Hoşgeldiniz!

Yolumu Bulurum

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum - [orijinal Video Klip] 04:02
Kıraç - Ben Yolumu Bulurum - [orijinal Video Klip] 284 izlenme - 7 yıl önce kıraç - ben yolumu bulurum - [orijinal video klip] - [alisayar]
Kaan Mazhar - Yolumu Bulurum 03:07
Kaan Mazhar - Yolumu Bulurum 197 izlenme - 3 yıl önce Kaan Mazhar - Yolumu Bulurum (Klip) 2014 Şarkı Sözleri ; Ellerimi tut, gözlerime bak Doğruyu söyle, sevmedin mi? Sen istedin de, her şeyimi Düşünmeden vermedim mi? Vermedim mi? Geçmişi bırak, geleceğe bak Geçer mi hayat, hep korkarak? Yeter artık, güven bana Kalbin aşka, aşka doyacak! Ah, doyacak! Yağmur olurum, rüzgar olurum Duygularının kölesi olurum Bana bir adım yaklaş desen Karanlıkta yolumu bulurum Ah, bulurum!
Kıraç - Ben Yolumu Bulurum (1998) 04:02
Kıraç - Ben Yolumu Bulurum (1998) 124 izlenme - 3 yıl önce Sene 1998.O zamanlar ülkemizde rock kültürü, özellikle anadolu rock olmak üzere büyük bir patlama yapmıştı.O dönemlerde Ayna,Kim Bunlar,Destan gibi grupların yanı sıra Murat Göğebakan,Haluk Levent,Murat Kekilli gibi sanatçılar patlama yapmışlardı.İşte o zamanlar çıkış şarkısı Dağların Kadını ile elvis ceketi, klasik yeleği, elvis saçlarıyla bambaşka bir tarzla çıkmıştı karşımıza.Ardından 1998 yazında gelen Talihim Yok Bahtım Kara ile asıl çıkışını yapmıştı kendisi.Bir anda rock kulvarında yerini edinmiş ve belli kaliteli müzik dinleyicisi kesim tarafından büyük bir beğeni almıştı.Özellikle Deli Düş albümü o dönem ve şimdi de türk rock müziğindeki en iyi albümlerden biri oldu.Albümde Sevme,Yalnızlığın Kapıları ve Deli Düş gibi kıyıda köşede kalmış seçkin ve muhteşem şarkılar vardı.İşte bu klip de Kıraç'ın 1998 yılında çıkardığı Deli Düş albümünün üçüncü klibi,1998 yılının Ekim ayında yayınlanmış ve ne yazık ki kısa sürelik bir ilgi görmüş oysa ki Türk Rock Müziğ'nde kilometre taşı olacak bir şark olan Ben Yolumu Bulurum şarkısına çekilmiştir. Ayrıca klipteki solo gitar da sevgili Yavuz Çetin'e aittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların kıyıda köşede kalmış bu efsane şarkıyı gün yüzüne çıkarmak istedim. İyi izlemeler.