlı Yayında Memesinin Açılması 9.218 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da yayınlanan bir programda sunucu, ünlü isim Yola Berrocal'ın elbisesini canlı yayında indirince büyük bir skandal yaşandı! Elbisenin inmesiyle sol memesi açılan Yola zor anlar yaşadı. Bir dönem 'İspanya'nın en büyük göğüslü kadını' olarak anılan Berrocal göğsü açılınca kısa bir süreli şok yaşasa da elbisesini yukarı çekerek durumu kurtarmak istedi. Daha sonra ise salondaki dev ekranda görüntü tekrar ve tekrar gösterilmek istendi. Ekrandaki skandalı engellemeye çalışan Berrocal, daha sonra programı terk etti. Olay geçtiğimiz yıllarda yaşanmasına karşın, yeniden gündem olan o görüntüler:
Canlı Yayında Ünlü Konuğunun Göğüslerini Açtı 01:08
Canlı Yayında Ünlü Konuğunun Göğüslerini Açtı 8.941 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da yayınlanan bir programda, sunucu, Yola Berrocal'ın elbisesini canlı yayında indirince büyük bir skandal yaşandı! Bir dönem "İspanya'nın en büyük göğüslü kadını" olarak anılan Berrocal, hemen elbisesini yukarı çekerek, açılan sol göğsünü kapattı. DEV EKRANA YANSITILTI İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; 46 yaşındaki oyuncu, göğüslerini kapamaya çalışırken, 'kaza' anı, dev ekrana bir kez daha yansıtıldı. Ekrandaki skandalı engellemeye çalışan Berrocal, daha sonra programı terk etti. Olay, 2014 yılında yaşanmasına karşın, görüntüler sosyal medyada paylaşılınca tekrar gündem oldu. Video, o tarihten bu yana 2,4 milyon kez izlendi.
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 04:15
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 13.795 izlenme - 2 yıl önce Minnet Eylemem - Şarkı Sözleri: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rizkimi veren huda dir kula minnet eylemem Oy nesimi, can nesimi ol gani mihman iken Yarın şefaatlarım ahmed-i muhtar iken Cümlenin rızkını veren ol gani settar iken Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem Haluk Özkan'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "Yola Zararsın" albümünde yer alan "Minnet Eylemem" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Oguz Aksac 01:03
Oguz Aksac 44.479 izlenme - 10 yıl önce oguz abiden bi super turku daha.ufugun kankisi
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 05:36
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 11.638 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül Sunayı da deli gönül sunayı Ben yoluna terk eyledim sılayı Armağan gönderdim telli turnayı İner gider bir gözleri sürmeli Sabahtan uğradım yarin yurduna Dayanılmaz firkatine derdine Yıkılası karlı dağın ardına Aşar gider bir gözleri sürmeli Ateş yanmayınca duman mı tüter Ak gerdan üstünde çimen mi biter Vakti gelmeyince bülbül mü öter Öter gider bir gözleri sürmeli Karacaoğlan kapınıza kul gibi Gönül küsüverse ince kıl gibi Seherde açılmış gonca gül gibi Kokar gider bir gözleri sürmeli Haluk Özkan'ın, Seyhan Record Müzik etiketiyle yayınlanan "Yola Zararsın" albümünde yer alan "Sunayıda Deli Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Şevval Sam - Yola Çıktım Mardine [firar] 04:44
Şevval Sam - Yola Çıktım Mardine [firar] 22.816 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/firardizi daha fazlası için resmi fan sayfamıza bekliyoruz !!
Hayvanlar aleminde skandal! 00:50
Hayvanlar aleminde skandal! 25.398 izlenme - 8 yıl önce Moskova'da gerçekleşen bir olay, görenleri şaşkına çevirdi. Gözü pek bir fare, hiç korkmadan bir grup kediye saldırdı. Farenin saldırıları karşısında ne yapacağını şaşıran kediler, canlarını kurtarmak için var güçleriyle kaçtılar. Öyle ki, bir kedi fareden kurtulabilmek için taklalar attı.
Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik 05:08
Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik 14.555 izlenme - 4 yıl önce Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik (2014)
Ertuğ - Yola Devam 04:17
Ertuğ - Yola Devam 12.512 izlenme - 6 yıl önce
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 02:36
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 17.142 izlenme - 8 yıl önce
İlyas Yalçıntaş - Bir Yola Çıktım 03:26
İlyas Yalçıntaş - Bir Yola Çıktım 490 izlenme - 2 ay önce
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 00:33
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 5.467 izlenme - 2 yıl önce Kamyonetin üstündeki yazılardan anlaşılacağı üzere rusya'da gerçekleşiyor olay sanırım, yolda araçlar seyir halindeyken birden yola atlayan ayı, ilk önce kamyonete gidiyor oradan bir şey olmayacağını anlayınca, diğer sürücüye gidip konuşurcasına yemek istediğini belli ediyor.
Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola  03:15
Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola 3.939 izlenme - 1 yıl önce Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola (Video Klip) 2017 Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola (Video Clip) 2017 Kemençe: Umut Ayvaz Akustik, Klasik Gitar: Ali Ekber Kayış Perküsyon: Cengiz Ercüment Mix-Master: Ali Ekber Kayış Vokaller: İlhan Gülten, Nuray Aksoy, Salih Yılmaz Görüntü: Sinan Demirtaş, Yakup İnanlı • Özkan Avcı, İhsan Eş, Umut Ayvaz, Özgür Baltacı, Serhat Ayebe, Onur Yılmaz ve Emeği Geçen Herkese Teşekkürler. Şarkı Sözleri: Rize'den çıktım yola gözlerim dola dola gözlerim dola dola Rize'den çıktım yola gözlerim dola dola gözlerim dola dola Yüreğimde acılar yollandım İstanbul'ada yollandım İstanbul'ada Trabzon'dan aşağı hoş dereler akayı hoş dereler akayı Trabzon'dan aşağı hoş dereler akayı hoş dereler akayı Ayrılığın acısıda yüreğimi yakayı
Semra Algül - Yola Gel Yola 04:59
Semra Algül - Yola Gel Yola 7.390 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Özdemir
Türk Gezginin İspanya'da İmam Olma Hikayesi 05:03
Türk Gezginin İspanya'da İmam Olma Hikayesi 1.758 izlenme - 10 ay önce Plansız Gezgin Bestami Köse, İspanya'da imam oluyor. Sıradışı Gezginler belgeselimizin yeni bölümleri 2018 yılında yayınlanacaktır. O tarihe kadar ise belgesel harici kısa bölümler paylaşılacaktır. Bizi takip etmeye devam edin :)
Emre Saltık - Gelmez Yola Gidiyorum 03:31
Emre Saltık - Gelmez Yola Gidiyorum 6.633 izlenme - 6 yıl önce
Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine 4.356 izlenme - 4 yıl önce Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine
Nezahat Bayram - Yola Gel Sevdiğim Yola 05:36
Nezahat Bayram - Yola Gel Sevdiğim Yola 4.480 izlenme - 6 yıl önce
Cankat Erdoğan - Baharın Olmazmı Senin 03:50
Cankat Erdoğan - Baharın Olmazmı Senin 5.358 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Yola Yoldaş Olanlar 2 Çıkış Tarihi: 24.01.2013 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Tatlı dile nazar değmiş Bilemedim, bilemedim Deli gönül boyun eğmiş Gülemedim, gülemedim Göremedim, göremedim Baharın olmaz mı senin Güneşin doğmaz mı senin Gece yollar geçit vermez Sabahın olmaz mı senin Biri sever biri soyar Biri söver biri kovar Bu düzeni kimler kollar Murat bunu bilemedi Baharın olmaz mı senin Güneşin doğmaz mı senin Gece yollar geçit vermez Sabahın olmaz mı senin
Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar (Söz : Murat Güneş) 08:01
Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar (Söz : Murat Güneş) 4.082 izlenme - 4 yıl önce Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar
Habibe - Sinoptan Çıktım Yola 03:47
Habibe - Sinoptan Çıktım Yola 3.989 izlenme - 5 yıl önce Habibe 2010 Sinoptan Çıktım Yola Muhteşem Bir Yorum
Halil Sezgin - Yola Çıktım Mardine 05:43
Halil Sezgin - Yola Çıktım Mardine 3.991 izlenme - 7 yıl önce yola çiktim mardine halil sezgin
Her Akşam Üstü Düşerim Yola 04:09
Her Akşam Üstü Düşerim Yola 4.604 izlenme - 4 yıl önce resul' um ... özlemim sana
Aman Otlakçı Olmasın 01:05
Aman Otlakçı Olmasın 2.226 izlenme - 2 yıl önce Aman otlakçı olmasın diyeceğiniz bu kişi kızlı erkekli ortamda kızların kikirik sesleri eşliğinde bir paket sigarayı tek seferde içmeye çalışıyor.
Yola Çıkmak (2015) Fragman 01:48
Yola Çıkmak (2015) Fragman 3.250 izlenme - 3 yıl önce Evren Erdem'in ilk uzun metrajlı filmi olan dramatik yapımın başrollerinde Ruhi Sarı, Ezgi Ay ve Ozan Bilen başrolleri çalışıyor.
Bekir Köse - Yola Devam (Official Video) 03:38
Bekir Köse - Yola Devam (Official Video) 86 izlenme - 3 hafta önce Bekir Köse'nin, Süper Müzik etiketiyle yayımlanan "Yola Devam” isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay YouTube kanalında. Yeni klipleri herkesten önce izlemek için abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay Söz: Turgay Evren, Bekir Köse Müzik: Bekir Köse MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Evren Penez feat. Sansar Salvo - Yola Yol Deme 02:41
Evren Penez feat. Sansar Salvo - Yola Yol Deme 170 izlenme - 2 ay önce Evren Penez feat. Sansar Salvo'nun, GNL etiketiyle yayınlanan "Yola Yol Deme" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Evren Penez, Sansar Salvo Müzik: Rapozof Düzenleme: Rapozof Yönetmen: Gürkan Sengüler "Yola Yol Deme" şarkı sözleri ile Sansar Salvo; Belki yeni bişey olur diye sıra benim Herkes haklı olmasaydı bana sıra verin Geleceğin delisi bu kimisinin pesiyim Esiyim kesiyim sesini sesimin pesiyim Belki deli olabilirim de niye derim Peki yine tüm sorumluluk da yine benim Geleceğim geriye esirim kesilin; Besinim sesimin esiri bi’ sırım, bi’ serim derim Benim için burada olun bi’ de işi bilin Çünkü işi bilmeyenin bütün işi benim Vereceği kesin o ülkesi neresi Gerisi geriye gelir isim; Sürrealizm Seninim kimi zaman rezil, kimi zaman ezip Kimi zaman ezip kimi ipe dizip İkilemin biri değil hakarete gelin Artı ne düşündüğünüz hiç umurumda değil Nakarat (*2) Gidemezsen Yola Yol deme Yazamazsan Yola Yol deme Silemezsin Yola Yol deme Deme deme Yola Yol deme Evren Penez; Yapamadın o rapi ve senin için acı Benim alanımın içindesin elindeki tacı Bırak; arada bu suratının gerilmesi, yazık Olur; adamının hası benim, belimdeki nasıl? Elimdeki rapim ile derinleri kazarım Elindeki benim ise keyiflerin azalır Kapanı kur ikimize bu da yeni kazanım Çeneleri açık ama beyinleri kapalı Alındaki terim için geleceğe yürürüm Bu yaşamımın olayı ve hepinizi bürüdü Sayfası çürümüş, tayfası sürünür Yeni küfürüm şu; ‘’Geri geldim Brütüs’’ Yo, Yo; Yola Yol Deme derim olay ol Kafaları zora yor Sana göre koma yok Hah, hah; hadi be Ekürisi patide İşi gücü money’de, bu iki deli makine Nakarat (*2) Gidemezsen Yola Yol deme Yazamazsan Yola Yol deme Silemezsin Yola Yol deme Deme deme Yola Yol deme
Birsen Kavut  Vay Basıma Gelene Bak 04:08
Birsen Kavut Vay Basıma Gelene Bak 7.673 izlenme - 8 yıl önce yola yoldas olanlar