Hoşgeldiniz!

yola devam

Ertuğ - Yola Devam 04:17
Ertuğ - Yola Devam 12.498 izlenme - 6 yıl önce
Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu) 04:53
Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu) 6.172 izlenme - 4 yıl önce Patron - Yola Devam (Feat Emrah Karakuyu)
Hande Yener - Yola Devam 04:22
Hande Yener - Yola Devam 3.737 izlenme - 6 yıl önce hande yener - yola devam
Hande Yener - Yola Devam 04:22
Hande Yener - Yola Devam 2.841 izlenme - 5 yıl önce
Yola Devam Hande Yener Studio Live 00:33
Yola Devam Hande Yener Studio Live 3.086 izlenme - 8 yıl önce canlı performans 31 ocak
Patron Ft. Emrah Karakuyu & Dj Dalton - Yola Devam 04:53
Patron Ft. Emrah Karakuyu & Dj Dalton - Yola Devam 1.949 izlenme - 4 yıl önce Patron Ft. Emrah Karakuyu & Dj Dalton - Yola Devam Şarkı Sözleri; zaman akıp gider anılar yine üst üste toplanmış dağ gibi sana bakar nasılda geçti hatırla, kimi gülümsetir kimi hatırlanır acıyla bak yokuş yukarı koştuk ama hiphop boştu dolar her bi boşluk sorun yok yorulduk bazen olsun önümüz hep taş dolsa bile yola devam sorun yok... yola devam sorun yok.. sene 2005 istanbul söyle bana kim ayakta kim leş seneler geçmiş şimdi yaş 25 hah! nekadar çabuk sene 2006 depresyon arttı rap her yanımı sarmış akdenizden uzak metropole daldım arka sokaklar bir an metro eve varsın hemen freestyle kapış bi kaç verse kazı sonra mikrofona yapış yarasa gibi kapatıp kapıyı izlerdik bişeyler kırmak için kafayı zaman akıp gider sefalet radi doyur hadi karnımızı (kanka) playstation, binning, içki, sigara, çay bisküvi sene 2007 heryerden çağırırlar konsere bizi ve albümler gelir mcler bilir sebebini çünkü dinledi ozaman neredeyse hepsi bizi! 2008 hoşçakal çeliktepe, merhaba kadıköy yeraltından yeryüzüne yazılmaya başlanır ve kızlar bana asılmaya başladı gitti bütün saçlar 1 numara kafam parti her hafta yavaşla 2009 albüm rafta yeah madafakı zaman akıp gider anılar yine üst üste toplanmış dağ gibi sana bakar nasılda geçti hatırla, kimi gülümsetir kimi hatırlanır acıyla bak yokuş yukarı koştuk ama hiphop boştu dolar her bi boşluk sorun yok yorulduk bazen olsun önümüz hep taş dolsa bile yola devam sorun yok... yola devam sorun yok.. devam edelim 2009 pmc bi aile şimdi başladı hikaye yeraltından yeryüzüne turne 3 konser 300 bilet yuh be şirket batar tat söz yazar yine dansöz bakar ee dans et ozaman profösyönel 2010 yazamadan hastane ve karakol kavgalar dövüşler illa bi taraf ol ve inan hala bi para yok televizyon, MTV, reklamlar, pat en iyisi cebim doldu ve dostum çok yancılar dolu, olsun.. 2011 profösyönel bu son değil ikincisi geldi ve okul bitti yeah new york sonum gizli (ama) sorun yok 2012 para kalmadı alayı sattı şafağımı saydım düşünmek için zamanım vardı yazdım ve karşınızdayım zaman akıp gider anılar yine üst üste toplanmış dağ gibi sana bakar nasılda geçti hatırla, kimi gülümsetir kimi hatırlanır acıyla bak yokuş yukarı koştuk ama hiphop boştu dolar her bi boşluk sorun yok yorulduk bazen olsun önümüz hep taş dolsa bile yola devam sorun yok... yola devam sorun yok..
recep tayyip erdoğan 02:35
recep tayyip erdoğan 1.398 izlenme - 7 yıl önce bekle gülüm hayat bİrgün bİzde güler
Yandaş TV'de, 3 Yandaşa Tek Başına Kafa Tumak 03:52
Yandaş TV'de, 3 Yandaşa Tek Başına Kafa Tumak 814 izlenme - 2 yıl önce Tek başına kafa tutan sayın araştırmacı Sinan beyin yandaş tv kanallarından birinde sunucu da dahil 3 kişiye kafa tutması. işin özeti : sinan bey madem hacılarla geleceksiniz bana bunlarla gelin derken , karşıt görüş "hep senin istediklerinle mi gelicez" derken ... Atatürk döneminde ingiliz ordusunu padişah fermanı ile karşılamak yerine silahla karşılayanları anlatırsak, Atatürk'ü karalamak için elimizde tek silah olan "din" anlayışını kullanamayız. sinan bey devam ederken "belgelerle geldim, artık o yüzyıl bitti milleti yalanlarla kandırdığınız cumhuriyete düşman yapmak için" lafından sonra karşıt tarafın hemen işi "terbiyeli o" , "emperyalist uşağı" ve final olarak "ergenekon, balyoz" a bağlaması ! aslında paşaların ve ordunu ne için içeride tutulduğunun katıdır. Program 2011 yılında yapıldı ve 3 yıl içeride haksız yere yatan insanlar serbest ! gerçi yandaşların yeni lafı "parallel" :) izliyoruz efenedim. http://i.hizliresim.com/YPm6lj.png işte o belgelerden biri. Yer Manisa, Yunan ordusu ile selfie çalışmaları.
mercedes her şartta yola devam! 01:11
mercedes her şartta yola devam! 1.373 izlenme - 7 yıl önce mercedes her şartta yola devam!
Sevgililer Günü Kutlu Olsun 02:17
Sevgililer Günü Kutlu Olsun 1.878 izlenme - 7 yıl önce sımsıkı saral bana doya doya öp benı bugun sevgılıler gunu tut ellerimi gözlerim gözlerinde İlk bugun erıdı inadı bırak gel beklıyorum seni urfa style tum sevgililerin sevgililer gununu kutlar 14 Şubatin eglenceli mutlu vede huzurlu geçmesİ umudiyle göruŞmek dilegiyle 14 Şubat sevgililer gunu kutlu olsun urfa style dj efsane mc korkmaz yola devam
masseyferguson nesİlden nesİle 02:34
masseyferguson nesİlden nesİle 1.028 izlenme - 8 yıl önce onlar bİr aİle massey oĞullari
Takla Atıp Yola Devam Etmek 00:32
Takla Atıp Yola Devam Etmek 440 izlenme - 3 yıl önce Hızlı gelen araç aynı hızda viraja girince takla atıp tekerleklerin üzerine düştü...İlginç olan ise tekerleklerin üzerine düşen araç hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.
Ankaralı Turgut - Efsane Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 01:40
Ankaralı Turgut - Efsane Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 390 izlenme - 2 yıl önce Ankara müziğinin ilk başını çeken Turgut abimiz bu sefer şaşırttı beni. Kaymak lazım parçası ile yürekleri mest eden abimiz bu sefer bizi ters köşeye yatırdı. İzliyoruz
go kartla takla attı ama yola devam 01:21
go kartla takla attı ama yola devam 744 izlenme - 8 yıl önce enterasan
Flört - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (2001 - 48 Dk) 48:38
Flört - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (2001 - 48 Dk) 249 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılından bu yana Yola Devam,Rasta Baba,Cemiyette Pişiyoruz,Dün TRT'de İzledim ve daha nice efsane şarkılara imza atmış,ülkemizin en kaliteli müzik gruplarından olan Flört grubunun ilk albümleridir. Şarkı Listesi ise şöyledir : A Tarafı 1-Yola Devam 2-Denize Doğru 3-Yalnızlık Mevsimi 4-Aşk Dediğin Buysa 5-Maviyim 6-Ayaküstü Sohbet 7-Apolitik B Tarafı 8-Onun Adı Hasan 9-Rasta Baba 10-Beyoğlu 11-Balon 12-Dilber 13-Trafik Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Flört grubunun ilk albümünü paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Timuçin Esen - Yola Devam L 2011 05:37
Timuçin Esen - Yola Devam L 2011 365 izlenme - 6 yıl önce
Doğuş - Yola Devam 04:29
Doğuş - Yola Devam 291 izlenme - 5 yıl önce
Hande Yener Yola Devam (Hande Maxi Version) 06:31
Hande Yener Yola Devam (Hande Maxi Version) 249 izlenme - 5 yıl önce Hande Yener Yola Devam (Hande Maxi Version)
Hande Yener Yola Devam 05:01
Hande Yener Yola Devam 304 izlenme - 6 yıl önce
Hande Yener - Yola Devam (New Version) 06:31
Hande Yener - Yola Devam (New Version) 235 izlenme - 5 yıl önce
Coşkun Önder Lisesi - Flort - Yola Devam 03:22
Coşkun Önder Lisesi - Flort - Yola Devam 169 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere Coşkun Önder Lisesi Flört'ten Yola Devam şarkısıyla katıldı.
Music4life Jaddede Yola Devam 03:15
Music4life Jaddede Yola Devam 188 izlenme - 8 yıl önce 8k kinq xd
Hande Yener - Yola Devam 04:22
Hande Yener - Yola Devam 122 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Apayrı Çıkış Tarihi: 02.01.2006 Türkçe Elektronik Şarkı Sözleri: Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak .......................................................... Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2) Sen zamansiz yurek yakan, hayati yalan dolan olmadin hicbir zaman, agla hic kimseler duymadan sevdigine doymadan, kendini unutmadan Kalk kendine bir bak.. Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2) ......................................................... Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2)
Flört - Yola Devam Video HD 2014 06:17
Flört - Yola Devam Video HD 2014 86 izlenme - 3 yıl önce Flört - Yola Devam Fanmade Video HD Flört - Hücum Kayıtlar 2014 Kaybolduğumda oldu benim yola gelmedim Tabiki çok acı çektim ben böyle değildim Arada bir boşa döndüm pervane gibi Başım döndü ben döndüm kimse görmedi Hadi yola devam be usta Hadi yola devam be kaptan Gökyüzüne fırça fırça boya sürerdim Altına imzamı atıp eve dönerdim Şeytana kurşun sıktım yine ölmedi Başım döndü ben döndüm kimse görmedi Hadi yola devam be usta Hadi yola devam be kaptan Aramızda karlı dağlar var Yine dümenin başına kaptan Başımı üstümden çekin gölge yapıyor Bu vücudun güneşten çok ricası oluyor Hadi bana eyvallah ben artık gideyim Arayan soran olursa selam söyleyin Hadi yola devam be usta Hadi yola devam be katan Aramızda koca dağlar var Hadi dümenin başına kaptan Flört - Hücum Kayıtlar 2014 1. Flört - Rasta Baba 2011 2. Flört - Cemiyette Pişiyoruz 3. Flört - Boşver Aldırma 4. Flört - Senin Yüzünden 5. Flört - Şakalar 6. Flört - Bir Tek Sen Gelmedin 7. Flört - Bu Havalarda Dönme Bana 8. Flört - Hep Beraber 9. Flört - Yola Devam 10. Flört - Rasta Baba 2014
Hande Yener - Yola Devam (New Version) 06:31
Hande Yener - Yola Devam (New Version) 112 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hande Maxi Çıkış Tarihi: 08.09.2006 Türkçe Elektronik Şarkı Sözleri (lyrics): Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak .......................................................... Yikildigin her an yok olmadigina sukret, kalk aynalara bak. Yoruldugun her an kolay olumden vazgec, kalk gokyuzune bak Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2) Sen zamansiz yurek yakan, hayati yalan dolan olmadin hicbir zaman, agla hic kimseler duymadan sevdigine doymadan, kendini unutmadan Kalk kendine bir bak.. Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2) ......................................................... Yuregine gunes koy, yuregine bulut koy, yuregine yildiz koy, yola devam (x2)
Cafer Baba'yla Yola Devam 02:53
Cafer Baba'yla Yola Devam 116 izlenme - 3 yıl önce Best Van'ın gülü, otogarın muhtar adayı Cafer Baba, gören gözlere, işiten kulaklara Türk siyasetinin altın kurallarını sunuyor. İşte başarıya giden yolda, önünüzdeki engelleri darma duman edecek bir kaç yöntem; - Kendinize vurucu bir slogan bulun, slogan haricindeki söylemlerinizin kesinlikle anlaşılmaz olmasına dikkat edin. - Etrafınıza gürültü yapmaktan başka marifeti olmayan bir kalabalık toplayın ki konuşmanız iyice apaçi narasına dönsün. - Mikrofona benzeyen ama mikrofon vazifesi görmekten aciz bir sistem edinin. - Boynunuza pastahane ipi asın. Son kural en önemlisidir. Pastahane ipi olmadan başarıya ulaşmayı düşünenler, elbette ki hüsrana uğrayacaklardır.
Doğuş - Yola Devam (Karaoke) 04:29
Doğuş - Yola Devam (Karaoke) 108 izlenme - 5 yıl önce
Timuçin Esen - Yola Devam - [2011] 05:38
Timuçin Esen - Yola Devam - [2011] 147 izlenme - 6 yıl önce timuçin esen - yola devam - [2011] - [alisayar]
Ertuğ - Yola Devam 04:23
Ertuğ - Yola Devam 90 izlenme - 5 yıl önce
Gitme 05:13
Gitme 127 izlenme - 9 yıl önce