Hoşgeldiniz!

yoncimik

Yonca Evcimik 8-15 Vapuru 04:17
Yonca Evcimik 8-15 Vapuru 18.217 izlenme - 10 yıl önce
G.ergen 12 Yaşında*** 01:47
G.ergen 12 Yaşında*** 4.187 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen,erkan yolaçla evet hayır yarışmasında 22 yıl önceki hali...
Yoncimik Feat_ Sirhot 03:45
Yoncimik Feat_ Sirhot 1.843 izlenme - 10 yıl önce oldu gözlerim doldu
Yonca Evcimik - Yoncimix 05:03
Yonca Evcimik - Yoncimix 1.947 izlenme - 7 yıl önce the best of yoncimix [2003] - şahin özer müzik
Yonca Evcimik - Kendine Gel 04:53
Yonca Evcimik - Kendine Gel 693 izlenme - 3 yıl önce klibin başındaki parmak şaklatmaları ve ayak seslerini duyunca maykıl ceksın gelicek sanan o zamanın çocukları şimdinin gençlerden oluşan topluluk, bu klip size.. 45. saniyede çıkan yamyamların.. pardon dansçıların, yoncimiki pişirip yiycek gibi dans etmeleri unutulmaz bi enstantane. dansçıları demişken; mayoz bölünmüşlerdi bi ara. çıtır kızlar ve birkaç iyi adam diye.. cennete mi ya da hangi cehenneme gittiler bilmiyorum. amaan bize ne cağnım. alkışlarlayaşıyorum.com gururla sunar.. bir zamanların çıtırı "yoncimik" sizlerle..
Yonca Evcimik - Taksit Taksit 03:54
Yonca Evcimik - Taksit Taksit 485 izlenme - 3 yıl önce Yonca Evcimik'in 1991 yılında çıkardığı ilk albümü Abone'den Taksit Taksit isimli şarkısının klibini izleyelim efem.İlk albümü olduğunu klibinden de anlayabileceğiniz hoş bir parça..
Yonca Evcimik - Panda Dondurma Reklâmları (1994) 00:52
Yonca Evcimik - Panda Dondurma Reklâmları (1994) 448 izlenme - 3 yıl önce Ekrandan 'ooooo, rico rico rico rico panda riccoo' diye çıkar kıvırır birden gelir geçerdi . Yonca ablamız soluğu bakkalda almamıza vesile olurdu. Yonca ablamızın ooo rico rico panda ricco'dan sonra bir de fiyatta pahalı Panda kornet reklamı vardı. O yıllar ne güzel yıllardı . Biz yaşlandık Yonca hâlâ yaşlanmadı.
Yonce Evcimik-Karambol 03:49
Yonce Evcimik-Karambol 377 izlenme - 10 yıl önce
Yonca Evcimik - Cesaretim Yok 04:46
Yonca Evcimik - Cesaretim Yok 187 izlenme - 3 yıl önce Öyle sanıyorum ki şimdilerde twitter sanatçısı olarak nam salan ve hayvani tepki nümayişlerinde direkt o hayvanın şekline bürünerek(kedi suretinde mesela) sosyal mesaj yayan, bir zamanların şarkıcısı Yonca'nın şahane güzellemelerinden biri bu. Beyin zarını ya da beyincik kıvrımlarını hafiften sikerten duygusal bi dozajı var. Yonca Evcimik'in kısıtlı sesinde hayat bulan ancak duygusal açıdan bir şeyler yükleyen naif bir yapısı da var agalar bu parçanın... Diyorum ama anlatamıyorum işte anlayın siz. Aysel Gürel, Şehrazat, Aykut Gürel gibi isimlerle müzik hayatına adım attığı Abone albümünden bu parça. Ya böyle ciddi ciddi albüm ve kartonet bilgisi yazma olayına son verilsin, lakin ciddi anlamda sıkılıyorum buraya doğru dürüst bir şeyler yazarken amına koyayım. Şimdi bu kısmı dolduruken aklıma Mercan'ın Baekaretim Yok şarkısı geldi, e ben bunu inkar mı edeyim yani, nedir ki ne... Neyse iyiyim ben, geçti. Öpering canlarım :D
Yonca Evcimik - Sallan Yuvarlan 03:13
Yonca Evcimik - Sallan Yuvarlan 105 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz 90'lı yıllarda ülkemizde bir Yoncimik fırtınası esmekte, kızlar Çılgın Bediş'çilik oynayıp her sabah 8.15'te vapur iskelelerine akın etmekteydiler. İşte o zamanlardan kalma bir şarkı, Yoncimik'in gözüyle Rock'n'Roll müzik : Sallan Yuvarlan!
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:40
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 76 izlenme - 3 yıl önce Şarkı, kelimelerin efendisi Sezen'den; kostüm modanın efendisi Jan Paul Gaultier'den. Müzikler de süper. Şarkı ile iyi kombine edilmiş klip objeleri yerli yerinde. Ortada kinayeli bir durum olduğu da kesin: Yaşasın Kötülük olamaz elbette. Eniştenize dinletmeyiniz.
Yonca Evcimik - Yoncimik  Sirhot - Mx By Kıvanch K 03:48
Yonca Evcimik - Yoncimik Sirhot - Mx By Kıvanch K 153 izlenme - 6 yıl önce
God Is My Co-Pilot - Kendine Gel (Yonca Evcimik Cover) 01:43
God Is My Co-Pilot - Kendine Gel (Yonca Evcimik Cover) 68 izlenme - 3 yıl önce New York'lu ve sadece 90'larda müzik yapmış olan bir queercore-post punk grubu nasıl olmuşsa Yoncimik'in kasetini bulup 1995 yılında yorumlamışlar. İlginç ve başarılı bir çalışma olmuş. Albüm kapağında şöyle bir açıklama var: "This song was #1 on Turkce tape players across Hamburg when we were there last Fall. We bought the tape, and it quickly rose to the coveted "#1 in our touring van" slot. Soon, we had all learned it by heart. It means (get over yourself, girlfriend!)" Bu nadir bulunan kaydı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.
Yonca Evcimik - Şok (Karmaşık Versiyon) 03:41
Yonca Evcimik - Şok (Karmaşık Versiyon) 104 izlenme - 3 yıl önce Yonca Evcimik'in (Yoncimiğin) TRT için çekilmiş ve Show Tv albüm tanıtım konserinden alınmış görüntülerle oluşturulan bir çalışmayı nostaljik bir içerik ve anı olması nedeniyle site sakinlerinin ve tabiki nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler. Video kliplerde emeği olan arkadaşlara tşkler :)
Yonca Evcimik - I'm Hot For You 03:40
Yonca Evcimik - I'm Hot For You 78 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılında, Yıldız Tilbe (Dokunuver)den, Nazan Öncel (Sallan Yuvarlan)'e kadar ünlü ünsüzü bir araya getiren bu albüm; Hollanda gece kulüplerine de fena dadanmıştı. Orjinal bulan kadar çakma bulan da vardı kafası karışık Yonca'yı ama Türkiye şunu öğrendi: 10 dakikadan fazla süren kesintisiz House müzik anlayışı(Haydi Durma Dans Et Yok Yok Durma Dans Et gibi). Başarı dolu bi serüven bence...
Yoncimik 02:35
Yoncimik 107 izlenme - 10 yıl önce ...
Yonca Evcimik - A_ha - Ekinox Remix 03:30
Yonca Evcimik - A_ha - Ekinox Remix 9 izlenme - 2 yıl önce Yonca EVCiMİK - A_HA - Ekinox Remix
Yanez + DjBurakUlus + Yoncimik - Bandıra One Dance Remix 2017 02:57
Yanez + DjBurakUlus + Yoncimik - Bandıra One Dance Remix 2017 4 izlenme - 10 ay önce
40. Sanat Yılında Yonca Evcimik'e Geçmişten Bir Hediye 05:11
40. Sanat Yılında Yonca Evcimik'e Geçmişten Bir Hediye 4 izlenme - 1 yıl önce Değerli televizyon yapımcısı İzzet Öz, sanat yaşamında 40. yılını dolduran Yonca Evcimik için eski görüntülerinden oluşan bir kolaj sundu. Bu nostaljik kaydı keyifle izleyiniz efenim..