Hoşgeldiniz!

yola

Bayramda Yoldan Çıkanlar 01:45
Bayramda Yoldan Çıkanlar 237.102 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı Coca-Cola Kamyonu bayramda mutluluk dağıtmak için bazı insanları yoldan çıkarttı…
Yola Çıkmak Fragman 01:48
Yola Çıkmak Fragman 67.657 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılında çekilmiş Yola Çıkmak filminin fragmanı. Ruhi Sarı, İrem Altuğ, Ozan Bilen ve Aysan Sümercan'ın oynadığı film Adana Altın Koza Film Festivali'nde yarıştı.
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 04:15
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 13.205 izlenme - 9 ay önce Minnet Eylemem - Şarkı Sözleri: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rizkimi veren huda dir kula minnet eylemem Oy nesimi, can nesimi ol gani mihman iken Yarın şefaatlarım ahmed-i muhtar iken Cümlenin rızkını veren ol gani settar iken Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem Haluk Özkan'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "Yola Zararsın" albümünde yer alan "Minnet Eylemem" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 05:36
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 11.557 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri - Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül Sunayı da deli gönül sunayı Ben yoluna terk eyledim sılayı Armağan gönderdim telli turnayı İner gider bir gözleri sürmeli Sabahtan uğradım yarin yurduna Dayanılmaz firkatine derdine Yıkılası karlı dağın ardına Aşar gider bir gözleri sürmeli Ateş yanmayınca duman mı tüter Ak gerdan üstünde çimen mi biter Vakti gelmeyince bülbül mü öter Öter gider bir gözleri sürmeli Karacaoğlan kapınıza kul gibi Gönül küsüverse ince kıl gibi Seherde açılmış gonca gül gibi Kokar gider bir gözleri sürmeli Haluk Özkan'ın, Seyhan Record Müzik etiketiyle yayınlanan "Yola Zararsın" albümünde yer alan "Sunayıda Deli Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Yola Berrocal'ın Canlı Yayında Memesinin Açılması 00:36
Yola Berrocal'ın Canlı Yayında Memesinin Açılması 3.992 izlenme - 9 ay önce İspanya'da yayınlanan bir programda sunucu, ünlü isim Yola Berrocal'ın elbisesini canlı yayında indirince büyük bir skandal yaşandı! Elbisenin inmesiyle sol memesi açılan Yola zor anlar yaşadı. Bir dönem 'İspanya'nın en büyük göğüslü kadını' olarak anılan Berrocal göğsü açılınca kısa bir süreli şok yaşasa da elbisesini yukarı çekerek durumu kurtarmak istedi. Daha sonra ise salondaki dev ekranda görüntü tekrar ve tekrar gösterilmek istendi. Ekrandaki skandalı engellemeye çalışan Berrocal, daha sonra programı terk etti. Olay geçtiğimiz yıllarda yaşanmasına karşın, yeniden gündem olan o görüntüler:
Oguz Aksac 01:03
Oguz Aksac 44.452 izlenme - 9 yıl önce oguz abiden bi super turku daha.ufugun kankisi
Canlı Yayında Ünlü Konuğunun Göğüslerini Açtı 01:08
Canlı Yayında Ünlü Konuğunun Göğüslerini Açtı 3.608 izlenme - 9 ay önce İspanya'da yayınlanan bir programda, sunucu, Yola Berrocal'ın elbisesini canlı yayında indirince büyük bir skandal yaşandı! Bir dönem "İspanya'nın en büyük göğüslü kadını" olarak anılan Berrocal, hemen elbisesini yukarı çekerek, açılan sol göğsünü kapattı. DEV EKRANA YANSITILTI İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; 46 yaşındaki oyuncu, göğüslerini kapamaya çalışırken, 'kaza' anı, dev ekrana bir kez daha yansıtıldı. Ekrandaki skandalı engellemeye çalışan Berrocal, daha sonra programı terk etti. Olay, 2014 yılında yaşanmasına karşın, görüntüler sosyal medyada paylaşılınca tekrar gündem oldu. Video, o tarihten bu yana 2,4 milyon kez izlendi.
Şevval Sam - Yola Çıktım Mardine [firar] 04:44
Şevval Sam - Yola Çıktım Mardine [firar] 21.379 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/firardizi daha fazlası için resmi fan sayfamıza bekliyoruz !!
Hayvanlar aleminde skandal! 00:50
Hayvanlar aleminde skandal! 24.883 izlenme - 7 yıl önce Moskova'da gerçekleşen bir olay, görenleri şaşkına çevirdi. Gözü pek bir fare, hiç korkmadan bir grup kediye saldırdı. Farenin saldırıları karşısında ne yapacağını şaşıran kediler, canlarını kurtarmak için var güçleriyle kaçtılar. Öyle ki, bir kedi fareden kurtulabilmek için taklalar attı.
Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola  03:15
Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola 1.590 izlenme - 3 ay önce Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola (Video Klip) 2017 Apolas Lermi - Rize'den Çıktım Yola (Video Clip) 2017 Kemençe: Umut Ayvaz Akustik, Klasik Gitar: Ali Ekber Kayış Perküsyon: Cengiz Ercüment Mix-Master: Ali Ekber Kayış Vokaller: İlhan Gülten, Nuray Aksoy, Salih Yılmaz Görüntü: Sinan Demirtaş, Yakup İnanlı • Özkan Avcı, İhsan Eş, Umut Ayvaz, Özgür Baltacı, Serhat Ayebe, Onur Yılmaz ve Emeği Geçen Herkese Teşekkürler. Şarkı Sözleri: Rize'den çıktım yola gözlerim dola dola gözlerim dola dola Rize'den çıktım yola gözlerim dola dola gözlerim dola dola Yüreğimde acılar yollandım İstanbul'ada yollandım İstanbul'ada Trabzon'dan aşağı hoş dereler akayı hoş dereler akayı Trabzon'dan aşağı hoş dereler akayı hoş dereler akayı Ayrılığın acısıda yüreğimi yakayı
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 00:33
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 5.439 izlenme - 2 yıl önce Kamyonetin üstündeki yazılardan anlaşılacağı üzere rusya'da gerçekleşiyor olay sanırım, yolda araçlar seyir halindeyken birden yola atlayan ayı, ilk önce kamyonete gidiyor oradan bir şey olmayacağını anlayınca, diğer sürücüye gidip konuşurcasına yemek istediğini belli ediyor.
Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik 05:08
Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik 11.711 izlenme - 3 yıl önce Uzeyir Mehdizade - Yola Getmirik (2014)
Ertuğ - Yola Devam 04:17
Ertuğ - Yola Devam 12.498 izlenme - 6 yıl önce
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 02:36
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 17.134 izlenme - 7 yıl önce
Semra Algül - Yola Gel Yola 04:59
Semra Algül - Yola Gel Yola 7.183 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
Aman Otlakçı Olmasın 01:05
Aman Otlakçı Olmasın 2.222 izlenme - 9 ay önce Aman otlakçı olmasın diyeceğiniz bu kişi kızlı erkekli ortamda kızların kikirik sesleri eşliğinde bir paket sigarayı tek seferde içmeye çalışıyor.
Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu) 04:53
Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu) 6.172 izlenme - 4 yıl önce Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu)
Emre Saltık - Gelmez Yola Gidiyorum 03:31
Emre Saltık - Gelmez Yola Gidiyorum 6.334 izlenme - 6 yıl önce
Cankat Erdoğan - Baharın Olmazmı Senin 03:50
Cankat Erdoğan - Baharın Olmazmı Senin 5.192 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yola Yoldaş Olanlar 2 Çıkış Tarihi: 24.01.2013 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Tatlı dile nazar değmiş Bilemedim, bilemedim Deli gönül boyun eğmiş Gülemedim, gülemedim Göremedim, göremedim Baharın olmaz mı senin Güneşin doğmaz mı senin Gece yollar geçit vermez Sabahın olmaz mı senin Biri sever biri soyar Biri söver biri kovar Bu düzeni kimler kollar Murat bunu bilemedi Baharın olmaz mı senin Güneşin doğmaz mı senin Gece yollar geçit vermez Sabahın olmaz mı senin
Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar (Söz : Murat Güneş) 08:01
Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar (Söz : Murat Güneş) 3.897 izlenme - 3 yıl önce Cemal Kuru - Kervan Yola Çıkar
Her Akşam Üstü Düşerim Yola 04:09
Her Akşam Üstü Düşerim Yola 4.551 izlenme - 3 yıl önce resul' um ... özlemim sana
Nezahat Bayram - Yola Gel Sevdiğim Yola 05:36
Nezahat Bayram - Yola Gel Sevdiğim Yola 4.393 izlenme - 5 yıl önce
Yola Çıkmak (2015) Fragman 01:48
Yola Çıkmak (2015) Fragman 3.034 izlenme - 2 yıl önce Evren Erdem'in ilk uzun metrajlı filmi olan dramatik yapımın başrollerinde Ruhi Sarı, Ezgi Ay ve Ozan Bilen başrolleri çalışıyor.
Habibe - Sinoptan Çıktım Yola 03:47
Habibe - Sinoptan Çıktım Yola 3.695 izlenme - 4 yıl önce Habibe 2010 Sinoptan Çıktım Yola Muhteşem Bir Yorum
Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine 3.605 izlenme - 3 yıl önce Berdan Mardini - Yola Çıktım Mardine
Halil Sezgin - Yola Çıktım Mardine 05:43
Halil Sezgin - Yola Çıktım Mardine 3.960 izlenme - 6 yıl önce yola çiktim mardine halil sezgin
Ayaşlı Serhat - Kar Yolla 03:51
Ayaşlı Serhat - Kar Yolla 3.015 izlenme - 2 yıl önce Yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte sosyal paylaşım sitelerindeki kar içerikli paylaşım ve iletilerin tavan yaptığı şu günde, günün anlam ve ehemmiyetini anlatabilecek en uygun ve en güzel parça.
Birsen Kavut  Vay Basıma Gelene Bak 04:08
Birsen Kavut Vay Basıma Gelene Bak 7.636 izlenme - 7 yıl önce yola yoldas olanlar
Hande Yener - Yola Devam 04:22
Hande Yener - Yola Devam 3.737 izlenme - 6 yıl önce hande yener - yola devam
Şevval Sam-Yola Çıktım Mardine(Firar)-Erkan- 04:44
Şevval Sam-Yola Çıktım Mardine(Firar)-Erkan- 3.541 izlenme - 6 yıl önce Şevval Sam-Yola Çıktım Mardine(Firar)-erkan-Yola çıktım Mardine,,Düştüm senin derdine,,Mevlam sabırlar versin,,Yarini yitirene,,Estel Midyat arası,,Sevdan başım belası,,Senin baygın gözlerin,,Merhem yürek yarası,,Estel yolun yarısı,,Yandı başım arası,,Bana gurbet gezdirir,,Kırk bin başlık parası,,